Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2010. dec. 23. 09:46

Hello Lányok!


Nagyon eltűntetek.. Biztos mindenki süt-főz, készülődik.. Én sajna még ma is melózok, bár ma már tényleg nem nagyon van meló.. Csak itt ülünk és azon törjük a fejünket, hogy mennyi mindent kellene otthol csinálni.. :DD

Most érzem már a karácsonyi hangulatot, itt bent is díszítettünk egy fát tegnap, szerintem szép lett, és jó volt a többiekkel együtt kicsit gyereknek lenni.. :DD

Remélem azért egy kicsit hamarabb elenged minket a főnök ma..

Na, szép napot nektek!

2010. dec. 23. 09:12

Sziasztok Csajok!


Ma edzésem van... de közben sütöm a 6 tortát! Valamikor dél körül tervezem az edzést mert félek, hogy estére elfáradok, és már nem lesz erőm a gépre állni!


Kivel mi újság??

2010. dec. 22. 08:53

Szép reggelt mindenkinek!


Tegnap, igaz csak úgy lightosan, de edzettem végre, és nagyon jó volt, már igazán hiányzott! És mivel már nem fáj a hátam a tegnapi mozgás után sem, így szerintem ma is fogok.. Be kell pótolnom a pár nap kiesésemet..

Ti hogy vagytok? Meló? Edzés? Család? Kari?

Írjatok! Én sajna melózok ma is, bár semmi kedvem, oviban is alig van gyerek, úgy sajnáltam lánykámat.. Egyszerűen nem értem, hogy mások hogy tudják ezt megoldani.. Az egész oviban kb. 15 gyerek lesz ma a több mint 200ból.. Na de ez van..


Szép napot és jó pihenést, ha már nem melóztok, és kellemes készülődést.. Süssetek-főzzetek finomakat, de csak mértékkel.. :DD

2010. dec. 21. 20:49
Szupi! Ügyi vagy Moncsika! Ne aggódj, én is majd meg döglök olyan éhes vagyok, de kitartok! :D
2010. dec. 21. 20:44

Hali!


Volt vagy fél 7mire hazaértem de edzettem énis! Most meg éhen halok ......

2010. dec. 21. 15:58

Örülök Boszimami, hogy csökkent a meló napok száma! :D

Hátadra vigyázz azért! Csak óvatosan! :D Ma edzek én is!!!! Majd gondolok Rád!! :D

2010. dec. 21. 15:43

Hello Lányok!


Na, ma kiderült, már nekem is csak 4 napot kell dolgozni idén.. Még ez is sok, de jobb mint a 7 nap. Egy kicsit legalább én is pihenek..

A hátam ma egész jól viselkedett.. :DD így ma végre már én is tornázhatok!!

Hajrá Nektek is! Csak keményen!

2010. dec. 21. 10:35

Sziasztok Csajok!

Mindenkinek kitartást!! Csak ügyesen csak okosan az edzéssel!


Hűűű Boszimami köszi, már nagyon rám fért, kell ez a feltöltődés! Ma edzésem van, 30 perccel nyomom tuttira megint! :D


Szabcsi nagyon ügyi vagy az 5 nappal! Csak így tovább!


Többiek merre vannak???? :o

2010. dec. 21. 08:56

Sziasztok Csajok!


Szabcsi, köszi, én is nagyon boldog vagyok, mert sokkal jobban érzem magam.. Testileg-lelkileg.. :DD A kitartásomat nagyban köszönhetem ennek a fórumnak, sokszor nem lett volna kedvem tornázni, de Ti ösztönöztetek.. Igaz nekem nem 20-30 kilótól kell megszabadulni, hanem 10-től, illetve mostmár csak 6-tól, de nagyon örülök, hogy így sikerül és remélem továbbra is tudom folytatni amit elkezdtem.. Szóval MINENKINEK KÖSZI!


Greenlime! Te is ügyes vagy, csak így tovább! Akkor Te már nem dolgozol idén? Nagyon irigyellek.. Én is örülnék egy kis pihinek..


Tegnap sem tornáztam, még nem mertem a hátam miatt, viszont ma már reggel nem fájt, és ha ez így marad nap közben is, akkor ma végre tornázhatok én is. Már alig várom, úgy hozzászoktam már, hogy pár nam után már hiányzik..


Na jók legyetek, szép napot! Írjatok!

2010. dec. 20. 18:24
A mai edzésem megvolt:-)1 óra,el is fáradtam rendesen és nem is ettem tele magam:-)Már az 5. napnál tartok!
469. szabcsi22 (válaszként erre: 466. - Boszimami)
2010. dec. 20. 18:22
Ha én két hónapon belül látnék olyan eredményt magamon amit te elértél nagyon elégedett lennék!Sok kitartást kívánok neked!Én is azon leszek!
2010. dec. 20. 13:06

Uhhh, hát még szeretnék fogyni, de nem olyan "egetrengetően" mint az elején. :D Ráadásul annyira most nem vagyok rástartolva a fogyira, mert hát tudom, hogy jönnek az ünnepek... na nem fogom telezabálni magam, de azért odafigyelek mit mikor és hogy eszem, de emelett nem mondok le az edzésről.

Ha egy olyan jó 10kg-on belül még megy le a tartományomból, akkor elégedett leszek magammal! :D


Boszimami nagyon szép eredményt értél el, nekem 3 hónapig szinte semmi meg nem mozdult.


Moncsika! Hajrá! Ügyi vagy! A szerzeményeidet, meg hord egészséggel! :D


Szerintem szabcsi mindenki érhet el eredményt, de a legalapvetőbb dolog a kitartás. :D

467. szabcsi22 (válaszként erre: 464. - 75596a56f2)
2010. dec. 20. 12:33
Az nagyon szép eredmény,gratulálok!Mennyit szeretnél még leadni?Vagy már csak ,,szinten tartás"miatt csinálod?
2010. dec. 20. 12:00

Sziasztok Csajok!


Hát igen, Greenlime, valahogy én is így gondolom, hogy ha már nem jön vissza semmi az ünnepek alatt, akkor jók vagyunk! Mellesleg nekem szerencsére a gyümikkel nincs gondom, de ahány ember annyiféle szervezet..

Szabcsi, én kb. két hónapja kezdtem, akkor vettem a gépet is, és összeségében 10 kilótól akartam megszabadulni, és két hónap alatt eddig 4 kg-tól sikerült megválni.. Szerintem ez nem olyan rossz, bár biztos lehetne jobb is, ha mégjobban visszafognám az evést és az édességet, de hát erről már írtam, hogy nem akarok mindentől megválni amit szeretek, inkább többet fogok mozogni.. Úgyhogy kitartás!

További szép napot mindenkinek!

2010. dec. 20. 11:58

Mondjuk ez a koplalás is sztem olyan, amit több embertől is halottam,hogyha éhezel akkor tán aszervezet azt a kicsit is elteszi. Nekem egy srác ugrik be, aki csak reggelizett, egész nap semmi mást se evett, és mégsem tudott lefogyni.Ha nem hazudott, akkor ez így volt. Igaz melette nem nagyon edzett. De akkor is csóri, csak reggelizett és mégse fogyott. Szval én azt gondolom,hogy ha éhesek vagyunk enni kell, csak tényleg sztem ami nekem is a probléma volt régen,hogy nem tudtam mi az elég. Meg az hogy mit,mikor. Ezen lehet a hangsuly, és ezen küszködök énis. De tegnap is pl örültem,hogy mig a párom vacsizta a fincsi szalonnát, addig én kibírtam a müzlivel. És ma reggelis müzlisztem csak. Ahogy gondolom, ez a müzli jó diétának, és finom is. Jó lesz ez vacsira mindenképp, meg reggelinek is. Amin rágodok azaza,hogy ha meglesz a melo, ugye én vonaton reggeliztem a 7en is. Vmit ki kell találjak,ed vszínű hogysajna befog állni az hogy vonaton szendvics reggelizés, ami még tán nem is annyira baj,mert reggel még elmegy. Az ebédre kell kitalálni vmit, de nekem bejöttek ezek a snack levesek is. Utána meg pár gyümölcsöt megenni. Amin filozom, az a vacsi. Mert este 6ra érek haza. Nyah most, 6után elvileg fogadalmam hogy nincs vacsi, főleg,hogy 22felé ágyban vagyok már. A másikmeghogy torna előtt 1órával nem lehet enni. És 8kor se akarok már neki esni tornázni, mert nemtok. Szval 5kor kéne vacsizni, ami megoldható, mert 5kor a vonaton ülök hazafelé. A kérdés,hogy mit...mert a müzli nem megoldható....ezen agyalok,hogy mit kéne....


De ezen még ráérek agyalni, amig nem ad szerződést a kezembe. Ma nem kelet bemennem, ugyhogy mais lesz torácska. Igaz ma átfagytam a sk gyaloglásban, egész délelőtt menntem. XD


Vettem magamnak sapka, sálat, és nagyon örülök neki!Cép.


Bocsi h megint ennyit írtam, de szeretek gondolkozni itt, mert 1ül nem megy. XD XD XD

2010. dec. 20. 10:42

Drága Szabcsi!


Én márciusba kezdtem a fogyit. Az első időszakban nem nagyon tornáztam, csak diétáztam. Aztán nyár elején elindult a "talajgyakorlat" is. Béres Alexandra dvd-ire. Akkor minden nap tornáztam. Aztán minden másodiknap, és végül sikerült megvenni az ellipszis trénter, amit cirka 3 hónapja már nyomok. Így eddig én -14 kg-nál járok. :D

De szerintem a 6 kg-tól könnyebb megszabadulni, csak türelem kell hozzá! :D

HAJRÁ! :D

2010. dec. 20. 10:17
Ki menyit fogyott már a fogyókúra ideje alatt és mennyi idő kellett hozzá idáig,ha megkérdezhetem?Nekem van itthon étvágycsökkentő,de nem igazán hatásos,de az ünnepek alatt biztosan szedni fogom ha már megvettem:-)
462. szabcsi22 (válaszként erre: 459. - Boszimami)
2010. dec. 20. 10:15
Én olyan 6 kg-tól szeretnék megszabadulni,de én sem tudok édesség nélkül lenni.Az evésnél próbálom visszafogni magam,de nem koplalok,szerintem nem eszek rengeteget,de keveset sem.
461. szabcsi22 (válaszként erre: 458. - Moncsika1985)
2010. dec. 20. 10:13
Köszönöm szépen a segítséget,én is így vagyok vele!
2010. dec. 20. 08:37

Sziasztok Lányok!

Szép reggelt Mindenkinek, és nagyon jó hét kezdést! :D

Tegnapi edzésem megvolt! Bekeményítettem és már a második edzés, hogy 30 percet tekertem a gépen. A legmerészebb az, hogy még utána is bírnám, mert újra indul a program, de túlterhelni sem akarom magam. Sőt, örülök, hogy eljutottam a 30 percig, amit már annyira vártam!!!:D


Hááát, a koplalás és az édességfűggőséget hagyjuk... én sem vagyok nagy édességes, de hát karácsonykor kicsit mindenkinek jobban nyílik a szája, és hát nem mondhatom a családnak, hogy cukor helyett nekem édesítőt tegyenek bele, viszont ha nem kóstolod meg a "Neked szánt süteményt", abból "komoly" családi perpatvar is kerekedhet. Úgy, hogy szigorú edzés az ünnepekhez, és igyekszem odafigyelni arra, mit eszem, annak ellenére, hogy én amit főzök otthon az simán diétás menű, de hát egy-egy karácsonyi ebédmeghívásnál ez nem dukál. A terveim szerint majd januártól kicsit szorosabbra veszem a gyeplőt, de úgy vagyok vele, hogy ha az ünnepek alatt "stagnálok", és nem hízok vissza egy kg-ot sem, akkor már jó vagyok és dicséretre méltó! :D


Ti, hogy álltok hozzá?? Valami taktika, valami ötlet, valami jó tanács???


Húúú a gyümölcsökkel kicsit megszívtam a hétvégén, mert készítettem gyümi salit, ami úgye kész vitaminbomba, és hát kell is a szervezetnek, de hát a naracs bár nem volt savanyú, de olyan savat kerekített nekem, hogy még most reggel is érzem a gyomromba, annak ellenére, hogy tegnap ettem belőle... :S Szóval ezzel simán vigyázni kell, legalább is nekem! Vagy más formában bejuttatni a + vitaminforrásokat! :)

2010. dec. 19. 21:29

Köszi Greenlime! Remélem meg is volt az edzés..

Kezdek helyrejönni, és talán holnap már én is tudok edzeni.. Ez a legrosszabb, amúgy, hogy hiába mozognék, még a legkisebb mozdulatok is fájnak, ha vacakol a hátam.. De míg év elején ez tartós volt, mostanában szerencsére ritkábban szenvedek...


Szabcsi! Én sem tudok koplalni, és édességfüggő is vagyok... sajna. De úgy gondolom, hogy kis odafigyeléssel semmiről sem kell lemondani.. Természetesen nem szabad zabálni és ész nélkül mindent megenni, mértéket kell tartani mindenből.. De egyben ez a legnehezebb feladat is, legalábbis nekem, főleg az édesség tekintetében.. De azért haladok.. Ja, és hat után már én sem eszek, esetleg gyümölcsöt.. Meg hát persze az is kérdés, hány kilótól akarsz megszabdulni? Meg egyébként is sokmindentől függ..

Biztos mások is írnak majd, de mindenkinek más vált be, mások az elvárások is..

2010. dec. 19. 21:12

Szia!


Csináld ugy ahogy én, én kompromisszumokat is adtam magamnak. Van a naplóm ott láthatod, igaz ezt a hetet ne nézd, és az eleje is nehezen ment. De a másik napló bejegyzésem ahol felírtam a tervem, azt nézd meg. Én is inkább tornában vok jó. Biztos használ, de ha tudsz keményen diétázni megduplázza az esélyed.


Nem én vok itt a legnagyobb sikereket elérő lány, de úgy vagyok vele, ezt tudom tartani, használ is. Sok tapasztalatot ötvöztem egybe...És ez életmódváltás is, így hosszan tartó dolog lesz ez.

2010. dec. 19. 16:47

Sziasztok!

Köszönöm a biztatásokat:-)Arról szeretnélek még megkérdezni titeket,hogy a táplálkozásra mennyire figyeltek oda?Én koplalni nem tudok,és az édességről sem tudok lemondani,elég ha hat után nem eszünk?

2010. dec. 19. 15:13

Szabcsi!

Ügyes vagy! :D Vagyis ügyesek vagytok! :D


Boszimami edzek én helyetted is, ma már nem fogom elsumákolni az edzést! Szerintem olyan késő délután meg is ejtem! :D


Kellemes délutánt Mindenkinek! :D

2010. dec. 19. 11:08

Sziasztok!


Sajna, nekem még tart a kényszerpihenőm, a gerincem miatt, bár már kicsit enyhült a fájdalom, nem akarom elkapkodni, és nagyobb bajt okozni.. Egyelőre ez van..

Greenlime! Nem érdemelsz kövezést, főleg ha nem is volt kötelező! Ma viszont HAJRÁ, keményen!!

Szbcsi! Ügyes vagy/vagytok! Csak így tovább!

Na lépek, a lányomnak ígértem egy kis szánkózást ebéd előtt.. igaz csaj light-osan bírom.. :D

2010. dec. 19. 09:28

Sziasztok!

A tegnapi torna megvolt:-) 20 perc tréner,30 perc taposó, és kb 60 felülés.Nagyon jó ez az Ab King Pro,utáltam eddig a felülést de ez nagyon bejött és még nem is drágán jutottam hozzá:-)Lehet elő veszem a leg magicet is,bár az nagyon hangos:-(,de belső combra nagyon jó!A párommal együtt csináljuk,így sokkal jobb,nem olyan unalmas.Jó edzést mindenkinek!

2010. dec. 19. 07:58

Sziasztok! Szép reggelt!


Tessék megkövezni, mert tegnap nem álltam a gépre végül... :(( Annyira elfáradtam a házimunka örömeiben, hogy este már nem volt kedvem ráállni a gépre. Igaz, nem is volt "kötelező" forma, mert ez amolyan önszorgalmi feladat lett volna...

Nyaaa, majd ma! Mert, ma már kötelezően edzés van! :D

Irjatok, kivel mi van!!!

2010. dec. 18. 16:55

Moncsika! Bármennyit is sikerül egy héten tornáznod, az már azt jelenti, hogy tettél valamit az egészségedért! :D


Diétázni lehet torna nélkül, csak akkor nem biztos, hogy olyan szépen fog visszahúzódni a bőröd! :S Kell az a torna... legalább is szerintem!

Tetszik a hozzáállásod! Csak így tovább! :D

2010. dec. 18. 16:39

Sziasztok!


Nyah ma végre kitornáztam magam...Volt trainer, hasazás, meg talajos. De így ,hogy a 7en ez a második edzésem, én úgy elfáradtam, meg valószínű benne volt a heti fáradalom, de a lényeg,hogy nagyon jólesett ez a másfél óra!


Ma annyira béna voltam, hogy elestem, kirántottam a foikot, ahogy kihuztam, lépcsőn majdnem elvágódtam...szval kész! Bár csütörtökön is szép napom volt, akkor meg ugy siettem az utsó vonatomhoz,hogy a lépcsőn jöttem lefelé, és majdnme leestem,és ugy álltam meghpgy kitört a csizmám sarka. Nah még az szép volt! XD


Greenlime, az abaj,hogy nincs semmi napali, ahova mehetnék,vagy egy olyan hely. Itt a barátoméknál. Sajna, így az edzést a saját szobánkban kell megoldanom. De 3műszakban melozik, így pl ha délutános lesz, az jó lesz, meg ha éjszakás lesz, és felkel 6kor, azis jó lesz. Majd ráakarom venni,hogy ennyit segítsen már, de hát szegény fáradt, akkor inkább tegnap is hagytam, pedig tegp már nagyon akartam.


Szval ha nem is olyan rendszeresen, de biztosan lesz itt majd torna, csak lehet nem mindíg fog összejönni a heti 5 alkalom.


Mondjuk, arra már rájöttem,hogy diétáa nélkül nem fogyazst a torna, de vajon torna nélkül a diéta fogyaszt? Mert ha felvesz akkor eltudok kezdeni diétázni...és tán akk nem lesz gáz a kevesebb torna nap.


Itt is nagyon szépen esik, de így karácsony táján talán nem is baj.

Én ráátam a mérlegre, és híztam 2 kg-t is. Ez az 1hét ilyen sokat jelent...Leadni 2kg meg egyy hónap. Szval nagyon szomorú vok. Nyah majd lesz vmi, ugyis ez a december ez nagyon kajálós egy hónap. Ti is adtatok engedményt erre a hónapra?


Puszi, és tornázzatok velem, nekem nagyon hiányzott a héten az biztos!!!!

2010. dec. 18. 15:33

Sziasztok Lányok!

Ma én is edzettem... volt itt kérem, becsülettel házimunka (takarítás, mosás, főzés, rendrakás, ágyneműhúzás) és persze hóseprés is mert esik rendesen!!!! :D


De mindezek ellenére még tervezem, hogy este zuhanyzás előtt ráállok a gépre. Nem tudom mennyit fogok megcsinálni és milyen programon, de... az elszántságom még megvan így fél 4 magasságában! :D


Moncsi, amikor a párod alszik olyankor valami talajgyakorlatos történetet nem tudsz bevetni???


Szabcsi! Csak türelem! Én úgy fogtam fel, hogy ha tornázok, azzal már nem lustulok, és biztos lesz eredménye, csak ki kell várni... és jött is az a bizonyos eredmény! hihi


Boszimami azért vigyázz magadra, és a fejecskéd ne hagyd el!!! Vigyázz a hátadra nagyon, csak óvatosan, nehogy esetleg még jobban meghúzódjon!!! Most Te pihenj helyettünk!!!


Irjatok azért néha, ha időtök engedi!

Cupp! Hajrá Csajok!!!!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook