Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor érdemes az iskolai füzeteket beszerezni? Úgy gondolom augusztus végén lehet a legolcsóbb, szerintetek? fórum

Mikor érdemes az iskolai füzeteket beszerezni? Úgy gondolom augusztus végén lehet a legolcsóbb, szerintetek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. aug. 4. 14:53
bocs elírtam az előbb. táskát, meg tornazsákot vettem neki. tolltartót még nem:) hiába ,a meleg...
36. zakajeo (válaszként erre: 33. - C22ca7f12f)
2012. aug. 4. 14:53

elnézést az offért mert ép nem füzetről beszélünk:)

ha jó tágas a cippzáros rész akkor ugyanolyan jól átlátható...én a plussz szineseknek külön cippzáros tartót teszek el így a tolltartóban csak az ép használt órákon szükséges dolog van tehát átlátja jól.

35. c22ca7f12f (válaszként erre: 34. - Zakajeo)
2012. aug. 4. 14:52
az jó:) én a lányomra idén nem tudok úgy költeni, a fiam miatt. majd ha megy 5.-be akkor majd ő jön.nincs keret:(
34. zakajeo (válaszként erre: 32. - C22ca7f12f)
2012. aug. 4. 14:51

tavaly ősszel már suli után leárazva találtam nagyon jó kis Thomas gőzmozdonyos cippzáros akármit amin a nagy tartón kivül van kis patentos rész is és cippes is,azt annak ellenére hogy világoskék és rányomott mintás nagyon szépen lehet tisztitani sem a minta nem kopik sem a patent cippzár nem romlik el....


vagy a nagyfiamnak van budmil olyan beledobálósa ami két részes és tépőzár fogja össze....annyiba került kb mint a sima tolltartók....ha egyszer nem lesz biztosan sportmárkaboltból fogok venni,most megoldom az eddigiekből aztán ha tudok venni majd kapnak másikat menet közben....


a budmil táskához pl mikor a fiam kapta adtak ajándékba egy cippes tartókát tökéletes ceruzáknak:)

33. c22ca7f12f (válaszként erre: 31. - Zakajeo)
2012. aug. 4. 14:45
igen. ezért ajánlotta nekem is a tanár, hogy legyen inkább a klasszikus gumis. de a legjobb minőség is igencsak silány volt:(
32. c22ca7f12f (válaszként erre: 30. - Zakajeo)
2012. aug. 4. 14:44
nem tudom, de a fiamnak is bedobálós lesz az tuti, csak még nem tudom milyen legyen. gumist nem veszek. a lányomnak sem vettem, nem bántam meg.neki még nem kell új, majd jövőre felsőben veszek nneki új táskát is már, meg tolltartót is.idén még kibírja. a fiamnak én is budmilt vettem.
31. zakajeo (válaszként erre: 29. - C22ca7f12f)
2012. aug. 4. 14:44

közben megkérdeztem:) szóval azért elnézést tekintsd tárgytalannak.)


elvileg átláthatóbb rendben tarthatóbb ami nem bedobálós...csak randák és nem birják sokáig:(

30. zakajeo (válaszként erre: 28. - C22ca7f12f)
2012. aug. 4. 14:43
tolltartót milyet veszel?nekem egy sima sulistáska anyagú nem tudom hogy irjam le:) külsővel rendelkező herlitz az ami még kivül szép és belül meg lehet tisztogatni valamennyire de legtöbb papirból van,alig van olyan ami nem...
29. c22ca7f12f (válaszként erre: 27. - Zakajeo)
2012. aug. 4. 14:42
a tolltartóból a cippzáros bedobálós vált be nekünk is. igaz, a tanár kihangsúlyozta hogy nehogy azt, mert még kicsik, de én azt vettem neki elsőben is. elboldogult vele:)
28. c22ca7f12f (válaszként erre: 26. - Cicakaktusz)
2012. aug. 4. 14:40
én a táskára nem sajnálom a pénzt, a nagynak sem, és most a kicsinek sem. érdemes drágábbat venni. a lányom most lesz negyedikes, de a táskája még mindig olyan mint amikor megvettem.ugyanúgy a tolltartónál is. a fiam most kezdi az elsőt, a táskát már megvettem neki júni végén, a tolltartót, és a tornazsákot, júliusban, a többit meg apránként. de nem lista alapján.augusztusban csak ami a legszükségesebb, a többit évközben hozzácsapom apránként.
27. zakajeo (válaszként erre: 26. - Cicakaktusz)
2012. aug. 4. 14:40

Nekem alsós gyereknek a klasszikus sulistáska formájú gumis akármivel bevont aljú Budmil jött be nagyon...azt mondom az a legolcsóbb,második rosszcsont fiúgyermekem használja és még most sincs semmi baja pedig rugva dobálva volt rendesen már...

Tolltartóból nem tudok olyat venni ami sokáig esztétikusa maradna nem tudom miért kell szinte mindet papirból csinálni belül pedig olyan gyenge műanyagból és gumiból ami semmit nem bir ki súrolást főleg nem:((((a cippzáros beledobálósok birják legtovább de a kisebbik fiam jobban szereti ha átláthatóbb,csak azok semeddig nem birják legyen akármilyen márka:((

26. cicakaktusz (válaszként erre: 24. - Zakajeo)
2012. aug. 4. 14:03
Jó a lista, tavaly az alapján vettem meg mindent. Később kiderült, hogy sokmindenre nem is volt szükség. Az ötödikbe induló lányomnak úgy veszem meg azt, ami kell, hogy megkérdezem egy ismerősömet, akinek most volt ötödikes a gyereke. Egyébként az igazán drága holmi a tolltartó, táska, tornacipő. A cipőt kinőtték, a többit elhasználták. Olcsó húsnak híg volt a leve...
2012. aug. 4. 10:01
amúgy pedig felénk a százas boltokban százszorszépekben stb hol milyen néven futnak év közben is nagyon olcsó minden vicces egy egy radir hegyező toll stb ára....nyilván nem minden jó minőség és egy felsős gyereknél már lényeg az is milyen vastag egy füzet de egy elsősnek totál elég a kevesebb lapos olcsó legalábbis itt nálunk igen mert alig irnak külön az elején mert legtöbb könyvük munkafüzet is elegendő hellyel a gyakorlásokhoz
2012. aug. 4. 09:59

a legolcsóbb ősszel,általában a maradékot még jól le szokták árazni tavaly fillérekért vettem dolgokat a metróban....

van amikor jó előre mindent megvettem,de mostmár nem fogok...az első napokra meglesz amire szükség van,és úgyis mondanak mindig még nem keveset mit kell vinni...azt hittem mikor elsőbe ment a fiam hogy jó dolog ha adnak listát...gyakorlatilag mindent felirnak rá ami az adott tanévben kell,pedig van amikor év vége felé kerül csak rá a sor vagy akkor sem....totálráér menet közben megvenni rájöttem így nem kell egyben hatalmas összeget kiadni....és jobban meg tudok venni apránként egy egy minőségibb dolgot,a többivel együtt az olcsóbbat és lehet gagyibbat venném meg pár dologból...

23. c22ca7f12f (válaszként erre: 22. - Pillango2004)
2012. aug. 4. 09:22
milyen sok itt a borsodi:) én is ott lakok:)
22. pillango2004 (válaszként erre: 20. - Cicakaktusz)
2012. aug. 2. 07:50

Én is borsodi vagyok, és olcsóbban vettem a papír boltba a füzeteket mint a Hipermarketekbe.

És fedett füzetet vettem nem simát, így már a borító is meg van oldva. Vízfestéket, színes ceruzát, zsírkrétát ceruzát is ott vettem bár 10-20 ft-tal drágább, de tuti nincs a ceruzában összetörve a hegy!

21. lyna01 (válaszként erre: 1. - Sztolyka)
2012. aug. 2. 06:41
a tescoba most hétvégén kezdődnek az akciok,elég jó árak vannak,
20. cicakaktusz (válaszként erre: 9. - B235ac96d5)
2012. aug. 1. 23:53

Ez igaz! Négy éve mindent megveszek, augusztus elején mikor jó akciók vannak, aztán kiderül, hogy várhattam volna. Akkor sok mindent nem is kellett volna venni. Amúgy mifelénk augusztus elején vannak akciók. Igaz, Borsod megyében a döntő többség csak ilyenkor tudja megvenni a holmikat.

Nézd az akciókat, érdemes, de érdeklődj a minőségről is. Nem érsz semmit, ha megveszed- olcsón ugyan- de a gyerek nem tud rendesen írni, mert a ceruza pocsék minőség, stb.

2012. aug. 1. 23:37
Szerintem a hónap végén kisebb lesz a választék is, és drágább is, mert sokan csak akkor rohannak el mindent megvenni. Jobb ha már most szép lassan elkezdesz mindent beszerezni.
18. c22ca7f12f (válaszként erre: 17. - Starmama)
2012. aug. 1. 22:15
nem biztos, mert nálunk van egy jó papírbolt a városban velünk szemben, ahol évközben is van minden.
2012. aug. 1. 22:06
Most kezdődtek a nagy akciók, most még van választék. Később már nem mindenütt töltik fel a készletet, abból lehet majd csak válogatni, ami maradt. :(
2012. aug. 1. 21:31
én úgy szoktam (gyerek negyedikes lesz) hogy otthon megnézem mi maradt múlt évről. ceruza, toll, zsírkréta, egyebek(szerencsére vigyáz rájuk) és csak azokat veszem meg amik elfogytak. a fél zsírkréta is jó kezdésnek, meg a fél ceruza is. persze füzet az oké, kell, de abból is csak pár db-ot amire kezdésnek szükséges.ezeket viszi, a többit meg évközben pótolom.folyamatában.
2012. aug. 1. 21:09
Mi jövőhéten megyünk vásárolni ilyenkor érdemes, nálunk most van tanszervásár. 30-35 ft -ért vannak füzetek(ha a simát veszem), 30% olcsób a vízfesték, gyúrma, stb kellékek.
2012. aug. 1. 20:23
mi mindent evkozben vettunk meg,tanitas elso heteiben,honapjaiban,akkor volt minden a legolcsobb. A valasztek erdekelt a legkevesbe. Hiaba van valasztek, ha nem tudsz mindent megvenni,mert dragak ahhoz kepest. Szal nekunk mindig az volt,ami megmaradt a boltokban,s potom penzekert jutottunk hozza. Bocs,ha mar nem igy van,en evekkel ezelottrol beszelek. :) de sztem mi is igy fogjuk csinalni a gyerkoccel,ha odajutunk... ;)
13. Búgócsiga* (válaszként erre: 4. - Beata21bea)
2012. aug. 1. 20:08
detto:D most nagyon jó akciók vannak ott, mi bevásároltunk már, volt választék, mennyiség,mindent meg tudtunk ott venni, a sünis termékekre pl 30%-os akció van! De ezen kívül is rengeteg minden van még.
12. megryan (válaszként erre: 1. - Sztolyka)
2012. aug. 1. 20:04
Én nem hagyom aug végére, akkor már nem lesz választék.
2012. aug. 1. 19:59
teljesen végén... akkor jó olcsón adják!!!
10. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Sztolyka)
2012. aug. 1. 19:46
Lehet, hogy akkor a legolcsóbb viszont hónap végén van az embereknek a legkevesebb tartalék a fizetésből, ha jól gondolkodom.
2012. aug. 1. 19:44
Én mindig figyeltem az akciós dolgokat és amit lehetett bespájzoltam.Akkor úgy volt jó, de ma azt mondom, hogy várd meg az iskolakezdést, hogy mit kér a tanerő (én is az vagyok:D) Csomagban nem érdemes megvenni, mert úgy is az kell és olyan, amit kérnek!:) Nem érdemes a drágábbat venni, mert nem biztos, hogy jobb is a minősége. Viszont zsírkrétából és festékből kár a pénz az olcsóért!
2012. aug. 1. 19:40
én a hétvégén megyek intézni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook