Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van köztetek olyan, aki kipróbálta valamelyik interneten sokat hirdetett csodafogyitabit? fórum

Van köztetek olyan, aki kipróbálta valamelyik interneten sokat hirdetett csodafogyitabit? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 6. 15:23

A téma felvetésére a válasz:

Szerintem itt a hoxán szinte csak olyanok vannak..

2012. aug. 6. 14:22
szerintem az is sokat számít ha este nem eszik az ember bár tudom akkor esik a legjobban :)
2012. aug. 6. 14:22

nem kell mindent elhinni, amit hirdetnek!!! 21. szol, hogy legye toekeltes alakod, es vedd meg a bogyot, amit arulunk.



az, hogy valaki kenyszeres evo, azt nem lehet fogyokurakkal gyogyitani. meg kell talalni az okat, hogy mit akar az ember potolni, mi az ami annyira hianyzik neki.


erre vannak modszerek is!!

13. Pici Manócska (válaszként erre: 7. - PhoenixLibera)
2012. aug. 6. 14:19

nem kell mindenről lemondani csak nem kell zabálni...

én úgy fogytam 17kilót, hogy még kisebb süti csoki is belefért..pl napi 3kocka étcsoki...

vagy most a melegbe néha egy-egy gombóc fagyi...

meg kell szabni egy határt és azt be kell tartani...


nem könnyű de nem lehetetlen...

sajnos olyan bogyó nincs, hogy zabálunk és fogyunk... :(

12. michelle.r (válaszként erre: 7. - PhoenixLibera)
2012. aug. 6. 11:46
Mert az emberek az esetek nagy százalékában nem mennek utána. Itt is volt valami acai berry hirdetés, az usa-ba kellett volna visszaküldeni a csomagot. Postaköltség = a visszaküldött vételárral? Már le is beszéltek róla :DDD
11. michelle.r (válaszként erre: 7. - PhoenixLibera)
2012. aug. 6. 11:45

Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy állj ellen b.meg :o))). Másrészt meg érthető. Az egyszerű, finomított szénhidrát ugyanolyan függőséget okoz, mint a cigi vagy a drog. Csak könnyebb leszokni róla. Ha három napig kibírod, hogy inkább a falat kaparod, de nem engedsz neki, elmúlik.


De most komolyan, ha le akarsz fogyni és érzed is, hogy ezek hátráltatnak, akkor kifogásokat keresel.

Amit lassan lefogysz, azt örökre fogyod le :)


Gondolom, soha nem hallottad még, hogy amit tíz év alatt szedtél fel, azt nem fogod két hónap alatt leadni? ugye még soha? XDDDDDD

2012. aug. 6. 11:29

Amúgy vannak nagyon finom fehérjék (csokis, gyümölcsös, sütikrém ízű, mindenféle), én a helyedben inkább megpróbálnám azzal pótolni ezeket a finomságokat. Nem hazudok, sosem lesz ugyanaz az élmény, de nekem személy szerint sokat segített (én is nagy édességes voltam).

Azt szokták mondani, ha nem tudsz lemondani ezekről, akkor mondj le arról, hogy jól fogsz kinézni... Tényleg így van. Sajnos. :)

9. 24ad30f0d5 (válaszként erre: 8. - 24ad30f0d5)
2012. aug. 6. 11:25
tökéletesen
8. 24ad30f0d5 (válaszként erre: 7. - PhoenixLibera)
2012. aug. 6. 11:24
A tényleg profi zsírégetők tökéleten belőtt étrend, kemény és szakszerű edzések, egyéb étrendkiegészítők mellett is csak pár %-ot adnak hozzá a testzsír csökkentéséhez.
2012. aug. 6. 11:22
De hogyha valóban visszaadják az árát, akkor miért éri meg nekik? :/ Érdekes... egyébként nem 3 buszmegállónyit sétálok naponta, hanem 10-15 km-t, plusz biciklizek is kb. 20-at (a páromhoz oda-vissza). Fogyok is...csak lassan :( Plusz nem bírok ellenállni a sütiknek, ami szintén hátráltat...képtelen vagyok lemondani az ischlerről meg a habrolóról meg a fagyiról meg... :D
6. Ficánka5 (válaszként erre: 1. - PhoenixLibera)
2012. aug. 6. 11:13
Arra is gondolj, hogy arról egyik sem beszél, hogy esetleg 10-15 év múlva nem jelentkezik-e káros hatása. Mert érdekes módon a régiekről utóbb sok minden kiderült, sőt volt ami halált is okozott. A mostaniakat erre ki tesztelte? Még ha hatna is senki nem szedte 10-15 évvel ezelőtt. Biznisz az egész!!!
5. michelle.r (válaszként erre: 1. - PhoenixLibera)
2012. aug. 6. 10:59

Nem leszek a szíved csücske..... ;). Én azt gondolom, hogy aki benyalja azt, hogy egy hónap alatt 5-10 kilót fogyhat - lásd csodakávé - úgy, hogy még az étkezési szokásain sem kell változtatnia, az egyszerűen megérdemli.

Annyi helyen és módon elmondták már szakemberek, hogy nincs olyan csodabogyó, ami mozgás és egészséges étkezés nélkül hat.


Bizonyítanod meg állítólag nem kell - a hirdetés szerint elég visszaküldened, vagy vinned. Itt a Hoxa is tele van ezer fórummal, ahol a csalódottak megvitatják, hogy kit hogy vertek át. Mazsolázz.


Tudom, hogy nem könnyű dolgokról lemondani, de ha csak a fehér lisztet és a cukrot dobod és legalább naponta 3 buszmegállónyit sétálsz, előbb utóbb elkezdesz fogyni.

4. 24ad30f0d5 (válaszként erre: 1. - PhoenixLibera)
2012. aug. 6. 10:57
Személyes tapasztalatom szerencsére nincs, nem 1 órát tudok venni személyi edzőtől annak az árából, amibe ezek a hülyeségek kerülnek, viszont egyik rokonom megrendelte a káposztaleveskapszulát, nem fogyott tőle 1 grammot sem (milyen meglepő! :D). Ahol vette, oda le volt írva, ha nem válik be, visszafizetik az árát. A számlát kellett neki azt hiszem visszaküldeni, visszakapta a pénzét.
2012. aug. 6. 10:49
erre én is kíváncsi lennék :)
2012. aug. 6. 10:46
x kilót x idő alatt...ezt akartam írni
2012. aug. 6. 10:46
Miven nagyon keményen hirdetik ezeket a csodabogyókat, majdnem minden nap összeakadok valamelyikkel... 2-3-nak már kívülről tudom a szövegét. Nekem, mint elkeseredett és hiszékeny fogyasztónak, nagyon kecsegtetőek az ott leírt sikertörténetek és csorog a nyálam a bogyók után... de ugye ilyen sikertörténeteket bármikor írok én is, amennyit akarnak...Arra lennék kíváncsi, van e köztetek, aki kipróbált már ilyeneket és tényleg fogyott tőle? Másik kérdés... visszafizetési garanciával is kecsegtetnek... ha nem fogysz le x kilót x kiló alatt, visszafizetjük a termék árát.... ennek lehet hinni? És mégis hogy bizonyítom nekik, hogy lefogytam e vagy sem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook