Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1 óra szex után sem volt orgazmusa a barátnőmnek. Mi lehet a baj? fórum

1 óra szex után sem volt orgazmusa a barátnőmnek. Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. nov. 9. 04:40
nem volt ellazulva igazabol rahangolva a sexre,ha egy no gorcsosen akarja az organizmust tuti nem jon ossze/stress miatt.engedd el magadat,elvezd a sexet es majd fog jonni akkor az organizmus is.
2011. júl. 19. 14:13

A póztól is függ...speciel én már terhes voltam a fiammal,amikor véletlenül "megtaláltam"-mi így hívtuk...:)

Én voltam felül,ülve...Addig is jó volt a szex, de miután elértem a csúcsot,már tudtam mennyi a különbség..:)

78. f1fee9d062 (válaszként erre: 68. - 73000ceac6)
2011. júl. 19. 07:00

Világos, hogy nem lehet már helyrehozni úgy, hogy megmondod neki, hogy mi volt eddig a szitu.

Én azt mondanám: tudod, hogy szeretném a legjobban? Hát így és így, mert azt hiszem, úgy még jobb lenne nekem, vagy mert akkor élveznék a legnagyobbat!

Egész biztosan rajta lesz a dolgon!

Én nem értem, hogy tudtok újra meg újra ágyba bújni az imádott férfival, hogy nincs beteljesülés vele. Ez nekik is fontos. És utána? Magadnak? Vagy mi? Én megbolondulnék.

Meg kell találni azt a pozíciót, amiben magadhoz férsz szerelmeskedés közben. Ez őt is inspirálja.

77. Móni0924 (válaszként erre: 76. - Mormogipapa)
2010. ápr. 18. 00:51

SZIA!!

Szerintem ne aggódj!!!Ritka az ilyen, hogy egy pasi az első alkalomkor nem csak magára figyel....Ha minden jól megy, úgy is összerázódtok és vezetitek egymást!!Más ha csak a szexet várod és a kimenetelét...és más ha egy olyannal vagy, akit szeretsz...más a fontosségi sorrend!!SZERINTEM!Puszi

2010. márc. 15. 14:20
ötletet,tanácsot kérnék. Új barátnőm van és most volt az első közös együttlétünk. Szuper volt csak az volt a baj hogy nem tudtam 100% ellazulni. Tudna valaki ötletet adni hogyan tudnám ezt véghez vinni hogyan tudnék teljesen ellazulni? Pár kapcsolaton túl vagyok de ez a hölgy más mint az eddigiek. Köszi
75. etikat (válaszként erre: 61. - 9cdee6bb70)
2010. jan. 2. 11:25
Így van :)
2010. jan. 2. 11:04

Hát,hogy halljatok negatív példát, 2 év után nekünk még mindig nem jött össze. :S

Van ilyen is. Én már mem is hiszek abban, hogy sikerülhet.

73. 021a029148 (válaszként erre: 68. - 73000ceac6)
2009. okt. 17. 18:30
És mi az, amitől elmennél? Ha picit egyértelműbben megfogalmazod, könnyebben adhatunk tanácsot, hogyan közöld vele.
72. 73000ceac6 (válaszként erre: 70. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 17. 18:07
Ismerem magam, mert tudom, érzem mi a jó nekem. Csdak az a baj, h ő ezt nem érzni, mi lenne a jó nekem és mennyire. Szerintem lassacskán rávezetem a dolgokra, mert nekem nem megy ez a 5-8 perc előjáték lekorlátozódva csak 2 területre, majd közösülés. Köszi a jó tanácsot egyébként! majd írok milyen siketrekkel jártam..:D
2009. okt. 17. 12:21
* nem ölbetett kézzel
70. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 68. - 73000ceac6)
2009. okt. 17. 12:20

Nálunk is ez volt, én kerekperec megmondtam neki hogy nem csinálja jól. Szerintem jobb az egyenes út, már csak azért is mert a pasik nem értik a köntörfalazást, a burkolt dolgokhoz nincs elég agyi kapacitásuk :D. Persze ostorozta magát, hogy béna de hát nem tudtam megcáfolni mert ez az igazság :S Igy legalább rájön, hogy van mit fejlődnie.. és ölbetett kézzel várja az eredményt. MI azóta egyébként egyéb okok miatt már szakítottunk, de ha nem igy lett volna akkor tuti próbálkoztunk mindenfélével hogy javuljon a helyzet.

Tapasztalatlanság lehet az oka, mutasd meg mi a jó Neked. Ha Te magad sem tudod akkor tapasztald ki elöbb, aztán mondd el neki, vezesd rá mit szeretsz. Ha az vígasztal nem vagy egyedül, a 2,5 év alatt én sem élveztem el egyszer sem a párommal :(

69. simple (válaszként erre: 68. - 73000ceac6)
2009. okt. 17. 11:55
Még sehogy sem sikerült? Például orálisan?
2009. okt. 17. 11:41
Hasonló probléma: kívánom a szexet és a barátomat, de egyszer sem élveztem még eddig el, de nem merem neki bevallani, mert akkor egy világot törnék benne össze és azt nem akarom. Hogyan vezethetném rá arra, amitől elmennék, anélkül h felmerülne benne h eddig nem jól csinálta vagy parancsolgatásnak tünjön? A szex nagyon érzékeny pontja így finoman akarom rávezetni a dolgokra nem úgy h azon kéne görcsölnie vajon jól csinálja-e!
2009. ápr. 28. 21:29
Az előjáték csodákra képes...
2009. ápr. 5. 19:03
hellosztok segitséget akarok kérni az okosoktol mert én a barátnömel már 5 honapja vagyok együt nagyon szeretjük egymást sok közös programunk van mindig jol elvagyunk szoval ezel nincs baj hanem inkáb a szexel mert 3-4 orákat szoktuk csinálni és nem megy el rajtam az elözöz barátnöimel ijen nem volt valaki aki tud valami okoságot ere az irjon már kösz
65. o.andi
2009. márc. 27. 19:51
Nem jól csinálta a pasi...vagy a b.nöd nem kivánta a pasit.
2009. márc. 27. 16:10
Ha első alkalom volt(köztetek), akkor előfordul. Majd a következő biztos szerencsésebb lesz.
63. supin
2009. márc. 27. 15:16
El ne hidd már amit egy pasi leír. Annak fele sem igaz.
2009. márc. 27. 13:55

Sziasztok!


Sajnos idő hiányában nem volt időm elolvasni az összes hozzászólást, és nem tudom biztos mondta már valaki, de én ehhez annyit fűznék hozzá, hogy míg a párod nem ismeri a saját testét, hogy mi jó neki, mitől jön izgalomba, addig neked nagyon nehezen fog menni! Figyeld minden rezdülését és beszélgessetek, mondja el mi esik jól neki, mit hogyan csinálj, és akkor szerintem nem lesz gond! :) Sok sikert :)

2009. márc. 27. 13:01

Végigolvastam a hozzászólásokat, és jó látni, hogy sok pasi ennyire figyel a barátnőjére! Ez tényleg jó dolog!

Szerintem a bizalom és az odafigyelés a legfontosabb!! Ha megbíztok egymásban, akkor nem lehet nagy gond!

Az odafigyelés is fontos! Legyen hosszú az előjáték, ne ronts neki egyből, hanem szépen lassan, játssz vele!

Mondjuk ha otthon vagytok, és biztos vagy benne, hogy senki nem megy haza, vagy nem zavar, vagy nem nyit be, akkor ez már jó kezdés.

Szerintem az a lényeg, hogy mindent lassan csinálj, kezeld úgy a lányt, mintha az egyik legtörékenyebb dolog lenne.

Nem szeretnék nagyon belemenni, de minden testrészére figyelj oda. Keresd meg az erogén zónáit, mindenhol simogasd végig. ami fontos, hogy a nyakán csókold végig, közben simogathatod a testét. Aztán a mellét is simogasd, a hasát csókold végig, és ezt ismételd, de különbözőképpen. amikor már látod,hogy már alig bírja, mert annyira akar, akkor menj le egy kicsit, kezd el izgatni a csiklóját, de nem közvetlenül a csiklót. Csak nyald végig, aztán a belső combját csókold, haladj egyre beljebb, és újra a csiklónál tartasz. Az is jó, hogy miközben nyalod simogatod a hasát, vagy a mellét, vagy csak fogod a kezét. De érezze, hogy biztonságba van veled, és a legjobbat akarod neki!

A lényeg, hogy izgasd fel amennyire csak tudod, és játssz vele, és pimaszkodjatok egymással.

Sok nő szereti, ha kicsit ki van szolgáltatva. Ez nem azt jelenti, hogy ki kell kötözni, vagy bilincset használni, hanem csak lenyomod a kezét az ágyra.

Vagy csak gyengéden túrj bele a hajába és húzd hátra egy kicsit a fejét, és csókold végig a nyakát!

Csak figyelni kell rá, és ingerelni minden testrészét, csókolóztatok sokat!

És mindig legyen szemkontaktus.

Remélem összejön a dolog nektek!!!

2009. febr. 18. 10:05

Sziasztok.

Végig olvastam a hozzá szólásokat a témához.

Hasonló helyzetben vagyok én is.Már régóta vagyok együtt a barátnömmel de még nem sikerült "örömben" részesitenem,bár azt mondja neki ez igy tökéletes.Már mindent meg próbáltam.Nekem mindig is fontosabb volt az,hogy akivel együtt vagyok a maximumot tudjam nyujtani.Ennek érdekében szerintem mindent meg is tettem,és meg is próbáltam amit irtatok,de ennek ellenére sem sikerült még.Akikkel eddig együtt voltam azt mondták még soha nem éreztek ilyet és el tudnák viselni mindig,de engem mégis a barátnöm érdekel a legjobban.Mostanába megint foglalkozunk a témával,mit és hogyan szeretne stb.Azt mondja egyre jobb.Tudom ezt még fokozni vagy segiteni neki valahogy?Vagy csak várjak türelmesen?Valami gátolja benne,hogy élvezzen?Ezt magában kell rendeznie?Ha neki ez lenne a legfontosabb lépett volna már?

Elsösorban nöktöl várok válaszokat akik hasonló helyzetben voltak és siker lett a vége.Ide irjatok (xdanonym@gmail.com) v. privátba.

Köszi,hogy végig olvastad.

2009. febr. 17. 19:15

remélem nem fognak megkövezni...


ha a "tiltott gyümölccsel" vagyok akkor nekem nagyon fontos, h pl előtte pár nappal ne legyen vitánk, civakodás stb...

mert hiába várom az együttlétet, a várt szeretkezést stb...ha nem tudok ellazulni akkor nem sikerül...bár mit is tesz...


a hely is számít...bár sokszor különösen fel tud dobni egy extrémebb helyzet - munkahelyen egy egy forró gyors és vad szex nagyon fel tud dobni...


máskor pedig a nyugodt körülmények számítanak - a hosszú előjáték, segédeszköz, masszázsolaj, stb...


de fejben, szívben, lékeben ott kell lenni és át kell adni magamat teljesen mert akkor tehet bármit....

2008. dec. 12. 23:57

Próbálj meg egy kis praktikát bevetni: gyertyafény, egy pohár finom bor, illóolajok(pl. jázmin,ylang-ylang), lágy zene

Próbáljátok ki az olajos masszázst.

És legfőképpen hallgass Oxygeenre...:D

57. 8ee31e318f (válaszként erre: 48. - Zsolti911)
2008. nov. 21. 02:25
kedves Zsolt. Sokmindenen mulik az elso alkalom milyen kimenetelu lesz. De elsosorban rajtad mulik. ne magaddal foglalkozz, hanem figyelj oda a lanyra. Figyeld minden rezduleset, es igyekezz oldani a gorcsosseget. Kedvesseggel, odafigyelessel,es ne akarj gyorsabban celba erni mint ahogy o szep lassan megnyilik. Legy vele turelmes, es hagyd hadd fedezzen fel teged, ez is csak meg batrabba es nyitottabba teszi. cirogassatok egymast, ez jol esik mindkettotoknek, es ne az legyen az elso hogy neki esel a csiklojanak. Ha ugy erzi it az ideje, megadja a jelet neked hogy szabad az ut. es odanyulhatsz. minel jobban sikerul beinditanod a lanyt, annal nedvesebb lesz, es annal konnyebben hatolhatsz be. S bar ezt egy no jobban tudja, de ugy gondolom annal kevesbe fajdalmas az elso.
2008. nov. 21. 02:11
Lehet kinevettek de en eleg nagy hatassal voltam minden nore akivel egyutt voltam. a jelenlegi baatnommel az elso este ereztem valami nincs renben. valahogy maskepp reagalt le mindent, es bar elvezte, a csucsig ereztem sosem jut el, barmit probaltam. ez engem is kezdett nyomasztani, es en sem elveztem mar ugy a dolgot. Masnap beszeltunk errol a dologrol es kiderult sosem volt meg olyan jo neki mint velem, mikozben en katasztrofanak ereztem ami tortent. Szerintem mindenkepp beszelgessetek egymassal, es legfokeppen nyiltan. e oldja a gatlasokat, es konnyebb lesz a szex is. nekem sikerult, es azota nekem is jo, es olyan elmenyeket szerzek a baratnomnek mint meg soha senki, es elete elso orgazmusat is nekem koszonheti.
55. Fruzsa003 (válaszként erre: 54. - Access)
2008. okt. 30. 00:58

szia

ha valaki ott van gondolatban az még nem elég szerintem. nincs mindenkinek elsőre se másodjára se sokadjára se... sőőőt olyan is van akinek még soha nem is volt és már nem 17 éves. majd ha megtapasztalja hogy neki mi a jó és mi nem akkor majd talán. ( de akkor se biztos ) sajnos nem úgy van mit a fiúknál h mindig van :(

54. access
2008. okt. 25. 10:36
Talán nem másra kellene figyelni. Ott kellene lenni gondolatban is és arra figyelni, ami közben történik. A gondolatoknak NEM össze vissza kell csapongani!!!!!! NE olyankor gondoljon arra, hogy mit vegyek fel, vagy mit vásároljak, vagy a fodrász mikor fogad. De lehetne sorolni.
53. e792523100 (válaszként erre: 19. - Apafejecske)
2008. okt. 24. 17:52

17 éves,és nem csinálta még önmagának?


Miért? Le volt kötözve a keze: :)

2008. okt. 24. 15:41
sztem nagyon szép dolog h kíváncsi vagy és kikéred a véleményeket. de azért már egy kicsit sok lehet a csajnak is h ilyen görcsösen erőlteted. nem kell mindig mindent megkérdezni vagy megbeszélni sztem. ha van vmi baj mondja majd magától. a lényeg h ne érezze úgy h muszáj mostmár vmit mert a végén még színészkedni fog a kedvedért. amit sztem egyikötök se akar. csak lazán. ;)
51. f9a0a36712 (válaszként erre: 48. - Zsolti911)
2008. okt. 23. 20:19

Ha van ClubTv nálatok, késő este megy egy sorozat, egy idősebb nőci (Sue, azt hiszem, így írják) tök jó tanácsokat ad betelefonálóknak. Érdekes, én is szoktam néha nézni. Neked meg sok új információval szolgál.

Kezeljétek lazán a helyzetet mind a ketten, nem kell elsőre mindennek tökéletesnek lennie. Ja, és ha nem akarsz túl korán lövöldözni, hát előbb intézd el még a randi előtt. Ciki, nem ciki, ez már csak így működik.:-)

Kívánok egy kalappal!:-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook