Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti, hogy jelentettétek be a terhességeteket a párotoknak? fórum

Ti, hogy jelentettétek be a terhességeteket a párotoknak? (beszélgetős fórum)


1 2
45. siba22
2014. júl. 15. 11:52
nem tudom olvassa-e még valaki,de hátha :) mi nem terveztük a babát,úgy voltunk vele ha akar jönni jönni fog :) mikor megvettem a tesztet sejthető volt az eredmény.de mivel a ciklusom felborult valami oknál fogva bizonytalanná váltam.a dm.be mentem be és 2 db.os X-eplit vettem.haza jöttem a vásárlásából.először persze kipakoltam,de másnap reggelig nem tudtam várni így megcsináltam még az nap.párom kint csinálta a bojler áram ellátását mert nem volt már a legjobb állapotban a vezetékek.egyszerűen mondtam,hogy vettem tesztet és megcsináltam :) kérdezte azonnal a drágám : és negatív vagy pozitív lett??vissza kérdezvén " szerinted "??na első pillanatban köpni-nyelni nem tudott,de az az öröm és boldogság leírhatatlan ami el lepte őt :) én nem készültem fel rá,hogy körítést csináljak hozzá,de nálunk így volt jó.
44. 9f86e86d50 (válaszként erre: 43. - 9f86e86d50)
2012. aug. 6. 16:28

Termőtalaj - megtermékenyült még.:)

Költői szabadság. :)

43. 9f86e86d50 (válaszként erre: 42. - Virus2008)
2012. aug. 6. 16:27

Csak a kedvedért elemzek egy vicces, direkt nem bonyolult verset.:D Te nem tudsz lazítani, ne gondold már hogy ez végletesen komoly. Humorérzék manapság kihajlófélben van.:)


"Ketten vagyunk, mégis hárman,

Bennem van mit úgy kívántam.

Te kívántál, S én Tégedet,

Imádtam a kéjlécedet. :D"


Remélem eddig tiszta, semmi bonyolult dolgot nem akartam kifejezni, belevinni a tejút gondolatát, sem a méheket, sem a virágokat, még kevésbé a dolgozó herét, elvégre ki akar méhészkedni?



Nincs sok magvas gondolatom,

A magod bennem hordozgatom.

Szívem földje termőtalaj,

Lesz egy kicsink, örülj hamar! :D


a második rész úgy kezdődik, hogy: Nem akarom túlspilázni, és kevés lenne szavakkal kifejezni, hogy terhes "lettem". "szívem földje termőtalaj", megtermékenyült még, szerelemgyermek.


Viszont abban igazad van, hogy rímel. :)

42. virus2008 (válaszként erre: 40. - 9f86e86d50)
2012. aug. 6. 11:48

Hát neharagudj de ez a magvas gondolat elég visszataszító :)


Ráadásul nem értem mi a köze a "gondolatnak", a mag "benne hordozásának" egymáshoz?Ellentmondó...


Szíve a termőtalaj,és abba ment a kéjléc magja össze-vissza írsz fasz.ágokat :)


Bár rímel, csak értelme nincs...

41. b397af9e44 (válaszként erre: 40. - 9f86e86d50)
2012. aug. 6. 11:45
Ez aranyos! Tetszik. :)
40. 9f86e86d50 (válaszként erre: 2. - B397af9e44)
2012. aug. 6. 03:37

Ketten vagyunk, mégis hárman,

Bennem van mit úgy kívántam.

Te kívántál, S én Tégedet,

Imádtam a kéjlécedet. :D

Nincs sok magvas gondolatom,

A magod bennem hordozgatom.

Szívem földje termőtalaj,

Lesz egy kicsink, örülj hamar! :D

39. 6b006fc769 (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2012. aug. 5. 18:43
:DDDD
2012. aug. 4. 20:55
Nekünk nagyon nehezen jött össze. Az első terhességemet elvetéltem. Utána 2 évig semmi. Sosem volt pontos a ciklusom, volt, hogy 3 hetet is késett. Rengeteg pénzt költöttem tesztekre. Mikor az utolsót megvettem azt mondtam, hogy legközelebb csak akkor veszek, ha már 2 hónapot késett. Pozitív lett, úgyhogy elrohantam egy drogériába, és vettem a páromnak egy nagy, vastag szivart. Ő ugyan nem dohányzik, de azt mondta az első terhességemnél, ha rendben lezajlik a szülés, és se nekem, se a babának nem lesz baja, akkor ő el fog szívni egy nagy büdös szivart akkor is, ha belebetegszik. Mikor hazajött, odaadtam neki. Pár pillanatig eltartott, mire leesett neki, de utána napokig csak vigyorgott. Kivéve, mikor velem morgott, hogy ne csináljak semmit, csak feküdjek, nehogy baja legyen a babának. De még ezt is kedvesen csinálta, nehogy leli bánatom támadjon, és elvetéljek tőle. Kicsit fárasztó volt. :)
37. homern
2012. aug. 4. 20:41

elküldtem mms-ben a teszt képét..nem bírtam megvárni,hogy hazajöjjön az egyetemről :) örült,de annyira meg nem lepődött,reméltük,hogy sikerül :)

kiscipőt semmiképp sem adtam volna,azt már jóval korábban eldöntöttem.

2012. aug. 4. 20:24

Az elsőnél személyesen közöltem, hogy : apuka leszel! Nem lepődött meg, sőt azt mondta, hogy tudta, látszott rajtam valami.

A másodiknál telefonon mondtam el, hogy jön a tesó, mert nem volt otthon, vidéken dolgozott.

A harmadiknál sms-t küldtem, mert akkor meg éppen kórházban volt.

2012. aug. 4. 18:44

Tervezni lehet,de ha ott a pillanat úgyse ez jut eszedbe :) Legalább is én így voltam. Elterveztem,hogy kap 1 kis cipőt szépen becsomagolva.

Mikor ott volt a 2 csík úgy örültem neki,hogy nem bírtam volna úgysem ki.

Írtam neki 1 sms-t mert dolgozott ezzel a szöveggel:


Szia Apuka.Igen nagyon úgy néz ki apa leszel.Nagyon szeretlek.


Elmondtam neki mit terveztem azt mondta így volt a legjobb mert a legelső pillanattól tudta :)

34. gota
2012. aug. 4. 18:34
Az egyik ismerősöméknél az a szokás, hogy aki a családban babát vár (talán nem kell mondanom, hogy a "nagy családról" beszélek), az odatesz az asztalra egy tábla csokit. Szerintem ez is tök jó...
33. gota
2012. aug. 4. 18:32
Soha nem felejtem el: álltam a fürdőszoba ajtajában, teljesen bizonytalanul, mert annyira halvány volt a második csík. Erre ő megkérdezte, h pozitív-e, én pedig mondtam, h nem tudom, mert nagyon halvány. "Szerinted ez pozitív így?" És megmutattam neki. Erre ő elkezdett nevetni, és azt kérezte: "Szerinted én tudom? Vajon hány tesztet csináltam már életemben?" :D Annyira röhögtem, h milyen kis hülye! :D Nagyon jó volt agy, mert az első pillanattól kezdve együtt éltük át, együtt örültünk. :) Én nem szeretem az ilyen nagyon felkészülős, nagyon "bejelentett", nagyon "pózolós" dolgokat. Jó volt így, ahogy volt.
2012. aug. 4. 18:31
Pont Február 14-én csináltam a tesztet. Volt egy kis apró figyelmesség Valentin napra és egy pár kiscipő, amit becsomagoltam. A teszt pozitív lett, így a kis dobozkát adtam benne a kiscipővel.
2012. aug. 4. 18:25
kiskutyánk lesz drágám
2012. aug. 4. 18:15
Nem emlékszem.Gondolom felhívtam,hogy bakker terhes vagyok.:S Mert a melóhelyen csináltam a tesztet.
29. bnedora (válaszként erre: 1. - B397af9e44)
2012. aug. 4. 17:59
Úgy, hogy amikor kijöttem a doktortól megmondtam neki, mivel elkísért:-)
28. rinike
2012. aug. 4. 17:57
Én MMS-ben elküldtem neki a pozitív teszt fotóját, mert éppen külföldön volt.
27. Cucicsillag (válaszként erre: 18. - Dennissza)
2012. aug. 4. 17:56
Ez nagyon cuki!!!, tetszik!
2012. aug. 4. 17:55
Fürdőben hagytam a terheségi tesztet és mikor apa ment be akkor vette észre:)
25. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - B397af9e44)
2012. aug. 4. 17:55

En megmutattam neki a ket csikot:)

Fogalma sem volt rola,mit jelent XD

Mtam,hogy kisbabank lesz!

Pont eleg ill.kell az a 9honap,amig emesztik a szulok,plane az apuka!

Sok sikert es boldog babavarast!

24. katie_rose (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2012. aug. 4. 17:51
:DDDD
23. katie_rose (válaszként erre: 18. - Dennissza)
2012. aug. 4. 17:51
Ez édes! :)
22. andi6020 (válaszként erre: 21. - Skóciababy)
2012. aug. 4. 17:50

:DD


Hogy összekeverem valakivel. Mindez magázódva. :)

21. Skóciababy (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2012. aug. 4. 17:49
Ez jó!:D Mi volt a válasz?:-)
2012. aug. 4. 17:47
Az orra elé tettem a terheskönyvet.
19. andi6020 (válaszként erre: 1. - B397af9e44)
2012. aug. 4. 17:45

Felcsináltál bakker!


Ült volna be a kocsiba, én meg ordítottam le neki a negyedikről.

2012. aug. 4. 17:45

Én úgy akarom majd, hogy egy borsószemet beleteszek egy szatén kis tasakba, mellé pedig ezt írom: Még csak ekkora vagyok, de 9 hónap alatt nagyra növök.

Most ez a terv, de még módosulhat:)

17. katie_rose (válaszként erre: 14. - B397af9e44)
2012. aug. 4. 17:43

Mi anyósoméknak egy album kíséretében ezt az idézetet adtuk:


"A baba a szerelmet erősebbé, a nappalt rövidebbé, az éjszakát hosszabbá, a pénztárcát kisebbé, az otthont boldogabbá, a ruhát gyűröttebbé, a múltat semmissé és a jövőt tartalmasabbá teszi."


Nem egészen az,amit írtál de szerintem aranyos. :)

2012. aug. 4. 17:43

Mellékeld a pozitív tesztet a gólyához, az is a babától van.:-)

Az én párom nem mozdult el egyik terhességi teszt felől sem, amíg nem mutatott valamit. Kérte,hogy akkor csináljam,ha otthon van. Nekem is jobb volt vele örülni rögtön.:-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook