Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek baj van azzal, ahogy kinézek? fórum

Szerintetek baj van azzal, ahogy kinézek? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 9. 22:22
Vagány szerintem nagyon.
30. 74f8c12b8e (válaszként erre: 21. - Megi04)
2012. aug. 6. 07:20

Dehogy bántom:) ott él egy nagyon kedves barátom,és tudom,hogy az utóbbi években próbálták feljavítani,és ránézésre sikerült is.

Volt valami ilyesmi című magyar film,inkább arra a stílusra gondoltam.

Elnézést mindenkitől aki bántónak érzi- csak közismert hasonlatot akartam mondani,így sikerült.

29. simple (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. aug. 5. 22:43
Hát ez az ing... Önmagában is rémes hát még így kigombolva, meg az a nyaklánc..... Pár dolgon lehetne változtatni.
2012. aug. 5. 22:41
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. aug. 4. 20:17

Nyilván azért fényképezted magad így,mert egyszerűbb volt(és nem is torzít annyira mint szemből),de gondolom nem ezt teszed ki a fb-ra.Csak nekünk készült,h meghallgathasd a véleményünket.

A hajadból csak picit vágatnék,mert különben túl kerek lesz a fejed.A borosta jól állna és divat is.Az aranyláncból férfin csak a hajszálvékony tetszik,de elhagyhatod nyugodtan.És egy kis gyúrás előnyödre válna valóban,így kicsit puhánynak látszol:(A többit már leírták.Eléggé egybevágnak itt a vélemények,így érdemes lenne megfogadnod!

2012. aug. 4. 13:35

A tükörben fotózkodás ultra gáz. Mindegy hogy nézel ki, ne tükörbe fotózd már magad! Mi vagy te, facebook tini??

Az ing nem tetszik. Egy kis mosoly nem ártana, a mosolygás általában megszépíti az embereket.

2012. aug. 4. 10:38

Nekem még sosem volt késztetésem rá, hogy egy közklozeton fényképezgessem magam, de lehet Csongort ott kapta el az ihlet. A jobb kéz tényleg mintha a kolbászt keresné.

Az inget szívesen várják a Náltai Szeretetszolgálatban, a lánccal óvatosan, mert elég fújtós lesz pár év múlva. Amúgy meg ízlés dolga. Én ezt a biggyesztett szájú, felvont szemöldökös arckifejezést nem tudom értelmezni.

(csak egymást közt...Csongor, ugye ez valójában nem arról szól, hogy a külsődet megítéljük?)

2012. aug. 4. 10:38
az ing felejtős.a hajadat kisebbre és ne álljon fel.e testalkatoddal semmi baj
23. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 10. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 4. 10:33
:DDD
22. forgatos (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. aug. 3. 22:09
Ez a kép egy piszoár közelében készült? Hol tartod a jobb kezed?
21. megi04 (válaszként erre: 10. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 3. 21:13
Te csak ne bántsd a nyóckert!:DDDD
2012. aug. 3. 20:51
Növessz bajuszt, szakállat, hajat(még), utána beszélhetünk...:D...egyébként meg légy olyan, amilyen szeretnél lenni, ne ránk hallgass!(: Lehet, hogy valakinek ez jön be...;)
2012. aug. 3. 20:48
Én egy kissé puhánynak látlak. Egy kis izmosodás rád férne, meg ez a frizura sem áll jól. Vágasd rövidebbre, és ezt az inget is tedd el jó mélyre. Egy laza póló jobb lenne:)
2012. aug. 3. 14:43
Kicsit lágyak a vonásaid, sztem jót tenne egy kis borosta, vagy körszakáll, hogy férfiasabbá válj. Próbálgasd melyik jön be neked.:) A mozgás és a fogyás, valóban még jól jöhet. És egyébként meg tényleg az a lényeg, hogy Te mit gondolsz magadról. S amit gondolsz, olyannak látnak mások. :) Csatlakozom ezzel Libra hozzászólásához.:) Sok sikert mind a belső mind a külső világod megtalálásához.:)
17. virus2008 (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. aug. 3. 11:46

Hát őszintén?Nem bántás.


Hajat rövidebbre, és a szemöldököddel csinálj valamit mert túl lányos vagy.


Ennyi!

16. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. aug. 3. 11:44

Baj ? Mi baj lenne lenne ?


Te mit gondolsz magadról ?


Mert az a lényeg!


A világ a te énképed tükre, amit te gondolsz magadról - és vetítesz ki - azt fogják gondolni rólad.

15. b1e131b6d7 (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. aug. 3. 10:45

Semmi olyat nem látok rajtad, ami megakadályozná, hogy nagyon jól nézz ki, ha kicsit adnál magadra. Itt nem a ruhára gondolok, hanem hogy kicsit pufók vagy, ami pl. az arcvonásokat megváltoztatja, de ha lefogynál és izmosodnál, akkor valszeg elég jól néznél ki, egy jó stílussal párosítva az itt fikázó kommentelők nagy részét megkaphatnád.


Egy év futás-bringázás + konditerem és állat lesz. A stílus is maradhat, ha télleg hozzád illik belsőleg is, nem csak felvett.

2012. aug. 3. 09:10
Nekem nem jössz be,azt azért nem mondanám,hogy gáz,ahogy kinézel.A stílus inkább,ami zavaró.
13. Kukacc
2012. aug. 3. 09:09

Szerintem is a legnagyobb baj az inggel van és azzal, hogy jó mélyen ki is van gombolva, a nyaklánc meg virít.

Vedd le a láncot és másfajta inget vegyél fel egy pólót. :)

Kezdj el sportolni, kicsit vágass a hajadból és nincs is semmi baj :)

2012. aug. 3. 08:37
aha
2012. aug. 3. 07:18

Nyugi, nincs veled semmi baj külsőre, hízásra hajlamos vagy, de semmi különös nincs. Az inged sem gáz, ez divat most. A nyakláncot én is mellőzném, túl sötétbőrű vagy hozzá... ne vonjanak le az emberek elhamarkodott következtetéseket. Készítsd időzítővel képet magadról, ha lehet, bár a te korosztályodban ez sem gáz, mert a fiatal srácok nem szeretik, ha más fényképezi őket.

Legyen önbizalmad, ne hagyd, hogy lelombozzák.

2012. aug. 3. 06:30

Attól függ,kinek akarsz tetszeni.

Nyóckerben,félvilági társaságban jó lesz ez,csak még magasabbra emeld az orrod.És vegyél vastagabb láncot.erre egy bizonyos nőréteg is bukni fog.Viszont ehhez mindenképp kezdj el gyúrni,mert bármikor lecsaphatnak.

Meg még faluhelyen lehet ez jó,kiállni a kocsma elé,és ott osztani az észt.Ezt a hatást főleg az inged kelti-az aranylánc meg fokozza.

Ha jobban szituált emberek között akarsz érvényesülni,akkor más ing(egyszínű vagy vékonycsíkos),nyaklánc nélkül.

A fejeddel nincs baj,csak tényleg kezdj sportolni,mert hamar elpuhulhatnak a vonásaid.

9. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 7. - 9f86e86d50)
2012. aug. 3. 06:12
Ezt jol le irttad.Egyet ertek.De egesz normalis fej.
2012. aug. 3. 05:46

Esetleg egy kevésbé beállított, nem ennyire mesterkélt képet tudnál linkelni? Mert ezen nagyon látszik hogy mű :(


Az ing a gáz egyébként sztem... azt a helyedben inkább eltenném a szekrény legmélyebb pontjára.

7. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. aug. 3. 03:06

Nem gáz, mivel a gáz légnemű, tehát nem is látnánk. Ennek tudatában kijelenthetem, hogy fizikailag szembetűnő jelenség vagy. Némi lazaság érezhető is rajtad amint szorongatod az almát várod, hogy beleharapjon a Hófehérke aki majd ráharap a képre. De a másik kezed ejnye már! Majdnem ott van a csúnyádnál. Na az gáz lenne ha látszana. :)

A lányok szeretik a macikat, de talán ezt az inget ne vedd magadra. Mármint a ruhadarabot, mert ez esetben amit írtam magadra veheted.:)

Természetesen csak mint férfiszemmel tudtalak megvizslatni, de egy baráti jó tanács:

A Te mobilkészülékeden biztosan van időzítő, így akár egyedül is tudsz Magadról képet csinálni, úgy hogy ne vágj ilyen mostoha arcot, mint a Hófehérkében a boszorkány. :)

Légy kreatív és hagyd ezt a kislányos manapság trendi pózolást.

6. 5e0c262058 (válaszként erre: 1. - Vcsongor)
2012. aug. 3. 01:56
Miért lenne gáz? Nem kell ennyire pózolni, meg ez az ing nem neked való, de teljesen normális a külsőd. Hajadat rövidebbre vágatnem felül, és nagyon gyorsan elkezdenék sportolni. Nem azért, hogy izmos legyél, alkatilag már erős vagy, csak hogy ne hízz el.
2012. aug. 3. 01:20
hagyjuk*
2012. aug. 3. 01:20
Vv Fecó jutott eszembe. és ez a grimasz.. hayjuk.
2012. aug. 3. 01:19
Magadnak kell, hogy megfelelj. Nekem ez a beállás egyébként, mesterkélt és igen, gáz.
2012. aug. 3. 01:19
Igen...eléggé...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook