Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik olyan testvér vagy ikerbabakocsi amit egymás mellé, egymás után is lehet szerelni vagy esetleg szét lehet szedni külön-külön? fórum

Létezik olyan testvér vagy ikerbabakocsi amit egymás mellé, egymás után is lehet szerelni vagy esetleg szét lehet szedni külön-külön? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 3. 07:22
Van egy másik is, az Phil & Teds, szinte ugyanaz, de azt még nem láttam babahordozóval. Az áruk viszont gondolom nem "2 ft"....
2012. aug. 3. 07:22
ennek a kocsinak a sportrészét is lehet csak egyszemélyesként használni ,sőt babahordozóval is lehet variálni ,mindegyik rész minden irányban forgatható és maga a váz egy twin adapter segítségével lesz iker ,ha ezt leveszed egyszerű egyszemélyes kocsi. Sok van belőle ,érdemes keresgélni ,mert úgyis meg tudod venni jó áron ha a lehető legtöbb kiegészítő megvan hozzá.
2012. aug. 3. 07:21

[link]



Csak ezt tudom, aminek az egyik ülésére babahordozó is csatlakoztatható icipici babácskáknak.....viszont nem elérhető Magyarországon. :S

2012. aug. 3. 07:16

szia!

Amire te gondolsz olyan nincs! Bár létezik ikerkapocs babkocsikhoz ,de az inkább esernyőkocsira jó.

De egyfajta kocsi mégis van ami iker és egyszemélyesként is használható,és ezerféle variációs lehetőség ez pedig a bebe confort twin club kocsija.

[link]

2012. aug. 3. 07:11
Nekünk bibitipusú babakocsira szerelhető testvér˝biciglink˝ van. Nem lehet tekerni,de a kinézete bicigli. Én nagyon szeretem, mert nincs útban ( előttem). Ha nem kell könnyedén leveszem, kicsi és a nagy babakocsira is rászerelhető. Hátrány: meg kell tanulni fordulni.
2012. aug. 3. 06:27
Köszi:)Azért vagyok bajban mert a fiam bölcsis és mivel állandoan nincs itthon ezért nem szeretném a nagykocsit feleslegesen tologatni viszont ugy gondoltam ha meg itthon van akkor meg jobban haladok ha mind kettö kocsiban van!!ezért lenne fontos hogy külön szédszedhető is legyen!!!
2012. aug. 3. 06:24

letezik az biztos. Eppen tegnap lattam (igaz meg is lepett, hogy ilyen is van). Az egyik feleben egy baba aludt egy melykocsiban, a masik feleben egy keteves forma fiu uldoglelt. Latszott, hogy varialhato a babakocsi.

Nagyon jo megoldasnak tunt arra ha valakinek ket pici gyereke van.

2012. aug. 3. 06:21
Azért kérdezem mert decemberben fog megszületni a kislányunk,a kisfiam akkor 20 honapos lesz és még öt is szeretném tologatni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook