Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!! fórum

A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!!

1 2 3 4 5 6 7
60. 9f86e86d50 (válaszként erre: 55. - Pandoracic)
2012. aug. 2. 13:52
Nem azt írta. Azt írta, hogy ezért a helyzetért Ő is felel, nem csak a férfi. Miért baj, hogy a segítség néha egy apró pofon vagy tükör? A tisztánlátás sokkal nagyobb segítség lehet, mint folyton a másikra kenni a hiba okát. Te miért akarsz mindenki másnál úgy empatikusabb lenni, hogy csak a kesergést erőlteted egy hatékonyabb problémamegoldási rendszerrel szemben? Ne bántsuk itt egymást azért mert van véleménye.
59. Kanalasorvosság (válaszként erre: 57. - Júlia*)
2012. aug. 2. 13:51

""Művelt" pasitól hallottam..."


Nem, ezt egy okos, megcsalós pasitól hallottad :))A nők egy része buta! Igen! Buta!!!!!


Mert odamegy a psai és elmondja neki hogy a megcsalás természetes így törődjön bele! Ha még ügyesebb akkor azt is beadja hogy "a nők viszont lelkileg nem megcsalók"!

És ezzel eléri hogy a csaj nem lép félre de elfogadja hogy a férje igen!

Zseniálisan okos pasi és végtelenül buta nő!! :))


És ezt mint olyan pasi mondom aki régóta boldog házasságban él gyerekkel és sok ismerősöm van hasonló helyzetben, miközben több régi "portyázó" haverom ugyan úgy eteti ma is a csajokat!


De ez durva :)

Nem gondoltam hogy még van ma is csaj aki beveszi ezeket az alap átverős dumákat :)

Bár az is igaz hogy sokan vannak még ma is aki beneged 3-4 fős "csoportot" ha felcsönget hozzájuk hogy -"teccsék mán beengedni naccsád, csak wc-znék egy gyorsat!"- aztán meg pislog hogy kirabolták!!!

Wow...

58. Noarashi (válaszként erre: 45. - F826024eea)
2012. aug. 2. 13:36

Jaj már, de okos itt valaki :) Rajtam kívül.

Önzőség??? Na hiszen, rohadt önző az a nő, aki szeretne a férjétől egy gyereket.

Az már más kérdés, hogy vannak olyan alapigazságok, hogy egy gyerek sem javít egy szar kapcsolaton.

Plusz kutyából nem lesz szalonna.

Na megint elővettem a közhelyszótárt.

2012. aug. 2. 13:30

Ha nem tudod neki elfelejteni, akkor hogyan lehetne megbocsátani?

Nyuszika a legszebb lány az erdőben.

Nem csoda hát, hogy összejött a rókával.

Persze együttlétük nem maradt eredmény nélkül, nemsokára megszülettek a kis csemeték, de valahogy mindegyik a disznóra hasonlított.

A róka nagyon megharagudott, és kidobta nyuszikát a házából. Azonban még mindig nyuszika volt a legszebb lány az erdőben, így történhetett meg, hogy nemsokára a délceg farkas karjaiban találta magát. Együttműködésük gyümölcseként nemsokára utódaik születtek, de valahogy ezek is a disznóra hasonlítottak.

Megharagudott a farkas és kidobta nyuszikát a házából. De hát még mindig nyuszika a legszebb lány az erdőben, így nemsokára megakad rajta a medve szeme. Ez a kapcsolat sem maradt eredmény nélkül, ismét jöttek a bébik, akik természetesen a disznóra hasonlítottak.

Mi ebből a tanulság?


- Minden férfi disznó!


Örök igazság.

"Művelt" pasitól hallottam, hogy a nős férfiakat két részre lehet osztani.

Hűtlenek, vagy

impotensek.


Hol kezdődik az impotencia?

-Otthon.


Nőket szintén két részre,

van, aki már tudja, hogy megcsalták,

van, aki még ezután fogja megtudni.

2012. aug. 2. 13:27

Ilyen emberhez nem szabad ragaszkodni!Vannak olyanok, akik a farkuk után mennek és semmi nem érdekli őket. Nem vagyok róla meggyőződve, hogy ahol dolgozik, nincs neki állandó kapcsolata.

Fiatal vagy, előtted az élet! Örökké másodhegedűs akarsz maradni? Amikor prímás sőt karmester is lehetnél?

Azt javaslom mielőbb állj munkába, függetlenítsd magad, legyél önálló.De legfőképpen szerezd vissza az önbecsülésed! Sok sikert

55. pandoracic (válaszként erre: 45. - F826024eea)
2012. aug. 2. 13:25
Te mitől érzed különbnek magad bárkinél is?
54. N.Eszter (válaszként erre: 1. - Edó89)
2012. aug. 2. 13:23

Mit szeretsz ezen az emberen, aki terhesen megcsalt, becsapott, megalázott?????

Inkább gyűlölnöd kéne.Alkoholista, bunkó,jellemtelen.

23 évesen még nem kell iyen kompromisszumot kötni!

Szedd össze magad, fogyj le, legyél csinos.Tanulj, legyen egy jó végzettséged, hogy a saját lábadra állj!

Eszedbe ne jusson még egy gyereket szülni ennek a tahónak.Ha akarod, megtalálod azt az embert, aki mellett nem szenvedés az élet.

Szabadulj tőle, amilyen gyorsan lehet!

53. Reno77
2012. aug. 2. 13:23

23 éves vagy! Előtted az élet! Leragadsz egy ilyen ember mellett és esetleg szülsz is még neki?

Ha egy picit is fontos vagy önmagadnak akkor elhajtod a fenébe és keresel magadnak valakit aki meg is becsül!

Azt még elfogadom, hogy valaki ilyen esetben leragad 40 felett, 2-3 gyerekkel egy ilyen férfi mellett, de huszonévesen....

Állj a sarkadra!

52. pandoracic (válaszként erre: 1. - Edó89)
2012. aug. 2. 13:13

Szépen leírtad a gondolataidat.

Azért én a helyedben elgondolkodnék rajta,hogy érdemes-e ezzel az emberrel együtt maradni.

A szeretetnek sem szabad mindent eltűrnie.

Fiatal vagy,lehetne még olyan párod is akár,aki a tenyerén hordoz,és a gyerkőccel együtt fogad el téged.

Vannak férfiak,akiknek az idősebb,vagy bármilyen nő megfelel,ha épp olyan kedvük van,vagy igényük van bizonyos dolgokra.

51. Natus87 (válaszként erre: 49. - Natus87)
2012. aug. 2. 13:06
Persze ez csak akkor igaz,ha a férfi is szeretné a babát,és nincs "belekényszerítve".Ha igen,akkor lehet megcsalja,de valószínüleg baba nélküs is megcsalná...
50. Noarashi (válaszként erre: 41. - Nikita83)
2012. aug. 2. 13:06

Egyszerűsítsünk: A nők többségét megcsalják.

De kérdem én, kivel? Akikkel megcsalják, valszeg azoknak is van párjuk :)

Tehát a férfiak többségét is megcsalják :)

Minden ember hazudik ( Dr. House)

49. Natus87 (válaszként erre: 44. - Emmaszabo22)
2012. aug. 2. 13:04

Minden egyes szavaddal egyetértek. :)

Szerintem is kiábrándító így gondolkodni.Mért lépne félre,ha már arra a döntésre jut a férfi is,hogy babát szeretne a párjától,kétlem hogy más nőkön járna az esze.

2012. aug. 2. 13:04

Itt sokan azt írják, hogy minden elismerésük.

Mégis mihez?? Hogy a fórumindító időközben átment lábtörlőbe???

Itt szó sincs megbocsátásról, ahhoz illő lett volna bocsánatot kérni és úgy viselkedni.

Pasi vígan van, tudja h mindezt megteheti. Nullajános az ilyen. Olvastam előzőleg vmelyik hozzászólásban, hogy biztos a másik nő meg tudta azt adni, amit a feleség nem. Hát remek. Még a végén sajnálni kell szegény pasit. Talán ha kinyitja a picike száját, és kinyögi h mi nem kóser, azon lehet javítani. De a gyenge pasikáknak egyszerűbb félrelépni.

47. 7c1b33f71d (válaszként erre: 34. - 9f86e86d50)
2012. aug. 2. 13:04
Kedves Uram. Ez nagyon szepen megspekelt Gyümölcs kosar igaz a Vampirok jegkasat szivhattak szivoszallal ilyen hösegben es az ilyen forrohelyzetben :)Az Ön csipkebe csomagolt burkolt valaszat sajnos a Szemellenzös es földöntulirajongassal ragaszkodo Emberkeknek ez tul magas mint a Viztorony es minden marad a regimederbe ha apaly ha dagaly jön, Szeretni fogjak a Hübele Balazsokat örökkön örökke . Amen :)
46. f826024eea (válaszként erre: 8. - Vicaaaa)
2012. aug. 2. 13:01
Vicaaaa, teljesen igazad van, de jobb esetben ilyet csak egyszer él meg egy nő. Később ha már csak a gyanúját is látja egy hasonló folyamatnak, már lép is le! Aki megélt már egy ilyet, az nem fog újra belemenni a játékokba.
2012. aug. 2. 12:56
Először azt szerettem volna írni, hogy minden elismerésem hogy annak ellenére amit a férjed művel(t), még mindig esélyt adsz neki a változásra. De! Gyereket szülni egy ilyen kapcsolatba azzal a céllal hogy talán megváltozik ettől. Ez milyen önzőség már! Már elnézést, de Te sem vagy jobb nála. Ebben az egészben a gyerek szívta meg a legjobban, pont az aki ártatlan ebben. Mint ahogy általában szokott lenni...
2012. aug. 2. 12:47

Rossz volt végig olvasni ezt a cikket. Én most töltöttem be a 23-at, 3 éve vagyok együtt a párommal, és 2 éve együtt is élünk, szeretem és babát is szeretnénk majd, de még várunk. Azt vettem észre a baráti körömben, hogy mindenki rohan férjhez menni gyereket szülni, és nem értem. 1 év ismerettség után, esküvő majd rögtön baba is...Se a gyereknek nem jó ez se a szülőknek. Ilyen fiatalon bármi történhet... De úgy vagyok vele mindenki maga dönti el mikor áll rá készen.

Az viszont másik kérdés, hogy hogy tud vki olyannal együtt élni aki csalja, semmibe veszi, elhanyagolja és a leírottak alapján tuti nem szereti!? Ez számomra hihetetlen. Egy 23 éves nő ne mondja már nekem, hogy fél, és inkább leéli az életét így, mint hogy lépjen! Érdekes hová tart a mai világ. Én sem vagyok tökéletes, biztosan van amit rosszul csinálok, de akkor sem vagyok gyáva. Bár az is lehet, hogy a nők többsége inkább a kényelem miatt megy bele egy ilyen kapcsolatba, ki tudja... Én csak azt tudom mondani, hogy ienkor tök mind1, hogy a nő szerelmes-e vagy nem, ezt nem engedheti meg senkinek sem, hogy így bánjanak vele!


Nem olyan régen volt egy fórum, ahol azt ecsetelték, hogy ha vki terhes akkor 99,99% hogy a férje/gyermeke apja/ MEGCSALJA. Ez akkora badarság! Én még én voltam leugatva, hogy mien naív vok stb... Sztem ha egy pár úgy vállal babát, hogy mind két fél tényleg, tiszta szívből vágyik a kis csöppségre, akkor a pasi fejében meg se fordul a megcsalás!

2012. aug. 2. 12:47
Megette a fene azt a házasságot, ahol a felek egymás telefonjában kutakodnak.
42. nikita83 (válaszként erre: 1. - Edó89)
2012. aug. 2. 12:44

Gyermek ide vagy oda, én tuti elhagytam volna a helyedben a férjedet.

Egy ilyen ember kell neked, aki nőzik....kocsmázik....hazudik?

41. nikita83 (válaszként erre: 6. - Virus2008)
2012. aug. 2. 12:41

Szerintem a nők többségét megcsalják amikor terhes.


Ezt komolyan írtad??????

Csak meresztem a szememet. Azt hittem rosszul látok.

40. andi6020 (válaszként erre: 6. - Virus2008)
2012. aug. 2. 12:35

"a nők többségét megcsalják amikor terhes"


Ne haragudj, de ez egy baromság. Honnan veszed?

39. 08e46ada5d (válaszként erre: 33. - Ageeca)
2012. aug. 2. 12:17

Ne haragudj, hogy pontosítok, de Magyarországon teljesen irreleváns, milyen okból kérik a házasság felbontását, nincs kihatással a vagyonmegosztásra, gyermekelhelyezésre, stb.. Jogszolgáltatás van, nem igazságszolgáltatás, sok esetben fel sem kell tárni az okokat, ha közös megegyezés van.

Amerikában viszont már egészen más a helyzet.


Elnézést, ha kicsit off voltam.


Edó, én borzasztóan sajnálom ezt a helyzetet, és nem értem azokat, akik ilyesmit írkálnak, miért kellett ilyen fiatalon házasodnod és gyermeket szülnöd? Nagyon könnyű beírni két perc alatt ilyen okoskodó véleményt, jól belerúgni a másikba anélkül, hogy ezzel bármiféle tanácsot adnának.


Őszintén kívánom, hogy boldogabb életed legyen, és az életed úgy alakuljon, ahogy Neked a legjobb.

2012. aug. 2. 12:07
majd elmúlik....
2012. aug. 2. 11:53
Puff.
36. Kukacc
2012. aug. 2. 11:50
Nem akarok rosszindulatú lenni, de lehet, azért nincsenek a nőtől friss üzenetek, mert már a férjeddel lébecol külföldön.
2012. aug. 2. 11:13

Az alkonyat egy jó film, de nézd meg Bellát, tátott szájú bamba kiscsaj, akarsz a sorsára jutni? Otthonodban ülve várva a csodát, hogy a férjed egyszer csak megváltozik, leszárad a töke vagy impotens lesz? "Kutyából nem lesz szalonna. ”



Miért nincs szerkesztőgomb? :)

2012. aug. 2. 11:09

Kedves Edó89!

Megnéztem, onnan tudom, hogy a Twillight pont 2088-ban jelent meg. Magyar címe az alkonyat, ami rá két évvel Nálatok is elkezdődött. Gyanítom, hogy a párod azért érkezett haza későn, mert egy vegetáriánus vámpír kiszívta a nyakát. Mondjuk ez furcsa jelenség mert a vegetáriánus vámpírok már nem csinálnak ilyet hanem a szívószálas technikával fejik ki a „bikatejet”. Szép nem szép, az otthoni fejőgép elromlott, így a férjed átmenetileg bérelt egyet.

Tudom nem szép dolog, hogy tárgyasítalak Téged, mikor alany vagy, de ezt Ő tette Veled. Nem tudom, hogy kommunikációs eszköztáratok mennyire feltett/fejlődött ki mostanra, de figyelmedbe ajánlok valamit:

A vegetáriánus vámpírharapás i harapás, és bizony a férjed friss húsinak tekintette a szívós hölgyet. Mindkettőtökben változás zajlott le, Te egy új életnek adtál teste, Ő meg egy új testet hívta életre a szenvedélyt. Azt csak Te döntőd el, hogy mennyire teszed félre az önbecsülésed, és hagyod hogy a megfertőzött férjed továbbra is terjessze a kórt kapcsolatotokban.

Viszont ez szívás és nem a vámpíroknak, hanem Neked. S bár hőségriadó van, de a férjednek a szobában is leéghetne a bőr a „pofájáról” ezek után. Az árulás sosem szép, viszont Te pont az egyik legszebb időszakban kaptad, tehát ezeket az opciókat választhatod:


- Elfogadod az újdonsült vegetáriánus vámpírtársad, néha megreszeled a répáját, és mindent lenyelsz a kapcsolatotokban. MINDENT!

- Külföldön dolgozik, így a kontrol tarthatatlan, pedig a bizalom alapja, ha az nem rendül meg. Ha nem akarsz amögé a mentség mögé bújni, hogy bizony a pénze simogató, akkor eldöntöd, hogy Neked mi fér bele a kapcsolatba és:


a., Átértékeled a neveltetésed és a lelki alapokra építve (ha ezek után vannak/lesznek Te is megcsalogatod őt, így boldogan üzekedtek életetek végéig. (Nyitott kapcsolat.)


b., Ezt a jövőképet elképzelhetetlennek tartod, keresel mást, de nem mindenáron, rendezed a belsőd, és a gyermekednek egy következetes döntőképes felnőzz példaképet állítasz.



Nehéz ügy, mivel írásodból úgy érzékelem, hogy nem akartál tudomást venni a hétköznapi szörnyek fertőző üzekedési szokásaiból. Az alkonyat egy jó film, de nézd meg Bellát, tátott szájú bamba kiscsaj, akarsz a sorsára jutni? Otthonodban ülve várva a csodát, hogy a férjed egyszer csak megváltozik, leszárad a töke vagy impotens lesz?l nem lesz szalonna.”

A cikked nagyon jó, de egy olyan kapcsolatot mutat be ahol a nő bár terhes ezalatt is bevállalja a kommunikáció nélküli orális szexet, és csak nyel és nyel, és a bizonyítékok ellenére sem csavarja le társa tökét. Gratulálok, ez kezd hasonlítani a feltétel nélküli ragaszkodáshoz. Kérdem én, szeretet ez? Hiszen ha nem szereted önmagad, ilyen érzéseknél Magadban keresed a hibát, lévén vastagodtál, és nem az a lényeg, hogy a férjed kiben vastagodott, akkor mit vársz a jövőtől?

A valóság csúf, vagy széppé teszed Magad számára, vagy belefáradva örökre megmaradsz a sóhajok völgyének állandó lakója. Válassz. :)

33. Ageeca
2012. aug. 2. 11:09

Gyerek ide vagy oda, én elválnék! A megcsalást, ha bizonyítékod van, sokkal nagyobbra veszik a bíróságon...

Aki egyszer megtette, az megteszi másodjára, csak sokkal nagyobb titokban.

Írtad hogy emiatt sokszor veszekedtetek. A pasi nem hülye, legközelebb titokban csinálja, törli az smst, a hívást, átírja a nevet a telefonban....

Akkor kellett volna lépned mikor először megcsalt... Nem évek után, mikor azt hiszed hogy minden rendben lesz, és nem csinálja többször.



Bocsi ha bántó voltam.

32. Zebra25 (válaszként erre: 6. - Virus2008)
2012. aug. 2. 11:04

jaj már

ekkora badarságot

aki meg akarja csalni a párját az akkor is megcsalja ha nem várandós

2012. aug. 2. 11:03

Nagyon nagyon sajnállak:(

Én idén januárban szültem, szülés után nem volt rajtam súlyfelesleg, hanem Én a szoptatás alatt híztam sokat ám. De a férjem 1 másodpercig sem piszkál, hogy miért nem fogyok már le meg ilyenek. Első a fiam, szoptatom amíg bírom. Addig is eljárok tornázgatni heti 3 alkalommal, hogy tovább ne hízzak. Na a lányeg, hogy egy ilyen érzékeny időszakban az Ő támogatása lenne a legszükségesebb egy anya és a gyermek számára. Ő meg eljár kefélni meg ilyenek. Hát tuti, hogy már rég utilapot kötöttem volna a sarkára.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook