Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kíváncsiságból szex fórum

Kíváncsiságból szex (beszélgetős fórum)


28. 657cb515d9 (válaszként erre: 27. - Lea89)
2012. aug. 20. 00:55
Nahát ez az, kivel beszélné meg az ember ezt, hogyha nem a barátaival. Mármint a párján kívül...
27. Lea89 (válaszként erre: 26. - 657cb515d9)
2012. aug. 20. 00:44
Nem sokakkal, de az igazi barátaimmal én is nyíltabban megbeszélem a dolgokat. Olykor egész jó ötleteink támadnak, így a beszélgetések alatt. Na meg sok tapasztalatot gyűjtöttem mások kapcsolatából, hogy mikor nekem is sikerült egy komoly kapcsolatba kerülnöm, már meg voltak az alapjai. Azaz tudtam mire figyeljek és mit ne reagáljak túl, igaz ez a szexuális életünkre is.
26. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Lea89)
2012. aug. 20. 00:29
Szerintem ezzel nincs gond, barátnők között meg pláne szinte mindent kitárgyalunk :)
25. 657cb515d9 (válaszként erre: 18. - Lea89)
2012. aug. 20. 00:27
Ez teljesen így van, egyetértek!
24. Lea89 (válaszként erre: 23. - Kisgynevtanonc)
2012. aug. 19. 23:49
Igen ebben a verzióban igen érdekesen hat a dolog :D De hát biztos van, aki így csinálja, vagy lehet ennyire nem beszélik meg. Mindenesetre én maradok a régi verziónál, hogy bárkivel beszélek a szexről (bizonyos kereteken belül), de csinálni már a párommal fogom. :)
2012. aug. 12. 10:09

Hát én nem tudom. Nekik , jó, az az ő dolguk, én csak a véleményem írtam le :) Nem bírnám hogy a párom mondjuk este szex után, vagy vacsi közben elkezdené mondani, hogy :

Képzeld, Juli, tudod, az a szőke, meséltem róla a múltkor, olyan jó volt vele, ... Tudod hogy csináltuk... Kipróbáljuk?

:)

22. Lea89 (válaszként erre: 21. - Kisgynevtanonc)
2012. aug. 11. 18:56

Szerintem nem a háta mögött csinálja. Attól nyitott. Ha úgy lenne, ahogy mondod, akkor már megcsalás. De szerintem itt Va.Gina-ék elmondják egymásnak, hogy kivel voltak és satöbbi... vagy legalábbis úgy tudom, hogy a lényege a dolognak, hogy megbeszéljék, mert végtére is nincs mit tagadni.

Ha már a nyitott kapcsolatban tagadás van, akkor ott az egyik félnek szégyen érzete van, mert akkor úgy érzi, hogy olyat tett, amit nem kellett volna.

Én sem vagyok/volnék a híve, de hát... ettől függetlenül létezik.

2012. aug. 11. 17:00

Hát én nem tudom... Ez a nyitott házasság dolog nekem nem tetszik. Nem tudom miért kell akkor a házasság. A házasság az kötöttség, azért veszem el , mert birtokolni akarom, csak az enyém legyen testestől lelkestől. Testi, lelki társ, amibe nem fér bele az, hogy azzal kefél akivel akar és akkor amikor akar. Ha ketten együtt megyünk és úgy csináljuk, az egy dolog. De nagyon megalázó lenne számomra, ha a hátam mögött csinálna bármi ilyesmit. Nem látom így értelmét a házasságnak. Szerintem az nem házasság. De ez csak az én szuverén véleményem, attól másnál még működhet.


De tuti holt biztos vagyok benne hogy véges dolog lesz az a házasság

20. Lea89 (válaszként erre: 19. - Va.Gina)
2012. aug. 11. 09:36

Most egy kicsit megdöbbentem Oo

Nyitott kapcsolat még okés, bár azt sem feltétlen értem, de... nyitott házasság?

Talán lehet nektek van igazatok, hogy másokat ugyan miért ne lehetne szeretni, csak pár percig legalább, de mi van ha az már erősebb lesz egy sima légyottnál? A legtöbb emberben eredendően ott a birtoklás, az, hogy ami az enyém az ne legyen másé. A házasság pont, hogy egy ilyen kötöttség. Azzal bizonyítod, hogy csak is "őt" szereted, hogy csakis vele vagy és csak vele osztod meg az életed legszebb pillanatait, mint ahogy a hálószobásakat is.

De leginkább valóban csak társadalmilag nem elfogadott a dolog és embertípusa válogatja.

Az én önbizalmam rombolná, ha másokkal is lefeküdne a párom, és valahogy nem érezném magam attól jobban, ha én is megtehetném... az a verzió talán jó volna, hogy ő ne tegye meg és csak én, de ez már nem fair ugyebár :) Mert ő is azt érezné, mint én legelső esetben.

19. Va.Gina (válaszként erre: 1. - Lea89)
2012. aug. 9. 17:19
mivel nyitott házasságban élek, akkor szexelek mással amikor csak kedvem tartja! nincsenek kötöttségek, nem létezik olyan hogy megcsalás! imádjuk egymást, na de ennek miért kéne kizárnia azt, hogy másokat is szeressünk?? akárcsak néhány óra erejéig.... :P
18. Lea89 (válaszként erre: 17. - Kisgynevtanonc)
2012. aug. 5. 17:39

Igen sokan gondolják, hogy az csak úgy jön ösztönösen.

Pedig nem teljesen. Vannak, akik úgy vannak vele, hogy ha neki jó, akkor jó volt. Az nem jut eszükbe, hogy ennek mi is a lényege, és bizony vannak dolgok a szexben, amit nem jó ha nem beszélünk meg a másikkal (leginkább magával a partnerrel).

Sokaknak kell egy kis irányítás, egy kis segítség, hogy miként is teheti az éjszakáit szebbé mind a kettejük számára.

Tapasztalom, hogy sokak nem beszélik meg, és inkább választják azt, hogy szakítanak a másikkal azon az alapon, hogy szerette, de nem volt elég jó...

A kommunikáció hiányzik sokakból. Ezért kell gyűjteni a tapasztalatokat (mint egyfajta tanítást), és ezalatt nem feltétlen azt értem, hogy minél több zoknit próbáljon fel az ember a lábára... :)

2012. aug. 5. 10:05

Ha jobban belegondolok, akkor a szexet, mint dolgot, nem kell oktatni, tanulni tanítani, stb.


Ösztönösen jön. És ha összhang vannak a partnerek akkor megbeszélik vágyaikat és ami teljesíthető, teljesítik is.


Viszont a barátokkal, ismerősökkel olyan jól el lehet beszélgetni erről a témáról, általánosságban. Bár nekem van néhány olyan ismim is, akivel mélyen a részletekbe is bele tudunk menni.

2012. aug. 4. 21:17
két nő is tud azért eléggé...lehet ilyet nézni meg bármilyen más ismeretterjesztő dolgot. Azért élőben tényleg más ,ahogy előttem lévők is leírták.
15. Lea89 (válaszként erre: 14. - C22ca7f12f)
2012. aug. 4. 20:52

Csak a tévé szórakoztatás céljából van, s ami igazán oktat, azt már dokumentum filmnek hívják. Ebben a témában pedig igen gyéren fordul elő ilyesmi.

A három X-es verzió pedig szintúgy csak látványnak jó, mert a valóságban azért egész másképp zajlik, kényelmi és tényleges élvezeti szempontok alapján is.

14. c22ca7f12f (válaszként erre: 13. - Kisgynevtanonc)
2012. aug. 4. 18:19
igen:) a tv-ből is lehet tanulni:D
13. kisgynevtanonc (válaszként erre: 12. - C22ca7f12f)
2012. aug. 4. 17:49
A mi ismeretterjesztő filmjeinkben fiúk lányok, vagy lányok lányok, vagy sok lány sok fiú szerepel...terjesztik a tudást rendesen!
12. c22ca7f12f (válaszként erre: 11. - Kisgynevtanonc)
2012. aug. 4. 17:43
van sok jó ismeretterjesztő filmünk, nagyon szeressük ám:DD
11. kisgynevtanonc (válaszként erre: 9. - C22ca7f12f)
2012. aug. 4. 17:39
Attól függ mit néztek??!!
2012. aug. 4. 17:31

Azért ez nem ennyire egyszerű.Vannak ismerőseim akikkel nyíltan beszélünk szexről,régi szeretőkről,de eszünkbe sem jutna átlépni egy bizonyos határt.


Akikkel meg átléptem a határt,egyikkel sem beszéltem a szexről előtte.:D

9. c22ca7f12f (válaszként erre: 8. - Kisgynevtanonc)
2012. aug. 4. 17:31
és milyen jó is az:DD
8. kisgynevtanonc (válaszként erre: 6. - C22ca7f12f)
2012. aug. 4. 17:29
szexre gondoltam :) De ti is tudtok élni :) Pl tv-zni :)
7. Lea89 (válaszként erre: 2. - Csirivirir)
2012. aug. 4. 17:29
Én azt mondom, hogy nem baj, ha az emberek beszélnek a szexről. Nyilván a legprivátabb dolgok valóban arra a két személyre tartozik, akikre... de ha a téma nem az, hogy ki hogy csinálja (tehát nem felvágás a célja), hanem az, hogy miként lehetne valamit rendbe hozni, vagy egyszerűen kapcsolatot felfrissíteni, vagy ne adj isten tanácsot adni (hisz sokak nincsenek tejesen tisztában ezzel a témával, hiába is gondolják ennek ellenkezőjét), akkor nem gond, ha néhány személyes tapasztalatot megosztunk a másikkal.
6. c22ca7f12f (válaszként erre: 5. - Kisgynevtanonc)
2012. aug. 4. 17:27
ugyanazt ugyanazzal? hát én ugyan ugyanazzal csinálok dolgokat, de nem mindig ugyanazt. tv-zni is szoktunk együtt:DDD
2012. aug. 4. 17:23
Szerintem a szexről lehet beszélni, érdemes, néha kell.. Akár barátok közt viccesen, akár komolyan párral, baráttal. Infókat kell cserélni, mert tetszik nem tetszik , de unalmassá válhat ha mindig ugyanazt ugyanazzal csinálja az ember. Az infókat meg más emberektől a legkönnyebb beszerezni. Csinálni csak az éppen aktuálissal érdemes, de ki ki hogy gondolja
4. c22ca7f12f (válaszként erre: 1. - Lea89)
2012. aug. 4. 17:23
házasságban élek több mint 10 éve. kinőttünk már az ábrándozásból. elegek vagyunk egymásnak, plusz anyagi gondok is, meg gyerekek:)
2012. aug. 4. 17:20
volt részem félre lépésben,mára viszont csak barátok vagyunk,extrák nélkül. Legelső pasimhoz hasonlót sosem fogok találni az biztos.
2. Csirivirir (válaszként erre: 1. - Lea89)
2012. aug. 4. 17:17

Én nem szeretek az adott páromon kívül mással beszélgetni erről, mert úgy vélem ez nem tartozik idegenre.


Én sajnálkozom azon, hogy az emberek nyíltan hangot adnak annak, aminek otthon, a 4 fal között kellene elhangzania.


Egy 23 éves lány vagyok, de ezt gondolom a témáról.

2012. aug. 4. 17:15

Érdekes témát boncolgattunk a barátokkal szexualitás témájában. Sokan kíváncsiak, de ki az, aki tettek mezejére is lépne? Megérné-e?

Párkapcsolatban lévők is talán sokszor elábrándoznak egy-egy kollégájukkal, vagy épp a buliban meglátott személlyel. Lehet szó ismeretlenről, ismerősről, vagy akár közeli barátról.

Sokan beszélnek a szexről, talán túl nyíltan is... ilyenkor a másik félnek fellobban a kíváncsisága, és jön a kérdés: Kipróbáljuk?

Szinglik oldaláról és párkapcsolatban lévők oldaláról is érdekelne a vélemény. Mi az, amit bevállalnátok és hol a határ. Elég csak ha beszéltek róla, elviccelődni a dolgot... vagy elég kíváncsiak tudtok lenni, mindent feltéve, hogy megtegyétek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook