Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!! fórum

A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!!

1 2 3 4 5 6 7
150. Noarashi (válaszként erre: 149. - Rewt)
2012. aug. 4. 10:58
Szívesen :)
149. rewt (válaszként erre: 145. - Noarashi)
2012. aug. 4. 10:20
Köszönöm szépen a segítséget!
148. rewt (válaszként erre: 143. - Birgi74)
2012. aug. 4. 10:19

Igen. Ez életben ritkán fordul elő..

Pl. a dunaszerdahelyi csoport - vagy "tömegmészárlás" is... - de előfordul...

De most itt nem is annyira az a lényeg, hanem a közösség, a nyilvánosság viszonya az ilyenhez. Ki mit lát súlyos törvény sértésnek és mi az ami akceptálható..


Az, hogy az emberek érzelmi alapon döntenek , elég gyakori ....

147. rewt (válaszként erre: 140. - 9f86e86d50)
2012. aug. 4. 10:14
Értsem úgy, hogy ilyen még nem fordult elő...? Hogy Brevik is "egyensúlyozott"...?!
146. rewt
2012. aug. 4. 10:09

Rossz hírem van... A felbérelt elvégezte munkáját és megölte a lányt...

A szenátus meg kioktatott - ha nem értek hozzá - ne ilyen kérdéseket tegyek fel.

Arra kiváncsiak: A közvélemény szerint ki itt a legártatlanabb és ki a legnagyobb bűnös..? Vagyis sorrendet akarnak olvasni...


A felbérelt alvilági alak: Engem a k...k átvertek és minden pénzemtől megszabadítottak. Amikor a Fiú elmondta milyen tiszta szívvel szerette ezt a k..-t megtettem amit jónak láttam.


A lány ügyvédje: A lány a legmélyebb tiszta szerelemmel lobogott a Fiú iránt - ezért volt hajlandó "lehajolni". Ő ne csalt, ő áldozatot hozott a szerelméért.


A csónakos: Piacgazdaság van - vagy nem..? Különben is - nem kényszerítettem, hogy "átmenjen", hogy lehajoljon - ő jött, van rá tanúm.



--------

Remélem, rövidesen beszámolhatok a szenátus előtt, hogy ki volt a legártatlanabb és ki a legbűnösebb és ki volt e két szélsőség között...

145. Noarashi (válaszként erre: 138. - Rewt)
2012. aug. 4. 09:28

A csónakos egy szarházi.

A fiú egy barom.

A lány egy hülye.

És ebben a történetben nincs szerelem.

144. Noarashi (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 4. 09:25

Kedves Feri!

Én egy szót a jellemzésedből kihagynék: normális

Ugyanis akikről te írsz, azok csak pasik, mégcsak nem is férfiak. Valószínű elég puhapöcsök, legalábbis lelkileg, mert azt hiszik, hogy attól férfiak, hogy még a legyet is megdugják.

Közben ezek a magukat hú de kemény f.szoknak gondolt nullajánosok csak dugni tudnak. Legtöbben nem is értenek a nőkhöz. Legalábbis kielégíteni az ilyen nem tud nőt, ő csak használja.

Igen, vannak ilyenek is. Nem is kevesen. De ezek inkább szánalmasak, de nem férfiak.

És úgy gondolom, talán egy férfi több egy puszta ösztönlénynél. És ő uralja a farkát, nem pedig az őt.

143. birgi74 (válaszként erre: 141. - Rewt)
2012. aug. 3. 21:59
Hat a meseben talan... de a valo eletre vetitve ennek szervezettbunozes szaga van ... :) marmint h csak ugy kerulhetek kozel a szerelmemhez,ha magam is odaadom... vagy mi? Az eletben ez eleg ritkan fotdul elo,nem?
142. 9f86e86d50 (válaszként erre: 141. - Rewt)
2012. aug. 3. 21:48
Vágod, hogy ugyanarról beszélünk? Oksa! :D
141. rewt (válaszként erre: 140. - 9f86e86d50)
2012. aug. 3. 21:43
A lány azért ment a fiúhoz, mert vágyódott utánna, mert szerette. Nem volt szándékában a hűtlenség - sőt , annyira szerette, hogy a legdrágábban is hajlandó volt fizetni azért, hogy láthassa szerelmét...
140. 9f86e86d50 (válaszként erre: 139. - 9f86e86d50)
2012. aug. 3. 20:33
Meg érdekes dolog a hűtlenséget öléssel ellensúlyozni...
139. 9f86e86d50 (válaszként erre: 138. - Rewt)
2012. aug. 3. 20:29

Szép mese, de ritka ha valakinek ily mód hűtlen a kedvese. Eme erkölcsi tanmesével cseles kérdést vetsz fel, de a híd meg nem léte ez esetben egy testhezálló testcsel. S bár ily mód ez jó agytorna, látókörnövelésre, mégis az egyik félnek jó indok, a szemellenzésre. A fórumban nem erről van szó Árgyélus Királyfi.:) Erre annyit mondhatnánk szegény csaj így járt ni! Meghozott egy áldozatot, bele is halt szentem, mert a férfi vak volt... Nem látta ez esetben nemesnek vélt tettet.


De tényleg nem erről van itt szó, meg a kivételek kereséséről.:)

138. rewt
2012. aug. 3. 19:53

Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy város. A várost egy folyó választotta két részre és csak egy híd kötötte össze a két partot.

Ez is elég volt ahhoz, hogy nagy szerelemre lobbantsa a város különböző részeiben élő fiút és lányt...


Csodálatos egy szerelem volt...


De, sajnos jött a vihar és az árvíz amely elvitte a hidat..


A két szerelmes sóvárogva nézett esténként a holdra tudván: "Ő most látja a Holdat és tudja , hogy Rá gondolok..."


Nem csak szerelmesek voltak, de szegények is.. - így nem tudták megfizetni a csónakost, aki a veszélyes folyón is biztonságosan átvitte volna valamelyiküke..


"Ez kevés" - vetette oda a csónakos a lányak, amikor meglátta nála a pénzt. "De, ha nagyon akarod..., látod amott azt a szürke ajtós házat..? Menj oda, és várj meg. Utánna átviszlek - és a pénzed sem kell..!"


Megrettent a lány és sírva haza futott...


Ám a sóvárgása és vágya a szíve szerelme után nem hagyta pihenni.. Másnap este sürelmeskor ott állt a szürke ajtó elótt.... A csónakos is észrevette. Még váratta egy kevésig, aztán intett a lánynak , hogy menjen be és ő is bement...


Határtalan volt a fiú öröme, amikor meglátta a lányt. Örültek egymásnak és boldogok voltak. Mikor alább hagyott a szerelem mámora, a Hold betekintett az ablakon és látta, ahogy beszélgetnek..


"És..., miből fizetted ki azt az átkozotta, azt a csalót..?" kérdezte a fiú amikor megtudta, milyen sok pénzbe kerül egy átvitel..

És szó, szót követve a lány mindent elmondott...


Hogy rövidre fogjam: A fiú rezzenéstelen arccal hallgatta, de felfogadott egy embert abból a pénzből amelyet a szerelmének szánt (csónakra, közös életre), hogy ölje meg a lányt mert az csak egy közönséges ringyó...


Kitudódott.. Bíróság lett belölle. Most megyek a bíságra.

Kérem Tisztelt Hoxa Esküdszék - mondjanak véleményt.

Ki volt tisztességes...? Ki volt becstelen... , ebben az ügyben....???

Kérem támaszkodjanak természetes erkölcsi érzékükre és mondják el véleményüket...!


--------

Ez az én hozzá-szólásom része, -előbb meghallgatom fórum véleményét - aztán elmondom én is az enyémet a 23 éves férjét szerető fiatal édesanyának.

137. pandoracic (válaszként erre: 131. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 3. 17:53

Én idáig csak egyetlen pasinál éreztem ilyet,ővele viszont mindig.Csak kár,hogy neki ez nem volt elég.


Én is bízok abban,hogy megtalálom azt,aki nem fog félrejárkálni.Tudom,hogy nem minden férfi olyan.De a legtöbb sajnos igen.És ez tényleg nem iskolázottság függvénye.

Inkább a felelősségvállalás számít jobban,és az,hogy becsüljük és tiszteljük-e annyira a párunkat,hogy kitartsunk mellette jóban-rosszban.

136. pandoracic (válaszként erre: 132. - 9f86e86d50)
2012. aug. 3. 17:48

:),igaz,hogy humoros,de szerintem durva,pláne,hogy te is ilyen voltál.

Szóval ez rád is igaz ám,ugye tudod?

Ne sértődj meg létszi.

135. e39364c662 (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 3. 17:40
Azért bízom benne, Feri,hogy létezik olyan férfi, aki a partnernőjét csak... Pontosítanék, Társát, Párját...
134. júliusi (válaszként erre: 1. - Edó89)
2012. aug. 3. 16:11

A cikkedet olvastam el még csak, a Hsz.-at nem.

Sajnálom,ami veled történt.Nekem is 2 éve hogy megcsalt a férjem.

Sajnos, nem mindig szebb,és fiatalabb nővel csalják meg az embert.

De Te még tényleg nagyon fiatal vagy, a fiam hasonló korú.Megérte megbocsátanod,mit érzel?

Azóta szakított a nővel, megbánta, a tenyerén hordoz?Megbeszéltétek a dolgot alaposan?

133. be749d73f9 (válaszként erre: 132. - 9f86e86d50)
2012. aug. 3. 15:29
:DDD Pedig ezért megérte!!! :P
2012. aug. 3. 15:25

Kedves Nők!


Azért ne támadjuk le Fercsit, mert nem szívleli a hűséget. Ő ilyen kis tesze-tosza, ide-oda teszi tossza, nem ragozza. :) S akad Neki satnya falat, ki érte kaparja a falat, számba veszi, emberszámbaj, lukba veti, s újra szájra. Rájár a rúd, máskor ő rudaz, Ő ilyen, nem kertel, kalauz s lyukaszt. Ösztönlény, kit ösztöne ösztökél. s lehet majd impotens korában ráeszmél, hogy lába közt már csak ősz tök él...

Na akkor majd mert most nem kertelt, lehet kertet ápol, s a fiatal vérmérséklete már távol, lesz 600 unokája, s Ő vidám nagypapi, felügyelő saját óvodában ki az életre tanít.:)

Ne bántátok, amúgy sem nebáncsvirág, szerintetek a gaz, van akinek az Ő jelenléte lesz a vigasz tapasz. :)

131. 74f8c12b8e (válaszként erre: 127. - Pandoracic)
2012. aug. 3. 14:47

Azt én nem látom akkora problémának,hogy ezen jár az agyuk,mert nem mindig tudatosan teszik,hanem a hormonok ronangálnak bennük-

(én is éreztem már párszor ilyet,hogy mindjárt megveszek,ha nem markolhatom meg azt a férfit(aki nem a párom volt).Ez ilyen észnélküli ,erős késztetés.)

Ám: ha valakinek van esze,akkor iylen lobbanásokért nem kockáztatja a jól működő kapcsolatát.

Az ember,ha férfi,ha nő,legyen büszke arra,hoyg van esze,és azzal dönti el,hogy mit tesz,vagyis hová teszi és hová nem.

130. 74f8c12b8e (válaszként erre: 119. - Bella2011)
2012. aug. 3. 14:40

???Mért baj az,ha ide ír? Ha nem írnának férfiak,jóval kevesebb szemszögből,akár elfogultan látnánk dolgokat.

Valószínű nincs egyedül ő ezzel,sőt sokan ilyenek(de azért korántsem mindenki),mert könnyű a könynebb utat választani,a félredugást,meg utána a körömszakadtig tagadást.

129. be749d73f9 (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 3. 14:39

Töketlen pöcs? És te mi vagy ezzel a világ-bunkó hozzászólásoddal??? Vagy esetleg a nem lévő szexuális életedet akarod ezzel magadnak valóságosabbá tenni??? Hogy milyen jó lenne, ha..... Szánalmas!!

Tudod, azzal, h minderre még büszke is vagy, nem is érdemelsz mást, csak h ennyi jusson egész életedben!!! Lyukról lyukra járj, mindenféle érzelem nélkül, amíg csak a lelked bele nem rohad!!! Ja és majd akkor jön csak az igazán fájdalmas időszak, mikor rájössz, h teljesen egyedül maradtál!

128. 74f8c12b8e (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 3. 14:36

Azt hiszed,ezzel nagy szám vagy,mi? :D

Sokkal könnyebb félredugni,mint hűségesnek lenni,úgyhogy ne legyél büszke magadra.


Remélem,hogy a nőitek sem hülyék,és ők is félredugnak,mondjuk a pasijuk barátaival?..ebben a nívós társaságban.

2012. aug. 3. 14:26

Akárki akármit mond,azért a legtöbb férfinak ezen jár az agya.Sajnos.

És teljesen mindegy,hogy egyetemet végzett,vagy pedig iskolázatlan.

Elég nagy részben igaza van ennek a Ferinek.

Addig,amíg nem érik fel ésszel,hogy nem az adja az életben a legszebb dolgokat,addig sportot űznek abból,hogy minél több nőt megkapjanak.



Kobudera:Nem kötözködésből írom,de nem durva egy kicsit ez az átköltésed?

126. 52e9416b15 (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 3. 14:20
Elég hülye felfogásod van.
125. 9f86e86d50 (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 3. 14:15

"Feri te,

Hallod-e?

Jer ide,

Jer, ha mondom,

Rontom-bontom,

Ülj meg itten az ölemben,

De ne moccanj, mert különben

Meg talállak csípni,

Igy ni!

Ugye fáj?

Hát ne kiabálj.

Szájadat betedd,

S nyisd ki füledet,

Nyisd ki ezt a kis kaput;

Majd meglátod, hogy mi fut

Rajta át fejedbe...

Egy kis tarka lepke.

Tarka lepke, kis mese,

Szállj be Feri fejibe."


Volt egy ember, nagy farokkal.

Mit csinált? elment egy lányhoz.

De nem volt szíve szerelme,

Kapta magát, televerte.

És vajon minek

Szexelte meg

Azt a keblet?

Nemi szervet

Jó így meglocsolnia?

Vagy ihatnék?... nem biz a.

Merev szervével a kezében

Az utcára ballag szépen,

Ott megállt és körülnézett;

Ejnye vajon mit szemlélhet?

Tán a cicis szoknyás lányt ott?

Hisz olyat már sokat látott...

Vagy a szomszéd falusi szoknyát?

Hisz azon meg nem sokat lát...

Vagy tán azt az keblet,

Mit alig ruha elfed

Látszatnak hordva?

Arra sincsen gondja.

Mire van hát?

Elugatta!

Már csak megmondom, mi végett

Nézi meg a mellbőséget,

Aztán lentebb mért nyalja ki?

Tyúkot akar tölteni.

Ninini:

Ott az Tyúk,

Hú, buta hattyúk,

Nem szalad!

Pillanat,

S odabenn van,

Benn a lyukban.

A mi emberünk nem rest,

Így görnyed egyenest

A lyuk mellé,

S beleönté

A tyúk sziszegett;

Majd torkig tele lett.

A szegény kis csirke

ő akarta így? Nem!

Hanem aztán csak átverték,

Hamis maggal megetették.

A tyúk becsületét megcsípték,

A magos zacsit hazavitték,

S mostan...

Itt van...

Karjaimban,

Mert e zacsis

A gaz hamis

Te vagy, Feri, te bizony!

124. Cippora (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 3. 14:11

"Egy a cél!Dugni"


Ennyi célod van az életben???Elég sz@r...

123. Gavrilo1 (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 3. 13:50
Mert az ismerősi köröd is sötét!
122. dreamer*.* (válaszként erre: 118. - Feri36)
2012. aug. 3. 13:48
jézusom, na ezt a fajt nevezzük mi, nők bunkó tapló "férfinak" :D a többi no komment:D
121. catswd
2012. aug. 3. 13:31

Kedves cikkíró, belőled lábtörlő lett. Nem bocsájthattál meg semmit a férjednek, mert nem kért bocsánatot, sőt el sem ismerte, hogy hibázott és bántó dolgot tett/tesz feléd.

Folyamatosan megcsal, semmibe vesz... Te nem bízol benne (hisz gondolom nem ő adta oda a telefonját, hogy szivi nézd már meg milyen sms-ek jöttek a macámtól...), őrlődsz, féltékenykedsz, veszekedsz, ő meg lesz.rja kb.

Rövid úton meg kellene szabadulni tőle. Fizesse a gyerektartást, vehet a gyereknek vattacukrot és éljen azzal, akivel most megcsal. Te meg szépen szerezd vissza az önbecsülésedet, néha bízd nagymamára a gyereket, járj barátnőkkel moziba, strandra, bárhová:) havonta minimum kétszer :). Lásd meg hogy fiatal vagy, szép, csinos tudsz lenni, és már gyereked is van (nem babaprojektre keresel pasit) -- hidd el kelendő leszel, és találhatsz olyan férfit, aki nem otthoni rongyszőnyegnek használ, hanem megbecsül, szeret és normális családot tud alkotni veled és a kisgyermekeddel.

A férjed apa-mintának, ember-mintának is selejtes, gondolj bele mit fog látni a gyermeked? Hogy anyu boldogtalan, meg ideges mert apu folyton megcsalja,és ez a "család", ez két ember szerelmi "kapcsolata"?

Ragaszkodás -(mert ehhez az emberhez már csak ragaszkodsz, nem égi módon és nem hőn szereted)- miatt nem kell elrontanod sem a saját sem a gyermeked életét.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook