Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ganglion műtét.Kinek mi a tapasztalata? fórum

Ganglion műtét.Kinek mi a tapasztalata? (beszélgetős fórum)


8. Kicsizsifi (válaszként erre: 7. - Hajni0121)
2012. aug. 6. 10:22
Köszi a segítséget! :)
7. Hajni0121 (válaszként erre: 6. - Hajni0121)
2012. aug. 6. 09:45
Mondta az orvos nekem is, hogy visszajöhet, de mindenképpen a műtétet javasolta nekem.
6. Hajni0121 (válaszként erre: 5. - Kicsizsifi)
2012. aug. 6. 09:43
Nem emlékszem pontosan, kb 2-3 hét.
5. Kicsizsifi (válaszként erre: 4. - Hajni0121)
2012. aug. 6. 09:26
És miután dokinál voltál mikorra kaptál időpontot a műtétre?
4. Hajni0121 (válaszként erre: 1. - Kicsizsifi)
2012. aug. 6. 09:11
Szia! Nekem meg lett műtve, mert egy idő után nem múlt el és pont nyomta az idegeket és állandóan bedagadtak az ujjaim. A műtét kb fél óra volt, fájni is csak az első két nap fájt igazán, egy hét után szedték ki a varratokat, amiből semmit nem éreztem. Azóta nekem nem jött vissza(2009-ben műtötték)néha fáj a kezem, de csak ha nagyon megerőltetem és akkor is a pihentetés és fáslizás segít neki. de kétszer fordult elő csak ilyen. Én összzességében nem bántam meg, annyira nem is fájt, és most jobb, mint akkor volt.
3. Kicsizsifi (válaszként erre: 2. - Megryan)
2012. aug. 6. 09:10
Nekem pár éve azt mondta a doki,hogy ha újra kialakul akkor műtét,hát most kíváncsi leszek mit mond.Az a baj,hogy én már hajlítani sem tudom.Sokszor már az is fájdalmat okoz,hogy megemelek egy tányért.
2. megryan (válaszként erre: 1. - Kicsizsifi)
2012. aug. 6. 09:01

Nekem azt mondta a doki, hogy nem érdemes műteni, mert gyakran utána úgyis kialakul újra, és csak küszködök mellé a műtéttel.

Én mindig szigorúan pihentettem és elmúlt, és nem jött elő rég óta. Én nem fásliztam, hanem -vicces módon- biciklis esés elleni csuklóvédőt vettem, ami megakadályozta a lefelé hajlítást ami nekem igazán fájt. Amikor kellett, napokig le se vettem.

2012. aug. 6. 08:52
1 hónapja küzdök a kézfejemen lévő ganglionnal.Már többször kialakult,de akkor fáslizással és krémmel való kezeléstől elmúlt.Jövőhétre kaptam időpontot és érdekel,hogy kinek mit mondott az orvos.Milyen a műtét?Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook