Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2010. nov. 26. 12:36
Szerintem kicsit kevered a fogalmakat illetve azt, hogy mi mivel függ össze:)
2010. nov. 26. 12:31
Láttam, hogy 10 kg-os a lendkereke, és mágnesfékes is. Még mindig kevés a gép? Egyékbént van jelentősége azon kívül a lendkeréknek, hogy izületkímélőbb???
2010. nov. 26. 12:30

[link]


És erről mi a véleményetek?

2010. nov. 26. 11:41

Egy biztos Anita, nem szabad beleugrani egy vásárlásba azért, mert mindenképp szeretnél gépet és gyorsan és olcsón, stb.. Egyetértek a többiekkel abban, hogy inkább kicsit többet áldozz rá, de akkor egy jó géped legyen, ami hosszú ideig kifogástalanul működik majd.

Légy türelmes, nézz szét, esetleeg próbáld is ki, ha van rá lehetőség, és csak utána vedd meg. Nehogy utána megbánd!

265. 4c35511f0b (válaszként erre: 261. - 1986Anita)
2010. nov. 26. 11:35

Ezt megértem, csak tudod a minőség rovására megy...de te tudod, csak leírtuk a véleményünket:)

Esetleg karácsonyra ha mindenkitől azt kérnéd ebbe adjon bele, lehetne egy komolyabb gépet venni!Tudod nem kell "fitness termi", ahogy te írod (az más kategória s kb. 1 éve 350-550e FT között vettünk terembe), de van egy-két dolog, amire érdemes figyelni.

2010. nov. 26. 11:09

Sziasztok!


Én Dr.Kelen zsírégető géljét használom, torna előtt, én speciel spórolósabb vagyok, de nekem 3 hétig is kitart sőt. Szval az biztos hogy a fenekem is nem löttyedt, nemtom ezt a torna teszi e, de szépen megvan emelkedve. 1050ft nálunk, én nem tartom soknak. Mondom ahogy elkezdtm tornázni, szinte úgy vettem meg eztis, így nem tudom, konkrétan ez mennyiben segített, de én hiszek benne.

Mérni,hát vmikor egyszer lemértem magam, de amikor következőleg mértem volna magam, aztse tudtam előtte hol volt a szalag, így feladtam. Mérlegre is csak úgy ha eszembe jut állok rá. Én a ruhákra hagyatkozom, meg arra,hogy medencémnél van két csont oldalt, és régen ha lefeküdtem aludni, szinte nem is dudorodtak már ki. Mostanság meg kivan emelkedve. :) Szval ilyenekből nézegetem fogyok e.


Azt halottam,hogy a króm segíti a fogyást, és pont az nincs az én multivitaminomba...szomorú vagyok. Nem baj szedem tovább, igaz sztem nagy étvágyat csinál megnehezítve a dolgom


Ma összefoglaltam a tapasztalatokat, elképzeléseimet, és azt,hogy mi az amit biztosan tudok tartani. Egy új naplóba írtam, ha van kedvetek olvassátok el! És bíráljátok! :)

2010. nov. 26. 11:05

Viszont... ennyi pénzért szerintem megéri megvenned Anita!


De ezt Neked kell eldöntened! :D


Boszimami nem lett érzelgős! Inkább hangulatos, mert ahogy olvastalak már a karácsony estén járt az agyam! :D Nálunk még nincs babci, úgy, hogy megengedett az egymás ajándékozása, de szerintem, ha lesz baba, akkor mi is inkább az Ő-Ők ajánédkára fogunk összpontosítani, mi meg élvezzük a családi hangulatot! :D

2010. nov. 26. 11:02

Szia Anita!


Csatlakozom Zsó001-hez, én sem venném meg, kicsit a lendkerék súlya, és hát az a lényeg, hogy egy ellipszis tréner attól jó, minél nagyobb lendkerékkel rendelkezik. A másik dolog, hogy mivel nincs kiírva-kihangsúlyozva... gyanítom, hogy szalagfékes és hát ez sem egy jó dolog...


De valóban, kinek, mi a jó! :D

2010. nov. 26. 10:58
Viszonylag kevés pénzért szeretnék jó gépet venni. Temrészetesen tudom, hogy nem olyanok, mint a fitness teremben, de én beérem olyannal, ami nem hiper szuper, de azért legyen jó...
260. 4c35511f0b (válaszként erre: 257. - 1986Anita)
2010. nov. 26. 10:51
Kinek mi a "jó", én nem venném meg... persze, hogy olcsó, mert kicsi a lendkerék súlya (és még lehetne sorolni), de ahogy gondolod.
2010. nov. 26. 10:51

A karácsonyt én is szeretem, meg méginkább a készülődést.. Jó érzés, hogy a lányommal együtt, szépen, szolídan karácsonyi hangulatot teremtünk, sajátkezűleg gyártott asztaldíszekkel, adventi koszorúval. Jó látni, hogy neki még minden újdonság, ugyanúgy örül egy csillagszórónak is, mint egy ajándéknak. Várja, beszélünk róla, énekelünk.. Nagyon édes!

Az ajándékozást se visszük túlzásba, leginkább csak a gyerkőcök kapnak meglepit, mi felnőttek megelégszünk azzal, hogy együtt lehetünk, beszélgetünk és látjuk a gyerekek arcán és szemében a boldogságot! Ennél nagyobb ajándék nincs is.

Na, ez jó kis érzelgősre sikeredett, de nem baj, én tényleg így gondolom és érzem. :D

2010. nov. 26. 10:42

Szia Anita!


Sajna, én nem tudok mit mondani! Ránézésre ugyanolyan mint az enyém, csak jóval kisebb, persze, gondolom ez otthoni használatra gyártották, míg az enyém egy jóval nagyobb edzőtermi gép.. Így a lendkerék súlya is nagyobb az enyémnek, de a többi funkciót és mérőt, fokozatot tekintve ugyanaz az enyém is. Szóval, gondolom jó lehet, bár én nem értek hozzá.

2010. nov. 26. 10:24

[link]


Erről a termékről valaki megmondaná, hogy jó lehet-e ????

2010. nov. 26. 10:16

Nem tudom ki hogy van vele, én személy szerint a karácsonyt tartom a legszebb időszaknak, ünnepnek. Bár a hideget annyira nem kómálom, de hát mégis csak a szeretet ünnepéről van szó.

Ami viszont számomra lényeges benne, hogy tudni kell meghúzni hol az a bizonyos határ, amikor már nem vesszük túl giccsesre a formát :D


Boszimami, remélem sikerrel jártok a beszokatást illetően. Az nem baj, ha egy napot kihagysz, nincs belőle probléma! Vedd úgy, hogy ez volt a joker napod! :D

A gesztenyepüré nem rossz... én speciál arra gondoltam, hogy megspékelem tejszínhabbal+gyümivel (itt valamelyik fórumon olvastam) és ez kerül torta betétnek! :)

2010. nov. 26. 09:19

Sziasztok!


Greenlime gratulálok!!! :DD Ügyes voltál! Csak így tovább!

Én tegnap pihiztem, így utólag kicsit bánom, jó lett volna mozogni, de nagyon fáradt voltam és nem volt erőm. Igazság szerint lánykám egész héten rosszul aludt, éjszaka sokszor felsírt, így én sem aludtam valami sokat.. :(( Szerencsére a tegnap éjszaka nyugis volt, így ma remélem lesz erőm.

A halászlé nálunk is alapdolog karácsonykor, bár én annyira nem szeretem, hogy a többi fogás mi lesz, még nem tudom, egyelőre ezen még nem gondolkoztam. A lányom kedvence a gesztenyepüré, az biztos lesz. De a többit még nem tudom.

De egyébként én is leszek otthol december elején egy hetet, szokatom a lányom bölcsiből oviba.. Akkor lesz egy kis időm előkészülni az ünnepekre.. dekorációk, bevásárlás, stb.

Mindenkinek szép napot! Írjatok, jó olvasni, hogy kivel mi történik, hogy haladtok, hogy vagytok!

2010. nov. 26. 08:17

Szép reggelt Lányok-kedves edzőtársnőim! :D


Na tegnap nekivágtam a hegymenet fokozatnak, kicsit kétségbe estem, hogy nagy lesz a mérce, de egész jól bírtam végig a 22 percet. Úgy, hogy következő alkalommal megint emelem a tétet! :DD Azaz szombaton. Halljátok, kellemesen elfáradtam! Az igazság az, hogy van a gépen jó pár program, úgy, hogy most már kicsit a nehezebbeket kezdem előszedegetni rajta! És nagyon jól érzem közbe magam, bár párszor volt egy-két holt pont, amikor igen csak az órát néztem, hogy mikor jár le a 3 perces periódus egy adott nehézségi fokon, de kellemesen elfáradtam, és ez jÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! :D


Outspoken, remélem, nem hogy napról, de percről-percre jobban vagy! Ne irigykedj, nem szabad! :D Majd behozod a lemaradást!!!! :D Képes vagy rá, ez tutti, és nem is kétség! Csak ügyesen, csak okosan! Yipppi!


Times! Tessék beszámolni majd arról a kence-finciről, engem érdekel ám! Főleg, hogy milyen hatása van, hogy tudod megoldani? Stb...

Ja, és engem érdekelne, hogy miféle ez a szerencse süti!

Sütni-főzni én is nagyon imádok, leköt nagyon!!! :D Én minden évben barátoknak-családtagoknak sütit szoktam sütni ajándékba. Tavaly mindenki egységesen gyümölcstortát és muffinokat kapott. Idén úgy döntöttem belevágok a tortába! Lesz, ami lesz. Kihívás ez is, de kíváncsi vagyok! Szóval, lehet, hgoy érdekelne ez a szerencse süti recept, ha nem túl babrás! :S


Én még agyalok a menün... Halászlét szintén kért a párom is, meg rántott husit, de szerintem még fogok csinálni egy tejfölös és egy nem tejfölös salátát + meg töltött gombát, és valami normatívás köretet, amiből én is ehetek. :D


Moncsika! Milyen gyógyszertári kence-finci amit használsz? Szerintem, hogy használ-e azt cm-ben biztos nyomon tudod követni... méricskélted magad? Tudod, kezdetek, és mostani állapot...?

2010. nov. 25. 21:31
Golden sport trénere van valakinek?
2010. nov. 25. 16:45
Én is mindíg bekenem magam minden edzés előtt zsírégetővel. Nemtudom,hogy használ e mert, szinte rá nemsokára ahogy elkezdtem tornázni úgy vettem a gélt is. De úgy vagyok vele 1000ft, gyógyszertári, szinte kitart 3hétid simán,szval valamit csak ér. Viszont én nem fóliázom magam. AMikor fóliáztam akkor úgy éreztem csóri krémet csak kiizzadom, és úgy meg nem éget. Meg a fólia összevissza csuszkál, csak idegesít. Aztán próbálltam hogy éjjelre fóliázzak, de azse volt nyerő. Tornánál inkább felkapom a sauna övet, és hajrá.
251. Times84
2010. nov. 25. 16:37

Nekem kimarad ma az edzés....már ha a lépcsőn felmegyek is hasogat a combom....Tervezem 1 zsírégető krém vásárlását...azt jól be kell majd masszírozni géppel, fólia rá....úgyhogy a masszázs meg lesz oldva köszi Green!:))


Karácsonnyal én pl. még sehogy nem állok...de mi megbeszélük a családdal, hogy csak a lányomnak és a 2 unokaöcsémnek vesz mindenki ajándékot...


A menüt már tervezgetem:)

Néztem már sütiket pl. szerencsesütit is fogom csinálni...meg főételeket...majd a többség eldönti mi legyen...szerencsére imádok sütni, főzni meg inkább a nem szokásosakat:))

Viszont a halászlét már ezeréve kívánom 1 kg kenyérrel:o)) úgyhogy az biztos lesz....

2010. nov. 25. 15:44

Sziasztok csajok!!


Látom mindenki "teker" ezerrel, csak én nem:(


Nagyon jók vagytok, kicsit irigykedek is:) Persze, csak jó értelemben...

Bögre számra tolom be a teát, mézzel, és citrommal, isteni!!

Lassan mennem kell a gyerkőcért az oviba, majd később leszek!

Legyetek továbbra is ilyen lelkesek, és ügyesek, hajrá!! :)

2010. nov. 25. 15:42

Sziasztok!


Hát ma nem használtam ki a joker napom...Rápattantam a traineremre igaz komótosan tekertem le a 20percemet, és a Rékázás se maradt ki.


Én lányok gondolkoztam ám,hogy nekem nem szabad joker napozni. Mert ha jól gondolom itt már mindenki komoly háziasszony, és nekem még se gyerek se semmi, munkám sincs úgyhogy ti alapból egész nap mozogtok. Nekem mi az a kis házi munka, szinte délutánra már mindig a gép elé kerülök. Úgyhogy nekem max 1 nap ha jár, én megse közelítem azt a mozgást amit ti nap mint nap csináltok.


Nekem mindig is hosszú hajam volt, úgyhogy hál istennek összecopfozom, és kész is van. :)

2010. nov. 25. 14:15

Times! Egy kicsit masszírozd át valami jó kis krémmel a combod akár edzés előtt, vagy lefekvés előtt. Lehet, hogy egy picit megeröltetted a combizmaidat!


Ohhh, kis nyafik nekem is szoktak lenni, én pl. utálom, ha a szemembe hullik a hajam, úgy, hogy ilyenkor ezer féle csattal fogatom meg, viszont nekem kicsit rövidebbecske még, úgy, hogy akkor van nagy nyafi, mikor szállllllnak a tincseim edzés közben. :SSSS


Ünnepek... hm... egy-két ajándékkal még el vagyok maradva. De megoldahtó, mert december közepétől 2 hétig nem dolgozom - téli szabadság :D ilyenkor simán el tudom még intézni az apróságokat.


És az ünnepi kajával, hogy álltok???

247. Times84
2010. nov. 25. 12:48

Szép jó napot mindenkinek!!:))


Én is egyetértek abban, hogy ez a fórum nekem is sokat segít...tegnap pl. 1 porcikám sem kívánta az edzést...próbáltam kifogásokkal húzni...de aztán rátok gondoltam és felpattantam....viszont vagy 2 napja már a bemelegítő biciklizés első 10 percében annnnyyyyira fáj a combom...alig birom tekerni....aztán az ellipszis...most azon csak 30 percet csináltam....lehet kicsit megeröltettem a combom....lehet ma csak bicikli lesz...de aztán majd meglátom....


Kis nyafi:o))

Tegnap olyan szépen sikerült beszárítanom a hajam...ami nem könnyű mert már elég hosszú és alig akar vmi normális formát felvenni...erre ma megint eláztatom majd...annyira jóóóó:S :DDD


Outspoken!

Mielőbbi gyógyulást!!!

És tessék majd visszatérni a szenvedők közzé:o))

2010. nov. 25. 11:03

Ünnepek? Hmm, volt már rosszabb is.. :DD

Múltkor szabin voltam, úgyhogy az ablakok ragyognak, kivéve egy, ahová új függönyt vettem.. A függöny kész lett a héten.. :DD

Viszont ajándékok terén jól állok, azt sose hagyom a végső percre, mert nagyon sok lenne, időben, és anyagilag is.. Meg úúúútáloom a nagy tömeget!

2010. nov. 25. 10:53

Egy költői, ám de mégsem drasztikus kérdés:


Hogy álltok az ünnepekkel?? :D

244. 75596a56f2 (válaszként erre: 242. - Boszimami)
2010. nov. 25. 10:49

Hűűű Boszimami, Te aztán kened ezerrel! :D Azt hiszem, így belegondolva, hogy nekem a joker nap az a minden első nap, amikor kimarad az edzés. Nem tudom, most még úgy érzem, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy lazsáljak, hiszen el kell érnem a minden másnapi 35 perces edzésemet, és annak még 13 perc híjjjjjjjja van. Úgy, hogy én még most nem nagyon akarok lustizni... :)))


Outspoken, még mindig jobbulást Neked!


Hajrá csajok! Nem adjuk fel!

2010. nov. 25. 10:47

Az jó Moncsika, ha van joker napod! :D Kell is hogy legyen! Nekem viszont marad a minden másnapi edzés, egyelőre... még ezt a formátumot így nagyon élvezem.


Outspoken, majd gondolok Rád este edzés közben, hátha segít valamit, ha mást nem egy kis zsírégetéses szolidalitás! :D


Kitartás Csajok! Csinik leszünk! Yippi!

2010. nov. 25. 10:46

Sziasztok!


Ne csüggedj Outspoken! Ha beteg vagy, akkor többet ártassz azzal, hogy megerőlteted magad! Inkább pihenj, hogy mielőbb meggyógyulj, és akkor újúlt erővel nekilátsz majd újra!

Ez a joker nap, nem rossz ötlet, Moncsi, lehet én is bevezetem! :D

Egyébként ami engem illet, a héten eddig még minden nap tekertem, hétfő: 40 perc, kedd: 25 perc+10perc hasizom, szerda: 30perc+10perc hasizom. Meg is lett az eredménye, gondolom, mert újabb egy kiló lement.. Úgyhogy egyre jobban érzem magam a bőrömben és ez mindig erőt ad a további munkámhoz! Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, nélkületek, lehet fele ennyit se tornáznék. Ti is sok erőt adtok nekem!

További szép napot mindenkinek! Itt még a nap is süt, remélem arrafelé is!

2010. nov. 25. 10:21

Sztem is ha beteg vagy akkor kell a pihi, szenvedni nem szabad, inkább jó meleg takaró alatt kuksizni a tv-t, ha jut rá időd. :)

Lehet,hogy ma én sem fogok tornázni XD meglátom, bár ezt a kártyát 7végére akartam tartogatni XD 1 héten van 2 joker napom XD így találltam ki

240. 75596a56f2 (válaszként erre: 239. - E552983a4b)
2010. nov. 25. 10:06
:D Szívesen! :D
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook