Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korkülönbség gyereknél fórum

Korkülönbség gyereknél (beszélgetős fórum)


10. puli1 (válaszként erre: 7. - Kostyi79)
2008. dec. 8. 16:23
SZia!A lanyom 14 honapos lesz amikor megszuletik a 2. babank mert megint terhes vagyok!En is parazok,hogy hogy fogom birni,kettovel,es meg ilyen picik!!!!SEgitett neked valaki?????
9. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - Kostyi79)
2008. jan. 27. 10:52

Az én gyermekeim közt is ennyi korkülömbség van.

Már felnőttek,de nem bántam meg,hogy így alakult.

Össze nőttek,olyanok voltak,mintha ikrek lennének.

Most is nagyon ragaszkodnak egymáshoz.

2008. jan. 27. 09:59

nekem 3 év van köztük,a harmadiknál még több lesz,mivel a nagy lassan 7,a kicsi 4,és még várunk a tesóval:)

Nekem most ez így jó lesz hogy nagyobbak lesznek mire jön a tesó,de annak is van varázsa ha szinte egykoruak...Szóval tényleg,mindenki maga érzi.

2008. jan. 22. 18:25

Szia!

A fiam 16 hónapos, a lányom 2 hónapos, tehát 14 hónap van közöttük. Egy kicsit paráztam, de minden rendben ment. A fiam nem nagyon foglalkozik az egésszel, természetesnek veszi, hogy van tesó. Én örülök neki, hogy ennyire együtt nőnek fel. Azt sem bánnám, ha a harmadik is hamar összejönne.:)

6. 262b7bb370 (válaszként erre: 1. - Belle)
2008. jan. 22. 13:15

Szia!


Nálunk pont négy év lesz a kölünbség, tavaszra várjuk a kistesót. Nekem fontos volt, hogy a lányommal tudjak foglalkozni, amennyit csak lehetett, most a kisöcsivel tudom ezt megtenni, mert a nagy már óvodás. Szerintem a gyerek első három éve nagyon meghatározó. De természetesen, ahogy jönnek és mindenki másképp gondolja. Mi így éreztük megfelelőnek.

5. viki021 (válaszként erre: 1. - Belle)
2008. jan. 22. 12:47
Nekem a két gyerekem között két év van és teljesen jó volt így nekem.(fiam 13 lányom 11)Most várjuk a harmadikat,majd elmondom hogy így milyen lesz:)))))))
2008. jan. 22. 12:29

Gratulálok mind a kettőtöknek és ajó egészséget a csöppségeknek, meg a mamiknak is.

Ezek szerint relatív. Amikor sikerül. Az a fő, hogy egészséges legyen.

2008. jan. 22. 11:59

nekem pár hét mulva jön a következö...14 év után....igy jött össze...

ujra fiatal leszek:)

ideális???nézöpont kérdése...

/hü de sokat segitettem/:)))))))))))

2. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Belle)
2008. jan. 22. 11:38

Szerintem annyit, amennyit te érzel. Van aki arra esküszik, ha alig van köztük valami, én inkább a többre. A nagyobbikom 5 éves múlt, 1 hónap múlva születik a tesója. Én mindenképp akartam a két gyerek között egy kicsit dolgozni újra meg egyebek.. :))

Azt hiszem nincs konkrétan ideális, mindenkinek más az elképzelése.

2008. jan. 22. 11:34
Szerintetek mennyi időt érdemes várni két csöppség között? Mennyi az ideális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook