Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek az olyan pasikról akik nem törődnek a gyerekükkel, de ha vita van az első amivel fenyeget, hogy elpereli a gyereket tőled? fórum

Mi a véleményetek az olyan pasikról akik nem törődnek a gyerekükkel, de ha vita van az első amivel fenyeget, hogy elpereli a gyereket tőled? (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. moonlight13 (válaszként erre: 71. - Aniko.k)
2012. aug. 10. 20:02
Azért már elég régóta halogatod a döntést! Tudom, nehéz, de lehet, hogy jobb úgy!
2012. aug. 8. 09:36

Nehéz egy ilyen döntést meghozni, de hidd el, minél hamarabb elhatározod magad, annál jobb.

Nem lesz könnyű menet lelkileg...

Néha szükséges a drasztikus lépés.

És utána csak könnyebb lehet.

2012. aug. 8. 09:29
Köszi a biztatast mindenkinek !!!
70. 537e413e9f (válaszként erre: 61. - Aniko.k)
2012. aug. 8. 07:15

Anikó!


Akkor felébredtél? Tehát mit fogsz csinálni??? A lehető legrövidebb időn belül rendezed a helyzeted! Ha valamihez nem kezdesz hozzá, azt sajnos a büdös életbe nem fogod befejezni...legalábbis nekem még nem sikerül!:-))

2012. aug. 7. 22:42

A lényeg a lényeg. Összeszeded magad, átgondolod és röviden, dióhéjban, határozottan elmondod a lényeget és kirakod nagyon rövid határidővel.

A peres eljárást is elindíthatod közben gyermektartásdíj megállapítása iránt a bíróságon ügyfélfogadási időben.

68. aniko.k (válaszként erre: 67. - 038710e7da)
2012. aug. 7. 22:33
Te allitottad hogy annyi kiado alberlet van, hirtelen nincs egy sem ? Es mellesleg te a hoxan olvasott hozzaszolasaimbol akarod es tudod megitelni hogy milyen ember vagyok ? Ismered a barataimat ? a csaladomat ? a kollegaimat ? tudod te hogy ezek az emberek hogyan itelnek meg engem ? nem, akkor mire fel akarsz te engem megitelni amikor nem is ismersz ?!
67. 038710e7da (válaszként erre: 66. - Aniko.k)
2012. aug. 7. 21:17

Nem egy nyárig, hanem a nyár esik ki sok helyen, ahol diák veszi ki. Ezt nem tudod, pedig te úúúgy képben vagy!

Meg küldjek neked személyes adatot a kis lefujjolós meg stopos táblád után? Ahha. Úgy kellene még pár "jóakaró"! A saját érdekeltség hosszú távra ki van adva jó bérlőknek, ilyen ember barátaiért meg nem tartanám a hátam. Szuperinfo, Hírsztár, fb közösségek, hajrá! Meg te úgyis mindent meg tudsz oldani.

2012. aug. 7. 21:05
Latom te minden aron kötözködni akarsz. Es ha ennyire tudsz kiado alberletet akkor közlöm, hogy nem egy haverom keres alberletet es egesz evre nem csak nyarig. ! Küldheted a szamot priviben mert nalam mindenki csak sir hogy nincs kiado alberlet, es a radiobol is ez folyik. Ezt most komolyan irtam, ha tudsz valami szabad alberletet tudok több erdeklödöt is ra.
65. 038710e7da (válaszként erre: 59. - Aniko.k)
2012. aug. 7. 20:55

Ancsa, ne vakíts! :) Én az egyetem Ady felé eső bejáratától laza gyaloglással 5 percre adok ki lakást. Nyáron kiürül a város, és megy minden évben a csere-bere sok diák miatt. Egy üres lakást kapásból tudok, egyből meg költöznek ki a barátaim (másik üresbe), szóval ott a második. Az előző évben 2 lakás ügyletet közvetítettem, és a szomszédban is cserélődtek. Nincs kiadó lakás? Ehhh... Meg persze sok egyetemista akar bejárós lenni, ugye? A macera, meg a a plusz bérlet... ez ugye nem dobja meg az árat Agendorf cityben Sopronhoz képest. És ugye nálad akkor még kuss is kell, hogy legyen a kisgyerekek miatt. Tegyük fel, a faszid a százas fölét megeszi otthon. Ha két diák egy százast cakli-pakli kicsenget, akkor kicsit azért balekok, mert ennyiért a városban is lakhatnának.


A pasidról meg annyit, hogy nem én csináltattam fel magam vele. OK, elcseszted. Lapát, ha ilyen egyértelmű, és könnyen túlléphető a helyzet. Amúgy most léptünk aug.-ba, szal talán még egészen könnyű lenne diákokat találni (az év végéig, bár könnyen lehet, hogy ők nyárra nem maradnak).

64. 537e413e9f (válaszként erre: 62. - Aniko.k)
2012. aug. 7. 19:05

Anikó!


Minden ember hibázik..nincs olyan, hogy minden simán megy! Most egy Müller Péter idézet ugrik be.


Ha valaki fölismeri végre, hol rejlik sorsának csomója , és nem oldja meg, az benne marad a "Látom, tudom - mérsem teszem!" terméketlen állapotban.


Mond te is így akarod élni az életedet, ezen kell, hogy gondolkodj és megkaptad választ, akkor lépj, de nagyon gyorsan!

63. a14deb9047 (válaszként erre: 62. - Aniko.k)
2012. aug. 7. 18:28
A lakásodba be van jelentve ez az ominózus egyén?
62. aniko.k (válaszként erre: 58. - 038710e7da)
2012. aug. 7. 18:26

"Most nagy öntudattal nyelni, amit főzött."

Ebben viszont nagyon igazad van :-DDD

jO NAGY HÜLYE VOLTAM AMIKOR DR PASAVAL ÖSSZEJÖTTEM.

61. aniko.k (válaszként erre: 57. - 537e413e9f)
2012. aug. 7. 18:20

Kedves Tozso !


Nem az elejen nem volt ilyen lusta, vagy mondjuk ennyire nem törödöm. Amiota megszületett a közös gyermekünk azota van ez igy kb 1,5 eve.Utalasokat mar az elejen is tett, hogy ö ugyan nem megy el az oviba a gyerekert, de megmondom öszinten nem is akartam elhinni, hogy ö ezt most komolyan gondolja. Minden normalis pasi büszken megy el a fiaert az oviba, es itt most nem minden napi elvarasrol lett volna szo !

Masik tema meg az anyos: Anyam pecsen el, mi sopronban. Muther csak ritkan 3 havonta talan egyszer jön fel amikor fontos munkam van es nem tudom megoldani a gyerekek felügyeletet. Itt van 2-3 napot es mar megy is vissza. Egyebkent anyu nem beszel nemetül, a parom pedig magyarul, ugyhogy nincs min összeveszniük.

Egyebkent Anyunak mar többször feltünnt, hogy a parom nem csinal semmit, de ö nem avatkozik a mi kapcsolatunkba. Annyit mondott, hogy nem irigyel.

2012. aug. 7. 18:10
Es lehet, hogy nagykepüen hangzik az amit az 58-as hozzaszolasodban ideztel , de ez a valosag. Tudod hanyszor talalkoztam mar emberekkel akik sirankoztak, hogy kene valami osztrak melo aztan amikor beajaltad valahova, vagy el sem mennt, vagy lemondta, vagy egy het mulva dobta be a törülközöt hogy ö ezt nem csinalja. Azt amim van azt sokan irigylik, de a mögötte rejlö teljesitmenyt nem nezik az emberek.( Tisztelet a kivetelnek !) Te is tuti abbol indulsz most ki hogy a tarsam havi 600 eurojabol teremtem meg ezt a szinvonalat, hat megsugom nem. Mint mar irtam nem egy cegnek dolgozom hanem haromnak egyszerre, es igen is elvarom, hogy a tarsam otthon tars legyen es ne egy Lusta Diszno !
59. aniko.k (válaszként erre: 58. - 038710e7da)
2012. aug. 7. 17:52
Bocs, de mielött ideköltözött hozzam az elettarsam ,alberletben lakott mashol. Nagyon jol tudta mennyi a havi kiadasom, es en nem rejtettem kalap ala, hogy mennyivel szeretnem hogy legalabb beszaljon. Ha nem lakna itt akkor szerezhetnek ket egyetemistat is, sopronban nincs kiado alberlet ! Amiota megnyilott a nyugati hatar rengetegen költöztek ebbe a tersegbe ausztriai munkalehetöseg remenyeben. Szoval is, igen is hogy van jogom alberleti dijjat kerni töle es abbol befizetni a törlesztesem egy reszet, mert ha mashol lakna ott is kene fizetnie, es en sem gratiszba kapom a hazam a banktol !!! Ezen kivül egy pasi aki miutan hazajön a csaladjahoz leül megkajal, az asztalon hagyja a tanyerjat , betelepedik a nappaliba es a heverön fekszik sajonos az ilyen pasit nem tudom super pasinak nevezni. Az hogy a lurkok is igenyelnek törödest , valamellyest tanitast, esetleg egy kis focit az öt nem erdekli. Most nevezzem öt super pasinak ?
58. 038710e7da (válaszként erre: 57. - 537e413e9f)
2012. aug. 7. 11:20

Már bocs, de hogyhogy eltartja a pasit?

600 euro kb. 160-175ezer forint. Nehogy már a rezsire meg kajára nem futja abból M.o.-on.


Aniko egy kicsit nagyot álmodott, de miért kellene pengetni az aktuális pasinak annak a háznak a törlesztőrészletét, amihez papíron semmi köze, és megmarad annak a nőnek, aki paraszt meg köcsög jelzőkkel tiszteli meg? Hmmm?

Aniko szeret ilyeneket írni:

"Latod azt a hazat amiben elunk ? Ez az enyem ! Es nem azert elek ilyen korulmenyek kozott mert a sult galambra varok , hanem azert mert megmozgattam a seggemet es az agyamat !"

Most nagy öntudattal nyelni, amit főzött.

57. 537e413e9f (válaszként erre: 56. - Aniko.k)
2012. aug. 7. 09:34

Próbáltalak végig olvasni, de gondolom bizonyos részletek kimaradtak. Ismerős a sztori és röviden annyi a véleményem, hogy nagy bolond vagy! Meg tudod mondani, hogy miért tartod el ezt a pasit? ..vagy mit szerettél benne? Miért szültél neki gyereket, ha mindig is ilyen volt???


Ez az első kédés, hogy mindig ilyen volt vagy időközben változott meg? Egy férfinál az anyós jelenléte bizony kiveri a biztosítékot, mivel nem őt akarta, hanem a lányát, tehát megértem hogy nem kíváncsi az anyósára. Itt persze az is kérdés, hogy mennyit van veletek? Ha ez rendszeres, akkor gondolkozz el azon, hogy miért jó ha ott van? Az hogy egy pasi foglakozik a gyerekkel vagy sem ez sem egészen biztos! Ha a drága mama egyfolytában a gyerek nyakán ül, akkor nem biztos, hogy lenne kedvem a közelében maradni, tehát ezt neked kéne az anyukáddal megbeszélni.


Az hogy takarít vagy sem ez is érdekes kérdés, mivel megkérdezném szintén, hogy ez mindig így volt vagy csak most? Ezzel az a gond, hogyha te így szoktattad hozzá, hogy mindent megcsináltál helyette, akkor bizony ezt szokta meg és nem érti most, hogy mi is problémád, mivel korábban is így volt.


De lényeg a lényeg, hogy ezt te már nagyon korán elszúrtad, mivel a legelején nem beszéltétek meg, hogy mit vársz tőle, vagy mi az amit másképp szerettél volna. Egyáltalán beszélgetni tudtok vagy most éppen némasági háború dúl? Ha már beszélgetni sem tudtok semmiről, akkor az már csak idő kérdése, hogy mikor váltok el, mivel változni nem fog csak egyre rosszabb lesz, míg nem idegileg teljesen ki nem fogsz borulni és akkor fogsz csak lépni.


Ha a gyerekkel zsarol, akkor még aljas is, mivel jó eséllyel nem gondozni neveleni szeretné csak téged zsarolni, hogy nehogy merj lépni.


Lépj nyugodtan és reppenjetek szét, mivel minden nap,amit ebben a légkörben töltesz egyre rosszabb lesz.


Attól meg nem kell félned, hogy gyereket elveszik tőled, mivel előttem már felsorolták, hogy milyen esetekben lehet, ha ezek nem állnak fent, akkor pereljen nyugodtan.


TEHÁT LÉPJ ÉS NE GONDOLKODJ, MIVEL NINCS MIT VESZTENED! Amit veszithetsz az a jövőd és semmi más, mivel lehet, hogy rámegy az idegrendszered és akkor már dolgozni se tudsz biztosan. Az idegi problémák a legalatomossabbak, mivel olyan dolgokat tudnak produkálni, amit lehet, hogy egész életedben nem fogsz kiheverni!

56. aniko.k (válaszként erre: 51. - 9f86e86d50)
2012. aug. 7. 08:41
Ez kapalozas ? en inkabb figyelmessegre valo igenynek erzem.
55. aniko.k (válaszként erre: 52. - 038710e7da)
2012. aug. 7. 08:38
A masik apuka egy petakot sem fizet, jelenleg üldözi a gyamügy !
54. aniko.k (válaszként erre: 52. - 038710e7da)
2012. aug. 7. 08:33
Ezt meg honnan a feneböl veszed ?
53. 038710e7da (válaszként erre: 27. - Noarashi)
2012. aug. 6. 11:01
Azért én meghallgatnám a sztori azon részét is, hogy mi volt a válás előtt. Vanak nők, akik rászolgáltak a sorsukra.
52. 038710e7da (válaszként erre: 22. - Aniko.k)
2012. aug. 6. 10:57
Van kb. 600 euród, amit a másik apától kapsz, nem?
51. 9f86e86d50 (válaszként erre: 50. - Aniko.k)
2012. aug. 6. 08:47
Értelek, de a megoldás is benne van a leírásomban. Elakadtál egy kis részletben. Te választod miben akarsz élni. Milyen érdekes, hogy most már kell Neked tér, fura vagy. Mert emellett a férfi mellett lenne tered, miért is kezdtél el ezzel a szóval "kapálózni"? :)
50. aniko.k (válaszként erre: 49. - 9f86e86d50)
2012. aug. 6. 08:39
Nem azt varom el, hogy allandoan elvigyen magaval, mert en sem szeretem ha nincs szabad terem es nem akarom megvonni az övet sem, de az jol esne ha legalabb megkerdezne hogy el akarok -e jönni. Egyszer rakerdeztem hogy miert nem visz el, ö erre kikerülö valaszokat adott, es veszekedesünk alkalmaval hozzamvagta, hogy meg jo hogy nem vitt el magaval sehova, mert csak mindenkinek panaszkodnak hogy milyen is ö !
49. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. aug. 6. 03:18

A pasi nagy játékos. Érzelmi játszma, érzelmi zsarolás. Te tudod megvan-e még a szeretet/szerelem, tisztelet felé. Akarod-e megmenteni, akarja-e Ő, stb.

Szép a házatok belseje, megnéztem a képeket. Felülvizsgálhatod mi tart össze titeket, és leülős megbeszéléssel ki lehet jelölni a határokat, vagy újra lehet értékelni a kapcsolatot.


Kettőn áll a vásár!


Az, hogy eddig jutottatok annyiban lehet a Te részed, hogy engedted. Nem segítség, de tény hogy biztosan voltak jelek. Próbáld meg felidézni ezeket, és úgy segíthetsz Magadon ha figyelsz a dolgokra, környezetedre és a belső érzéseidre.

A gyereknek az a legjobb ha kiegyensúlyozott környezetben nőhet fel. Persze nem kell mindenkinek olyanban felnőnie.


Szóval biztos vagyok benne hogy oka volt, hogy szültél egy gyermeket, tehát oka van a veszekedéseteknek is. Mint mindennek, lehet hogy ez egy próbatétel amiben ki kell állnod Magadért, vagy fel kell ismerned egy hibádat.


Leírod, hogy nélküled szórakozik, tényleg erre vágysz? Úgy veszem ki, hogy nem. Nem kell mentségeket keresned, vagy megerősítésre vágynod. Van aki szerint természetes a külön bulizás, más szerint nem. Viszont a Te életedben a Te érzéseid a meghatározóak Magadnak. Más nem érezheti jól vagy nyomorultul magát helyetted.


Szóval ha nem elégít ki az, hogy nélküled érzi jól magát, és nem segít, nem tisztel nőként, nem akar részt venni a közös örömökben. /Mert a házimunka együtt bizony öröm./ Akkor nincs mese, nézz szembe önmagaddal, és gondold végig meddig szeretnél ily módon szolga maradni. Mert ilyen érzésekkel jelenlegi helyzetedben sajnos lehet hogy az vagy.

2012. aug. 5. 21:39
Az,hogy a pasi egy önző állat,és nem szereti a nőt akitől a gyereke van,de legalábbis fájdalmat akar neki okozni mert bár őt pont nem érdekli a gyereke,de tudja,h egy anyának ezzel fájdalmat és komoly bonyodalmakat tud okozni. Tényleg egy önző mert még egy picit sem jut eszébe,h ezzel a gyereknek is árt. Fúj,az ilyennek minek kellet család. Amúgy ma kicsit mérges vagyok,lehet,h túl dúrva voltam most ,de akkor is.
47. moonlight13 (válaszként erre: 41. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 18:11

Nem lehet, hogy csajozik?

Na ahhoz meg pláne nem hiányzik neki egy gyerek! Úgyhogy hidd el, nem fogja ő ezt forszírozni a későbbiekben!

46. a14deb9047 (válaszként erre: 41. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 18:10
Nem tehetek róla, nálam a "párom" szó mindig kivágja a biztosítékot. Ő nem a "párod" a szó jó és nemes értelemben. Tőle még egy madár - mert annak párja van -, is hűségesebb és jobb. Különb!
45. d6fd5940b1 (válaszként erre: 3. - Aniko.k)
2012. aug. 5. 17:27
pacsi!
44. 8e9170fe09 (válaszként erre: 43. - 8e9170fe09)
2012. aug. 5. 17:21
Persze ha meg tényleg ott maradna a nyakán a gyerek, akkor bajban lenne, vinné az anyóshoz.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook