Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Autóval Budapesten... fórum

Autóval Budapesten... (beszélgetős fórum)


2012. aug. 7. 20:18
2012. aug. 7. 20:17
ha az M3-ason jöttök, akkor a Kacsóh Pongrác úti felüljáró alatt van egy P+R parkoló (meg ott a mellékutcákban is lehet, ha esetleg a parkoló tele lenne) -és onnan a kisföldalattival 1 megálló az Állatkert, 2 megálló a Hősök tere, és pár megálló a többi metróvonal.
15. andi6020 (válaszként erre: 2. - Dina2)
2012. aug. 7. 20:14
20.-án kocsival? Szerintem felejtsd el.
14. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Dina2)
2012. aug. 7. 20:13
a felvonulási tér (Hősök tere, Városliget mellett)ingyenes, hatalmas parkoló, de 20-án esélyes, hogy lezárják.
13. Dina2 (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2012. aug. 7. 20:10
korán biztosan nem érkezünk mert elég messziről jövünk. valami parkolóház-félére gondolok...
12. f1e23b97ee (válaszként erre: 2. - Dina2)
2012. aug. 7. 13:12
Én biztosan letenném az autót és tömegközlekedési eszközzel, mennék egyik helyről a másikra.
11. Hoxa
2012. aug. 7. 13:10

Állatkertnél van sorban az út mellett, de szerintem 20-án mázli kell hozzá, vagy nagyon korán kell érkezni.


Parlamentnél nem vagyok ismerős ;)

10. Dina2
2012. aug. 6. 19:47
közben nézelődtem: a program valószínűleg a Városliget-állatkert, és a dunapart-parlament lenne. valahol az egyik helyszín közelében vagy félúton javasolnátok jó parkolót? nem gond, ha fizetős.
9. Hoxa
2012. aug. 6. 13:15

Az utvonalterv.hu is tudja a tömegközlekedést is


Én max a kék metró vonaláig jönnék be, Pöttyös utca, Ecseri megállók környékéig, ott a lakótelepeken van esély a paskolásra.

Minél beljebb mész, annál nehezebb parkolni és annál drágább. A belvárosban a sima fizetős parkolóknál, úgy emlékszem (de szóljatok, ha nem), max 4 órát tudsz egyszerre kifizetni.

Ha többet akarsz, akkor érdemes mobilról fizetni, úgy bárhonnan megújíthatod újabb 4 órára.


A Google map-en nem tudom, hogy tudod-e, de pl parkolókat is ki lehet listáztatni. Rákeresel egy címre. Azután a címre felhozott oldalon megnyomod a Keresés a közelben linket és rákeresel, amire szeretnél (parkoló, parkolóház, stb.)

Persze a lista nem teljes, de kiindulásnak elég jó. Jah és ezek általában a fizetős parkolók.

8. gkreka (válaszként erre: 7. - Dina2)
2012. aug. 6. 11:38
2012. aug. 6. 11:31

hu, köszi, én is kétkedtem benne, hogy autóval menne a dolog, de most megbizonyosodtam róla!

M5-ös felől érkeznénk.

tömegközlekedésre útvonaltervező? ahol kiírja hogy melyik metró/villamos megy az adott helyre?

6. Hoxa
2012. aug. 6. 11:08

Nehogy kocsival menjetek!

Nem tudom merről érkeztek, de pl. a Keleti pu. mellett az Aréna parkolóházában ingyenes a parkolás és nem ég kint a napon a kocsi. Onnan metróval elég sokfelé el lehet jutni.

2012. aug. 6. 10:42

én is azt ajánlom hogy tegyétek le a kocsit. 4-6 minden nagyobb helyre elvisz + séta.

Vagy ha tudtok pontos utvonalat akkor utvonalterv.hu és megtervezi merre kell menetek...

4. virus2008 (válaszként erre: 2. - Dina2)
2012. aug. 6. 10:25

20.-án a városban való közlekedést nem ajánlom.

Tegyétek le az autót, bár én parkolóházat, vagy őrzöttet javaslok.


Tervezd meg előre hova akartok menni, és neten fent van minden járat minden menetrendje, sőt tervező is van.

2012. aug. 6. 10:17
Szerintem érdemes letenni az autót egy ingyenes parkolóban, mondjuk az Örs vezér tér körnékén és onnan metróval és 4-6-os villamossal szinte mindenhova eljuthattok.Napijegyet kell venni hozzá. A neten tudsz útvonaltervet csinálni, ha előre tudod mit akarsz megnézni.Van olyan tervező ami tömegközlekedésre tervez.
2012. aug. 6. 10:11

először tervezünk kirándulást Budapestre saját kocsival. augusztus 20, Csodák Palotája, Hősök tere és egyéb programokkal.

a kérdésem az lenne, hogy a tapasztaltak szerint érdemesebb autóval mozogni a városban (ahol a közlekedés, ha jól sejtem az ünnep miatt korlátozott), keresni a parkolókat, vagy inkább parkoljunk le valahol, és vegyük igénybe a metrót, villamost, ha el akarunk jutni valahová. itt viszont nehézség hogy nem tudjuk, melyik járatot hová megy...

2012. aug. 6. 10:07
Autóval Budapesten...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook