Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
329. v.csilla (válaszként erre: 328. - 75596a56f2)
2010. dec. 2. 09:18

Szia!


Köszi szépen, hogy megosztottad velem a tapasztalatodat.

A terhesség elejeén igen rténereztem, kb fél idős korig.

De csak napi 15 percet. Nem vittem túlzásba, és nagyon lájtossan. Csak azért, hogy a mozgás meglegyen.

Majd utána elkezdtem a RR kismamatornáját, az is elég jól átmozgatja a testet.


Én most a life cross trénert néztem ki magamnak.

2010. dec. 2. 07:58

Sziasztok Csajok, szép reggelt!


Moncsika ne keseredj el! Nem szabad! Abban igazad van, nagyon jól látod, hogy a szűztea kapszula nem fogyasztó szer, csak emésztés elősegítő. Én szedtem fogyi alatt, torna előtt, de amióta minden másnap ráállok a gépre, minden rendben velem! :D Átlagosan, havi 1x kell 1 szem szűztea kapszulát bevennem, de az már nagyon a csúcs, és nagyon nyüglődésből fakad.

Viszont a fogyasztó szerekhez nem értek, én inkább a természetesség híve vagyok. Ebben sajnos nem tudok Neked tanácsot adni! :(


Anita! Egészségedre váljék a kalács! :D Ha jól esett akkor pláne! Hiszen szétáztál, ennyi vígasz járt Neked is! Ne aggódj, majd ledolgozod következő edzéskor! Ne legyen lelkiismeretfurid, nem szabad! Lépj tovább!!!! :)) Ennyi kényeztetés Neked is járt! :D


Üdv közöttünk v.csilla! :D

Nem zavarsz, gyere nyugodtan, mindenki véleménye számít! A jó fogyás titka egy hajtóerős csapat! :D

Nekem Robusom van, egyelőre meg vagyok vele elégedve! :D De hallottam már, hogy van aki a Kettlerre, vagy a Reebokra esküszik. Érdemes szétnézni ez ügyben a neten!

De ahogy olvasom, már megtaláltad a számodra legfontosabbat... :)

Egy kérdés: terhesség alatt Te ellipsziseztél?


Zsó001, hogy vagy? Mi újság Veled?

2010. dec. 1. 22:00

Én két gépen edzek itthon /teremben nem szoktam gépet használni/ :


1., Kettler Unix P elliptikus trainer - UnixP

2., Bremshey Orbit Explorer Front


Mindkettőt nagyon szeretem, semmi gondom velük.

Nem olcsó egyik sem, de megéri az árát mind a két gép.

326. v.csilla (válaszként erre: 325. - Boszimami)
2010. dec. 1. 21:52

Szia Boszimami!

Köszi szépen!

Már meg is letem a trénert, hát jó húzos ára van.

2010. dec. 1. 21:47

Sziasztok!


Greenlime! Ügyes vagy, örülök, hogy kipróbáltad a "hátramenetet"! Sztem kicsit változatosabb, ha néha-néha hátrafelé is tekerek, gyorsabban elmegy az idő..


Moncsi! Nem szomorkodj, a lassabban leadott kilók, lasabban is jönnek vissza.. Egyszer eljön még a Te időd mindenféle téren! Annál rosszabb, ha sűrgeted, próbálj meg pozitívabb lenni és hidd el, sikerülni fog! Minden! Én tiszta szívemből kívánom, hogy így legyen!


Anita! Ne is törődj vele, egy nap még nem a világ vége! Majd holnap bepótolod!


Csilla! Üdv a "csapatban"! Én is akkor edzek amikor a lányom alszik.. Nekem Tunturi gépem van, egy nagyobb edzőtermi, amit használtan vettem a vaterán.. Én teljesen elégedett vagyok vele, van ugyan egy kis hangja, de egyáltalán nem vészes. Igaz, mikor meghozták, kicsit a férjem bezsírozta, meg meghúzgálta a csavarokat, de azóta semmi baja.. :DD


Amúgy ma nekem is pihinap volt, szaladgáltam épp eleget ma.. De megvannak a mikuláscsomagok! :DD

Na jó éjt mindenkinek!

2010. dec. 1. 21:43

Amúgy én is napi 45 percet tekerek rajta napi szinten, de kell hozá a megfelelő diéta is.

Én október 18-án (a kisfiam akkor volt 7 hónapos) kezdtem el az edzést, kb 10 percet bírtam és majd meghaltam utána. DDD

De a lényeg: azóta 14 kg-tól szabadultam meg.


Épp visszaolvastam a fórum kezdetét, és tuti sok olyan embverke írt, aki életében nem is használt ilyen gépet.

2010. dec. 1. 21:39

Szia Zsó!


Köszi, de ezeket már én is tudtam, mert már több volt több gépem is. Azok is nagy teherbírásuka voltak a papíron, és nagy lendítőkerekűek, mindnet mértek.

Nekem a minőségükkel volt bajom. Mert mind 2 gépet garanciába ki kellett cserélni az említett hangos üzemmód miatt.

ezért kérdeztem, hogy ki milyet használ, és hogy van vele megelégedve.

De azért köszi!

322. 4c35511f0b (válaszként erre: 321. - V.csilla)
2010. dec. 1. 21:33

SZia!


178. / 2010-11-19 15:56 /

Itt leírtam egy-két dolgot, amire érdemes figyelni, ha gondolod lapozz vissza :)

2010. dec. 1. 21:27

Sziasztok!

Boci hogy bepofátlankodok hozátok!


Én is ellipszis trénerrel fogyózok. Már fogytam vele 30 kg, de most vissza szaladtak a kg a terhesség után.


Szeretnék vaalmi jó kis gépet venni, de nem tudok dönteni, mert félek, hogy megint mellé nyúlok.

Nekem már volt 2 féle is, de mindegyik egy kis idő után elkezdett csörögni, zörögni, kattogni.

És mivel 2 kisgyerekkel vagyokm itthon, csak akkor tudok edzeni, ha Ők alszanak. Ezért valami igazán halk gép kellene.


Légyszi irjátok le nkem, ki milyen gépet használ, és hogy van vele megelégedve.

Előre is köszi!

És ha nem bánnátok, akkor sűrűbben benéznék hozzátok.

2010. dec. 1. 20:24
Ma sajnos kimaradt az edzés. Lelkiismeret furdalásom van, amiért ma nem mozogtam... Viszont szét áztam, ezért a tegnap sütött kürtöskalácsot benyomtam seperc alatt :-)
2010. dec. 1. 19:58

Köszi,nemcsak a munka miatt vagyok szomorú. De majd jobbra fordul.


Nem tudom,hogy van-e ismerősötök, aki értene a fogyasztószerekhez. Ugye már a 3ik doboz szűzteát szedem, és azaz igazság,hogy sok mindent nem látok. Igaz, nekem annyiból jó,hogy mielőtt nem szedtem, volt,hogy wc re nem tudtam menni 1 hétig. Ahogy utánaolvastam, ezt a torna okozta. Szval annyiból,jó hogy így beállt a szervezetem a reggelire. :) De különösképp sztem afogyásban nem segít. Nem csodaszert keresek,hanem vmi olyan termék lenne jó, kapszulában, ami a tornához nyújt segítséget. Illetve olyan tea lenne ehhez jó, ami étvágyamat csökkentené. Megvárom,hogy ez a doboz is elfogyjon,de ha semmi komoly változás, muszály lesz vmi más terméet keresnem. Én aBOI CLa gondolkozom, mert azis tornához van írva. De az sokkal drágább mint ez a Szűztea+Cla, és sztem ugyanaz majdnem mind2.


Szval ha vmi olcsóbb terméket,vagy gyógynövényt, praktikát tudtok az étvágy csökkentésére és a torna hatékonyságára, várom.

2010. dec. 1. 19:38

Csak nyugi Moncsika! Nem hajt az a bizonyos tatár! :D A lényeg, hogy arányában fogyj le, és ne hirtelen, mert akkor a jo-jo effektussal is szembe kell nézned! Jó ez így. Lassan, de biztosan!

Ügyes vagy a mai napodat illetően! Csak így tovább!!!! :D


Én mostanság inkább arra koncentrállllllllllllok, hogy a karácsonyi és újévi sütést főzést úgy pakoljam össze, hogy plussz kg-okba ne is kerüljek. Nem félek tőle, tutti menni fog! :D


Ma megvolt az edzésem 24 percig gyűrtem, és 30 másodpercig hátrafelé. Na halljátok, ez a hátrafelé menet nekem nagyon brutállllll!!! De jó volt, csak szokni kell!:)


Hajrá Csajok! Irjatok!

2010. dec. 1. 19:27

Sziasztok!

Én is szeretem olvasgatni, és arra gondolok milyen jó lesz ha lesz egy kis picurkám majd.

Ma volt tán életem legdiétásabb napja, teszi ezt az ideg. Reggel egy korpás kifli+3karika sajtos felvágott, után 4felé zabpehely ettem volna, de az se ment le a torkomon most ette meg a párom a felét. És emellé lenyomtam a szokásos 40p trainert,30p has, és 12p lábedzés R:R.val.


Hát ilyen szomorú napot, inkább tudtam volna enni, de minden rosszban van vmi jó.Ilyen leszek még 1 hónapig azt télleg meglesz év végére a 65kg. Bár már december van és a 70kg helyett 75 vok...

2010. dec. 1. 11:33

Szia Boszimami!


Nem untatsz szerintem senkit, jó Téged olvasni! :D hajrá a csomagokkal és közben gondolj az aprónépre, hogy fognak neki örülni! :DD


Nálunk is végre beindult a hóesés. Nekem ma van edzésem, még estig kigondolom melyik programmal gyűröm le a 23 percet. De kell ez a mozgás, szüksége van rá a szervezetnek, ez úgy benne van már a minden második napjaimban!


Kivel mi újság?? Hogy vagytok?

2010. dec. 1. 10:36

Hello Lányok!


Mi újság felétek? Itt semmi, hideg van.. brrr..

Tegnap a névnapi sütik egy részét ledolgoztam, 30 percet tekertem, meg 10-et hasaztam..

Lassan indulok, beszerezni még a mikulás-partyra a kellékeket, meg a csomiba az édességeket.. Annyira nincs kedvem most ehhez..bár ha a lányomra gondolok, meg arra hogy hogy várja.. máris más az egész.. :DD A drága, ma reggel már fél 6kor rajzolni akart a télupácsnak (így hívja), hogy azt majd odaadja neki, meg puszit is akar neki adni.. :DD (Az én kis félénk lányom..kíváncsi leszek rá.)

Na,már megint "fecsegek".. bocsi, ha valakit untat..

Szép napot, és edzésre fel!

2010. nov. 30. 15:06

Igeen! Megvan, ill. péntekre meglesznek a fogkefék, és igen, még árengedményt is kaptunk.

Na, ennek örülök, nem hittem volna..

Holnap megvesszük még az édességet, gyümit, csomagolóanyagot és akkor minden meglesz! :DD

313. 75596a56f2 (válaszként erre: 324. - Boszimami)
2010. nov. 30. 14:28
Hajrá! Tutti össze fog az jönni! Nagy tételben nem adnak valami árkedvezményt??? :)
2010. nov. 29. 17:51

Sziasztok


Én bajban vagyok a tornával...Barátom éjszakás és estig alszik...A gépem meg itt. Holnap megpróbálok futni,de ebben a hidegben, főleg ha esni fog. Nah majd kitalálok valamit.Végül is este 8kor felkel,csak 10felé már nem veszik jó szemmel ha tusolok....mind1 is majd lesz valami

Sírós napom van....nem jó

2010. nov. 29. 15:54
Meenjüünk már haza! Olyan lassan megy az idő! Lehet front van, mert ma nagyon-nagyon magam alatt vagyok és alig bírok ébren maradni is.
310. 75596a56f2 (válaszként erre: 309. - Boszimami)
2010. nov. 29. 13:02

De viszont jó olvasni, hogy szuperül megy a szervezés!


És az ajándék is találó, édesség, de hozzá fogkefe! :D

2010. nov. 29. 12:04

Köszi Greenlime! Kapott gyógyszert, remélem nem lesz semmi gond..(meg amúgy is semmi komoly)Azért ilyenkor rossz dolgozni.. Egyébként is hiányzik mindig egy kicsit, de ilyenkor mégjobban.

Nálunk minden évben van legalább egy céges buli, de ilyen mikulás party a gyerekeknek első alkalommal lesz.. Igaz, a gyerkőcök többsége is az utóbbi 5 évben született.. :DD

Már megvan a télapó, egyik kollégánk kis rábeszéléssel, de elvállalta.. A termet már lefoglaltuk egy hotel éttermében lesz, tavaly ott volt a céges vacsi is.. :DD

Még az ajándékok nincsenek meg, (igazgatónőnk kérésére elektromos fogkefét kapnak majd meg édességet..) de már kinéztük!

Hát egyelőre így állunk, nem olyan vészes..

2010. nov. 29. 10:24

Bocsi...

boszimami=Boszimami

2010. nov. 29. 10:23

Szia boszimami!


Gyerkőcnek jobbulást, Neked, meg, hogy el ne hagyd.... a.... még azt is ebben a nagy készülődésben! :D

Jó olvasni, a készülődésről, meg a mikulás partyról. Sajnos nálunk - melóhelyen - olyan sivár az egész társaság, hogy nem hogy nem igénylik, de felesleges lenne bármit is szervezni. Szó szerint munka kapcsolat! :D Te talán jobb is így, hogy nincs annyi személyeskedés! hihi


Azért tök izgi, hogy írod a szervezést, érdekel! Írj róla bátran, minden gondolatot!


Ma nekem is edzés este, várom már és el sem hiszem, hogy simán bírom már a 23 percet!Yippi!!!


Outspoken... hogy s mint?

Többiek? :D


Hajrá CSajok!

2010. nov. 29. 10:12

Sziasztok Csajok!


Kicsit kaotikusan indult a hétfő reggel.. Eleve hétfő..:DD Bölcsi-gyerekorvos-újra bölcsi- majd irány dolgozni.. Szóval még most kezdem magam utólérni.. Lánykám fájlalta a hasát, de szerencsére semmi komoly, de így vagyok nyugodt, hogy látta az orvos..

Kicsit nekem is borultak az edzés időpontok, de mindent összevetve múlt héten 4szer sikerült edzeni, ami azért nem olyan rossz. (Bár én szeretnék minden nap..)

Ma már tuti hogy megint rápattanok a gépre.. HAJRÁ mindenkinek!

A héten nagy rohanásban leszek, céges mikulás party lesz a dolgozók gyerekeinek, meg persze nekünk szülőknek, és hát még alig van kész valami.. De mit csináljak, későn kaptunk rá engedélyt..így mindent most kell még megszervezni.. De annál jobb lesz! :DD Legalábbis remélem!

Hirtelen ennyi! Írjatok, mi újság? Mindig szívesen olvasom!

305. 75596a56f2 (válaszként erre: 304. - 1986Anita)
2010. nov. 29. 09:17
szerintem érdemes egy kicsit visszaolvasnod, és ott megtalálod a válaszokat! :D
2010. nov. 29. 09:15
Mennyit szoktatok egy nap edzeni? ÉS amikor elkezdtétek mennyit bírtatok???
2010. nov. 29. 08:27

Szép reggelt Lányok! :D


Ma edző napom van! :D Hamar elmegy ez az egy nap pihenő, de nagyon is tudom élvezni, az első 5 perc után!:)


Moncsi egy pár szem szaloncukor nem lesz a veszted! :D


Többiek?? Hogy vagytok??? :D

2010. nov. 28. 15:18

Hali!


Én ma komás vagyok nagyon :)Hál istennek ma sem kell edzenem,lehet ez fog beválni,hogy 7végén pihenés! Eddig tetszik!

Kedden érkezik a megrendelt szaloncukor,hát azt úgyse bírom,hogy ne egyek...majd vmit kitalálok ami jó is. :)

Annyit ásítok,hogy csak na... :)Én is havat akarok esőt nem!

2010. nov. 28. 11:57

Sziasztok Lányok!


Szép napot! :D

Mizu erre felé??

Én tegnap felborítottam az edzés rendet, és sz*** az alkotmányomra úgy 16 óra után edzettem! És milyen jól esett! Amúgy az X-faktorra terveztem, de hát jobb volt így, kényelmesebb volt, és hát jól esett egy kis rendszertelenség! :D


De Times, én minden edzéskor gondolok Rátok! Kell egy hajtóerő, ilyenkor, mert az első 5 percem nagyon gyilkos tud lenni! :D


Moncsika örülök, hogy lelkileg jobban vagy! Délutánonként próbáld lefoglalni magad, ha éppen nem edzel! :D Az angol tanulás tökéletes, tessék a legjobbra fejleszteni, hatalmas kincs a mai világban egy professzionális nyelvtudás! :)


Outspoken! Örülök, hogy jobban vagy! :D Azért vigyázz magadra, és ne hajtsd túl magad! Első az egészséged legyen, minden más most csak másodlagos!


Boszimami! Biztos tünemény lehetett a két álomszuszék! :D Remélem, azért az edzés nálad is megvolt! :D

2010. nov. 27. 18:46

Times! Én leginkább akkor szoktam edzeni, mikor lánykám elalszik.. és hát az nem megy könnyen, főleg ha délben is jót aludt, mint ma.. Van hogy este 9kor kezdek tornázni..


Moncsi! Aranyos vagy, de sajna én is "csak" alkalmazott vagyok.. Az angolt amúgy én is szeretem, bármilyen formában..:DD Ja, és örülök, hogy jobban vagy! Ne is hagyd magad!

Igen, itt reggel szép fehér volt minden, de azóta mr elolvadt, úgyogy maradt a víz meg a sár, amit én is nagyon utálok.. :((

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook