Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2010. dec. 14. 14:25
Sajnos nem találtam Katicát, már nagyon régen nem láttam olyat, csak étcsokisat.. Ez valami más, még nem próbáltam, hirtelen nem is tudom a nevét, de tejcsokis.. Remélem jó lesz. De használtam már Marika nevűt is, az sem volt rossz.. De az igazi a Katica. :D
2010. dec. 14. 14:17
gondolom Katica tortabevonót vettél... :D nem rossz ez a változat... nem rossz!
2010. dec. 14. 14:07
Sztem a legegyszerűbb, vettem tortabevonót, gőz fölött megolvasztom, 1 tábla tortabvonó+4evőkanál étolaj, szép simára kikavarom, felolvasztom és ennyi.. Belemártogatom a golyókat. Egyébként az olajtól szép sima és fényes lesz amikor megkeményedik, tortákra is így szoktam, meg egyéb csokis sütikre.. :DD
2010. dec. 14. 14:01
Milyen csokimázat használsz??? Nekem jó lenne pár ötlet, a karácsonyi torták bevonásához!!! :D
2010. dec. 14. 13:27

Lassan, de biztosan.. :DD Jól csinálod!

Igazából nem kell sütni.. Ilyen kekszes-gesztenyés massza, amiből golyókat csinálok és csokimázba forgatom.. A lányom imádja, meg a gyerekek általában szeretik.. Csak kicsit macerás.. De a gyerekekért bevállalom.. :D

2010. dec. 14. 12:48

Ohhh, Boszimami, messze vagyok még Tőled! :D Én szépen lassan és fokozatosan emelem a tétet! :D

Milyen sütit sütsz??


sok megoldáson gondolkodtam én is, hogy miben lehetne edzeni, de végül is most papucsban nyomom, de mindenképp szeretnék egy bent használatos edzőcipőt. Valahogy praktikusabbnak tartom. Én próbáltam vastag zoknival is az sem volt jó, nekem kikezdte a sark-talpam a gép lábtartója, úgy, hogy mindenképp kell valami hosszabb távú megoldás! :D

2010. dec. 14. 12:13

Hali-hali!


Greenlime, ha nem vigyázok még lekörözöl.. :DD Muszáj lesz belehúznom.. :DD De azért ügyes vagy! Hajrá, csak így tovább!!

Amúgy, ezt már én is kérdezni akartam, hogy miben szoktatok edzeni.. Én csak egyszerűen zokniban.. Az elején néha fájt egy kicsit a talpam, de mostmár nem.. Gondoltam hogy megpróbálom cipőben, van is edzőcipőm, de igazából így sincs semmi gondom.. Nagyon ritkán a jobb bokám vacakol.. de az meg már volt eltörve.. Szóval az csak azért van.

Ma lehet kimarad az edzés.. oviban karácsonyi buli lesz holnap és sütit kell csinálni.. De ha gyorsan végzek, akkor rápattanok még a gépre utána..

Na további szép napot mindenkinek!

2010. dec. 14. 10:04

Sziasztok, szép reggelt! :D


Boszimami már a nyomodban járok... 26 percnél vagyok edzésileg, és nagyon jól érzem magam utána. Most éppen azon gondolkodom, hogy veszek egy nagyon egyszerű "kínais" edzőcipőt, kimondottan az ellipszis trénerre, mert eddig papucsban nyomtam rajta. Ha simán zokniba állok rá nekem kikezdi a sark-talpamat. Ki, mibe szokott edzeni??? :D

Örülök, hogy jól érzed magad!


Ki, hogy van? Többiek? Hogy érzitek magatokat???

Reggi777! Szerintem is érdemes kicsit visszaolvasnod, ott biztos találsz jó kis válaszokat a kérdésedre! Érdemes időt szánni rá! :D

2010. dec. 13. 21:13

Háát, nincs is ennél jobb érzés, mint letudni az edzést.. 30 perc + 15 perc hasizom, meg egy kis hátizom erősítés (ja, mert 2 gerincsérvem is van, ha nem mondtam volna még..)

Jólesett és jól érzem magam!! :DD

Ti hogy álltok csajok?


Üdv reggi777! Ha kicsit visszaolvasgatsz, akkor megtalálod a válaszokat! Mindenkinek más vált be, érdemes szétnézni.. Én pl. használtan vettem, Tunturi a neve, vaterán találtam, és nagyon elégedett vagyok vele.. De tényleg rengeteg hozzászólás volt már ebben a témában, érdemes visszakeresgélned! :DD

2010. dec. 13. 20:02

Sziasztok!

Karácsonyra szeretnék egy ellipszis trénert, mivel nagyon sok jót hallottam már róla.

Szerintetek mennyit költsek rá minimum? Nem szeretném a legdrágább gépet, de a leggagyibbat sem természetesen. Szóval gondolom nektek van tapasztalatotok, hogy milyet érdemes venni, hol és mennyiért? Melyik fajta a legjobb? Várom a válaszokat. :-)

2010. dec. 13. 14:17

Hello Lányok!


Hogysmint? Kezdek belerázódni újra a melóba, de a gondolataim kicsit (nagyon) a lányomon járnak, ma először hosszú napos az oviban.. Kicsit pityergett reggel.. fájt a szívem, de hát ez van.. Alig várom hogy mehessek érte..

Mára is tervezem az edzést, remélem összejön..

2010. dec. 13. 08:46

Sziasztok!


Hát igen... Boszimami, vannak az életben azok a bizonyos eszmei értékek, amik minden felül tudnak múlni! :D


Moncsi, örülök, hogy Te is jól vagy. Hajfestés?? Áhh, némi nemű gyakorlás fél óra pacsmagolás, aztán fél óra érlelés, és lemosás. Ennyi. Az az igazság, hogy nekem ahhoz nincs türelmem, hogy fél napokat a fodrásznál legyek csak festés, és egy kis vágás miatt. Úgy, hogy én szoktam festeni magamnak. Meg a barátosném, szokta helyre rakni a búrám, de ő most babócázik, úgy, hogy a festést inkább megcsinálom én, aztán majd ráér kicsit megnyesni! :D


Ma edzésem van, már várom! :D Szép napot csajok! Írjatok!

407. Boszimami (válaszként erre: 400. - 75596a56f2)
2010. dec. 12. 22:38
Greenlime! Az túlzás hogy kipihentem magam, inkább csak kicsit lazább hetem volt.. Nem volt olyan sűrű, és hosszú bár elég sokat rohangáltunk. De ami a legfontosabb, a normál melós hetekhez képest sokkal-sokkal több időt lehettünk együtt a lányommal.. És ez engem mindenért kárpótol..
2010. dec. 12. 22:35

Na, hógolyózás ide, szánkózás oda, csak lenyomtam félórát + 10 perc hasat.. :DD És még ez is jólesett.. :DD


Moncsi! Szurkolok, hogy megkapd az ajándékod! :DD És igeen, nagyon jó volt a lányommal bóhockódni, meg egyébként is én is egy nagy gyerek vagyok.. hihi


Jó éjt mindenkinek és holnap HAJRÁ!

2010. dec. 12. 18:22

Jajj énis örültem a hónak, idén láttam elsőnek itt. Nagyon szép! Mivel egész héten tornáztam,így a hétvégém pihenő. :D


Greenlime!Nagyon ügyes vagy, én sose tudnám magamnak befesteni hallod! :) Tuti tele lenne foltal. Pedig már nekemse ártana. :D


Boszimami!Tuti jólesett a lánykáddal játszani, én tegnap 6felé láttam a téren sétálni anyukát lányával, nagyon jó volt rájuk nézni!A nagy karácsonyfa a téren, az égőkkel..nagyon szép...remélem énis megkapom az ajándékom,vagyis ezt a munkát!

2010. dec. 12. 16:59

Azta mindenit! Itt kérem, az ellipszis tréner mellett volt aztán edzés becsülettel! :D Boszimami, v.csilla jól odapörköltetek a mozgásnak! :D Ügyik vagytok!!!


Nekem délelőtt főzés, délután Anyóssal bevásárlás. Nem rég értünk haza, most van magamra egy kis időm, úgy, hogy gyorsan befestettem a hajam - már esedékes volt. Nekem ma "szabadnapom" van. Majd holnap edzem megint!

Szép estét!

2010. dec. 12. 16:25

Sziasztok!


Hát én ma 3x1 órát szánkóztam, hógolyóztam, havatlapátoltam a lánykámmal, úgyhogy ha ma kimarad az edzés akkor se lehet egy szavam se.. :DD

És még egy szánkózást ígértünk neki mára.. :DD Amit amúgy én is nagyon élvezek.. :D

Veletek mi újság?

2010. dec. 12. 14:00

Szia!


Nálunk nem esik a hó. Délelőtt az eső szakadt, és most süt a napocska!!!


Én már letudtam mára az edzésemet, majd sürögtem-forogtam a konyhában és ágyneműt húztam és mostam.

Most épp az álommanókat hesegetem el, mert mindjárt leragad a szemem.

2010. dec. 12. 12:03

Hellllllllllóóó!


Most, hogy esik a hó mindenki inkább odakint edz??? :D


Hajrá Csajok!

2010. dec. 11. 14:46

Dehogy fecsegsz csak Te! :DD

De jó Téged azért olvasni!


Én ma délelőtt letudtam az edzést! Szerencsére nem volt itthon a ház ura, úgy, hogy két terítés között simán belefért! :D 26 percre sikeredett, úgy, hogy kezdek elégedett lenni magammal! na de nem viszem túlzásba! Nekünk ma nem volt meló, alapból szabadság, de már ebben az évben csak 6 napot dolgozom, úgy, hogy azt muszáj kibírni valahogy! :D

Szép hétvégét! Kivel, mi van Csajok?


Boszimami, akkor Te a héten tudtál pihenni?

2010. dec. 11. 14:33

Halihó!


Miujs veletek? Én tegnap tekertem egy kicsit, jólesett nagyon, remélem ma is fogok.. :DD

Hideg van kint nagyon.. brrr..

A héten itthol voltam.. olyan jó volt reggelente lustizni egy kicsit a lányommal.. Hétfőn újra indul a gépezet.. :(( Még belegondolni is rossz most.. Néha kicsit jó elfelejteni a céges gondokat..

Meséljetek, veletek mi van? Mindig csak én fecsegek.. :DD

398. Boszimami (válaszként erre: 394. - Szabcsi22)
2010. dec. 11. 14:28

Szabcsi! Ebben teljesen igazad van, hogy egy kicsit kockázatos a dolog, megértlek.. Én bevállaltam, szerencsére jól sült el..

Remélem Te is hamarosan megtalálod az "igazit".. :DD

397. szabcsi22 (válaszként erre: 396. - 75596a56f2)
2010. dec. 11. 09:09
Köszönöm:D
2010. dec. 11. 07:49

Sziasztok!


Moncsi! Ne add fel! A remény hal meg utoljára, de vedd azt alapul, hogy a főnök legalább őszinte volt, és ez egy jó pont! Vedd lazára, és ne ragaszkodj annyira az álláshoz. Úgy vedd, hogy nem létszükséged, de jó lenne. Ne görcsölj rá, nem szabad, lesz, ami lesz alapon!!! :D


Szabcsi! Ne add fel, csak nézegess! Tudod, a net az egy olyan formátumú nézelődős vonal-kommunikációs csatorna, ahová bármikor bárhová feltesznek akár egy új ellipszis trénert, vagy egy olyat, amire Neked szükséged van!!!

2010. dec. 10. 20:33
Köszönöm a biztatásokat,nézegetni fogom és hátha találok valami nekem valót!:-)
394. szabcsi22 (válaszként erre: 390. - Boszimami)
2010. dec. 10. 20:32
Egész nap a netet nézegetem,de semmi.Jó lenne a közelben találni,mert kiszeretném előtte próbálni meg megnézni amit megveszek mert nem kevés pénzről van szó.És ha csak megrendelem benne van hogy nem működik vagy hibás.Reménykedek....
2010. dec. 10. 18:47

Sziasztok!


Nyah hát voltam ma. Úgy éreztem jól sikerült, nem volt nehéz a dolog. Viszont a főnök mondta,hogy egy régi kolléganő jelezte,hogy visszaszeretne jönni...És őszintén mondta,hogy vacillál,hiszen az lenne a legegyszerűbb,mert azt már nem kell tanítani. Félek...Mindenképpen felhív keddig. Jó lenne,mert jól éreztem magam, és szimpi a főnök is.


Ma még kéne tornázni, akkor szabad lenne a 7végém!Meglenne az 5 nap!Majd meglátom....:D


Köszi,hogy gondoltatok ma rám,remélem ,hogy jól fog alakulni minden!!!!!

2010. dec. 10. 10:42

Sziasztok, sziasztok! :D


Remélem én is, hogy azért tüntetek el, hogy szorgoskodjatok az edzőgépeken! :D Én továbbra is nyomom két naponta most 25 percnél járok. És nagyon élvezem! :D


Moncsi! Szurkolunk ezerrel!!! Irj, ha van valami!


Boszimami rá se ránts arra a kis sütikére! Ha folyamatosan edzel, akkor szerintem 1-2x belecsúszhat egy ilyen kis nassizás!


Szabcsi ne add fel! Én is a neten találtam rá a gépre. Tudom, nem könnyű, de ha folyamatosan figyeled és ráállsz a dologra, akkor jó kis akciók szoktak lenni, akár még januárba is!!!! :D

2010. dec. 10. 09:10

Üdv a többieknek is! :DD


Ügyes vagy Moncsi! És ma nagyon szurkolok. Remélem beszámolsz majd..

Nekem ez a hét olyan rohangálós, még eddig csak egyszer jutottam odáig, hogy tornázzak.. Az vígasztal egy kicsit, hogy legalább a diétát tudom tartani.. :DD

Remélem mindenki más ügyesebb nálam.. Jövőhéten már megyek melózni, visszaáll minden a régi kerékvágásba.. és akkor talán a tornák sem maradnak el..

Na szép napot mindenkinek! Itt süt a Nap és havas a táj.. nagyon szép..

390. Boszimami (válaszként erre: 389. - Szabcsi22)
2010. dec. 10. 09:06

Szia Szabcsi!


Ne keseredj el, én is a neten találtam rá az én gépemre.. használtan és 28ezer volt szállítással együtt.. Nézz szét, a vaterán és egyéb ilyen oldalakon, futár el tudja vinni.. Ne add fel, meglesz az a gép!

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook