Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2010. nov. 27. 18:00

sziasztok!


Köszi a biztatást lányok!!!Ma már jobban voltam egy fokkal.

De járnék énis angolra. :) Én tanultam üzleti angolt a fősulin is, meg a külkeren is. Nekem tetszett. Én is tanulok itthon,mert ha megkapnám álmaim melóját, akkor tudjak tárgyalóképes üzleti angol nyelven kommunikálni. Tervezem,hogy csinálok egy német alapfokút is,mert gimiben 4 évig tanultam aztis...de az úgy nem megy magától hihi Szval Boszimami ha kell egy titkárnő csak szólj nekem. :) Ezt súgom mindenkinek, ha hallotok vmi muunkát. :)


Ha jól értem esik a hó nálatok?Én már örülnék egy kis havazásnak, olyankor jó itthon lenni, és akkor legalább jobban érezném magam itthon ülve. Értitek. :(


ÉS a 7en először ma NEM tornáztam. Igen jól olvastátok, nem! :) Holnap sem fogok, ez a 2nap joker nap, és mivel ügyes voltam a 7en, a 7végém szabad. Mais ráálltam a trainerre egyébként, olyan 5percre, aztán mondom magamban, pihennem kell!

Viszont ma nem voltam annyira diétás....de sebaj így alakult, végülis semmi édesség vagy ilyesmi, csak egyszerűen tejbegríz volt vacsira, stb.


Nemtom azt a legmagic féle gépet megéri e megvenni. Azt halottam,hogy nagyon nehéz, még 1 perc is rajta.És nem tudom,hogy nem e erősít inkább,mint fogyaszt.

298. e552983a4b (válaszként erre: 296. - Boszimami)
2010. nov. 27. 15:25

Sziasztok!

Én sem edzettem napok óta:(

Most, hogy jobban vagyok, rápattanok én is a gépre, meg egy kicsit hasazok.

Azért is írtam le gyorsan, mert ha így leírva látom, akkor jobban motivál, hogy márpedig meg KELL csinálnom:)

Milyen szégyen lenne, ezek után "lazsálni" :))

Én elég carul: fáj a fejem, (egyébként is utálom a havat)-de ez a rosszabbik fajta ráadásul, már kezd is olvadni, és latyak lesz a helyén:( Pfffffffffffff:(

Azt a2 in 1-es leg magices-stepperes balhét nem ismerem, de már én is láttam...

Nem tudok véleményt mondani:(

Legyetek jók, ha tudtok!!

297. Times84
2010. nov. 27. 14:52

Sziasztok:)


Moncsika kitartást!!

Tudom, hogy nagyon nehezen lehet munkát találni...én még gyesen vagyok nyárig...aztán velem is mi lesz...még nem tudom...Előtte se volt még soha bejelentett munkám...ezért nincs gyedem...Isten áldja a munkáltatókat:s


Boszimami, én is veletek edzek ma:))

Ti mikor szoktatok? én olyan 4-5-6 között pattanok rá a gépekre:)


Egyébként a teszkóban láttam 1 gépet 12 ezerért...ez ilyen leg magic hasonmás és sztepp gép...2 az 1ben...jövőhéten még átmegyünk...gondolom elég gagyi lehet ennyiért...de ugye a pénz nagy úr:))

Látott, esetleg próbált már vki ilyet?

2010. nov. 27. 13:46

Sziasztok Csajok!


Látom ma még sehol senki! Én is csak egy pillanatra ültem gép elé. Drágáim (lányom+apja) alszanak (nagyon édes ahogy együtt szuszognak..) én meg sajna mindjárt indulok üzleti angolra. (Cég fizeti, de csak munkaidőn kívül járhatunk..)

Amúgy sajna, tegnap este se jött össze a mozgás, hihetetlen frontérzékeny vagyok, és mivel jött a hó nagyon megszenvedtem.. Na mindegy. Ha jól tudom, Greenlime, Te is ma edzel, én is társulok hozzád! Gondolok majd rád közben!

Mellesleg hogy vagytok "ezen a kicsit sem nevezhető szépnek" napon?

295. e552983a4b (válaszként erre: 294. - Moncsika1985)
2010. nov. 26. 19:36

Hát, nagyon szívesen:)

Csak így tovább, nem érdemes rágódni dolgokon...

Mindig gondolj arra, hogy ennél már csak jobb lehet!!

2010. nov. 26. 19:24

Köszönöm lányok, és jólesett olvasni. Igyekszem pozitívabb lenni mostmár ígérem.

Hát próbálom elfoglalni a délutánjaimat, angol tanulok legfőképp. Néha nehéz,de bízom,hogy hamarosan kiérdemelek egy jó állást. Nappalok eltelnek,legfőképp az éjjeleket gyűlölöm,mert mindig csak kattogok. gondolkoztam altatón is. vagy valami ilyesmin. hiába kelek hajnalba akkorsem megy az alvás,mert gondolkozom állandóan.


de én is bízom a jóban....

köszi a bíztatást ez kellett jólesett

2010. nov. 26. 19:06

Moncsi!!

Ne hagyd el magad, erősnek kell lenned!!

Tudom, egy idő után belefásul az ember, de figyeld meg, hogy lesz munkád, csak légy pozitív!!

Nem tudom, mihez értesz, milyen lehetőségeid vannak ott, ahol laksz, de biztosan lesz majd valami:)

Türelem, addig pedig foglalkozz kicsit magaddal, és foglald el magad valamivel, amihez kedvet érzel. Tanulj valami idegen nyelvet (pl.- vagy, ha van hobbid, akkor tedd magad hasznossá, légy kreatív!)

Ne hagyd magadon elhatalmasodni a szomorúságot, fel a fejjel!!!

2010. nov. 26. 18:56

Jajj Moncsi! Nagyon sajnálom, de nem szabad feladni! Ezt kívülről mindig könnyebb mondani, de akkor sem szabad csüggedni!

Voltam én is így életemben, sőt, én majdnem 2 évig ültem otthol és tanfolyamról tanfolyamra jártam.. De aztán kaptam egy állást és onnan meg hívtak a mostani munkahelyemre. De az a két év borzalmas volt, tudom mit érzel, mert én is azt éreztem! Én se hittem volna, hogy valaha sikerül, és mégis!

Szóval, még ha nagyon-nagyon nehéz is, kitartás! Meglátod eljön még a Te időd! Hamarabb, mint gondolnád!

291. 75596a56f2 (válaszként erre: 290. - Moncsika1985)
2010. nov. 26. 18:47

Ébresztő Kislány! Mert, hogy ezt meg sem hallottam, és semmisnek is veszem az már egyszer tutti!!!


Nem szabad így feladnod, és nem szabad semmire sem rágörcsölnöd!! Hidd el, mindennek oka van - szerintem.

Nekem is volt nagyon rossz időszakom, és hidd el senkinek sem kívánom.

Én 4 évig ültem otthon munka nélkül, és mint kiderült 1 év után... nem is a munkakeresésre, hanem inkább Édesanyám betegségére kell koncentrálnom! Szüksége volt rám!

Amikor pedig mégis meghalt, pokoli 1 évem volt. Senkire és semmire nem támaszkodhattam, mire Anya halála után majdnem 1 évvel megismertem a férjemet. Összefogtunk a világ ellen, neki is rossz időszakai voltak, aztán azóta édes kettesben vagyunk, most lesz dec. 6-án 3 éve! :D


Szóval, nem feladni! Biztos még várat magára az a jó kis melóhely! Hidd el, derült égből fog majd az öledbe huppani! És nagyon jó lesz, és tutti, hogy a párodat is hasonló képpen találod meg! De semmiképpen ne görcsölj rá! Sőt, mutasd meg a világnak, hogy egyedül is képes vagy fentmaradni!!!:D


Hidd el, sikerülni fog! Én hiszek benned! :DD

2010. nov. 26. 16:37

Sziasztok!


Én is meglepődtem a sok felírásnak, de jó volt olvasni.

A gépekhez nem értek, én anno az enyém újsághirdetésből vettem, és sztem csak az ára volt jó 18e ft.-ért, mert elemes a kijelzője,valószínű szalagfékes mert nincs benne program csak egy csavaró amivel nehezíthetek, és nagyon nagyon nyikorog, tv-ni se tudok tőle. Szval ebből a témából kimaradok.

Én a krémhez nem tekerem be magam,és csak torna előtt kenem magam. Próbáltam éjjelre a fóliázást,de nem tudok vele aludni. Akármilyen lazára tekertem magam szorított. De majd holnaptól kipróbálom,hogy reggel is krémezek, és fóliába tekerem legalább a hasam.Lábamról absolute lecsúszik. :S

Köszi,hogy átnéztétek mit találtam ki magamnak, éshogy elolvastátok. Sztem ez egy számomra járható út, ami fenntartható és nagyon remélem,hogy hatékony is lesz majd.

Bárcsak a munkakeresésem is jófelé irányulna,de inkább ezért vok tiszta ideg...Nem hiszem el,hogy december van, és 1 éve ülök itthon. És higgyétek el nem válogatok. Olyan jó nektek,család, munkahely....nekem már sose lesz munkám sztem,és így családom sem. Pedig mindent megteszek, és nem válogatok. Közgazdász diplomám van,vám és külker ügyintézőm is, de már gyárba is keresek. Semmi.....Sehova sem vagyok jó, néha aztsem tudom reggelente minek kelljek fel az ágyból egyáltalán. Ez a fogyókúra is...már abban bízom ha csinos vagyok könnyebben kapok melót. vicc mi

289. 75596a56f2 (válaszként erre: 288. - Boszimami)
2010. nov. 26. 14:30
Ezzel én is így vagyok! :DDD Jó, hogy sokan ide találtak-tok újra! :D
2010. nov. 26. 14:21

Igen, sztem is ösztönző! Én mindig jobban szerettem, társaságban/gal tornázni!

De arra most nincs időm, hogy eljárjak.. és így ez a fórum meg Ti vagytok amibe bele tudok kapaszkodni.. :DD Én személy szerint, nagyon örülök, hogy rátaláltam, és hogy vagytok!

HAJRÁ továbbra is!

287. 75596a56f2 (válaszként erre: 286. - 4c35511f0b)
2010. nov. 26. 14:03
:DDD Ha belegondolsz, akkor igen csak ösztönző tud lenni! :D
286. 4c35511f0b (válaszként erre: 285. - 75596a56f2)
2010. nov. 26. 13:59

Duruzsolok én neked naponta ha csak ez kell :)

Van egy barátnőm, aki reggel jár terembe (én este) és mindig írok neki sms-t utána, hogy másnap bírja:)

Neki ez kell:))))

2010. nov. 26. 13:46

Naná, hogy jó, hogy újra felkapott lett a fórum! hihi


Én nagyon élvezem, hogy újra van aktívság ittennnnnn!! :D

Ez kell, ha "magányosan"edz az ember lánya, kell egy motíváció, kell egy jó csapat, aki duruzsol a füledbe, hogy "ne hagyd abba!"


Boszimami, értjük mi ezt a csótányíráts! Legalább a bölcsi odafigyel a higiéniára!

2010. nov. 26. 13:39

szuvenír = szuverén :DDD


Bocsi, kicsit szórakozott vagyok!

2010. nov. 26. 13:30

Látom, ma mindenki nagyon aktív, van "forgalom" a fórumon! És ez JÓ! :DD


Anita! Szerintem sem akart megbántani Zsó001! Ha lehet ne cívódjatok, inkább segítsünk egymásnak! A vélemény mindenkinek szuvenír joga, és hogy a másik mit fogad vagy nem fogad el belőle, az meg az ő szuvenír joga! :D


Moncsi! Jó a napló, szerintem is, én is valami ilyesmit csinálok, hogy magamra próbálom vonatkozatni a dolgokat és megtalálni a középutat. Éhezni nem szabad, én nem is tudnék, egyszer fősulin, nem reggeliztem, háát, 10kor mentőt hívtak hozzám, mert összeestem a folyosón. Szóval a koplalás nem az én műfajom. A kenyeret én is lecseréltem teljes kiőrlésűre, meg rozskenyérre, meg ezeknek a mindenféle variációira. (Rengeteg van szerencsére.) Meg rozsból készült péksütik, kiflik stb. is vannak, és így nem olyan uncsi.

A szűztea nekem egyáltalán nem vált be, mindig fájt tőle a gyomrom..

Ma már péntek, szerencsére, ma háromkor leléphetek, ugyanis menni kell lányomért, mert csótányírtás lesz a bölcsiben.. (Na nem azért mert vannak csótányok, csak hogy ne is legyenek.. :DD)

282. 4c35511f0b (válaszként erre: 280. - 75596a56f2)
2010. nov. 26. 13:20
Pontosan erről van szó.
281. 75596a56f2 (válaszként erre: 277. - 1986Anita)
2010. nov. 26. 13:11

Ez a gép már jobban hangzik... és az ára is elfogadható.


Szerintem kezdésre tökéletes, nem is kell, hogy többet tudjon.

Ahogy írja van benne 12 program, és ami felkeltette az érdeklődésemet, hogy tápegységes, tehát nem ceruzaelemes verzió... (bocsi, ha valakinek még ilyen van) és mágnesfékes, ami még jobban váz kímélő, azaz nem vágja gallyra egy hamar a gépet!


Na látod, ez már egy jobb kategória, és nagyon jó áron is van!! :D

280. 75596a56f2 (válaszként erre: 277. - 1986Anita)
2010. nov. 26. 13:08
Egy biztos, mi elmondjuk, akarom írni leírjuk a véleményünket, de Neked kell eldönteni, hogy melyik az a gép, ami "szerelem első látásra"! :D
279. 75596a56f2 (válaszként erre: 276. - Times84)
2010. nov. 26. 13:07
Köszönöm! Itt legalább megtalálom! A No Salty-t ismerem, ott is jó receptek szoktak lenni! :D
2010. nov. 26. 13:05

Moncsi!

Jól lesz a napló... ezt a fogyit Te formáld úgy, ahogy szerenéd!


Viszont kenyér fogalma-ehetsz kenyeret - szerintem, de fehér kenyér és barna kenyér helyett rozsos, teljes kiörlésű toast kenyereket egyél. Én legalább is erre cseréltem le a "rendes" kenyereket. Néha becsuszik egy-egy szelet kemencés kenyér, de ez még belefér! :D


Update... na ez az a kategória és senkit nem akarok megbántani, amivel nekem nem ment a fogyás. Vacsira én fehérjét+zöldséget fogyasztok, ez az alap, és ezek receptjeihez millió fantázia is társul, ha vacsizni akarok...


Szűztea... az is jó, én is néha ráfanyarodok, de csak végszükség esetén! Ha átváltassz a rozsos történetekre+megvan (2in1) a kellő edzés akkor nem is lesz szükséged rá. Amióta olvastam, hogy bár egészségesnek, és természetesnek kikiáltott a szűztea, de mégis némi-nemű roncsoló hatása van a végbél tájékán, inkább nagyon minimálisra vettem vele a barátkozást.


Viszont dicséretes, hogy nem akarsz éhezni!!! szuper fogyi!


Nem tudom... többiek mit szólnak? Jó tanácsok? Vélemények?

277. 1986Anita (válaszként erre: 273. - 4c35511f0b)
2010. nov. 26. 13:05

Bocsi, ha tényleg nem néztél hülyének, azért nem jók ezek az írkálgatások, mert nem érezzük a hangsúlyt :-) Nem akartam túlreagálni :-)

Minden véleményre számítok !!! :-)

276. Times84
2010. nov. 26. 13:01

Sziasztok:))


Green, nekem 1 barátnőm használ 1 fahéjas elég nagy tégelyes zsírégetőt ami narancsbőr ellen is jó és kb 1-2 ezer ft körül van...neki használ nagyon szereti...és tényleg nem narancsbőrös sehol (Ő 37 éves) 2-3 naponta szokta betekercselni magát kb 40 percre és takaró alá fekszik.....én kiakarom próbálni majd, hogy betekerem magam, felöltözök és úgy edzeni....ezt majd december elején veszem meg...így hó végén semmire nincs zsé:s

Akkor majd leírom, hogy mit is tapasztalok:)


Szerencsesüti recept; ( ha minden igaz a No Salty-ról vettem)


24 db-ra;


20 dkg liszt

1 teáskanál sütőpor

3 dkg porcukor

10 dkg túró

75 ml étolaj

1 csomag vaníliacukor

1 teáskanál rumaroma

csipet só

1 tojás

24 papírcsík az üzeneteiddel:))


A tojást szétválasztjuk, a túrót áttörjük.

A tojás sárgáját összekeverjük a hozzávalókkal, 24 részre osztjuk.

Egyesével vékonyra nyújtjuk, a lapok széleit a fehérjével megkenjük. Minden lap közepére 1 papírt teszünk, majd összenyomkodjuk.

Előmelegített sütőbe 10-12 perc alatt 180 fokon készresütjük.


Eredetileg ezt szilvire akartam, de karácsonykor gyűlik össze a család, így akkor lesz:)

275. 4c35511f0b (válaszként erre: 264. - Moncsika1985)
2010. nov. 26. 12:55
Szerintem nagyon jó (használtam :)
2010. nov. 26. 12:55
Ok! :-)
273. 4c35511f0b (válaszként erre: 272. - 1986Anita)
2010. nov. 26. 12:46

???

Ki nézett hülyének?

Sorry, nem válaszolok több kérdésre :)

2010. nov. 26. 12:45
Lehet hülye vagyok, de már millió helyen olvastam... hogy minél nagyobb a lendítőkerék súlya, annál könnyebb tekerni, ezért sokkal izületkímélőbb... Nem kell egyből hülyének nézni a másikat!
2010. nov. 26. 12:42
pl.: lendkerék-izület kapcsolata
2010. nov. 26. 12:37
Az lehet, de miből vontad le a következtetést?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook