Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Frosh öblítő és egyéb tisztítószerei mennyire jók, melyiket használjátok? fórum

Frosh öblítő és egyéb tisztítószerei mennyire jók, melyiket használjátok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2019. aug. 13. 16:06
Mióta kint élek szinte csak ezeket a termékeket használom és itt még olcsóbbak is. 👍
38. Guruljka (válaszként erre: 37. - Cádiz)
2019. aug. 13. 12:32
Szerintem igen, mindkét cég német, és német cikkeket forgalmaz.
37. Cádiz
2019. aug. 13. 11:59
Van egy webáruház ahol olyan Frosch termékeket lehet venni amik Németországból érkeznek Magyarországra, a termékek neve, leírása német nyelvű. Érdemes innen vásárolni, vagy felesleges lenne, mert itthon is ugyanazt a minőséget kapni? Nálam DM, Rossmann jöhet szóba. Ezekben az üzletekben jó minőségű Frosch termékek kaphatók?
2018. szept. 11. 08:51
Én igyekszem az összes vegyszert Békára cserélni, úgyhogy a citromsav és szódabikarbóna mellett van tőlük öblítő, mosogatószer, általános tisztító, ablakmosó, folyékony szappan, levendulás tisztító... Jé, szinte mindent lecseréltem. :) ja és múltkor beszereztem egy béka alakú szivacsot. :))
2018. szept. 11. 08:47
ecet,szodabikarbona es jiff
2018. aug. 4. 10:11
nekem a tisztítószerek bejöttek, az ecetes és az anélküli is, sokkal jobb a Domestosnál. Csak ajánlani tudom! Viszont az öblítőket még nem próbáltam, azokkal kapcsban még mindig a Lenor-Silan-Coccolino "szentháromságban" hiszek és ezeket használom felváltva:D
2015. okt. 17. 12:44

A nyáron vettem a Tescoban egy öblítőt és az nagyon jó volt. Amikor elfogyott kb két hete ismét vettem egye a Tescoban, de az már csak szinte víz volt. A ruhák kemények maradtak, illatuk semmi.

Miért van, hogy megjelenik valami, ami jó, de legközelebb már semmit sem ér?

32. hidasine (válaszként erre: 31. - Orsi1976)
2013. márc. 31. 13:09

Szia!Tudnál segíteni h hol érdemes vásárolni ezeket a termékeket???Ill. a mosó hatása és illata is jó a folyékony mosószernek?

Köszönöm!

Írtam privit is:)

Köszi.

Niki

2013. márc. 23. 17:36
Én 10 éve használom a Frosch termékeket,az egész háztartásomban csak ez található.Maximálisan elégedett vagyok mindegyikkel.Szívből ajánlom mindenkinek!Beszerzésük előtt viszont érdemes alaposan körül nézni,mert hatalmas árkülönbségekkel értékesítik...Már létezik mosogatótabletta és gépi edényöblítő,remélem mielőbb elérhetők lesznek Magyarországon is. :)
2013. jan. 14. 22:11
Végre találtam gránátalmás öbítőt a Müllerben.Ez a legjobb, legtartósabb illatú öblítő a Frosh öblítői között.
29. Ficánka5 (válaszként erre: 25. - 5bfba16667)
2012. aug. 7. 11:51
Panka, köszönöm!!!
28. b-zs (válaszként erre: 27. - Judit87)
2012. aug. 3. 11:50
ha lesz rá alkalmad a folyékony mosószert is próbáld ki, teljesen más a ruha tapintása.
2012. aug. 3. 07:52
Vettem kék, pamutvirágos öblítőt mert csak 3 féle volt a boltban (vadrózsa, aloe és ez).Valamint levendulás általános tisztítószert, mert tetszett az illata.Egyenlőre ennyi:).
26. b-zs
2012. aug. 2. 07:22

No-ban lényegesen olcsóbb ez a termék, mint itthon..

Szerencsére itt a faluban van egy "német" bolt, No-ból hoznak be csokikat, tisztítószereket, stb..

csak egy példa: a DM-ben 1,5L Frosch mosószer 2.700 (!) Ft, míg itt a boltban 1.400 Ft 2L(!!), úgy, hogy a boltos ráteszi a hasznát.. és még sorolhatnám..

Ha van valakinek olyan ismerőse, aki rendszeresen jár ki No-ba, érdemes vele Frosch cuccokat hozatni..

Én minimális mosószerrel mosok, mert Wellos mosólabdát is használok, így 2 L Frosch mosószer legalább 2 hónapig elég, úgy hogy a 3 gyerkőc mellett naponta minimum 2-szer elindítom a mosógépet. Mosószerből 3 félét már kipróbáltam, mindegyik nagyon jó. A Frosch mosogatóra azért álltam át, mert a sok mosogatástól nagyon csúnya lett a kezem, és nem javult, míg nem váltottam Froschra..Ami pedig számomra érthetetlen, a bőrgyógyász miért nem hívja fel a figyelmet arra, hogy milyen mosószerrel mossunk, mosogassunk, ahelyett, hogy gyógyszeres krémeket ír fel..

25. 5bfba16667 (válaszként erre: 24. - Ficánka5)
2012. aug. 2. 07:14

Szia!


Az Ázsia centerben levő illatszerek, tisztító és tisztálkodó szerek "eredetiségi" vita még mindig itthon szerintem, de ha azt mondod, hogy jó az onnan kapott Frosch, én elhiszem:)


Az öblítőt én a müllerben szoktam venni, pedig már én is néztem egy eurós üzletben, de nem találtam:( A müllerben az 1 literes kiszerelés (asszem csak ez van) 695 ft volt 3 hete. Néha volt akcióban, akkor 650ft volt, de ennél lejjebb nem, csak feljebb ment az ára.

Sok szerencsét!

2012. aug. 2. 05:53
Én nagyon régóta ezt a márkát használom, talán mióta nálunk megjelent és nagyon szeretem. Mióta betegségem miatt nem én járok vásárolni, azt vesznek meg amit felírok. Örülök, hogy olvaslak Titeket, mert nem is tudtam, hogy van öblítő is. És hol lehet olcsóbban hozzájutni? Nekem az Ázsiában vásárolnak ezekből be.
2012. aug. 1. 20:56

Köszönöm mindenkinek az infókat, holnap megyek beszerzőkörútra.:)Igen sajna nem a legolcsóbb termékek:(.

Patyoma-de jó, hogy Te ilyen olcsón jutsz hozzá, nálunk nem láttam Frosh-t az egy eurósban, pedig kerestem:(

2012. aug. 1. 18:30

Nekem a kék színű öblítő vált be a Frosch-tól.(most a neve,vagyis hogy milyen illat azt nem tudom-de kék :) )

Az ecetes tisztítója szuper!

A ph-semleges tisztító is nagyon jó pl.felmosáshoz,takarításhoz-sőt mosáshoz is ajánlják!

21. patyoma (válaszként erre: 20. - Patyoma)
2012. aug. 1. 18:19
ja tényleg, a mosószerünk is Frosh, az mondjuk drága:( De ekcémásoknak nagyon megéri!
2012. aug. 1. 18:18
Nekünk minden tisztítószerünk Frosh. Az ecetes tisztító a favorit, de a wc tisztító, a fürdőszobai tisztító, mind fantasztikus. Én a mosogatószert is szeretem. Euro árfolyamtól függően 290 és 350 Ft között veszem szinte mindegyiket az egyik egy euros bolthálózatnál. DE pl. a folyékony szappan az két euro, de az is olyan gusztusos, dizájnos kiszerelésben van, hogy megéri:) Nagyon jó termékek és az, hogy még a környezetet sem pusztítjuk annyira, az külön extra pont!
19. 5bfba16667 (válaszként erre: 6. - Judit87)
2012. aug. 1. 18:11

Fertőtlenítő alatt az ecetest értettem, bocsánat a képzavarért.


A mosogatószere nekem se jött be igazán, és ahhoz viszont drága. Mondjuk alapvetően az egész termék család drága, de ha már szeretnénk látni a címkéjén legalább, hogy bio, akkor bele kell nyúlni a pénztárcába..:s


A gránátalmás öblítőt ajánlom leginkább:)

2012. aug. 1. 18:08
Az ecetes nagyon jó, az üvegtisztító is bevált, a szódás zsíroldó szerintem a legjobb, és lehet kapni WC tisztítót is. Az öblítőt is próbáltam, nagyon jó volt, de nem használom, mert alapjában nem használok semmit, amit nem muszáj.
17. labi
2012. aug. 1. 17:55
Az ecetes tisztitószert,konyhai-,fürdőszobait és az üvegtisztítót használom.Az öblítőt még nem próbáltam.
2012. aug. 1. 17:16
Én, az ecetes tisztítószert veszem, nagyon jó saválló mosogatóra, fürdőszobában a csempére, zuhanyra, csapokra,nekem bevállt.
2012. aug. 1. 17:15
Én a konyhai szódás zsíroldó szert használom a Frosh-tól, és nagyon elégedett vagyok vele! Gyönyörűen tisztítja csempét, mosogatót és tűzhelyet.
2012. aug. 1. 17:12
Akkor öblítőt már biztos veszek:)
13. judit87 (válaszként erre: 9. - Rewt)
2012. aug. 1. 17:11
Igen, tudok ezekről a dolgokról amiről írsz, ezért próbálok olyan szereket összeszedni amik környezetkímélők és nem annyira szintetikusak.Használom én is az ecetet, de nem mindenre jó, ezt bekell látni.Öblítőnek nekem nem vált be, mert hiányzik az illat(illóolajjal sem jó).
12. b-zs (válaszként erre: 10. - Judit87)
2012. aug. 1. 17:06
mindegyik, már 3 félét kipróbáltam:)
11. b-zs (válaszként erre: 9. - Rewt)
2012. aug. 1. 17:05

szerintem olvass utána a Froschnak..

Egyébként igazad van, a tisztítószerek háztartási VEGYSZEREK..

10. judit87 (válaszként erre: 8. - B-zs)
2012. aug. 1. 17:05
Öblítőből melyik illat vált be?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook