Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Korkülönbség gyereknél

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Egyéb babás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. puli12008-12-08 16:23
SZia!A lanyom 14 honapos lesz amikor megszuletik a 2. babank mert megint terhes vagyok!En is parazok,hogy hogy fogom birni,kettovel,es meg ilyen picik!!!!SEgitett neked valaki?????
(válasz kostyi79 7. hozzászólására)

9. badonyimariaeva2008-01-27 10:52
Az én gyermekeim közt is ennyi korkülömbség van.
Már felnőttek,de nem bántam meg,hogy így alakult.
Össze nőttek,olyanok voltak,mintha ikrek lennének.
Most is nagyon ragaszkodnak egymáshoz.
(válasz kostyi79 7. hozzászólására)

8. Jutka22008-01-27 09:59
nekem 3 év van köztük,a harmadiknál még több lesz,mivel a nagy lassan 7,a kicsi 4,és még várunk a tesóval:)
Nekem most ez így jó lesz hogy nagyobbak lesznek mire jön a tesó,de annak is van varázsa ha szinte egykoruak...Szóval tényleg,mindenki maga érzi.

7. kostyi792008-01-22 18:25
Szia!
A fiam 16 hónapos, a lányom 2 hónapos, tehát 14 hónap van közöttük. Egy kicsit paráztam, de minden rendben ment. A fiam nem nagyon foglalkozik az egésszel, természetesnek veszi, hogy van tesó. Én örülök neki, hogy ennyire együtt nőnek fel. Azt sem bánnám, ha a harmadik is hamar összejönne.:)

6. Adra772008-01-22 13:15
Szia!

Nálunk pont négy év lesz a kölünbség, tavaszra várjuk a kistesót. Nekem fontos volt, hogy a lányommal tudjak foglalkozni, amennyit csak lehetett, most a kisöcsivel tudom ezt megtenni, mert a nagy már óvodás. Szerintem a gyerek első három éve nagyon meghatározó. De természetesen, ahogy jönnek és mindenki másképp gondolja. Mi így éreztük megfelelőnek.
(válasz belle 1. hozzászólására)

5. viki0212008-01-22 12:47
Nekem a két gyerekem között két év van és teljesen jó volt így nekem.(fiam 13 lányom 11)Most várjuk a harmadikat,majd elmondom hogy így milyen lesz:))))))

4. belle2008-01-22 12:29
Gratulálok mind a kettőtöknek és ajó egészséget a csöppségeknek, meg a mamiknak is.
Ezek szerint relatív. Amikor sikerül. Az a fő, hogy egészséges legyen.

3. sitecom2008-01-22 11:59
nekem pár hét mulva jön a következö...14 év után....igy jött össze...
ujra fiatal leszek:)
ideális???nézöpont kérdése...
/hü de sokat segitettem/:))))))

2. hajni19812008-01-22 11:38
Szerintem annyit, amennyit te érzel. Van aki arra esküszik, ha alig van köztük valami, én inkább a többre. A nagyobbikom 5 éves múlt, 1 hónap múlva születik a tesója. Én mindenképp akartam a két gyerek között egy kicsit dolgozni újra meg egyebek.. :))
Azt hiszem nincs konkrétan ideális, mindenkinek más az elképzelése.

1. belle2008-01-22 11:34
Szerintetek mennyi időt érdemes várni két csöppség között? Mennyi az ideális?