Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2011. jan. 22. 12:38
Hahahahaha ez jó Lét a tét
2011. jan. 22. 08:52

Sziasztok!!!


V.csillának tökéletesen igaza van! Ezért is megyek én is időre!!! :D nekem most nagyon bejön a 30 perc, és a váltakozó edzés forma. Most ebben a szakaszban "pihenek" egy kicsit, aztán lehet, hogy én is emelem a tétet! :D Mert hát itt is a lét a tét! hihi

2011. jan. 21. 20:21

jaja, sztem is a lényeg az időben rejlik, én a legnehezebben csinálnám 10percet se birnék.. inkább letolok a legkönyebben 20percet, és után adom rá a kakaót, iy a legnehezebbre eljutotk 5percet csinálok csak azon.


Jóvan ez így, igy legalább elvok 40percig.

596. szabcsi22 (válaszként erre: 595. - V.csilla)
2011. jan. 21. 19:09
Köszönöm,megnyugodtam kicsit.
595. v.csilla (válaszként erre: 592. - Szabcsi22)
2011. jan. 21. 15:03

Ne idegeskedj ezen.

Ahány féle gép, annyi féle képpen számolja a kalóriát.

Nekem volt olyan trénerem, hogy 50 perc alatt égettem el, 250 kalóriát, és tekerem le 15 km-rt (pedig rendesen tekertem a legalacsonyabb nehézségi fokon). Majd ez tönkre ment és vettem egy másikat, azon meg 50 perc alatt 520-530 kalóriát és 34-35 km megyek. Ja és a legalacsonyabb fokozaton itt is.

Na az új gépem amit decemberben vetettem. az meg megint más, így én nem idegeítem magam ezen. Tekerd le az adagodat. Az a lényeg, hogy 20 percnél többet, mert az után kezd csak a test zsírt égetni.

2011. jan. 21. 11:26
Nekem valami akkor nem stimmel
2011. jan. 21. 10:03

Szia Szabcsi!

Tanácstalan vagyok, mert nekem 16 fokozatban lehet nehézséget állítani, de egyes programoknál automatikus nehézségeket generál. :S


és a digi kijelzőn tudom nyomon követni, mikor milyen nehézségi fokozatra emel.

2011. jan. 21. 08:27

Sziasztok!

Hát végigmentem mind a 12 edzésprogramon és a legtöbb kalória amit elégettem az az egyes programmal volt 270 Kcal.Nem tudom ti hogy csináljátok a 400 Kcal-okat:-(Nekem nincs tekerhetős nehézségfokozat állítóm.

2011. jan. 20. 20:48

Sziasztok! Itt vagyok... igyekszem visszaolvasni!

Elöljáróban csak annyit, hogy sikerült a 30 perces edzéseimet 370-es kcalra feltúrbózni....


Többit holnap, cupp!! Mindenkinek jó edzést!

2011. jan. 19. 15:54

Hello Lányok!


Én is örülök, hogy egy kicsit megindult itt az élet.. Bár még mindig sok a "hiányzó".. :((


Greenlime! Hová tűntél? Remélem minden rendben!


Ma nagyon rohanós, frontos-fejfájós napom volt, alig várom, hogy hazaérjek.. Kicsit összeszedem magam, és felpattanok a gépre.. Biztos jól fog esni.. Hajrá mindenkinek és írjatok!

2011. jan. 18. 18:00

Nah, vagyok... látom felpezsdűlt az élet!

Örülök a sok írásnak....

Hát rólam ez a kb 7 kg sztem az utolsó 1 hónapban mennt le, ugy érzem. De az első hónapban semmi nem mennt le asulyombol azt tudom.

Őszinte leszek sztem a szűztea nem fogyaszt...vagyis keveslem amit leadtam azaz igazság, én elsősorban azért szedem, mert nekem nagyon lassu volt az anyagcserém világ életemben, most amiota meg tornázom, szinte volt hogy 1 hét után rimánkodtam a wc re. Akkor halottam erről a kapszulárol és bevált. Aztán kitudja hogy fogyaszt e sztem nem sokat adtam le ahhoz képest.

Bár azis igaz,hogy töb kg ból könnyebleadni, így valszeg, most már egyre nehezebb lesz leadni.


Én diétára azt tom írni,hogy én sem volam reggelizős tipus, de hozzászoktam vhogyan. Ebédre meg énsem diétázom, ugyhogy csilla nyugodtan egye amit főzöl a családnak, hiszen ugyis mindenre szükségünk van nekünk is. Én azt mondom a vacsora legyen kevés, kicsi, diétás, az biztos hogy iszonyat sokat segít.

Bűnözni meg kell is, különben feladnánk! Én ma ettem egy hambit....ugyhogy holnaptolkomolyra fordítom XD És tornázni sem tudtam , mert sűrű volt a napom, 20percet tainereztem.

2011. jan. 18. 16:50

Olvastam a naplód Moncsika,nagyon szépen haladtál előre!A szűztea kapszula nem használt?Párszor láttam hogy írtad.Még szeded?Kicsit jobb kedvem lett,úgy gondolom én sem viszek be több kalóriát ,reménykedhetek akkor a fogyásban.Mikor,mennyi idő után indult el nálad a fogyás?

Csilla!Hát te nagyon ügyi vagy!23 kg!!!!Az nem semmi,csak így tovább!

587. v.csilla (válaszként erre: 586. - Boszimami)
2011. jan. 18. 16:01

Reggel akkor tekerek, mikor a gyerkőcök még alszanak, így elég korán kezdem a napot.

Este már nem lenne erőm, este 9 fél 10 környékén tekerni.

Elég nagy súllyal kezdtem, mert a szülés után a hormonháztartásom felborult, és pajzsmirigy alul működésem lett, így 2 hónap alatt a szülés után maradt súlyomra felszaladt még 28 kg.

Így 107,6 kg-val kezdtem, és most vagyok 84,6 kg.

Még 16-17 kg akarok le adni. Ezt a szülinapomig szeretném, május 14-ig. De ha hamarabb lemegy az sem baj. DDD

2011. jan. 18. 14:52

Értem.. Minden ember más, én a reggelit nem tudnám kihagyni, egyszer hagytam ki életemben fősulin és tízkor már elvitt a mentő, kiájultam közgáz órán.. :DD

Másrészt irigyellek, hogy reggel van időd 50 percet tekerni.. Ráadásul két gyerek mellett ezt hogy tudod megoldani? A déli mozgás se jöhet szóba nálam, mert ugye melózok, marad az este, és igaz "csak" egy gyerkőcöm van, mégis csak akkor tudok mozogni, ha ő már alszik.. Addig kiköveteli magának a figyelmemet, meg hát én is inkább vele vagyok...

Mindenesete gratulálok! Honnann indultál és mennyi van még hátra? És sok szerencsét a folytatáshoz!

585. v.csilla (válaszként erre: 584. - Boszimami)
2011. jan. 18. 14:39

Na akkor neki kezdek:

Én ált. reggel üres gyomorra letekerem a kis adagomat: kb. 50 percet, de én a km-re és a kalóriát nézem inkább.

Csak ez után jöhet a reggeli kávé.

Bevallom én nem reggelizek, mert 1 óra alatt megiszok 2 kávét és azzal el vagyok ebédig.

Meg nincs is időm enni 2 kicsi mellett.

Ebéd az ami a csaldnak, pl. ma gyümi leves, pörkölt és nokedli. Hát nem egy diétás kaja az tuti.

Amikor a két gyerkőc alszk, akkor has izmozok kb 20-25 percet. Ez hasprés, amiből 3 adagra lenyomom a 1000 db-ot.

Majd délután jön a gyerekekkel való játszás, és vacsira eszek egy kis gyümit és joghurtot.

Szoktam bűnözni is, de csak kevésszer, mert a cél motivál ezerrel.


Ja és ez mellé jön a szokásos házi munka minden nap!!!

2011. jan. 18. 14:31
23 kiló??? Hát az tényleg elég látványos lehet! Ügyes vagy! És mi a titkod? Mit eszel és mennyit mozogsz? Részletes beszámolót kérünk! (sztem mindannyiunk nevében mondhatom)
2011. jan. 18. 14:16

Sziasztok!


Én sem tűntem ám el, és kitartóan trénerezek.

sőt már másfél hete has izmozok is minden nap.

a kilók szép lassan tünnek el.

Ma 3 hónapja kezdtem el a napi szintű edzést és diétát, és 23 kg ugrott le eddig róla.

A hozzátartózóim szerint elég látványos a változás, és én a ruháimon is észre veszem.

Múlt héten vettem egy új gatyát magamnak, mert a régit úgy le és fel tudtam venni, hogy ki sem kellett gombolnom, sőt le is csúszott rólam. DDD

És 4 mérettel kellett kisebb nadrág. Sőt még 1 mérettel lehetett volna kisebbet vennem, mert a test melegétől kitágul, és lecsúszik.

2011. jan. 18. 14:06

Hali Itt vagyok!


Nyah, hát nem is kell megvonnni, majd meglátod én hogyan eszek XD Am interaktivitásnál lehet látni a másik naplóját, az adatlapomnál.

Látni fogod,hogy néha egész jó napjaim vannak, mig máskor töbet sikerül ennem !

De ponn tegnap előtt láttam a tv be ,hogy egy csávó leadott 10kg. Mondta neki az edző,hogy ok most egyen 500kcal al többet, persze mozogjon ugyanugy. 500kcal meg sok ám. Szval a gyerek nem evett töb kcal és megállt a fogyásban. Kivolt bukva mikor elmondta az edzőnek h nem emelt több kvalt az meg lecseszte,hogy igy nem fogy mert megáll a fogyásban.

Remélem értettétek a lényegét, de az biztos is hogy néha énis időszakonként ha több kcalt sikerül megennem, és utána megint kevesebbet, olyanko fogyok jobban.


Érdekes, ezért is mondom, kell h legyen becsapos nap!

Nemtom mennyire csinálom jól, de azért csak lemennt 6-7kg már.


Puszi

2011. jan. 18. 14:02

Csajok!Lehet,ez most nem ide tartozna,de leírom.

A párom 4 napja megvette azt a hoodia sprayt (étvágycsökkentő) amit a tv-ben reklámoznak,és azt mondja hat neki,kisebb adagtól is jóllakik mint ezelőtt.Lehet érdemes lenne nekem is kipróbálni,bár az ára elég borsos (5200ft):-(

580. szabcsi22 (válaszként erre: 579. - Boszimami)
2011. jan. 18. 13:59

Hetente 5 napot tornázok,40 perc tréner 30 perc taposó és végül felülés kb 100.Nincs különösebb diétám,este hat után nem eszek,de igazából egész nap nem eszek sokat,de az is igaz,hogy az édesség nem maradhat ki egy nap sem,lehet kicsit hülyén hangzik,de olyan ingerültnek meg feszültnek érzem magam ha elmarad.De már abból sem eszek annyit mint régebben.De megvonni se akarom mert szerintem nincs értelme,tudom hogy nem tudom egy életen át nélkülözni és egy idő után meg dupla mennyiséget kívánok.Neked legalább már ment le azért,lehet hogy most megállt a fogyás,de szerintem rövid időn belül újra elindul.

Örülök,hogy már jobban vagy és sok erőt a tornához és kitartást (pont én mondom ezt:-))!De én sem adom fel!

2011. jan. 18. 12:31

Hogysmint csajok?


Remélem lassan a többiek is visszatalálnak ide!


Ügyes vagy Moncsi, hogy még betegen sem hagyod abba, azét vigyázz magadra! Milyen fontos talid lesz? Nem akarok kíváncsi lenni, csak ha elmondhatod, akkor mondd! Mindenesetre szurkolok, hogy jól sikerüljön, bármiről is legyen szó!


Szabcsi! Ne keseredj el, nekem a jó kezdés után, most állt le a dolog, ugyanis már egy hónapja, szinte semmi változás, csak 1 kg ment le.. Igaz, mostanában, sok torna kimaradt a betegségeim miatt.. Így ennek tudom be, hogy nem mozdulok sehová.. De szerencsére mostmár jól vagyok, és remélem ha most újra elkezdem a rendszeres mozgást, újra elindulok!! Egyébként milyen gyakran tornázol, és mennyit? És milyen a diétád? Milyen szabályokat/elveket követsz? Ha van ilyen?


Szép napot Nektek, itt süt a Nap, végre.. :DD

2011. jan. 18. 08:15
Segítenél hogy hol találom?Mert egyenlőre nincs meg.köszi
577. szabcsi22 (válaszként erre: 575. - Moncsika1985)
2011. jan. 18. 08:11
Megnézem a naplód,hátha rájövök mit csinálok rosszul!
2011. jan. 17. 19:30

Boszimami!


Nem tűntünk el remélem énis! Mert én itt vok csinálom, még betegen is !!!!!

Lehet csak pillanatnyi lazsálás!

2011. jan. 17. 19:30

szabcsi!


Valszeg ugyan az aszitu veled mint velem.. Nézd meg énis az elején, 1 hónapig nekem semmi változás se volt. Pl ez a diéta is fokozatosan alakult ki, és mondjuk én a trainert kiegészítem tornával.

Én nem tok tanácot adni, mert én nem nagyon diétázom de nekem ezis előrehaladás.

Nézz bele a naplómba, ha ennél gyengébb a diétád, akk az hízókura. :)


Jólesz az fog az menni....

2011. jan. 17. 15:47

Sziasztok Csajok!


Miért lett itt ilyen nagy a csend? Hol van mindenki?

Sok a meló? Betegek vagytok? Vagy mi az oka?

Olyan jó kis csapat voltunk, kár lenne ha vége lenne...

Légyszi szedjétek össze magatokat és írjatok!!

2011. jan. 17. 08:32
Nagyon eltűnt mindenki!Ennyire megy az edzés?Én a hétvégét ellazsáltam:-( Már e4gy hónapja tornázok,de se kg-ban se cm-ben nem látható változás:-(
2011. jan. 14. 12:16

Jajj ne is mond...masem hiszem h képes leszek edzeni...pedig a hónap végére leakartam hirtelen adni pár kg-t, mert lesz egy fontos talim. 5-6kg leszerettem volna dobni, de így nemtom nem nagon megy ez.

Majd megpróbálok minél kevesebbet enni. 14-e van, 2 hetem van még. Az nemsok.

2011. jan. 14. 11:58

Hello Lányok!


Moncsi, látom utólért Téged is a kórság.. Én már kifelé megyek belőle.. Jobbulást Neked is, most én edzek majd helyetted!! :DD Pontosabban ma még nem, mert céges bulink lesz, de holnaptól már nincs kifogás! Se betegség!


Szép napot mindenkinek! Hova tűntetek? Írjatok!

Pussz!

2011. jan. 13. 18:25
Jobbulást nektek csajok!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook