Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki, aki álomfejtésben jártas, segítene megfejteni az álmomat? fórum

Valaki, aki álomfejtésben jártas, segítene megfejteni az álmomat? (tudásbázis kérdés)


8. liliomlanyka34 (válaszként erre: 3. - F624cfc9cc)
2012. aug. 7. 11:36

Az álmoknak mindig egyéni mondanivalója van, nem hiszek abban, hogy általános jelentésük van, mint pl, ha macskával álmodsz, az ezt vagy azt jelenti...

Abban a korban vagy, amikor az ember keresi önmagát, keresi a helyét a társai között, és keresi azokat az embereket, akik mindig mellette állnak.

Én ezt "olvasom ki" az álmodból, keresed a helyed a középiskolában, szeretnél hozzájuk tartozni, ugyanakkor talán szükség lenne egy olyan emberre is akit ismersz, aki megszokott, akire számíthatsz.

2012. aug. 6. 22:28
hát,nem nagyon szoktam rá gondolni.:/
6. bnedora (válaszként erre: 4. - F624cfc9cc)
2012. aug. 4. 22:57
Nem gondolsz esetleg mostanában rá?
2012. aug. 4. 22:56
érdekes...8x...hmmm...
2012. aug. 4. 22:47
értelmes válaszokat,légyszi.:)
2012. aug. 4. 22:47

15 éves lány vagyok,gimnazista.


Kb 2 hete szinte minden éjjel azt álmodom,hogy néha egyedül,de általában egy fiúval az oldalamon (aki általánosban osztálytársam volt,egyszer szerelmet vallott,de nem tartjuk a kapcsolatot) mentem társasági eseményekre,kiállításra,buliba,évnyitóra,suliba,ahol mindig egy társaságot kellett megkeresnem,de soha sem találtam meg őket,futkostam össze-vissza jó sokáig,majd egyszer csak ott termettek...a fiú aki velem volt semmit se csinált,meg sem szólalt,csak ott volt.


Jelenthet ez valamit?:/ Csak mert már 8-szor biztos hogy ezt álmodtam

2012. aug. 4. 22:45
mondd! en megfejtem
2012. aug. 4. 22:44
Valaki, aki álomfejtésben jártas, segítene megfejteni az álmomat? bőv.lenn

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook