Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. febr. 15. 08:37
erholung ugyanaz mint a recovery vagyis mentés, én arra használom, ha sikerült egy jó edzést végig csinálni, akkor elmentem.A nyilakkal szerintem tudod a nehézséget állítani, hozzá az időt. Én nem szoktam a többit beállítani, mert azt úgyis látom mennyit csináltam amikor elvégeztem a feladatot, bár az utóbbi időszakban figyelem a megtett kalóriát is, remélem tudtam segíteni.
2011. febr. 14. 10:18
Nem tudom mi az az erholung.Igazából a többi jelentését tudom,de egyiknek sincs köze szerintem a nehézséghez,mert van olyanom még hogy idő,sebesség,megtett km,kalória,van még hogy tudom állítani a szinteket van a visszaállítás,van két nyíl és ennyi.Nem tudom hogy lehetne.
2011. febr. 14. 08:23
Szabcsi, ha gondolod ird le mit látsz, mi van kiirva a monitorodon, és megpróbálok segíteni
2011. febr. 13. 20:39
Nem azért nem tudom állítani a nehézséget mert nem lehet,hanem azért mert nem tudom hogy kell,ugyanis nem magyar és fogalmam sincs mit kellene csinálni vele.
2011. febr. 13. 20:33
Elrontottam a fogyókúrát,teleettem magam maffinnal!!!!!!!:-(:-(:-(
2011. febr. 13. 19:50

Sziasztok,rég nem jelentkeztem, de most itt vagyok megint.A múlt hetem naygon szar volt,(bocsi)alig tudtam magam edzésre kényszeriteni.A héten aztán észhez tértem, és edztem minden nap. Talán nekem ez a 7. hét volt a mélypont.

Azaz igazság, hogy én a kg-kat nem mérem, mert ismerem magam és ha véletlenül nem fogytam, akkor elkeserednék, de a nadrágaimon és a combomon nagyon látom, olyan izmaim lettek!!!

Én eleve tartok valamilyen diétát mivel gyerekkori cukorbeteg vagyok, de most probálom magam még jobban visszafogni, és arra is gondoltam, hogy jövőhéten elfogom hagyni a vacsit, csak egy préselt gyümilevet fogok inni, remélem tartani fogom!!!

A dolgokhoz hozzászólva: szerintem nem mindegy, hogy hogy tekerünk, én egyik nap időre tekerek és egy közepes erősségen, másik nap ugyanannyi időre tekerek, de erőlétett javítva változó intenzitásba. és ilyenkor jobban kifáradok, mint amikor csak egyenletes nehézségen tekerek.

szerintem egyébként minden tréneren lehet állítani a fokozatot csak máshogy, nekem is digitális, de tudok állítani rajta, az edzőteremben pedig tekerős volt, kitartást!!!!!

653. szabcsi22 (válaszként erre: 652. - Monyee)
2011. febr. 12. 07:57

Szia!

Hát az az igazság,hogy én nem tudom,hogy hogy kell állítani az enyémen a nehézségi fokozatot,mert nekem nem tekerős hanem digitális és így mindig ugyanúgy tekerem.De azt vettem észre hogy az elején mikor tekertem gyorsan tekertem,nem volt változás,most mikor lassabban tekerem,így mintha jobb lenne,de lehet hülyeség.De a többiek úgy csinálják,ahogy én olvastam,hogy könnyűvel kezdik pl 5 percig és fokozatosan nehezítik és a végén már a nehézen tekerik,persze ki hogy bírja meg kinek mi a nehéz.

Én a zöld teát nem bírom meginni,fáj tőle a gyomrom,egyszer próbálkoztam vele és egy kortytól rosszul voltam.

652. Monyee (válaszként erre: 651. - Szabcsi22)
2011. febr. 11. 21:29

Szia!

Az tuti, hogy kell hozzá idő, mire az ember megtanul nasi helyett inkább gyümit enni :) Én hogyha megkívánok valami édeset, iszom egy pohár teát. Zöld teát iszok, sok citrommal, és egy kevés édesítőszerrel. El is telít, éhes sem leszek egy darabig :) Délután 3-4 után már csak azt iszom.

Ma akartam venni én is karikát, de nem találtam, holnap folytatom a keresést.

Te hogy használod a trainert? Csak egy fokozaton, vagy váltogatod? Hatékonyabb lenne, ha nem mindig a legalacsonyabb fokozaton tekerném?

651. szabcsi22 (válaszként erre: 650. - Monyee)
2011. febr. 11. 17:51

Szia!

Hát nagyon nehéz megállni az édességet,azért rudit ettem ma:-(A karikámat megcsináltam,mivel nekem műanyag volt megtöltöttem rizzsel és így nehezebb.Tegnap már bele is kezdtem,ma is csináltam 20 percig,de bírnám a 30-at is,csak már nem nagyon van kedvem,mert ezt hagyom utoljára,egész jó amúgy.Ügyes vagy az egy óra bicajjal!Irigyellek,hogy kibírod nasi nélkül is!Csak így tovább!

650. Monyee
2011. febr. 11. 12:34

Sziasztok!

Tegnap sikerült tekernem egy órát! :D Persze csak a legkisebb fokozaton, de én ennek is nagyon örülök. Bőven elég volt ez is... :) Még jó, hogy a közelben volt az ágy, összerogytam volna, miután leszálltam :) De nagyon jól esett, most már minden másnap megpróbálom tartani ezt az egy órát. Diétával jól haladok, most már teljesen hozzászoktam, meg sem fordul a fejemben, hogy nasizzak. Pedig a kisfiam mellett nehéz volt az elején megállni.

Olvastam, hogy többen vettetek karikát, szerintem kipróbálom én is, nekem is van mit ledolgozni a csípőmről, hasamról!

Szabcsi hogy állsz a diétával? Szurkolok ám! :) Kitartás!

2011. febr. 10. 15:10

Sziasztok!


Ragyogóan süt a napocska nálunk, így én napi szinten 1 óra sétát is bevezettem a napi mozgásba. Én sétálok, a kicsi fiam, meg édesdeden szundizik a kocsiban. DDD Kellemest a hasznossal.


Én is rendületlenül fogyózok még. Már 27 kg-tól szabadultam meg, és még 10 kg-tól szeretnék.

Már nem mennek olyan gyorsan a kilók mint karácsony előtt, de nem is baj.

Én napi szinten 50-52 percet trénerezek, és még has izmozok is napközben RR 20 perc önmagadért, még a 2008-as dvd-je. Elég kemény, mert az izomláz már 2 hete nem tud elmúllani a hájam alól. DDD


De ma olyan jó dolog történt velem, hogy a terhesség előtti gatyáim közül mind rám jött már!

648. v.csilla (válaszként erre: 633. - 1986Anita)
2011. febr. 10. 15:02
Anita! Szerintem mikor használod a gépet, és kattog, zörög, akkor a telefonnal vegyétek fel videora. Ezt meg is tudjátok mutatni bizonyítékként, és ha így sem tesznek semmit, akkor ezzel tovább tudtok menni a fogyasztóvédelemhez.
2011. febr. 10. 12:55
Köszi Monyee! Én is kipróbálom a C-vitamint, úgyis van otthol.. 1000 mg-os.. De még nem hallottam, hogy csökkenti a szénhidrát utáni vágyat.. Meglátjuk!
2011. febr. 10. 12:32
Köszönöm nektek és megfogadom hogy mostantól megpróbálok erős lenni és mellőzni az édességet és ezt a c vitamint is kipróbálom!
645. Monyee (válaszként erre: 642. - Szabcsi22)
2011. febr. 10. 11:25

Maximum lipotropics a neve a zsírégetőmnek, eBay-en vettem. Angliában élünk, nem tudom, otthon lehet-e ilyet kapni.

Én még minimum 8-9 kg-ot szeretnék fogyni, remélem, sikerülni fog.

Szerintem is az étkezési szokásaiddal lehet a gond, én az 1000 mg-os C vitamint nagyon tudom ajánlani, nekem is az segített, hogy ne nasizzak.

Ezt találtam neked:


"A vitaminok, a C-vitamin hatása a fogyásra és zsírégetésre


Kémiai társadalomban élünk. Rengeteg idegen anyag terheli az emberi szervezetet, amivel nap mint nap valamilyen módon meg kell küzdenünk. Szerencsére testünk egy igen jól „összerakott szerkezet”, s mindent megtesz, hogy megszabaduljon ezektől az idegen vegyi anyagoktól.


A mérgek lebontásához, illetve a folyamatos méregtelenítéséhez azonban igen nagy mennyiségű vitaminra van szüksége. Ha a táplálékból vagy külső kiegészítőkből nem kapja meg a méreganyagok lebontásához szükséges vitamin mennyiséget, hogy meg tudja védeni a szervezet egészségét, a mérgeket a test zsírszövetébe burkolja. Minél több olyan idegen anyag kerül a szervezetbe, aminek lebontásával már nem képes megbirkózni, „kénytelen” lesz újabb és újabb zsírrétegeket biztosítani a mérgek tárolásához.


Így a testben rekedt feldolgozatlan méreganyagok határozottan a hízás egyik okaként jelentkeznek, illetve nagyban gátolják a fogyás folyamatának beindulását!


A vitaminok együtt hatékonyak!

A vitaminok szedésénél nagyon fontos a megfelelő arány betartása! Bármelyik vitamin túladagolása okozhatja egy másik vitamin hiányát, s így a hiánnyal együtt járó tünet-együtteseket. Az arányos mennyiségnél azonban soha nem lehet baj, hiszen „túladagolás” esetén a felesleg egyszerűen kiürül. Az arányosság szabálya alól kivételt képez a C vitamin és E vitamin, melyek mennyiségét a többi vitamintól függetlenül szabadon lehet növelni!


Édesség utáni vágy - A szénhidrát függőség kezelése


Szinte hihetetlen, de a C vitamin azonnali "elsősegélyként" hat a szénhidrát éhség vagy szénhidrát függőség kezelésére, ami elsősorban és látványosan az édesség utáni vágyban nyilvánul meg!


Érdemes a C vitamin mennyiséget addig növelni, amíg megszűnik az édesség utáni vágy, s az ember már nem érzi, hogy "bármit" odaadna egy falat sütiért vagy csokiért... (Ez akár több 1000 mg C vitamin is lehet!) "


Remélem segít, nem veszítesz vele semmit, ha kipróbálod, nem csak a fogyókúrát segíti! :)

Jah és a másik, hogy nagyon sok folyadékot igyál!

Sok sikert, és kitartást!!!! :)

644. Boszimami (válaszként erre: 643. - Szabcsi22)
2011. febr. 10. 11:07
Tudom mit érzel Szabcsi! Én is nagy édességfaló vagyok/voltam..Ezt tényleg nagyon nehéz megállni, de megéri.. Nekem is nagyon rossz volt az elején, de mostmár kibírom.. Max, ha nagyon megveszek valami édességért, bekapok egy pici csokit, vagy sütit.. De max egy héten 1-2szer, és akkor is keveset.. Helyette sok gyümit eszek, vagy joghurtot, meg gyümiteát iszok natúr, ízesítés nélkül.. Hozzá lehet szokni! Bár tényleg nem könnyű! Talán tegyél egy próbát, egy hónap! És meglátod, de akkor tényleg tartsd be!
643. szabcsi22 (válaszként erre: 640. - Boszimami)
2011. febr. 10. 10:58

Szia!

Hát olyan 6 kg.t kellene leadnom,most 62 kg vagyok.Nem érzek semmit,a nadrágaim is ugynolyanok rám.Nekem is a hasamról meg a csipőmről kellene a legtöbbet fogynom ezért én is elkezdek majd karikázni is.Olyan rossz így kitartani,néha annyira nincs kedvem tornázni,de nem akarom abbahagyni,hátha mégis sikerül:-(Nem tudom,hogy fogjam vissza ezt az evést,vagyis inkább az édességet.Jó tornát neked!

642. szabcsi22 (válaszként erre: 639. - Monyee)
2011. febr. 10. 10:54

Szia!

Milyen zsírégetőt szedsz? Valószinű,hogy az étkezésemmel van a baj,az édességet el kellene teljesen hagynom.Neked sok sikert a további kg-okhoz!

641. szabcsi22 (válaszként erre: 638. - 75596a56f2)
2011. febr. 10. 10:52

Szia!

Én úgy érzem nem eszek sokat egy nap,igaz eszek édességet,de azzal együtt szerintem nincs több a napi energiabevitelem 1300 kcal-nál,Nem eszek gyrost,sajtburgert mint eddig,kenyeret nagyon nagyon ritkán eszek,szinte egy héten egyszer,és az adagok is nagyon kicsik.Szóval nem értem.Este sem eszek már,nem azt mondom hogy soha,de ha eszek azért van,mert egész nap nem ettem semmit és olyankor 7 körül megeszek egy szendvicset.Vagy az édesség lenne ilyen hatással?Pedig már azt is sokkal kevesebbet eszek mint ezelőtt.Ez a fogyókúra...Tudom,hogy sokat nyávogok,de kicsit bosszant:-(

2011. febr. 10. 10:50

Hello Lányok!


Üdv Monyee! Ügyes vagy, további sok sikert kívánok! Mennyit szeretnél fogyni?


Szabcsi! Hány kilótól szeretnél megszabadulni? És ha tényleg olyan sokat tornázol, mint ahogy írod, akkor lehet hogy a kajára kellene egy kicsit jobban figyelni.. De ne keseredj el, hanem próbálj valamin változtatni, kísérletezz, sikerülni fog! Én például az elején gyorsan leadtam 4 kilót, de azóta semmi, igaz voltak időszakok, hogy hol a kajára figyeltem jobban és nem mozogtam, hol meg fordítva, de lényeg hogy egy ideje stagnálok.. És mivel nekem legjobban a hasamról és a csípőmről kellene fogyni, most vettem egy hullahopp karikát.. Trénerezés mellett elkezdtem karikázni is, mert az pont a csípő és has tájékot "mozgatja".. Remélem újra elindul majd valami! Ha nem is kilókban, talán centikben..

Még öt kilót kellene leadnom, mondjuk ha több lenne se lenne baj..:DD És szerintem ez az öt kiló lesz a legnehezebb.. :(( És semmilyen más változást nem észlelsz magadon? Hogy formálódtál? Vagy centikben, ruhákban?


Remélem mindnki jól van, itt nagyon szépen süt a Nap, ettől nekem még jobb kedvem van..:DD Legyen Nektek is szép napotok! És írjatok!

639. Monyee (válaszként erre: 637. - Szabcsi22)
2011. febr. 10. 09:57

Szia!

Én a diéta miatt fogytam, az tuti, mert akkor még nem mozogtam semmit. Az én diétám így néz ki:

reggeli(8-9): 2 főtt tojás koktélparadicsommal, teljes kiőrlésű bucival, vagy "egészséges" műzli tejjel, vagy buciból szendvics

tízórai(11):gyümölcs

ebéd(13):husi párolt zöldséggel, vagy akármilyen más kaja, csak kis adag

uzsi(15-16): gyümölcs

utána már nem eszek semmit, napi 3 liter zöld teát iszom(3 liter vízbe csak két tasak teát teszek, tehát nagyon gyenge), és szedek zsírégető tablettát.

Plusz ami még nem nekem nagyon sokat segített, az a C vitamin, de csak az 1000 mg-os, mert amióta szedem, nem törnek rám éhség rohamok.

Nem éhezek, nagyon sok gyümit és zöldséget eszem, egyáltalán nem érzem úgy, hogy koplalok. Sokkal jobban érzem magam, mióta diétázok. Erre a trainer még rátett egy lapáttal :)

Te mit, mennyit eszel egy nap? Mert szerintem anélkül, hogy odafigyelünk az étkezésekre, nem megy a fogyás. Legalábbis nálam ez így működik.

2011. febr. 10. 09:23

Sziasztok!


Szabcsi22, hogy állsz az étrenddel? Változtattál valamit az étkezési szokásaidon???


Nekem első körben alakot formált, aztán égette a zsírt! :D


Szép napot Csajok!

637. szabcsi22 (válaszként erre: 636. - Monyee)
2011. febr. 10. 08:22

Szia!

Azt hogy csináltad,hogy egy hónap alatt sikerült 6 kg-tól megszabadulnod?Én már két hónapja tornázok,semmi.Jó trénerezést!

636. Monyee
2011. febr. 9. 22:04

Sziasztok! Már régóta figyelem a fórumot, végigolvastam az egészet :) Egy hete vettünk egy trainert, nagyon sok hasznos dolgot tanultam tőletek. Én január elején kezdtem el diétázni, 74 kg-ról indultam, egy hónap alatt 6 kg-ot sikerült leadnom. Akkor még nem mozogtam semmit, de szerettem volna, ezért vettük a trainert. Egy hét alatt eljutottam 40 percig, de a legalacsonyabb fokozaton(Kedvenc sorozatomból két rész). Egy órát szeretném elérni, és azt tartani. Nagyon örülök a trainernek, azóta sokkal jobban érzem magam, energikusabb vagyok.

Egy kérdésem lenne: hatékonyabb lenne, ha nem csak a legalacsonyabb fokozaton tekernék mindig?

2011. febr. 9. 10:59

Sziasztok!

Nem sok ez már szerintetek,hogy mindjárt 2 hónapja tornázok és semmi változás?Nyárig csinálok ha semmi akkor már nem tudok mit csinálni.Azért már meg kellett volna mozdulnia a kg-nak.Többiek?Nem nagyon írtok!

2011. febr. 9. 07:44

Sziasztok!


Anita! Ha van rá garancia, akkor valamit kezdeniük kell vele! Sajnos igazad van, mert ha 3 napig nyúzták én sem hinném el, hogy nem jött elő a probléma...:(


Csak ügyesen, csak okosan!


Kivel mi újság?? Hogy vagytok? Edzés, fogyi??? Kinek hogy megy?

633. 1986Anita (válaszként erre: 632. - Szabcsi22)
2011. febr. 7. 09:21

Ezek szerint akkor ez nem csak nálam probléma :-)

Visszavittük, 3 napig tesztelték, de náluk elvileg nem jött elő. Én ezt nehezen hiszem el, mert nálam 95 %-ban előjön, de hát ez van.. Majd teszek még egy próbát, csak hát nem egyszerű szétszedni-cipleni, stb... :-(

2011. febr. 7. 09:07

Sziasztok!

Én is beteg voltam az elmúlt egy hétben,ki is maradt a torna,csak 2x bírtam rávenni magam.Mától újra belelendülök.Az az érdekes,hogy most láttam,hogy egy kg-t fogytam a pihenőidő alatt.Bár nem volt nagy étvágyam a betegség miatt.Remélem megindulnak lassan a kg és mindenkinek sikeres a fogyókúrája.

Moncsika!Remélem minden rendeződik körülötted és hamar találsz munkát!

Anita!Nekem azóta kopog mióta megvettem (használtan),én nem csináltam vele semmit,mert nem merjük szétszedni,hogy mi lesz akkor ha rosszabb lesz.Remélem idővel nem lesz komolyabb baja.

2011. febr. 7. 08:55

Sziasztok!


Moncsika! Kitartást Neked, sajnos nekem az a rész nagyon kiesik, de ha hallok valamit, azonnal jelzek!

Vigyázz magadra, és remélem, helyre jön az életed!

2011. febr. 7. 06:40
Az a baj, hogy abba a dobba, vagy nem tudom milyen részében kopog, amibe bele sem tud nyúlni...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook