Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek melyik babakocsi a jobb a Bertonitól a Sporty vagy a Trip? fórum

Segítsetek melyik babakocsi a jobb a Bertonitól a Sporty vagy a Trip? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 27. 16:45
Szia! nekünk Bertoni Trip van, és igazán szeretjük. Már kb. 1 éve használjuk és nincs panasz, kényelmes, stabil, könnyű. Szerintem ezt válaszd!:)
3. rewt
2012. aug. 3. 16:46

Ha babakocsi vásárlásnál ajánlom MINÉL MAGASABBAT..!


"Magas hegyvidéken az ember által egy légvételkor belélegzett kb. fél liternyi levegőben mintegy 100000 porszem van, az alföldön ez már félmillióra emelkedik, városban az 5. emelet magasságában 5 milliárd, a GYERMEK MAGASSÁGBAN pedig 50 milliárd porszem fordul elő...." (Obál Ferenc DR: Az emberi test, Gondolat 728 old.)


Tehát minél magasabban. Én inkább eleinte a hátamon, mellemen hordanám - (persze, csak ha a baba egészsége fontosabb mint a modern kinézet..)

2012. aug. 3. 16:42
Mi a különbség a kettő között??? Kinézet és funkciók alapján szerintem semmi.
2012. aug. 3. 16:27
Most venném első sport babakocsinkat, de nem tudok dönteni, nehéz a választás, ezért kérném a segítségeteket. Én e 2 közt vacilálok. Előre is köszi!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook