Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2011. jan. 2. 18:32

Szia Kedves Arpi003!


Lehet, hogy neked a taposógép vált be, én viszont szörnyen untam magam rajta. Én speciál nem szeretem, úgy, ahogy te az ellipszis trénerrel nem vagy megelégedve!


Itt nem az a cél, hogy ki, hogy nyilvánítsa ki, hogy szerinte mi a nem jó, hanem egyszerűen megbeszéljük a tapasztalatokat, edzésterveket...stb.


Egészségedre a taposó géppel, nekem speciál sosem lesz a kedvencem. Nekem nem vált be! De nem is csoda, hiszen nem vagyunk egyformák! :D

2011. jan. 2. 14:54

szerintem a lepcsos taposogep sokkal jobb...vagyis nekem sokkal nagyobb kardiot ad edzes elott.

probaltam az x trainert elso alkalommal volt 1ora es nem ereztem azt a bemelegedest mint 1 oras lepcsos taposas utan,de akinek jo hasznalja mert maga a gep nem sz.r

2011. jan. 2. 14:52

Sziasztok!


Úgy látom, itt még nem nagyon életképes a fórum! Azért remélem, edzettek!:S

2011. jan. 2. 11:26

Sziasztok!

Utólag is mindenkinek boldog új évet kívánok! És kívánom,hogy elérjétek a kitűzött céljaitokat!!!!


Pusziiiiiiiiiiiii

2011. jan. 1. 14:15

Helló Mindenkinek!


Pihenjetek sokat, hogy aztán tudjunk kő keményen edzeni!!!hihi

2011. jan. 1. 10:04
Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!
2010. dec. 31. 16:43

Hello csajok!


Az élet tele van reménnyel, nagyokkal és néhány szerénnyel. Kívánom, hogy teljesüljenek álmaid, kimondott és kimondatlan vágyaid..


BUÉK CSAJOK!


Jövőre újra együtt itt!

Pussz!

2010. dec. 31. 12:55

Hellllóó!


Moncsika! Nagyon tutti a salátád, én is ki fogom próbálni! A majonéz annyira nem vészes, szerintem azzal a pár falattal simán lecsúszhat! :D


Csajok! Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet!!! És eredményekben gazdag fogyit! :D


Puszka Nektek! Jövőre Veletek ugyan itt!!! :D

2010. dec. 30. 12:00

Halika!


Én így első pár nap után ugy gondolom hat vmit ez a por,mert tényleg karácsonykor felkellet volna jönnie pár kg-nak hisz még este is bekaptam szaloncukrokat,meg amióta dolgozni jártam, összevissza ettem, igaz vmennyire tartottam magam, meg volt torna is végülis. Én iszonyat fáradékony ember vok, s elég jól ébredtem reggelente(pedig én nem kávézom, csak néha kapucsino) szval ezis meglepett,hogy nem voltam álmos reggelente. Elvileg erre is jó a por.

Tényleg nem is drága.500ft körül van. Mondjuk vannak ezek a drága lugosító italok, sztem abba is ugyan ez van. És ez gyógyszertári, abban jobban hiszek.


Tegnap kitaláltam egy salit, arra gondoltam ezjó lesz vacsira, és ezt a vonaton is megtudom enni. Sztem nem hízlaló, és jobb mint a szenya..egyedül a majonéz lehet hízlaló. Leírom, sztem finom.

Alma,főtt tojás, virsli, hagyma(ecetes,vizes,édesítős lében áztatott), és majonéz,tejföl,mustár. Legközeleb vmi sajtot is akarok bele. Szval fincsi, és sztem diétás. Kivéve tán a majonéz.


Puszi

2010. dec. 29. 11:01

Sziasztok Csajok!


Nagyon ügyesek vagytok! Én meg büszke rátok, hogy két ünnep között Ti azért nem Ünnepeltek, hanem keményen nyomjátok!!! :D


Moncsi a tapasztalataid engem is érdekelnek por ügyileg! :D hátha.... ráfanyarodom én is! :)


Boszimami, szuper csaj vagy! Nagyon ügyi ezzel a 350 kcallal! Csak így tovább!

Nem feladni, csinálni! Ma nekem is edzésem van!


Írjatok! :D

2010. dec. 28. 21:31

Hello Lányok!


Háát, egy porcikám se kívánta a mai edzést, de Rátok gondoltam és összeszedtem magam!! Jelentem, fél óra és 350 kcal!! :DD Tök büszke vagyok magamra, hogy nem hagytam magam és megcsináltam és egyébként a szokásos, jólesett, stb.. de ezt úgyis tudjátok!

Mindenkinek szép estét!

2010. dec. 28. 20:58

Érdekes gondolat kcal ra menni,de nekem jó ez igy ahogy csinálom, mert ha töbet tarinereznék, a talajtornábol menne el az időm.


Szabcsi!Poríze van azaz igazság, de egyáltalán nem rossz. Pl ma hogy nem voltam ithon elkészítettem egy fél literes üvegben, bekeverve 2-3 kiskanálnyit és azt ittam egész nap. Ha ízlelgeted por íze van, de egyébként ha iszod, akkor íztelen.

2 hete ihatom, felvan irva a naplómba mikor kezdtem. Majd kiderül, ha gyorsabban fogyok mint eddig, akkor valószínű a por hat. Mondom 500ft körül volt, és ahogy nézem ez fél kg-os, és abbol napi 3 kiskanálnyit hazsnálsz el. Sokáig elég ez.

2010. dec. 28. 12:34

Kedved, erőd és energiád legyen hozzá Boszimami! :D


Nekem eddig az idő volt a cél, mert örültem, hogy valami alapot össze tudok kaparni, és hát mint már tudjátok 5 percről indultam...:o


úgy, hogy most jönnek nálam a "nehézségi" lehetőségek, amire úgy érzem szükségem van, egy alapos edzésnél.

A másik dolog, nekem is eszembe jutott, hogy kicsit lustizni kéne az ünnepek alatt, de ugyan akkor az is eszembe jutott, hogy honnan indultam, és milyen tempóban tudtam felépíteni az edzésemet, és ilyenkor mindent elsöprő erővel állok a gépre, mert a színvonalat nem szívesen adom alább, és tudom, ha egy edzés kimarad, azt piszkosul megszívom, mert nehezebb a tekerés. Legalább is én ilyen fajta vagyok!


Kitartást mindenkinek!Hajrá Csajok, és ellipszis trénerek! :D

496. Boszimami (válaszként erre: 495. - 75596a56f2)
2010. dec. 28. 10:58

Én ahogy megfigyeltem, ha tempósan edzek, akkor fél óra az 350 kcal. Tehát, ha nincs meg félóra alatt a 350, akkor nem voltam elég "kemény" és olyankor még folytatom amíg meglesz. De általában össze szokott jönni, sőt, még túl is lépem, úgyhogy olyankor erőre kapok és van hogy 400 kcal-ig sem hagyom abba. (de ezt csak néha) Úgyhogy, ha újra elkezdek rendszeresen tornázni, nekem is ez lesz a célom, hogy 400 kcal meglegyen egy-egy alkalommal. :DD

Ja, és köszi a bíztatást! Amúgy, mikor itt olvasgatom, hogy mindenki teker, akkor én is úgy kedvet kapok és alig várom, hogy hazaérjek és elaludjon a lányom.. Mert ugye én akkor szoktam.. Szóval, most a kedvem nagyon megjött, remélem még eyg kis erőm is marad estére.. :DD

2010. dec. 28. 09:57

Helló-Belló! :D


Azt hiszem, az ünnepek nagyobb részén túl vagyunk! :D

Nekem nagyon nagy megkönnyebbülés, hogy edzettem ünnepek alatt is. És valahogy a lelkiismeretemnek is jó volt, illetve a szervezetemnek is. Bár igaz, én azért figyeltem arra is, hogy mennyit és mit eszem.

De lehet, hogy már írtam, de leírom még egyszer, hogy végre az első olyan karácsonyom volt, ahol nem kellett azon aggódnom, hogy vajon hány kg szalad fel rám???? :o

Tök jól éreztem magam egész idő alatt, és örülök annak, hogy tudtam továbbra is tornázni minden második nap! hihi

Bár az új edzésprogramot még nem iktattam be...


Viszont eddig percre mértem a dolgokat, most már azon agyalok, hogy mivel minden programnál elértem a 30 perces edzést, most már a kcal-ra fogok figyelni, ami azt jelenti, hogy be fogom állítani a gépet mondjuk egy edzésnél 300 kcal-ra és meglátjuk meddig bírom! :D

Van valaki, aki szintén nem időre, hanem kcalra nyomja az edzést???


Mondjuk azt észrevettem, hogy edzek a karácsonyi hajrát is jobban bírtam. Volt állóképességem! :D


Moncsi, Szabcsi, ahogy érzitek! Hajrá ezzel a porral, kíváncsian várom a fejleményeket!

Viszont, Moncsi, nagyon ügyi vagy, ha már a barátok észrevették rajtad, hogy fogytál!! Ez hatalmas eredmény, és millió GRATULÁCIÓ! Ügyi vagy nagyon! :D


Boszimami, legyen erőd a gépre állni! Csak ügyesen, csak okosan! :D

2010. dec. 28. 08:51

Sziasztok Csajok!


Látom kezd mindenki újra előbújni.. :DD

Hogy vagytok, mizujs veletek?

Karácsonykor én se tartottam nagy diétát, de hozzá kell tennem, hogy közel sem bírtam annyit enni, mint régen.. Ettem én mindent, de csak keveset, úgy látszik már hozzászokott a szervezetem a kevesebb kajához..és ennek persze örülök! Meg annak is, hogy egyetlen egy kiló se jött vissza rám!! :DD

Tegnap akartam az edztést kezdeni, de hulla voltam.. Nincs ovi, lánykám nagyinál, ami reggel és este is plusz 1 óra kocsikázás, meg korán kelés, stb.. Ma ugyanez a helyzet, de remélem azért este mégis összeszedem magam! Segítsetek! De elvileg ma az utolsó melónapom az évben és utána egy kicsit több időm lesz otthol..

Mindenkinek szép napot! Írjatok!

Pussz!

493. szabcsi22 (válaszként erre: 492. - Moncsika1985)
2010. dec. 27. 21:31
Köszönöm a segítséget,lehet akkor én is kipróbálom,az tényleg nem drága.És iható,nincs rossz íze?Te mióta iszod?
2010. dec. 27. 20:17

Szabcsi! Én is teljesen így voltam, mult hét elején tornáztam 3szor...utána zabálásos volt XD

A bázis por, igy ahogy van kell bemenned a patikába, és így kell kérned. Elvileg lúgosít, ami mindamelett,hogy segít a fogyásban, egészséges, és energizál. Én sztem is segít a fáradékonyság leküzdésében, ahogy észrevettem. A fogyáson még nem tudom segít e...de ártani tényleg nem árt, és ezt a kb fél kg zacskót vettem 550ft körül. És egy kiskanálnyit kell vizben feloldva meginni, naponta 2szer, szval sokáig elég. Mondjuk én 3szor iszom.

Neten olvastam,hogy fogytak tőle.. ugyhogy remélem nekem is gyorsít a fogyáson, de a lugosításról teis olvashatsz neten. Sok minden van felírva róla.

2010. dec. 27. 16:59

Sziasztok!

Én karácsonykor leálltam az edzéssel,de ma újra nekikezdtem.Az ünnep alatt annyi finomságot ettem:-(De majd ledolgozom valahogy.Mi az a bázispor?

2010. dec. 27. 16:55

Hali!

Miujság?Elvagytok veszve...:) MA a párom aludt, éjjeles, de én meg csendbe a sötétbe a szőnyegen Rékáztam 1 órát. Ezis valami...jobb mint a semmi...dehogy ezek a szaloncukrok hogy csusznak lefelé....ihajj ma már 3mat megettem, meg 2 sütit ....XD

2010. dec. 26. 12:31

Hát, én a héten lustiztam a tornában, de most valahogy engedményt adok maamnak. Azthiszem 3szor tornáztam csak. Vhogy ugy vok vele, nem baj, ugysem hagyom abba. Viszont lassan lekéne állni a kajálásról, de kaptam énis vagy 4kg szalonckrot, amiből már osztogattam el, de majd még ebből is fogok. XD

Felírtam forumra a bázisport, és hál istennek jöttek a reagálások. 1 tapasztalat volt, de az a valaki meg nem fogyott tőle, igaz ő reggel iszik 1 pohárral, én meg 2-3 szor. Meglátjuk, ártani nem árt,ahogy olvasom.

Tegnap találkoztam a barátokkal, és nagyon örültem,hogy észrevették ,hogy fogytam. A meglepő meg az volt,hogy 68kg nak tippeltek meg,holott 75kg vok. Lehet tényleg izmot építettem, azért mutata mérleg csalódást. XD

2010. dec. 26. 09:07

Sziasztok!


Moncsi, sajnos, ezen a téren én nem vagyok szakértő... :S

Viszont, tegnap este olyan jót edzettem, hogy ihaj!!! Komolyan jól esett este még belehúzni és cirka 340 kcal-t leégetni magamról.

Ha hiszitek, ha nem az első karácsonyom, amit öntudatosan félelem nélkül csinálok végig, mert minden másnap nyomom az edzést!


Mindenki vigyázzon magára! aki pihen edzésileg, ne aggódjatok a január holt szezon, akkor újra bele lehet húzni!

Cupp!!:D

2010. dec. 25. 17:42

Hali!


Próbálok utánajárni,de nm nagyon találok semmit,erről a bázis keverékről. Vagyis annyit,hogy tán fogyni lehet tőle, de jólenne konkrétan azzal beszélni,aki valóban fogyott is.

Mondjuk ártani nem árt sztem, gyógyszertári, és nem drága. 2hete ihatom sztem... Nincs ismerősőtök aki fogyasztott már ilyet? Lehet indítok neki itt témát, mingyárt megnézem hogy lehet.

2010. dec. 25. 15:11

Hello Lányok!


Kívánok mindenkinek, nagyon békés, boldog karácsonyt! Egyetek finomakat, és pihenjetek, majd ledolgozzuk! :DD

2010. dec. 25. 11:41

Sziasztok! :D


Nekem sikerül betartani az edzéseket, hála az égnek... ma is edzek, de még a régi edzéstervvel. Délután még bekukkantok! Mindenki vigyázzon magára!

Puszka!

2010. dec. 25. 10:39

sziasztok! Ked óta nem volt netem kb, így eltünntem, de igy utólag is kívánok nektek Boldog Karácsonyt!


Én az ünnepek alatt eszem rendesen, és nemtom lesz e mais torna. XD


Nekem nincs nagy karácsonyi hangulatom, vhogy emaradt....


Estére leszek,remélem addig meséltek vmit....pusziii

2010. dec. 24. 16:57

Igen! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!!!

Ma mindenki felmentve az edzés alól!! Élvezzétek a Karácsonyt!!! :D

:*

2010. dec. 24. 15:52
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!
2010. dec. 23. 12:18
Kitartást Neked, már nem sok van hátra, és vége a napnak! :D Holnap meg szent este!!!!
2010. dec. 23. 12:18

Szia Boszimami!


Hát igen, én is ingázok a gép és a sütödém között! Már most valami fincsi krémet keresek a tortákba! :D

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook