Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
359. szabcsi22 (válaszként erre: 357. - Moncsika1985)
2010. dec. 7. 08:17
Köszönöm szépen!Hát,én olyan 6 kg-tól szeretnék megszabadulni, eddig a futópad szimpatikusabb volt,de most már inkább az ellipszis felé hajlok.Még szétnézek a fórumon, aztán eldöntöm.
2010. dec. 7. 07:05

Sziasztok! Szép reggelt!


Szabcsi, abban az esetben érdemes futópadot venned, ha nem széles a csípőd, mert akinek széles csípője van - genetikailag, a futópaddal tönkre vághatja az ízületeit. Amennyiben szerencsés alkat vagy és nincs széles csípőd, akkor bátran ajánlott! :D


Más esetben az ellipszis trénert ajánlom!

Hozzá kell tennem, mind a kettő kardioo, úgy, hogy rajtad áll! :D


Egyébként, ha van egy kis időd érdemes a fórumot az elejétől végigolvasni mert le vannak vezetve, egyes gépek hasznosságai, illetve ki milyen edzésprogramot csinál!!!

2010. dec. 6. 23:10

Szia Szabcsi!

Én sajna rá vagyok szorulva néha,hogy fussak.Hát hagyne mondjam,hogy én pl sőt ahogy teltebb nőtársaimra is gondolok, szval a mellem mozgása zavar....XD és hát a túlsúlyomat a térdem is megsínyli,szval hiába is a futás sztem nem nekünk van kitalálva. Én azért nem bánom,hogy van elliptikusom inkább, mert nem terheli a térdem, és azt gondolom ugyanolyan hatásos mint a futás, sőt emiatt h a térdem nem terheli meg,sokkal könnyebb. És többet is bírok belőle mint a futással. Meg nem akarok hülyeséget írni,de sztem a szívet is jobban kíméli, ami a túlsúlyos embereknél is fontos. Én ezt gondolom.....

Mennyit szeretnél fogyni?

2010. dec. 6. 18:24

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni!Nem tudom eldönteni,hogy milyen gépet vegyek itthonra amivel eredményes fogyást érhetek el.A futópad és az elliptikus tréneren gondolkozom, de nem tudok dönteni, melyikkel lehetne több kg-t leadni.Ebben szeretném a véleményeteket kérni!köszönöm

2010. dec. 6. 13:16

Én úgy halottam,van aki 20van aki 30perc re esküszik, de állítólag 40perces hogy hasson rendesen, de a párom szerint 1órát mindíg lekéne tolni az eliptikuson. Én csinálok mellé alakformálást,has,és láb...olyankor 40perc a trainer,hogy befejezhessem 1,5 óra alatt. De pl most pár napig amíg mikulás van csak trainerezni fogok énis úgyhogy kiszenvedem az 1 órát.


Én pl eddig a legkönyebbre csavartam az ellenállást, és egyenletes tempóban toltam. Viszont nemis tudom 1 hete kaptam a csajsziktól a tanácsot,hogy érdemes folyamatosan erősíteni. Azóta én ugy csinálom,hogy a legkönnyebben kezdem, és 10percenként tekerem feljebb a nehézséget, és 10percenként iszom is vizet trainer közben.

És mostanság indult meg a fogyásom is jobban. Hogy most abban ezis benne van? Nemtudom. Mostanság kezdtem el vitamint szedni..vagy pl 6órás stoppot tartani is.Vagy csak most indult meg ezaz egész... fene tudja, de nincs kizárva,sőt biztos is hogy így jobban égetem a zsírt. Én fokozatosan emelem a nehézséget,hogy ne csak 20perceket bírjak. Én ezt tanácsolom...

2010. dec. 6. 09:53

Sziasztok!

Ti milyen programon szoktátok nyomni az edzést? És szerintetek hogy a leghatékonyabb, és hány perc lenne az "ideális", amikor legjobban ég a zsír????

2010. dec. 6. 07:57

Moncsi! Ez már fél siker! tök jó, hogy a párod segített rajtad, és megerősítette a csavarokat! Most már nyomhatod ezerrel! :DD


Szisztok, remélem, egyébként Mindenki jól van, így Mikulás után! :D

2010. dec. 5. 23:07

Hát ezaz, nagyon nehéz tartani a 6óra után stoppot, és énis éhesebb vagyok,mintha nem tornázom. De fáj most is a pocim,fejem nagy kihívás,hogy 22kor készítem a vacsit. :D


Jah meséltem,hogy nem nyikorog a gépem?Párom meghúzta a csavarokat rajta. Kénytelen volt utálta a hangját.

2010. dec. 5. 20:34

Az a gáz csajok, hogy most kezdem érezni, hogy minél nagyobb 'percdíjon' pörgök, annál jobban dolgozik a szervezetem, és most kezdem érezni, hogy esténként mennyire éhes is tudok lenni... :o


De egy jó almás-fahéjas joghurttal még tudom csillapítani a dolgokat! hihi


Szép estét!

2010. dec. 5. 15:55

Köszi, minden pozitivizmusom a mérlegből fakad. Hogy ma is ráálltam és láttam,hogy igen tényleg ennyi vagyok.

Remélem lesz ez még kevesebb is. Mindent ugyanígy csinálok,vagy jobban!

Jó az a 18perc is, sztem kemény progi lehet az, 18percet bírni. Már énis felnehezítem, és akkor nekem is nehéz, mikor a legnehezebbre állítom, addigra már 10perc kínszenvedés.

349. 75596a56f2 (válaszként erre: 348. - E552983a4b)
2010. dec. 5. 12:55
Köszike! Igyekszem! :D
348. e552983a4b (válaszként erre: 347. - 75596a56f2)
2010. dec. 4. 18:20
Nagyon jó vagy!!
2010. dec. 4. 17:40

18 perc lett végül, Rolling programon... :)

Ahhoz képest, hogy ma pihenő napom van, meg vagyok elégedve. Pedig tényleg csak heccből tekertem... :)

2010. dec. 4. 17:14

Moncsi a lényeg, hogy tele önbizalommal indulj neki a következő évnek! :D


Hatalmas kitartással, és mindig csak előre! :D


Nem tudom, mi van velem, de fontolgatom, hogy ma is edzek egy kicsit. Na nem 24percet, csupán 10 percre gondoltam, ami egy pindurit átmozgat. Bár ma pihenő napom lenne, lehet, hogy benyomok egy extra napot...

cupp lányok! Irjatok!

2010. dec. 4. 16:08

Sziasztok!


Nagyon hideg van, jujjj De hó még nincs... Ugy látnék már egy kis hóesést.


Köszi az izgulást, nagyon reménykedem énis,hogy végre jóra fordul az életem. Jövöévet munkával, és 70körüli kg val kezdeni álom lenne. És ha még valóra válna egy álmom is,azthiszem az csodás lenne.


úgy nézki erre márpedig esélyes vagyok... :D

344. e552983a4b (válaszként erre: 343. - 75596a56f2)
2010. dec. 4. 07:48

Szép napot!!

Köszönöm, tudtam, hogy rád számíthatok:)

343. 75596a56f2 (válaszként erre: 342. - E552983a4b)
2010. dec. 4. 05:26

Sziasztok, szép reggelt!


Rá se ránts Outspoken! Beteg voltál, kell egy kis átállási idő, míg visszaszoksz a gépre! Hajrá! Sikerülni fog, csak kell egy kis türelem, és annál nagyobb akarat!! :D


Veled vagyunk!

342. e552983a4b (válaszként erre: 341. - 75596a56f2)
2010. dec. 3. 22:39

Sziasztok!!

Ég a pofám, mert már semmi bajom, de az edzéseket rendre elhagyom.Tegnap 10 percet bírtam, kis szünettel, de ez még mindig nagyon gááááááááz:(

Remélem, ti is jól vagytok, és büszke vagyok rátok, mert ti nagyon ügyesek vagytok!!

2010. dec. 3. 20:35

Szép estét!:D


Igaz, későn értünk haza, de nem mertem kihagyni a mai edzésem... a lelkiismeretem keményen közbeszólt, úgy, hogy nem is vacsiztam, hanem rögtön rá a gépre. Letekertem 24 percet... aztán 150 almás fahéjas joghurtot nyeltem be vacsiként, mit ne mondjak mennyei volt és úgy is esett.


Kivel mi újság??? Többiek?

Outspoken? Meggyógyultál már???

És a többiek????????

340. Times84 (válaszként erre: 338. - 75596a56f2)
2010. dec. 3. 14:40
Nekem nem rosszabb pihi után ráállni mint amúgy is:DD
2010. dec. 3. 14:05

Sziasztok Csajok!


Csak gyorsan beköszönök.. Köszi Greenlime! Remélem úgy lesz, és hangulatos kis bulink lesz.


Mindenkinek jó edzést vagy pihi, majd jelentkezem..

2010. dec. 3. 13:10

Köszi Times! Akkor jó! :D


Egy kérdés: ha kimarad egy-egy edzés, utána nem rossz visszaállni???


Boszimami jó mikulásozást, láss sok boldog gyermekarcot! :D

337. Times84
2010. dec. 3. 12:24

Nekem ma sajnos kimarad....megyünk Mikulásozni Debrecenbe....

Nektek viszont jó edzést:)


Green, általában én is edzés után eszem...addig ugyanis birom kajcsi nélkül...utána viszont igen jól esik:)

2010. dec. 3. 10:08

Times, neked kell tudni, hogy érzed jól magad, én bízom benne, hogy nem lesz további gondod a bőröddel! :D


Nekem ma edzés 24 perc (!!!), úgy, hogy már várom a délutánt, de rájöttem, hogy ha előbb edzek és utána eszek sokkal jobb a közérzetem is! :)

És hát ha valaki edzés után eszik, jobban is égeti a szervezet a kcal-okat! szóval, lehet, hogy megint így fogok tenni!

335. Times84 (válaszként erre: 334. - 75596a56f2)
2010. dec. 3. 09:06

Köszi...remélem Neked lesz igazad...bááár annyira nem bízok benne...de ha nekem ott fog csingilingezni a rusnya kis bőőőrrrr...akkor elkezdhetek spórolni, hogy levágassam:s mert ha már lefogy az ember lánya akkor ne rontson már bele a képbe ez...


És Te hogy haladsz?? Többiek?:)

2010. dec. 3. 08:30

Sziasztok!


Szép napot MIndenkinek!


Moncsi szurkolok én is ezerrel! Csudi jó a naci is! :D


Times ne keseredj el, lehet, hogy egy-két héten belül vissza fog húzodni!! Nyugi, csak lehet, hogy igazodik még a bőröd.

333. Times84 (válaszként erre: 331. - Moncsika1985)
2010. dec. 2. 20:25

Szia:))


Remélem sikerül az állás...kéz és lábtörést!!:))


És gratulálok a nadrághoz!!! Ez nagyon nagy dolog!! Ügyes vagy:))

332. Times84
2010. dec. 2. 20:23

Nah sziasztok csajok:))


Pár napja nem voltam... ki is hagytam 2-3 nap edzést :s de tganp és ma már hajtottam... tegnap 40-40 percet, ma viszont az ellipszisen már kevesebbet...bááár váltottam, hogy nem 1es 3as sebességet váltogatom, hanem a 2es 4est:)


Viszont a hasam nagy fejfájást okoz:(((

Terhességem után olyan szépen visszament mint még előtte soha...tényleg már-már laposacskának lehetett hívni:o)

Most pedig:((

Kinyúlt a bőröm ( nem a terhesség miatt mert mondom akkor szépecske volt) ...de olyan szinten, hogy 2 kis hullámban "lóg" ha behúzom és már nem is látszódna nagynak...az a kis szaros bőr ugyanúgy ott van:((((((((((

Azt ne gondoljátok, hogy akár akkora lehetett a hasam mint terhesen mert neeem:)))


Remélem a héten még eljutok Böszbe és akkor meglátom megveszem-e azt a gépet...12 ezer nem sok...csak új laptopot is szeretnék....nem ártana egy gumicseréltetés se a kocsira...ha már december van:o))

2010. dec. 2. 19:05

Sziasztok!


Örülök! :D Mert ráálltam erre a LAciék mérlegére és 76 kg mutatott. Hétfőn 75k voltam az ottthoni mérlegen! Vajon akkkor ott mennyi lehetek 74 már :D

Aztán felmentem az 1hónapja felpróbált nacimhoz.Ami nem jött fel a seggemnél. Most viszont nagy nehezen beis gomboltam!!! Úgyhogy happy vagyok.


Plusz ma kaptam egy állásinterjúra időpontot!Izguljatok értem, hátha minden jóra fordul!Nagyon szeretném!


Puszi mindenkinek!

2010. dec. 2. 13:27

Hello Lányok!


Hogysmint?

Mivel én tegnap ellustiztam az edzést, így ma muszáj lesz.. Annál is inkább, mert holnap lesz a bulink.. és hát utána már biztos nem fogok, előtte meg nem lesz időm..

Úgyhogy most lelkiekben készülök, bár most még van kedvem hozzá.. De egyébként is csak addig van gond, amíg fel nem állok a gépre..

Ja, és hogy egy kicsit fecsegjek újra (egyébként örülök, hogy nem unjátok, köszi, jólesett) ma Mikulás castingot tartottunk..:DD (bár már korábban elvállalta egyik kollégánk a télapó szerepét, csak kíváncsiak voltunk a többiekre is) Jófejek voltak a srácok.. és jó kis képek készültek.. :DD

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook