Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Keresett az exem, úgy hogy barátnője van fórum

Keresett az exem, úgy hogy barátnője van (beszélgetős fórum)


28. 2c5f60da64 (válaszként erre: 19. - Pálmuska)
2015. márc. 12. 19:30

Pf... Te is hajlamos vagy a mazochizmusra, hasonlóan hozzám... én már dolgozom rajta. Beteg, ijesztő, dühkitörés? Ez a verés előszobája, az biztos. Hagyd a francba most rögtön!

A csaj meg majd megismeri. Tiltsd le te a francba, ne tudjon veled sehogy kommunikálni.

27. 2c5f60da64 (válaszként erre: 14. - Pálmuska)
2015. márc. 12. 19:27

Félted a lányt? Ez kamu :) magadat is és minket is átversz ezzel a kijelentéssel.

Szerintem reménykedsz benne, hogy a pasi még csak Téged szeret és visszamegy Hozzád és örökké hűséges lesz.

De nem lesz, nem is volt. Egy hóhányó link, gerinctelen és hazudozik Neked is, meg a csajnak is.


Mi közöd van Neked a másik csajhoz? Semmi. Ez már nem is tudom, beteges... egy olyannak segítenél, akivel megcsalt és akit most kefélget? Csak képzeld el a szitut. Felejtsd el a csajt.

26. d1eb7dd316 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2012. aug. 6. 15:48
Ez jó kérdés volt.
25. moonlight13 (válaszként erre: 19. - Pálmuska)
2012. aug. 5. 09:49
Örülj neki, hogy ő szabadított meg magától, mert csak tönrementél volna ebben a kapcsolatban! Képzeld el, ha Te akartad volna őt otthagyni, és nem hagyja! Brrr!
24. Mókinca (válaszként erre: 19. - Pálmuska)
2012. aug. 4. 18:54
Ez a pasi egy gondolatot sem ér. Nem is értem, hogy mi a fészkes fenét rágódsz rajta?
23. moonlight13 (válaszként erre: 19. - Pálmuska)
2012. aug. 4. 17:20
Mit foglalkozol vele még mindig? Lépj túl rajta! Az új lány meg majd rájön... Ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal! Keress normális fiút!
22. b235ac96d5 (válaszként erre: 19. - Pálmuska)
2012. aug. 4. 17:09
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de menekülj előle! Én még a számomat is lecserélném, hogy ne tudjon elérni soha!Félelmetes!
21. 8d33847c1b (válaszként erre: 19. - Pálmuska)
2012. aug. 4. 14:09
mániás depressziós az istenadta. Szóról szóra azt írtad le, amit anno én szenvedtem végig egy mániás depressziós mellett. Nekik a legrosszabb, mondta a doki, csak egy embernek rosszabb náluk: aki mellettük van....
2012. aug. 4. 13:13
biztos hármasban akarja
19. Pálmuska (válaszként erre: 17. - Noarashi)
2012. aug. 4. 12:49
Nem ütött meg vagy ilyesmi,de dühkitörései voltak sokszor,ami elég ijesztő volt,meg egyik pillanatban teljes letargia,másik pillanatban meg ezerrel pörgött,vagy éppen magába fordult és begubózott,senkivel nem beszélt,másik pillanatban ráment a mehetnék,mindegy hova,csak menni,és menni..Napokig nem akarlak látni,utána mégis gyere,ha nem tudtál valahova elmenni,akkor elmondott mindennek,rettenetes hangulatváltozásai voltak,egyik pillanatban még békés,másik pillanatban meg nem tudtad,mit várhatsz tőle..Sose tudtad,hogy a nagy büdös semmiért mikor leszel bűnös,és mikor van az,hogy egy hétig sem szeretnélek látni..Valamikor ijesztően nézett ki a fejéből zavaros tekintettel,másik pillanatban röhögőgörcs,majd a másik pillanatban mindenkitől el van hidegülve saját állítása szerint,semmi érzelmet nem mutatott senki felé,mint egy vegetáló roncs...Voltak olyan dolgok az életében,hogy más már mondta,szakíts,én negyedannyit sem bírnék elviselni egy pasitól,mint te tőle,de szerettem..A hangulatváltozásai,az hogy nem tudtad,a következő pillanatban nem mondja-e hogy napokig nem akar látni,vagy nem lesz letargiás,vagy hirtelen nem akar elhúzni a búbánatba,ölel-e vagy ellök,ezek együttes hatásáról beszélek..Fura dolgokat csinált sokszor,amiket nem szeretnék részletezni..Meg,ha más lány alatt is ilyet csinál,hogy ilyeneket írogat,énalattam is tutira csinálta,és én tudom,hogy majdnem beleroppantam abba amit művelt..Persze,hogy hagyom,nem is akarok vele beszélni többet,csak nem bírom felfogni,hogy lehet valaki ilyen ember..Annyi rendes embert ismerek,és nekem kellett pont őt anno kifogni,rettenetes sok fájdalmat okozott,és talán ez jön ki bennem most.. :$ Annak örülök szerencsére,hogy a régebbi párjaimról elmondhatom,hogy szép volt,és nagyszerű emberek voltak,csak vége lett,de semmi rossz emlék,és remélem találok is majd olyan párt,csak nem értem,hogy ezt megint miért tette,hogy amikor lépnék már tovább,rámírt,látta,hogy beszélgetek egy sráccal,és már kérdőre is vont és csak úgy mintha semmi nem történt volna,azt írta,hogy csak barátkozni szeretne..Megszakad a kapcsolat,megjelenik a színen egy idő után,csak azért hogy barátkozzunk,állítása szerint,utána elmond mindennek..Hogy ez mire volt jó,ezt nem értem..Megint egy kis adag fájdalom nekem?Próbálom az emlékezetemben annak megőrizni,akinek hinni akartam,amikor együtt voltunk,erre megint rácáfolt,úgy érzem,az okoz neki örömet,ha másnak,legalábbis nekem fájdalmat okozhat..
2012. aug. 4. 12:30
Ha szakítok valakivel, utána bármi történhet vele, nem érdekel. Utána akár fel is kötheti magát, az sem hatna meg.
17. Noarashi (válaszként erre: 16. - Pálmuska)
2012. aug. 4. 12:21

Ezek szerint kifogtál egy pszichopatát. Szerintem totál felesleges vele chatelni, vagy bármit is. Másokért meg nem tartozol felelősséggel. Pl az új barátnő majd megtanulja saját kárán.

Senki nem azt fogja látni, hogy te másokat féltessz tőle, hanem hogy még mindig utána epekedsz.

Szóval sztem szard le. Vannak még pasik, jobbak, szebbek, értékesebbek is nála.

2012. aug. 4. 12:16
Mindenkit féltek tőle,nem csak a csajt.Barátait is..Ha tudnád,milyen dolgokat csinált,akkor nem mosolyognál..Nem fogom őket részletezni,de mindig voltak mocsok,szemét dolgai.Csak szerettem rettenetesen és tűrtem..Nem egyszer meg is alázott,sokszor megijesztett a viselkedése,de szerettem..Érzelmileg kifoszt másokat,először szépet mutat mindenkinek,aztán szép fokozatosan tönkreteszi őket..Tudod,van olyan ember is,akit elkeserít,hogy mások ugyanabba a hibába esnek bele,amibe anno saját maga,és tudja mi lesz a vége,és ezt nem szeretné..Bár ez látom,hihetetlennek tűnik.De tudom,kutyából nem lesz szalonna,és tudom,hogy nem én voltam az első,és az utolsó sem,akivel azokat a dolgokat el fogja játszani,amit velem anno..
15. Noarashi (válaszként erre: 14. - Pálmuska)
2012. aug. 4. 12:02

Jaj, ezt el is hiszed? Félted a lányt?

Hát most jót mosolyogtam :)

2012. aug. 4. 12:00
Nem úgy érdekel,csak megfordult a fejemben,hogy megvolt neki a csaj,két nap alatt senki nem kezd ha normális már párkapcsolatot szerintem szakítás után..Amikor lehullott a rózsaszín szemüveg,akkor elgondolkoztam,hogy vele voltam együtt másfél évig,és féltem azt a lányt,akit ugyanúgy becsap most szerintem mint annak idején engem,csak ennyi.Meg ezt a belekeveredik a hazugságába dolgot nem bírom,és szeretném,hogy szegény lány ne úgy járjon,mint anno én.A face-es dolog tényleg gyerekes,ő csinálja én meg nem tudom röhögjek vagy sírjak rajta :D Legalább nem csak én látom gyerekesnek,akkor legalább megnyugodtam :D Ő megmondta,hogy ez nem gyerekes,hanem "ésszerű döntés" :D Hú,de komoly :D Csak tudom,miket mondott az úgymond barátairól,visszagondolva miket csinált,ők megbíznak benne,sok mindent anno eltűrtem mert annyira szerettem,és csak szeretném,ha rájönnének,hogy igazából milyen ember..Barátnője,barátai,mindenki..Nem szét akarom őket választani,mert nekem még ha szeretném,akkor sem kellene már,de féltem tőle őket,mert becsap mindenkit,utólag tudtam meg azt is,hogy énrólam állandóan miket hazudozott az úgymond barátainak..
13. poly13
2012. aug. 4. 11:19

se veled, se nélküled szindróma nálad,

nála pedig a hogyan alázzunk meg másokat


jó ez neked


éld az életed, járj társaságba, barátkozz, majd el jön az igazi várd ki, felelőtlen "bosszúból" kapcsolatokba ne menj bele, csak te sérülhetsz

12. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Pálmuska)
2012. aug. 4. 10:18

Az a tény, hogy téged ennyire foglalkoztat nekem azt jelzi, hogy téged a dolog felkavart, mert valamiért még mindig vonzódsz hozzá.

Látni való, hogy egy szélhámos pasi, aki ha van egy kapcsolata, azonnal kifelé kacsingat.

Szerintem tiltsd le és küldd el jó messzire.!

2012. aug. 4. 10:12
ne is reagálj ,jobban jársz
10. michelle.r (válaszként erre: 6. - Csirivirir)
2012. aug. 4. 10:11
Ugye nem bánod, ha most hangosan röhögök? :o))
2012. aug. 4. 10:01
Jajj de ismerős sztori! Kb két éve velem is ez volt! Én azt mondom ne foglalkozz vele, ne írj neki vissza ha ír!
2012. aug. 4. 09:55
a csaj már meglehetett neki. Szerintem menekülj tőle, ismertem hasonló fiút, a "se veled-se nélküled" játszmájával ki fog készíteni. Nem tud felelősséget vállalni, ezért van az is, hogy "mindig te vagy a rossz". Csak bántani fog...még akkor is, ha szeret. A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny: ő mindig szeretni-utálni fog téged, attól függően, hogy épp mit nyújtasz neki.
2012. aug. 4. 09:52
Ne foglalkozz vele, légy határozott, lépj tovább.
2012. aug. 4. 09:49
Felejtős, aki ennyire egyenes, attól sok jó nem várható.
2012. aug. 4. 09:45

Miért foglalkozol vele? Azzal meg pláne miért foglalkozol, hogy "mi lenne ha az új csaj látná azt az sms-t"..

Minden pasinak vannak ilyen dolgai, lehet, hogy épp mélyponton van a csajával.


Azt mondd meg nekem, hogy ti óvodások vagytok, hogy még mindig játszik a "letiltalak facebookról" dolog?

Ezt én soha nem fogom megérteni..

4. féknyom (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2012. aug. 4. 09:44

Jó a kérdés.:)

Szerintem az, hogy lékelt-e az új csajjal ödön, és ha igen, mikor.:)

3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Pálmuska)
2012. aug. 4. 09:34

"Két hete megkeresett, úgy hogy elmondott mindennek, hogy visszamenne legszívesebben az időben."


Ez inkább jelenti azt, hogy azért menne vissza az időben, hogy elkerüljön, mintsem, azért, mert nagyon kepesztene utánad.


Egyébként meg nem mindegy? Új csaja van, lépj tovább.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Pálmuska)
2012. aug. 4. 09:34
Mi a kérdés?
2012. aug. 4. 09:30
Több,mint négy hónapja szakított velem a barátom,különösebb indok nélkül,"csak néha érezte magát jól az utóbbi időben".Letiltott,nem keresett,elmondtuk egymást mindennek,mindkettőknek lett elég hamar új kapcsolta(az enyém visszagondolva csak gyors menekülés volt a bánat elől),ő is két napra rá már új barátnővel mászkált..Másfél évvel a hátunk mögött..Azóta nekem az a kis kapcsolat utána véget ért,mert rájöttem,nem zártam le őt..Két hete megkeresett,úgy hogy elmondott mindennek,hogy visszamenne legszívesebben az időben..Úgy,hogy barátnője van,akivel állítólag boldog..Visszavett ismerősnek,beszélgettünk face-en,de már a nagybüdös semmiért megint én voltam a bűnös,hogy megkérdeztem,miért írt ilyet,szegény barátnője szíve megszakadna,meg csak tárgyilagosan felhoztam magunkat valami kapcsán,de semmi egyéb..Erre azt mondta,hogy az az sms csak baráti jobb volt,utána meg már le is tagadta,és hirtelen elkezdte mondani,hogy barátnője tud arról mindenről,amit beszélünk.Az lehet,de nem hiszem,hogy normálisan működő párkapcsolatban írok egy sms-t a volt barátnőmnek,hogy visszamennék az időben,ezt megmondta neki,meg nem is éppen "baráti jobbnak"hangzik egy ilyen sms..Meg abban sem tudok dűlőre jutni,hogy a csaj már megvolt neki,hiszen két nap múlva már együtt mászkáltak.Persze azt mondta,hogy egy hónapig csak "lelkiláda"volt neki barátnője,és csak utána lett komolyabb,de láttam együtt őket,face-n is láttam,hogy már kinn volt neki,tehát ebben is hazudott.Ez a két kérdés nem hagy nyugodni,hogy mit is jelentett az az sms,talán én értem félre?A csaj már meglehetett neki?Persze azonnal támadott,hogy én látok bele a dolgokba többet,meg Zsani mindenről tud..Még ha arról az sms-ről is tudna,nem tudom,nekem barátom lenne és ilyet írna az exének nekem az esne le,hogy még vonzódik utána,vagy még szereti..Persze amikor ezt leírtam neki,én voltam a hülye és a szemét,megint letiltott,besértődött,és megint nem keres,mint már annyiszor megígérte,mert nem ez volt az első azóta hogy keresett,de akkor csak hogy elmondja a véleményét rólam,hogy én egy szemét vagyok,mert én mindig az voltam..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook