Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a sportkommunikátor képzésről? Érdemes lenne elvégezni? fórum

Mi a véleményetek a sportkommunikátor képzésről? Érdemes lenne elvégezni? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 3. 12:35
Bár a kommunikáció sosem volt erősségem, mert túlságosan lámpalázas, idegeskedős, kis nyuszi típus vagyok. De alaphelyzetben nagy a szám. :D A volttanáraim szerint nagyon jól tudok fogalmazni és nagyon szépen tudom magam kifejezni és hangosan, érthetően beszélek.
2012. aug. 3. 11:56

Mindenkit más és más motivál az ismeretszerzésre. Ha téged ez érdekel, és van rá anyagi forrásod, hát hajrá.Az idő pedig eldönti hogy gyakorlatban mennyire tudod kamatoztatni.Akár még jó is lehet. Hazai viszonylatban viszont úgy látom, hogy túltelített a piac.Egy-két kívülről jött befutott, sikeres szpíkeren kívül inkább sportolói múltjukból profitáló személyek akik foglalkoztatottak- még ha nem is annyira színes kommentátorok is, a nézettséget hozzák a hírnevükkel. A médiának ez hozza a nézettséget, a "fogyasztó" pedig nosztalgiázhat,örömködhet, fanyaloghat,kritizálhat kénye-kedvére.:-)

Ui:tedd amihez kedved van, hisz a Te életed, Te éled!

9. ujlany (válaszként erre: 8. - 0f0396f307)
2012. aug. 3. 11:50

Egy gyerekkori jobaratom ugyanigy volt. Igaz, o valahogy egesz eleteben tudta, hogy ez szeretne lenni.

Aztan voltak kacskaringok az eleteben, de vegulis sportujsagiro lett. Lehet, hogy nem a leghiresebb, lehet, hogy nem a legnagyobb szamban megjeleno mediaban, de magvalositotta az almat, es abbol el amit szeret csinalni.

Higgy magadban, hogy meg tudod csinalni, az a legfontosabb.

8. 0f0396f307 (válaszként erre: 6. - Ujlany)
2012. aug. 3. 11:48
Elsősorban a foci iránti szeretem miatt gondoltam erre :)
7. 0f0396f307 (válaszként erre: 5. - Virus2008)
2012. aug. 3. 11:46
Ez ingyenes lenne. Másrészt nincs más választásom, mivel egyetemre, fősulira nem tudok menni...
2012. aug. 3. 11:45

En mindig meglepodok amikor azt olvasom, hogy erdemes/nem erdemes.

Mert ez attol fugg.

Erdekel teged ez a tema? Szeretned elsajatitani?

Ugy gondolod, hogy ez az a fajta munka amit szivesen vegeznel a jovoben? (mas szoval tudnad kamatoztatni a megszerzett tudast a jovoben)

5. virus2008 (válaszként erre: 1. - 0f0396f307)
2012. aug. 3. 11:41

Szerintem nem érdemes,igen jól hangzik de majd kitörölheted vele a .....


De alapból nem érdemes okj-ra menni, és főleg nem ennyiért, és ezt tanulni.


De te tudod...

4. 0f0396f307 (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. aug. 3. 11:28
Nem erre gondoltam, egyenlőre sajnos nem tehetem meg, hogy ilyen összegeket kipengessek. Egyenlőre csak OKJ-s képzés lenne, aztán meglátjuk.
2012. aug. 3. 11:20

Erre gondoltál? [link]

A gyakorlatban mennyire működik, arról nincsenek ismereteim. A tandíj elég rázós.

2012. aug. 3. 11:16
Arra gondoltam, hogy megcsinálnám a 2 éves sportkommunikátori képzést, majd az 1 éves sportszervező, - menedzser képzést. Közben kitanultam a webdesigner szakmát is, illetve elkezdenék angolul tanulni.
2012. aug. 3. 11:15
Mi a véleményetek a sportkommunikátor képzésről? Érdemes lenne elvégezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook