Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
239. e552983a4b (válaszként erre: 238. - 75596a56f2)
2010. nov. 25. 09:43

Köszi egy angyal vagy:)

meglátom, hogyan alakul a mai napom, és ha kicsit jobb már, akkor folytatom, ez csak természetes!!

Köszi a biztatást!!

238. 75596a56f2 (válaszként erre: 237. - E552983a4b)
2010. nov. 25. 09:29

Ha valami lappang benned, akkor természetes, hogy a porcikád sem kívánja úgy a napi edzést! Én felmentelek, emiatt ne aggódj! Majd ha egy kicsit összeszedted magad, akkor tovább nyomod! Hajrá!

Ne aggódj, nem hagyunk elveszni! :D

2010. nov. 25. 09:00

Szép napot!

Hát, én igen erősen szégyenlem a pofámat:(

3 napja alig edzettem, csak pár perceket.

Mentségem nincs, talán csak annyi, hogy rettentően meg vagyok fázva,és fáj a torkom:(

Mentsetek fel!!

Ha nem, az sem baj, a diétám megy tovább. Hétvégén majd bepótolom az edzéseket:)

2010. nov. 25. 07:47
Nálatok mi a helyzet?
2010. nov. 25. 07:47

Szép Napot Lányok!


Ma megint edzésnapra virradtam! :D


Szóval, és tettel este "felpattanok" egy kis testmozgásra! :D

2010. nov. 24. 18:30

Hali!


Az ugribugrit énis utálom, csak a fekvőset csinálom meg énis a dvd-ről. :)

De jaja sok sikert, ez is jó,hogy csinálod! Én már nemtom mióta csinálom a félóra hasat,reméljük lesz eredménye annak is! :)

2010. nov. 24. 13:19

Sziasztok, szép napot!


Times, ne törődj a helyesírási hibákkal, úgy is tudjuk mire akarsz célozni! :D


Ügyes vagy Boszimami! Megy ez az összeszedés! Az R.R.-hez kitartást Neked, én biztos nem lennék képes ugri-bugrizni, az nem az én terepem. De majd számolj be róla, hogy Te hogy élted meg! Érdekel!

Ha izomlázad van, az azt jelenti, jól dolgoztál! :D Szuper!

Csak ügyesen, csak okosan!


Tegnap én a Valley-s edzsésprogramot választottam, és az volt eszembe, hogy ha a végére érek a programnak, akkor vajon indul újra az elejéről??? Ami a gépen alaprogramok, azok mind 30 percesek, és hát én egyelőre 35-40 percre tervezem hogy beállok. Minden másnapi edzéssel. Szóval kíváncsi leszek... :D

2010. nov. 24. 12:35

Kezdem érezni a hasam, jó kis izomlázam lett, pedig csak 10 percet "lötyögtem-hasaztam". Úgy látszik tényleg rámfér egy kis hasizom erősítés..

Megpróbálom ezt is bevezetni a mindennapjaimba.

Ti merre vagytok? Nagy a csend! Biztos mindenki melózik. :DD

2010. nov. 24. 08:40

Sziasztok, szép napot!


Tegnap csak összeszedtem magam, igaz "csak" 25 precet tekertem, meg utána 10 percig hasaztam, na nem dvd-re, csak úgy magamtól, ami eszembe jutott.

És ezt Nektek köszönhetem, Ti adtatok erőt! :DDD

Ja, azt én is nagyon utálom mikor elázik a hajam, mert utálok hajat mosni, meg szárítani, de sajna minden torna után muszáj! :D

Szép napot mindenkinek!

230. Times84
2010. nov. 23. 23:56
Nah látom van helyesírási hibám bőven..nézzétek el nekem...mindjárt éjfél:o))
229. Times84
2010. nov. 23. 23:56

Oh Grrenlime...elsőnek elég lesz a liszten változtatnom:O))

Az öszes édesítőszer ízét úúútálom...light kóla...akkor inkább a víz....próbáltam kávét is inni azzal anno...de maradt a cukor...az a rosz szájíz ami utána marad..pfff:s


Ma megettem 3 szelet kenyeret...("enyhén" pirulós fej)...de cserébe 40 perc bicaj + 40 perc ellipszis...

Csak azt utálom a tornákba, hogy a hajam is elázik:DDD

1 fél napnál tovább így nem marad meg semmi frizura...mecsoda gondok:o)


Moncsika, az én gépemnek is olyan hangja van, hogy meg lehet őrülni tőle....idegesítő nagyon...de én se tudom sanja, hogy lehet-e olajozni...és hol??? ember nincs a háznál persze:s


Irigylem azokat akik szeretnek dvd-kre tornázni stb...én nagyon utálom az ilyen 4üteműs, hajlongós, fetrengős témákat....csak lefekvés előtt van 1 kis lábemelés pici felülés és nekem ebből ennyi pont elég:)


Outspoken ne add fel!!! nekem is nagyon sokszor alig van kedvem...de aztán arra gondolok, hogy akkor holnap sem lesz stb. és maradok olyan mint most:s ...és ha már felöltöztél ráálltál onnantól kezdve már menni fog:)

2010. nov. 23. 20:31

Jó Neked Greenlime, már túl vagy rajta! Gyerkőcöm még most aludt el, és hát már nemigen van kedvem semmihez, bár ha belegondolok, tegnap még később kezdtem..

Tényleg jó, hogy vagytok, mert legtöbbször van kedvem edzeni, de néha azért elkel egy kis bíztatás! :D

Moncsi, megtaláltam én is a R.R. dvd-t, egyelőre csak belenéztem, és ki se vettem a lejátszóból, hogy készenlétben legyen! Ha kedvem támadna hozzá.. :DD

Asszem, megpróbálom összeszedni magam! :DD

2010. nov. 23. 20:14

Na megjöttem... túl vagyok az edzésemen. Bele adtam, apait-anyait, amúgy is volt bennem egy kis tüske, amit ki kellett hajtanom magamból. Sikeresen! :D


Moncsika, ha más nem a hajlatokat csiklandozzátok meg egy kis olajjal, vagy zsírkencével, vagy mi a manó - páromnak is van, bár mi még a gépre nem használtuk, de lehet, hogy jobban fog menni a géped, ha átnézitek, kicsit megerősítitek a csavarokat! :D


Hajrá Csajok! Nem feladni! Mindenkinek van egy célja, amit el szeretne érni, és MI mindannyian el fogjuk érni!!! Ugye, hogy ugye, és hogy igazam van és igazam van! :D

2010. nov. 23. 19:35

Hali!


Sajna, úgy vettem kéz alól anno,úgyhogy nincs leírása. Majd megnézetem a párommal. :)

Túl vok az edzésen, pedig ma nekem sem volt hangulatom. Olyan jó,hogy itt vagytok, már lehet nem tornáznék. :)

2010. nov. 23. 18:56

Sziasztok Csajok!


Én is most szemezek a géppel... lassan itt az időm, hogy edzés! Kaja után vagyok én is cirka lassan egy órája, közeledni kéne a gép felé!


Moncsika, remélem nem lesz gondod a vitaminnal! Azt hiszem, egy napi tornád meglenne a géped buszon szállítanád! :D Olajozni a gépet??? Nézz utána szerintem a leírásában, hátha ír valamit amivel hangtompíthatod a ketyerét! :D


Boszimami megint egyet értünk, mert én is tök lusta vagyok "lemászni" a földre, mert hogy onnan egykönnyen nem kelek fel... :o


Egyébként, ha valakinek kell még ilyen fitnesses cuccos szóljatok, mert bár R.R-em is van egy pár, de B. Alexandrától is rengeteg szöszmösztornám van! És szívesen megírom, akinek kell! Részletek priviben...


Outspoken, az ellipszis tréner szelleme veled van, meg a vacsié is. Gondolok majd Rád edzés közben, hátha Neked is könnyebben megy! :D

224. e552983a4b (válaszként erre: 223. - Boszimami)
2010. nov. 23. 17:27

Köszi:)

Hát, nehéz is, főleg, hogy most vacsoráztam:)

Na, majd egy óra múlva, akkor talán már nem jön ki belőlem:(

2010. nov. 23. 16:01

Nem vagyunk egyformák Moncsi! :DD Én meg valahogy azokat az edzéseket nem szeretem amihez a földre kell feküdni.. :DD De majd erőt veszek magamon!

Amúgy nekem is van R.R. dvd-m, csak azt nem tudom, hogy melyik. Lehet este megpróbálom előkeresni.. :DD

Mindenkinek aki ma edz, HAJRÁ! Tudjátok: csak elkezdeni nehéz!!

2010. nov. 23. 15:54

Boszi!


Én is hasazom a trainerhez, van R.R.nak fél óra csak has edzés. Én nagyon szeretem, és amikor lusta vok trainerezni ezt akkor is megcsinálom, mert feküdhetek. Imádom a talaj tornát mert lusta vok mozogni, úgyhogy én ezt szeretem. Sőt én megszoktam pótolni a végén, R.R.ának kb 10 perc comb-fenék edzéssel.

Szval én ezekket csinálom mellé, és csak ajánlani tudom, nekem tetszik.

Sőt eredetileg kitaláltam,hogy minden éjjel körbetekerem a hasam, d vhogy elmaradt. Nah de majd mától, foliázom majd a hasam.


Most hogy olvasgattam itt, én nemtudom nekem is vszínű szalagfékes lehet a trainerem, de én úgy utálom olyan hangos. Hál istennek még nem szalajt, és ezt leszámítva jól működik, de nagyon hangos. Meglehet ezeket olajozni?


Remélem vmikor sikerül elhozni otthonról a kis lépcsőzős gépemet, olyan jó lenne használni néha azt. Bár biztos kézben, buszon elhozni az volna az edzés lol.


Hát, elkezdem szedni ebéd előtt a vitamint, hátha nem fúj fel, remélem étvágyat nem nagyon növel majd. :)

221. 75596a56f2 (válaszként erre: 218. - Boszimami)
2010. nov. 23. 15:43

Ügyi vagy! Ha úgy érzed, Neked kell a mindennapos edzés akkor hajrá! :D

Az sosem árt, inkább használ!

2010. nov. 23. 15:43

Na akkor hajrá Outspoken! Azt is tarsd szem előtt, hogy minél később kezdel el edzeni, annál nehezebb lesz! :)

Ne hagyd, hogy a lustaság felülkerekedjen rajta, és ne ess át a gépen, hanem állj rá és "küzd le"! :D

2010. nov. 23. 15:32

Sziasztok!!

Úgy látszik Greenlime a sok dicséret a fejembe szállt:(

Már 2 napja nem edzettem, egyszer ráálltam, kb. 3 percre...

Azóta semmit sem, pedig szem előtt van, majdnem át is esek rajta olyan helyen van a lakásban...

2010. nov. 23. 14:16

Sziasztok!


Nem tűntem el, csak ma annyi melóm van.. :((

Sztem is a mágnesfékes a tuti, ahogy azt Greenlime is írta. :D

Néha tényleg nem árt egy kis pihi, de azért én szeretnék hozzászokni, hogy minden nap edzek.. Legalább egy félórát! Nagyon jól levezeti a napi stresszt, és én utána mindig felfrissülök, megnyugszok, jobb kedvem lesz! :D Nemhiába, a mozgás során boldogság hormonok termelődnek.. :DD

Multivitaminnal még nem próbálkoztam, de ismerőseim, akik szedték, azt mondták, hogy megnőtt az étvágyuk..

2010. nov. 23. 11:09

A szalagfékes nem annyira strapabíró, mint a mágneses. Hamarabb tönkre megy, hamarabb feladja az osztályharcot. Ráadásul akadozni is fog egy idő után a szalagfékes, ami nem feltétlenül lesz kellemes egy belevaló edzés kellős közepén! :S


--> A szalagfékes szalagja egy idő után nyúlik, kopik. Lehet ugyan cserélni, de nagyon macerás.

--> Mágnesfékes. Halkabb és nincs kimondottan kopó alkatrész.

2010. nov. 23. 09:35

Sziasztok!

Mi a különbség a szalagfékes és a mágnesfékes trénerek között???? Mennyivel "rosszabb" a szalgfék? Légyszi sos válaszoljatok, mert találtam vat..a-n egy jót, de lejár hamarosan a licit! Köszi

2010. nov. 23. 07:55

Sziasztok, szép reggelt!


Moncsika! Én írtam, hogy ha minden nap edzel, akkor ahhoz a mozgáshoz is hozzászokik hamar a szervezet! Viszont, ha tartassz szünnapot, akkor pihen is a szervezeted, és hatékonyabb is lesz egy-egy edzés! :D


Nálam nem vállt be a multivit.! Én szedtem 1 hónapig folyamatosan, de engem egy hónap után puffasztott. Úgy, hogy azt is lecsökkentettem. Néha bekapok egy-egy multit, vagy főleg magneB6-ot de nem rendszeresen. Kb. heti 2x.


Times! Ügyes vagy! Főleg, hogy kimaradt a süti! :D Kiváncsi vagyok majd a véleményedre, ha édesítőszerrel készíted! Egyébként abból sem mindegy melyiket veszed! Érdemes körbenézni, én vagy a C-anderelt ajánlom, vagy az Ezeríz, ezeknek tuttira nincs mellékíze.


Boszimami, Te aztán nyomtad becsülettel! :D Te is ügyes vagy! Igen, mindenképp, ha még rágyúrsz a pockóra, akkor tutti, hogy hatásos lesz! Egy hét után már látszania kell a hasazásnak!

Várom a hatást! :D


Nekem ma lesz megint edzés. Este. Úgy, hogy készülök rá! :D

2010. nov. 22. 22:15

40 perc és 450 kcal!!! :DD Tök büszke vagyok magamra! :D És még jól is esett!

És vacsira is csak egy kis zöldség krémlevest ettem.. Mondjuk a kajálással nem állok rosszul, szerencsére, bár nem számolom a kalóriákat, lényegesen kevesebbet eszek!! Sokkal kevesebbet!:DD

Be kellene vezetnem az ellipszis mellé még egy kis "hasazást" is. Hasprés, ilyesmi.. Szerintetek az hatásos lenne?

213. Times84
2010. nov. 22. 22:07

Nah csak sikerült beiktatnom az edzést....bár necces volt:DD


Egy kis bőrös sertés comb franciasalival azért lecsúszott...de a sütikből nem ettem:p))


Greenlime:) Legközelebb kipróbálom úgy a sütit...remélem finom lesz:))

2010. nov. 22. 18:04

Hali

Nekem is kimaradt a hétvégén az edzés, és ma elég lusta voltam edzeni. XD De mostmár énis fogok 3-4 nap után legalább 1 napot pihenni, mert nem is tudo ki írta itt nekem,hogy ha hozzászokik a szervezetem, akkor nem fog úgy hatni.

Hát, ige hál istenne,ha még az akarat erőm nemis teljes a diétáal kapcsolatban, de legalább a mértéket már kezdem tartani. Ma nagyon megkivántam a kolát, de 1 decit ittam meg csak. :)

Egyik észrevételem a hétvégével kapcsolatban az,hogy nem tornázom, nem vk oylan éhes. Elkezdtem számolgatni a kalóriám is, hát ugy ahogy probálom, de oylan napi 1600 kcal mindíg megkajálok, az gondolom sok.

Másik, hogy szerintetek a multivitaminok hízlalnak e?

211. 75596a56f2 (válaszként erre: 210. - Boszimami)
2010. nov. 22. 13:28

Abban biztos lehetsz, hogy segít az alakformálásban! :D


Én simán érzem! És sokat számít. Meg eleve egy megnyugtatás, hogy ha mégis "ráfanyarodom" egy finomlisztes egy szeletes sütire, akkor tudom, hogy ezt napokon belül le is fogom mozogni. A másik dolog, hogy jobb az állóképességem, és nem tudom megmondani miért, de nekem biztonságot ad az edzés! :D

Mi most vagyunk babcivállalás előtt, de a dokim azt mondta, hogy nyugodtan edzek, amennyit és ahogy jól esik! Hát ezt teszem! :D De ha besikerül a baba, akkor is edzeni akarok, addig ameddig bírom! :D

2010. nov. 22. 13:12

Greenlime, én is úgy vagyok ahogy Te, igyekszem minden nap, de most leginkább még úgy jön össze, hogy minden második nap. 30 percet szoktam, vagy 35-öt, ha pont jó zene megy, nem hagyom abba.. :))

A kemény edzés egy 40 percet takar, gyors tempóban!

Amúgy én is este edzek, van hogy kilenckor kezdem el,(mikor hogy alszik el a kislányom) kis bemelegítés, nyújtás az elején és a végén..

De mint mondtam, én főleg a mozgás miatt csinálom, igaz pár kilótól is meg akarok szabadulni, de mindig sportoltam, versenyszerűen kosaraztam, aerobicra (step és dance) jártam, jóga, kengoo, úszás, stb. Csak mikor terhes lettem, abbamaradt minden.. Azóta meg nem nagyon volt idő a lányom mellett.. És már nagyon hiányzott, és mivel nem mozogtam, pár kiló fel is szaladt.. De remélem majd most gyorsan leszalad.. :))

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook