Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvasalás, hajvasaló tapasztalatok fórum

Hajvasalás, hajvasaló tapasztalatok (beszélgetős fórum)


25. 710b866d3f (válaszként erre: 24. - Mea00)
2012. aug. 6. 20:17
A DM-ben szoktam venni, kétezer párszáz forintért, a pontos összegre nem emlékszem, de kettő fölött volt, az tuti. De legutóbb öt hónapja vettem, ezért nem emlékszem pontosan az árára.
24. Mea00 (válaszként erre: 22. - 710b866d3f)
2012. aug. 4. 20:28
Mennyiért veszed a Tony&Guy hővédőt?
23. Mea00
2012. aug. 4. 09:47
Szerintetek az ionosak jobbak vagy csak felhajtás az egész?
2012. aug. 4. 09:07

Remingtonom van, általában hetente egyszer vasalom, Tony&Guy hővédő spray-t használok.

Használni biztos nem használ a hajamnak, de ritkán vágatok a hajamból és nem törik jobban, mint ha nem vasalnám.


Aki minden nap vasalja a haját, az azonban ne számítson semmi jóra. Mert hiába a drága készülék, a drága hővédő, ez akkor is káros. De ha okosan használjuk, nem árt látványosan.

2012. aug. 4. 09:07
Philipsem van, keramialapos, nagyon szeretem. Gerovital hovedot hasznalok, nekem igy bevalt. Kicsit szaritja a hajvegeket,de csak az utolso 1-2 centit,egyaltalan nem veszes.
20. Mea00
2012. aug. 4. 07:53

Én is hajvasaló vásárlás előtt állok.2 évig Remingtont használtam egész idáig.1 évig nagyjából jó volt de aztán túlmelegedett,nagyon kezdett kopni és hát tönkretette a hajam.Pedig Matrix hővédő sprayt használok ami azt mondják hogy a legjobb.

Ga.Mat szerettem volna vásárolni de hőfokszabályzosat nem találtam online sem(külföldi vagyok), a legújabb meg nagyon drága.

Philipsen is gondolkodtam, és még a Valerán bár erről nem nagyon véleményeznek.Esetleg valaki ismeri?

2012. aug. 4. 07:14

Nekem évekig Remmingtonom volt. Imádtam, hisz gyorsan melegedett, egyhúzásra egyenessé tette a hajam stb, de csak szárította minden fajta ápolás ellenére, elvesztette a hajam a fényét, kicsit szálkás lett.

Kb egy éve beszereztem egy Rowenta Brush Activ hajformázót. Azóta elő se került a vasaló. Imádom, mert olyan lesz tőle a hajam, mintha fodrásztól jöttem volna. Persze nem lesz szögegyenes, de csillog, rendezett és 3 napig tartja magát főleg ha hajhabot is használok.

Anno én a Vaterán rendeltem 8000 ft ért, tehát így nem drágább, mint egy vasaló, amúgy üzletekben kb a duplája újonnan, de most már annyiért is megvenném, nekem mindent megér, hogy nincs végre oroszlánséróm :))))

2012. aug. 4. 00:14
Bellissima,kerámia lapos van.Heti 1x vasalom és használok mellé hővédőt,amit fodrász kellék üzletben kaptam.De az Avonos is jó.Tincsenként fújom vasalás közben.Utána ált.be kell kennem olajjal,amit a fodrászomtól vettem,jó és drága.De ha az időjárás olyan,akkor 1 hetet kibír.Párás melegben az olaj ellenére kiszárad,mert göndör.Olyankor gyakrabban kenem.De ilyen volt vasaló nélkül is a hajam,th.nem érzem,h évek alatt ártott volna neki a vasalás.
2012. aug. 3. 22:58
jáde kristályos(ionos) Bellissima
2012. aug. 3. 22:33
Belissimám van már évek óta. Nem mondom, hogy nem roncsolja a hajat, de ahhoz képest, hogy én kb. 20 éve vasalom, tök jó a hajam :) Szerintem vasalás nélkül sem lenne szebb, egészségesebb. Korábban évekig, ilyen is kis "gagyi" vasalóm volt, na az azért ette a hajamat rendesen. Szerintem a kerámialapos készülékektől nem kell félni. Vannak jó hajápoló szerek, amik rendbe teszik a megviselt hajat.
15. Nívea
2012. aug. 3. 22:29

Nekem is Remmington van, ami tud simítani és göndöríteni. Hiába volt drága, hiába kíméletes és profi, akkor is tönkrevágja a hajamat, ezért csak alkalmakkor használom (ezért elvékonyította a hajszálakat).

A fodrászom azt javasolta, hogy vegyek olyan vasalót, ami körkefe-vasaló egyben. Ez nyitott, nem zárja össze a hajat, ezért sokkal kíméletesebb. Majd gyűjtök rá :D

2012. aug. 3. 22:27

Belissimám van,nagyon szeretem.:)


Nyáron én sem vasalom a hajam,suliidőben pedig nagyjából heti 3-szor.

Nem szoktam hajmosás után hajat szárítani,hanem befújom hővédővel (s*oss),kifésülöm,majd ha megszáradt a levegőn ismét egy kis hővédő,kivasalom,és jó.

Hetente egyszer felrakok ricinusolajat vagy valami házilag kotyvasztott pakolást,kéthavonta vág 1 cm-t a fodrász a hajam aljából,nem teszi tönkre a vasaló,szép,nem töredezik.:)

2012. aug. 3. 22:22

nekem is valami kerámia lapos van...

de szinte nem is használom..csak alkalmanként...

mert nagyon göndör gyűrűs a hajam és nehéz bánni vele...

de mikor vasalom hiába használok hozzá hővédő krémet de mindig kiszárad a hajam...

2012. aug. 3. 22:21
Bellissima azt hiszem, de elég ritkán használom, mert tönkre teszi a hajam.
2012. aug. 3. 22:20
Nekem Philips van, turmalin bevonattal. Igazából nekem nem feltétel, hogy ne rontsa a hajam szerkezetét, mert utálom a hajamat. Viszont a Nivea gyémántfény sampon és balzsam nagyon jó a hajamnak, és amikor megmosom, a hajvasaló is a maximális eredményt nyújtja. Hamar melegszik, szeretem. De van, hogy elvagyok nélküle.
2012. aug. 3. 22:15
Na jó, a bevonat sem mindegy. Valamelyikben sokkal jobban siklik a haj. Meg nekem jobban fekszik az amelyiknek szélesebb lapja van, de ez talán csak megszokás.
2012. aug. 3. 22:13
A gőzölés funkció meg tök felesleges. Igazán még abban van különbség, hogy mennyi idő alatt melegszik be. Az enyémnek kb. fél perc sem kell, a húgoméval várni kell. Ez csak akkor érdekes, ha reggel 5 perc alatt szoktad összekapni magad, amúgy mindegy. Meg valamelyikhez van szép, textil borítású doboz, meg DVD, hogy hogyan lehet bongyorítani.
8. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 7. - E950dfd776)
2012. aug. 3. 22:09
Igen,az feltétlen alap dolog!
2012. aug. 3. 22:08
Szia! Én is most állok vásárlás előtt, ezért megkérdeztem a fodrászom és ő azt tanácsolta, hogy a márka mindegy, de mindenképpen kerámialapos legyen.
2012. aug. 3. 22:08
Nyáron pihen a hajam meg a vasaló is, ilyenkor göndör vagyok. Talán ezért sem vágtam agyon.
2012. aug. 3. 22:08
Én évek óta használom, minden nap. Nem is tudnám másképpen rendesen megcsinálni a hajam.
2012. aug. 3. 22:07
Valamilyen Remington. Lényeg, hogy kerámia réteg legyen benne. Talán 4-5 éve vasalom. Hővédő krémet használok. Nem sokat változott a hajam mióta vasalom.
2012. aug. 3. 22:06
Sima hajvasaló, nem sűrűn használom , pont az előttem szóló vélemény miatt...No meg amugy is göndör vagyok.:-)
2012. aug. 3. 22:04
Gőzölős Rowenta van évek óta.Akármit csináltam,mindig károsította a hajam.Hónapok óta nem is használom.Tönkretette a hajam :((
2012. aug. 3. 22:03

Kinek milyen hajvasalója van?

Mennyi ideje vasaljátok a hajatokat és miket használtok hogy kevésbé károsodjon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook