Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
689. 75596a56f2 (válaszként erre: 688. - Szabcsi22)
2011. márc. 10. 20:44
Csak ügyesen! Csak okosan! :D
688. szabcsi22 (válaszként erre: 687. - 75596a56f2)
2011. márc. 9. 07:55

Oké,beszámolok,ha végre találnék valami kapszulát ami jó is és nem az egekbe van az ára.De amúgy akiket megkérdeztem nagy részük azt mondja,hogy fogyókúra előtt szükség van méregtelenítésre és hogy 4-5 kg salakanyag távozhat a szervezetből és aztán gyorsabb lehet a fogyás.Megfogadom majd a tanácsod,remélem lesz valami eredménye!

puszi mindenkinek!

2011. márc. 8. 19:47

Sziasztok Csajok!


Boldog Nőnapot Mindenkinek!!! :D


Olvaslak ám Titeket! :D

Jól vagyok, bár az elmúlt két hétben egyszer kétszer sikeresen becsúszott, hogy csak minden harmadik nap tudtam edzeni. Fogorvoshoz is kell járnom, rendbe rakják a régi töméseimet, és hát egy fogorvosi töméscsere után bizony nem minden esetben van kedvem zsibbadt szájjal edzeni.:S

Úgy, hogy ilyenkor engedélyezem magamnak az edzés elnapolását. De ennek ellenére úgy érzem jól állok mert eljutottam oda, hogy 30 perc alatt 380-400 kcalt tudok elégetni...


A tisztítókúra nagyon egészséges, és javasolt, viszont nagyon figyelj oda utána Szabcsi, hogy fokozatosan állj vissza a szilárdabb ételek bevitelére! Hajrá! Számolj be róla, hogy és miként csinálod, sosem lehet tudni mikor kapok kedvet hozzá! :DD


Szép estét Csajok! Edzésre fel!!!! :D

2011. márc. 8. 08:55

Hello Lányok!


Boldog nőnapot magunknak!! :DD Legyen szép, mosolygós napotok!


Szabcsi! Itt vagyok, csak felgyorsultak mostanában az események körülöttem, nem nagyon van időm írni.. Én továbbra is tartom magam, mozgás sajna csak heti 3 jön össze, de szerencsére a nasikra oda tudok figyelni.. Így ha most nem is csökken a súlyom, legalább nem hízok.. Meg egyébként most elég jól érzem magam a bőrömben..

Egyébként én nem csináltam tisztítókúrát, én azt tuti nem tudnám végigcsinálni.. Ha gondolod próbáld meg, bár szerintem nem ezen múlik..

2011. márc. 6. 21:40

Sziasztok!


Boszimami,Greenlime,Monyee hova lettetek?Hogy haladtok?

Arra lennék kíváncsi,hogy ti csináltatok fogyókúra előtt tisztító kúrát és méregtelenítést?Mert én folyamatosan tornázok azóta is és még mindig tt tartok hogy semmi,arra gondoltam talán ez lehet a megoldás.Vélemények?

684. micilivi (válaszként erre: 683. - V.csilla)
2011. márc. 3. 15:22

Szia Csilla!

Én még csak most olvastam végig a hozzászólásokat, de nagyon felkeltette az érdeklődésemet, amit írtál.

Lehet nem mindent olvastam végig, de jó lenne tudni, te hogyan értél el ilyen szép eredményt!!!Leírod??

Köszi! Nagyon várom!

683. v.csilla (válaszként erre: 681. - Szurkekiseger)
2011. márc. 1. 14:41

Szia!

NEkem régen volt szobabicóm, de nem értem el vele semmit. A tréner viszont nagyon bevállt.

Én már 2007-ben is ezzel fogytam le 30 kg, és meg is lett a várva várt eredménye terhes lettem. Majd 2009-ben ismét elkezdtem a trénerezést, mert a terhesség és a szoptatás alatt rakódtak ám le rendesen kilók. Így ismét megszabadultam 22 kg-tól (ebből 16 kg volt amit szerettem volna, de hogy több lett nem okozott gondot DDD). Majd ismét terhes lettem.

Sajna a szülés után kialakult egy kisebb pajzsmirigy problémám, ami miatt 2 hónap alatt közel 25 kg híztam a még terhességből rajtam maradt 10 kg-hoz.

Miután a szoptatást abbahagytam ismét neki álltam a trénerezésnek, és már 32 kg dobtam le magamról alig 4 és fél hónap alatt. Még szeretnék vagy 7-8 kg leadni a szülinapomig május 14-ig. És akkor én leszek a föld legboldogabb embere.

Több babát nem szeretnénk, így remélem tartós is marad a fogyásom, én megteszek értre majd mindent!!!

682. szabcsi22 (válaszként erre: 681. - Szurkekiseger)
2011. márc. 1. 13:22

Szia!

Neked hogy vállt be a futópad?Most arra nagyon kíváncsi lennék,mert nekem trénerem van 2 és fél hónapja tornázok de semmit nem fogytam,úgyhogy tanácsot nem tudok neked adni.

681. szurkekiseger (válaszként erre: 680. - V.csilla)
2011. febr. 28. 21:33

sziasztok, hát marad számomra a fő kérdés hogyan iktassam be az ellipszis trénert az edzésbe zsírégetőként?? vagy maradjak a futópadnál és a biciklinél?


párom nem bírta megjegyezni a nevét és ovális trénernek hivja; )

680. v.csilla (válaszként erre: 679. - Szurkekiseger)
2011. febr. 28. 16:02

Szia!

Jó olvasást!

Várunk szeretettel!

2011. febr. 27. 19:25
sziasztok én is az ellilpszis trénertől várom a zsírbontás áttörését. olvasni kezdtem a fórumot, ha a végére értem akkor én is csatlakoznék a beszélgetéshez :)
678. v.csilla (válaszként erre: 676. - 9d0e66b615)
2011. febr. 26. 20:56
Gratulálok!
677. szabcsi22 (válaszként erre: 676. - 9d0e66b615)
2011. febr. 26. 20:52
Gratulálok!
2011. febr. 26. 20:48
Sziasztok, végre én is "henceghetek"! elvoltam ma vásárolni és képzeljétek 46-os helyett 44-es ruhát vettem, már csak egy méret és elégedett is leszek, 2 hónap alatt azért jó eredmény, de a mérlegre továbbra sem vagyok hajlandó állni.
2011. febr. 25. 14:47

Sziasztok!

Én sem tűntem el, de időm egyre kevesebb a két kicsi mellett. Rendszeresen edzek, reggel mikor még mindenki alszik, mert máskor nincs rá lehetőségem.

A kilók továbbra is mennek lefelé, de már lassabban mint az elején. Már 31 kg-tól szabadultam meg. Már az összes ruhám rám jön amit a terhesség előtt hordtam.


Pulzusmérőm nekem sincs, és nem is tervezek venni, igaz a gépemen van, de nem használom.

Az én véleményem az az ilyen ketyerékről, hogy lehet mérni bármit, és a megfelelő tartományba tartani edzés közben.

De a lényeg szerintem az, hogy edzés mellett betartani a diétát. Nem vissza enni azt a kalóriát, amit nagy nehezen ledolgoztunk.

Én még mindig inkább a megtett km és a kalória égetést nézem.

2011. febr. 25. 13:54

Sziasztok!


Én sem tűntem el, itt vagyok, be-benézek, csak olyan sok a melóm mostanában..

Nekem nincs pulzusmérő órám, a gépem mér pulzust csak. Nem nagyon szoktam használni ezt a funkciót..Sokat olvastam én is arról, hogy a megfelelő zónában kell tartani a pulzust és akkor hatékony az edzés.. Óra nélkül úgy lehet belőni ezt a tartomány, hogy még beszélni tudjunk közben, de ha már nagyon lihegsz, akkor túllépted és az sem jó.. Nagyjából ennyit tudok hozzászólni, sokak esküsznek rá, én még nem próbáltam ilyen órát, de szerintem én a megfelelő tartományban vagyok.. :DD

Amúgy velem semmi újság.. A szokásosat tudom mondani, hogy a kezdeti sikerek után most stagnálok, bár már az is valami, hogy leglább nem jöttek vissza azok a kilók.. A nasik ellenére sem.. Mert az elő szokott fordulni..

Szép hétvégét mindenkinek!

673. szabcsi22 (válaszként erre: 672. - 9d0e66b615)
2011. febr. 25. 08:19
Nem tudom mi lett a többiekkel,ha kipróbálod a pulzusmérőt,kíváncsi leszek az eredményre.Igazából szerintem ezek a gépek össze vissza mérnek,kalóriát is meg pulzust is.Szép napot!
672. 9d0e66b615 (válaszként erre: 671. - Szabcsi22)
2011. febr. 24. 18:35

Szió, én itt vagyok, de úgy látom a többiek eltüntek. örültem volna, ha valaki még hozzászólt volna a pulzusmérő óra témához, nem tudom van -e valakinek az itt fórumozok közül, én még mindig tanácstalan vagyok, hogy vegyek-e mert jól utána olvastam és olcsót szerintem nem igazán érdemes venni,

nekem is a tréneremen, de én kontrolláltam a gépemet sima vérnyomás mérővel és nem úgyanaz az érték jött ki

2011. febr. 24. 14:01
Mindenki eltűnt?
670. szabcsi22 (válaszként erre: 669. - 9d0e66b615)
2011. febr. 22. 07:25

Nem próbáltam még úgy,de nem tudom,hogy hogy működne.Szerintem én hiába vennék pulzusmérő órát,úgyis úgy csinálnám ahogy eddig.Mondjuk egy próbát megérne,nekem a gép mér pulzust is,lehet azzal is meg lehetne oldani.

Többiekkel mi újság?Nagyon eltűntetek!

669. 9d0e66b615 (válaszként erre: 668. - Szabcsi22)
2011. febr. 21. 20:56

Szió, probáltad az edzést úgyhogy a pulzusod a zsírégető tartományban legyen?

én érzem, hogy ment le rólam, de nem annyi amit szeretnék, és most tök sokat olvasgattam az edzés közbeni pulzusmérés fontosságáról, azon gondolkodom, hogy veszek egy pmórát, hátha úgy az edzésem jobban menne, mit gondolsz?

668. szabcsi22 (válaszként erre: 666. - 9d0e66b615)
2011. febr. 20. 08:40
Nem sikerült,most mindig egy programot csinálok,van rajta 12,kikísérleteztem,hogy az elsőn égetem el a legtöbb kalóriát és így azt csinálom.Kibővítettem az edzésemet,most már 40 perc tréner,30 perc sztepper,20 perc hullahopp,100 felülés,100-100 oldalmozgás csípőre és 5x20 leg magic,ha ez sem segít már....
667. szabcsi22 (válaszként erre: 665. - V.csilla)
2011. febr. 20. 08:37
Jaj,nagyon ügyes vagy,nem tudom hogy csinálod de szuper!
2011. febr. 19. 18:40

Szabcsi, sikerült a programmal dülőre jutnod?

Nem tudom V.Csilla, hogy csináltad, de tök jó, hogy ennyit leadtál és nagyon irigyellek!

2011. febr. 19. 15:19

Sziasztok!

Tegnap volt 4 hónapja, hogy elkezdtem a napi szintű edzést, és diétát. És az eredmény -30 kg. Már csak 8 kg és elérem a célom!!!

2011. febr. 19. 14:51

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ellipszis trénert. Érdeklődni szeretnék kinek melyik vállt be, mert nem tudok dönteni hogy mechanikusat vagy motorost vegyek. Kinek melyik válik be és mi a különbség? Számít hogy ki milyen magas a választásnál? Én sajna csak 156 magas vagyok.Kérlek segítsetek ebben.

Előre is köszönöm:)

2011. febr. 16. 18:33

Sziasztok!

Ma két hónap!És semmi!Tudom,hogy az én hibám,nem tudom elhagyni a nasit:-(

2011. febr. 16. 13:42

Hello Lányok!


Kivel mi újság? Hogy vagytok? Hogy haladtok?

Nálam az utóbbi pár napban elszabadult a pokol.. :D Ettem, főleg sok-sok nasit, és még a tornáim is kimaradtak.. :(( Pffúújj!

Na, de néha meg lehet inogni, lényeg, hogy hamar összeszedjük magunkat!

Szóval, ma már odafigyeltem és nem is volt gond!


Szép napot Nektek és írjatok!

2011. febr. 15. 10:13
Szivi!
660. szabcsi22 (válaszként erre: 659. - 9d0e66b615)
2011. febr. 15. 09:48
Köszönöm szépen,megnézem!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook