Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2010. dec. 18. 14:02

Sziasztok Lányok, szép napot Mindenkinek!


Mizujs? Hogy telik a hétvégétek? Én sajna már két napja nem edzettem, mert borzalmasan fáj a hátam.. :(( Mint írtam 2 gerincsérvam van, és időnként annyira kínoz, hogy nemhogy tornázni nem tudok, de még a minimális mozgás, járás, stb is fájdalmas.. Úgyhogy most kényszerpihenőn vagyok, remélem hamarosan csillapodik valamelyest a fájdalom és akkor tornázhatok újra..

Remélem Ti jól vagytok, mindenkinek HAJRÁ!

2010. dec. 18. 13:22

Sziasztok!

Remélem akkor mihamarabb nálam is látható lesz a változás mert kitartóbb akkor az ember.

2010. dec. 17. 19:14

Sziasztok!


Köszi szépen,mondjuk ez igaz. Ha tudnám,hogy helyreáll és életem érsze lesz a meló,akkr majd könnyebb lesz ujra gondolni az edzésem.

Azt hiszem menni fog a dolog,és sztem az emberek is megkedveltek.

Sajna mase tudtam tornázni, a párom ágyba beesett 6kor. Kis szegény. Nemtudom mit találjak ki....

7végén csaknem akadályoz meg semmi remélem


Remélem összejön a melo nagyon,csak nehéz este6ra hazaérni

446. 75596a56f2 (válaszként erre: 445. - Boszimami)
2010. dec. 17. 09:29
:*
2010. dec. 17. 08:48

Hello Lányok, szép reggelt!


Csak beköszönök, jön ma Pestről a nagyfőnök, ilyenkor mégtöbb a meló..

Greenlime! Lehet kicsit hülyén jött le amit írtam, mert igaz hogy jó lenne inkább otthol pihenni kicsit, de egyébként én imádom a munkámat és a munkahelyemet.. Tényleg jó csapat és a meló is sokféle, de legalább nem unalmas!

Szabcsi! Én is csak gratulálni tudok, csak így tovább! HAJRÁ! Én nagyjából két hónapja használom a gépem, és az igazi nagy változást most kezdem érezni!! Fogytam is, formálódtam is, szóval Neked is kitartás!

Moncsi! Greenlime minden szavával egyetértek, és én is csak ezt tudnám írni Neked! Szurkolok!

További szép napot, ha lesz időm később benézek..

Pussz!

2010. dec. 17. 08:24

Sziasztok Csajok! :D


Boszimami! Háááát, az új edzést szerintem vagy holnaptól, de legrosszabb esetben hétfőtől kezdem el! :D Így tervezem legalább is, de igyekszem megvalósítani is.

Bizony, bizony, sajnos ez így van, hogy manapság örülni kell annak ha van melóhelyed, de azért azt sem szabad elfelejteni, hogy az emberi méltóságod közben meg is maradjon!!! Ez a nem mindegy! :)

Kitartást azért a melóhegyek kellős közepén!!!


Szabcsi! Örülök, hogy megvan az új géped, és már használtad is! Nekem a legrövidebb idő az egy hét volt, amikor már éreztem, hogy alakulok, formálódok, viszont igazából most 3 hónap után érzem a "nagyobb" változást. :D Hajrá! Nem szabad elkeseredni, hanem azt vedd alapul, hogy annál csak jobb lesz, mint ami vagy! :DDD


Moncsi! A lényeg, hogy maradjon meg a hidegvéred a melót illetően! Ne keseredj el! Te végezd a dolgod, és állj mindenhez pozitívan!!!! :D Ez a dolgok lényege! Azt ne felejtsd el, hogy senki sem tanulta az édesanyja hasába a dolgokat, vagy egy feladatkör betanulását! Jó munához idő kell!!! A rosszhoz meg még több! :DD De félre téve a mókát, minden cégnél azért adják a probaidőd, hogy ez alatt az idő alatt mennyire tudsz helyt állni, mennyire tudsz betanulni, beilleszkedni! Ne keseredj el! Kitartást Neked, és hatalmas szerencsét!!! :D

Ne aggójd, első a munka! Utána ha már látod egy napodat, hogy mikor hol merre meddig, akkor már be fogod tudni újra ütemezni a tornát is!!! Szurkolunk Neked! :D

2010. dec. 16. 19:06

sziasztok!


állásügyileg az van,hogy bejárok, végzem a munkám,a dolgozók aranyysak, de ma is alig tudtam befejezni rohannom kellet majdnme leksétem az utolsó vonatom..... szval a főnök enm volt boldog. és még vacillál is,mert nem mond semmit, én meg félek kérdezni. örülök hogy mehetek.


Sajnos ma sem lesz torna,de majd péntek,szombat vasnap lesz, az 3 nap, meg volt 7főnis 1 nap. Heti 4 nap lesz csak sajnos.


Viszont ma hogy csak a cégnél voltam, elég jól alakult a diétám, megha felvenne, akkor a tornát kompenzálhatnám egy jó kis diétával. Találtam a boltba ilyen snack levest 250kcal van benne, igaz szinte kis tészta leves, de főtt kaja és csak 70ft. Szval igy ma elég jó volt, mert reggeliztem 1szelet kenyeret, utána a cénél ettem 1 citromot,ezt a levest, meg fél szelet kenyérét,meg 2mandarin,1kiwit, igy estére hazaértem, egy kis tányér müzlivel elis vagyok. nem mondom ugy ennék vmi jó kis laktató kaját, de ha most keményen diétázom, akkor kompenzálom a tornám.


A dolgozók is örülnének ha felvenne a főnök, jólesett hogy kedvelnek. Még nem voltam, így hogy full 1ül legyek egy cégnél, ügyesnek kell lennem, de minden oylan uj, és semmitse találok XD Mais volt egy szabad fél órám, bujtam a szekrényeket mi hol. De jó lenne már ha tapasztalt lehetnék....olyan kis okos. :D Ezt nem nagyon adják a diploma mellé :s haha

Szval szurkoljatok, nem akarok elcsuszni ezen, de hát mondtam a főnöknek,ha tudom én szeretnék autót venni, de ahhoz munka kell. Hát ebből sztem megértette, hoyg enmtudok autót venni ha nem vesz fel.


Köszi abíztatást, látjáto mondtam én, most én voltam az élenjáró tornás, most meg szégyelhetem iss magam. Pedig akarnék tornázni, de most is itthon vok, de mennem kell el. 10perc múlva.


Égessetek helyettem. Pusziiii

2010. dec. 16. 18:11

Sziasztok!

Kipróbáltam az új gépem,szuper nehéz:-)20 percet csináltam az elliptikussal 20 percet szteppereztem és hasaztam is egy kicsit,mert ugye tegnap beújítottam egy Ab King Pro-t is:-)Egész jó!Mennyi idő alatt lehet egyébként látható eredményt elérni?Mert ma voltam vásárolni és megpróbáltam egy nadrágot,de olyan kövérnek éreztem magam benne és anya meg is erősítette az érzésem:-(Szomorú vagyok kicsit.

2010. dec. 16. 15:24

Jajj, úgy mennék már haza!! Irigyellek Greenlime, hogy már csak 2 napot dolgozol! Szabim nekem is lenne, hogy otthol legyek, de sajna a melóm miatt be kell jönni, legalább két napra,de inkább többre a két ünnep közt is.. De nem panaszkodom, mert tudom sokan vannak, akik mennének melózni, de nincs nekik hova..

Mikortól akarod kezdeni az új edzésformát? Én remélem ma is tudok tornázni, mert most igazán sok energiát adott, hogy két nacim is jó rám újra! :D

2010. dec. 16. 09:23
többiekkel mi újság?
2010. dec. 16. 09:23

Ohh, akkor én tényleg szerencsésnek mondhatom magam mert ezen a napon kívül már csak 2 napot kell lehúznom ebben az évben! :) Nekünk mindig bent kell hagyni szabadságot az évvégére, úgy, hogy cirka 2 hétig otthon leszek.

Én nagyon várom, mert ilyenkor kicsit ellazulok, kicsit lustizok, kicsit van időm magamra, az előkészületekre - amit hozzá kell tennem nagyon élvezek - kicsit barátnőzök, kicsit család, kicsit főzés, kicsit szóval MINDEN! :) És persze az új edzésterv beikatatása!!! hihi


Viszont azt nagyon gáznak tartom, hogy 1-je szombat, és egy napod van arra, hogy kipihend a szilvesztert, aztán hétfőn meg meló. :( Na ez az egészben a legkiábrándítóbb! Brühahah! :(

De ennek is örülök, mint hogy a semmi legyen!

2010. dec. 16. 09:02

Hali-hali, jó reggelt!


Tegnapi edzésem nekem is megvolt, sőt 35 perces lett, amiből 4*2 perc hátrafelé! Ezenkívül még 15 percre leköltöztem a földre egy kis has és hátizom erősítésre.. :DD Tehát meg vagyok elégedve magammal, annál is inkább, mivel még egy farmert találtam ami simán rámjön, még egy hónapja a combomig is alig bírtam felhúzni.. És ha valami akkor ez igazán tud újabb erőt és energiát adni!

ÉS szerintem jó ötlet, ez az új edzésterv, Greenlime! HAJRÁ!

Köszi a kérdésed, lánykám is jól van, azt hittem sokkal nehezedd időszak lesz ez a bölcsiből-oviba szokás.. De szerencsére nem, nagyon szereti és így én is nyugodt vagyok. Meló is van, végig még az évben, pár nap szabin is csak azért leszek, mert ünnepek közt nem lesz ovi, de akkor is be kell jönnöm.. sajna.. pár napra..

Karácsony? Hmm.. Vegyes, várom is meg nem is.. Lányomnak még nagy élmény, ezért várom.. De amúgy az egész egy nagy rohangálás lesz, meg csak egy hétvége, szóval emiatt annyira nem várom.. Meg hát ugye, hogy még melózni is kell.. De hát ez van.. Az igazság az, hogy egyébként is jobban szeretem az előkészületeket, mint magát az ünnepet..

Na további szép napot! Írjatok, és MOSOLY!!

2010. dec. 16. 07:58

Sziasztok, szép reggelt!! :D


Tegnapi edzésem megvolt, viszont lehet, hogy egy kicsit bekeményítek így az ünnepek előtt, hogy egálban legyek, bár mint írtam nem félek a karácsonytól, de jobb félni mint megijedni! :D

Szóval, lehet, majd meglátom, de úgy tervezem, hogy a minden másnapi edzés helyett, három nap edzés, egy nap pihenő. lehet, hogy még jól is fog jönni egy kis változatosság mert 3 hónapja így edzek, hogy minden másnap! :D

Vélemény?


Szabcsi! Remélem, szuperál az új géped! Használd egészséggel, és majd írd le milyen tapasztalataid vannak vele kapcsolatban!


Boszimami! Veled mi újság ezdés? Lánykád??? Meló? Karácsonyi szellem?? :D


Moncsika, én sajnos nem nagyon értek a lugosítós cuccmányokhoz, de hátha valaki tud Neked majd tanácsot adni! :D

Állás ügyileg mi újság Veled???

436. szabcsi22 (válaszként erre: 432. - Boszimami)
2010. dec. 15. 19:19
Remélem jó lesz!Kipróbáltuk,ott működött,van rajta egy csomó program és mindent mér is,kinézetre elég komolynak tűnik,de majd meglátjuk mit bír.Mert nem az olcsóbbikat vettük.
435. szabcsi22 (válaszként erre: 431. - 75596a56f2)
2010. dec. 15. 19:17
Köszönöm,megpróbálom minden erőm összeszedni és kitartóan használni,egyébként valami német márka!
2010. dec. 15. 18:34

Másik, vettem bázzis keveréket, amely vizbn oldva reggel este kell inni, lugosít. Ez igy fogasztis ha jól tudom. A kérdésem az lennne mivan ha én nemigy iszom,hanem fél litert bekeverek a napi 2 kiskanálnyi adaggal,és egésznap eliszogatom, a tea mellé.

Ismeritek ezt a valamit?

2010. dec. 15. 18:26

Hali!

Sajnos még vacillál,főleg amiatt,hogy nincs autóm,és gyakorlatilag annyi a vezetési rutinom,amikor 3éve megcsinálltam a jogsim. Nagyon félek,hogy nem kapom meg az állást. Ráadásul fontolgatja fél év mulva a cég eladást is. Kész az egész.

Mire hazaértem a barátom aludt, tornázni se tornáztam. És hagy ne mondjam a délelőtti 1 szenya után, 6kr telezabálltam magam. Igy visszafogok hizni........

2010. dec. 15. 15:20

Sajna, én sem hallottam még erről a márkáról, de attól még lehet jó! Sőt!

Szabcsi, sikerült kipróbálni mielőtt megvetted? Ja, és HAJRÁ, csatlakozz hozzánk! Írj, hogy haladsz, honnan indulsz, stb..

431. 75596a56f2 (válaszként erre: 430. - Szabcsi22)
2010. dec. 15. 14:58
Hűűű én erről a márkáról még nem hallottam, de GRATULA a géphez! Használd rendszeresen, de ne csak ruhafogasnak! :D
2010. dec. 15. 14:52

Sziasztok!

Ma vettünk egy crane típusú elliptikus trénert.Nem tudtok valamit erről a márkáról?Használt kereskedésből van,remélem beválik:-)

2010. dec. 15. 13:38

na, hát ez a nap is lassan elmegy! :)

Eléggé bolondokháza van a héten, pedig bíztam benne, hogy lecsendesedik ez a hét így évvége felé. :S Még nagyobb káosz van, mint eddig! De túl kell élni! Majd este egy kis edzéssel levezetem! :D


Boszimami! úgye milyen jó dolog, amikor rád jön a kedvenc farmerod???? :D És mindezt köszönheted a kitartásodnak, de nem utolsó sorban az elipszis trénernek! Hajrá! Ügyi vagy! :D


Én be kell valljam annyira nem félek a karácsonytól, meg a szilvesztertől. Én amúgy is Atkins féle diétát csinálok, tehát nekem a hús nem gáz. Viszont a sütiket teljes kiörlésű liszttel készítem, cukor helyett meg édesítőszer. De az Atkinsbe az a jó, hogy tejszínhabot simán ehetek, meg tejfölt! :D Úgy, hogy gondom nincs! :D


Veletek mi újság?

2010. dec. 15. 10:47

Szép napot mindenkinek!


Tegnap kimaradt a torna, de megcsináltam a sütit az oviba.. :D

Viszont ma reggel kellemes meglepetés ért, az egyik kedvenc nacim rámjött!! Igazából már azt is elfelejtettem hogy volt ilyen gatyóm, de reggel a nagy pakolásban a kezembe akadt, felpróbáltam és láss csodát, jó rám!! Újra! És nem csak úgy éppen, szűkösen, hanem csinosan, lazán! Na, hát ennek úgy megörültem! :DD

Azt hiszem este átnézem a szekrényemet, hátha találok még ilyen kincset! :DD


És veletek mi a helyzet?

Anita, a takarítás igen csak kemény meló! És nem szomorkodj, kitartás és sikerülni fog!


Moncsi! Már megint kiborultál! :(( Tudom, magamat ismétlem, de nyugi, nem szabad ilyen véresen komolyan venni! Remélem, ma jobb napod lesz, és tényleg szorítok Neked!


Írjatok, meséljetek, és mosolyogjatok sokat ma!

Pussz!

427. 75596a56f2 (válaszként erre: 426. - 1986Anita)
2010. dec. 15. 08:35

Az is aktív mozgásnak számít! :DD Mert nem mindennapos "harci" feladat! :D


Ügyi vagy!

2010. dec. 15. 08:28
Bár az vigasztal, hogy tegnap takarítottam, ablakmosás, függöny leszedés-mosás-vasalás-visszarakás az egész lakásban, ezzel úgy megszenvedtem, hogy tuti vagy 10 perc trénerezést kiváltott :-)
2010. dec. 15. 08:24

Sziasztok Csajok!


Moncsika, ha kaptál céges telót, akkor elméletileg fel is vettek! :D De ez csak az én véleményem!


Anita! Kitartás! Inkább próbálj kevesebbet enni, edzésnél fogat összeszorítani és mindig emelni a tétet! :D Én is 5 perccel kezdem de mára már 26 percnél járok! Hajrá!

2010. dec. 15. 07:01

Sziasztok!


Nem tudom mi van velem, de alig birok ki 10 percet a tréneren... Már lelkiismeret furdalásom van, ráadásul híztam is (először azt hittem izmosodtam, és azért, de a férjem azt mondta, hogy ennyi idő alatt még nem izmosodok meg) :-) Ja és még előttünk a karácsony... :-(

2010. dec. 14. 19:24

Hali!

Még mindig nemtom megkapom e az állást. Mais voltam,kaptam céges telot is. Szurkolok,holnap tán eldől.

Viszont nyűgös vagyok. 2óra volt mire hazaértem. Autóval nem lenne több 30percnél. de hát nekem mindig is ezerszer nehezebb az élet. Tornázni se tudtam,de leis fosom. December van azt fogytam 5kg. Vicc az egész 3 hónap után.

ÁÁÁ,csak tudnám már,hogy mivan, ideges vok.

Jó éjt!

422. 75596a56f2 (válaszként erre: 421. - Boszimami)
2010. dec. 14. 15:43

Ez nagyon hangulatos! :D


Köszönjük!

Kellemes estét! :D

2010. dec. 14. 15:40

Egy kis karácsonyi hangulat, csajok.. :D



[link]


Válasszatok egy karácsonyfát,és töltsétek le a gépetekre..

420. 75596a56f2 (válaszként erre: 419. - Boszimami)
2010. dec. 14. 14:38

Hűűű nálunk a nagyobb hipermarketekben, mint a Te...o ott ki van téve a pultra, hogy majd elesel a Katica táblákba... épp most gondolkodom rajta, hogy vegyek-e?

Meg most van a Li...l-be is por változatban, igaz 100 ft.-tal drágább, mint a Katica, de nem lehet olyan rossz. Még azon is jár az agyam... hogy lehet azt veszek...

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook