Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Internetről való rendelés esetén, ha nem azt küldték amit én kértem, hogyan működik a visszaküldés? fórum

Internetről való rendelés esetén, ha nem azt küldték amit én kértem, hogyan működik a visszaküldés? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 1. 11:35
Szerintem nyugodtan add oda a futárnak. Ő ugyanúgy papírt ad róla, mintha postán adnád fel. De ez nem kerül pénzedbe, a postai feladás igen. Mi ugyanígy jártunk egy számítógépes dologgal. Megadtuk zárt borítékban a kütyü mellé becsomagolva és leragasztva a számlaszámunkat és ők utalták az összeget, kb 2 hét múlva.(mivel cserére nem volt lehetőség, nem volt raktáron olyan, ami nekünk kellett) Ez a futáros dolog neked segített volna.:)
11. virus2008 (válaszként erre: 9. - C3f39fd03b)
2012. aug. 1. 11:34
Így van, én is így tudom a szabályt.
2012. aug. 1. 11:31
Az a baj hogy nem én vette át...Én visszaakartam egyből küldeni de azt mondták nekem hogy ők intézik a visszavételt. Én intézik már két hete....
9. c3f39fd03b (válaszként erre: 2. - Bíbicke1)
2012. aug. 1. 11:05
Igazából szerintem ott rontottad el,hogy nem küldted vissza még másnap.Mert vásárlóként jogod van elállni a termék megvételétől mindenféle indoklás nélkül is,8 napon belül.Nem lett volna szabad ilyen sokáig várni ezzel,lehet,hogy ezen buktad a dolgot.Nekik nyilván nem érdekük,hogy siessenek vele,minél több idő telik el,számukra annál jobb.
2012. aug. 1. 10:48
Énisjártam már így, nem az volt a csomagban, amit rendeltem. Úgy vitte vissza a futár, hogy nekem kellett kifizetni a díjat, de utána visszautalták és a rendelt terméket is visszakaptam.
2012. aug. 1. 10:29
egyéb válasz: a saját költségedre
2012. aug. 1. 10:29

mivel elment a futár így vele távozott ez a lehetőség is


próbálkozni persze lehet,de ez az üzletet nem kötelezi semmire

2012. aug. 1. 10:28
a vásárlási feltételekben benne szokott lenni, hogy az átvételkor meg kell győződni és akkor lehet reklamálni
4. bnedora (válaszként erre: 2. - Bíbicke1)
2012. aug. 1. 10:21

Miért nem bontottad ki, amikor hozta a futár? Mindig meg kell nézni, és ha nem olyan, amit rendeltél, vagy sérült, akkor nem szabad átvenni.

Hívd fel az üzletet, és mond el mi a problémád, szerintem vissza fogják venni.

2012. aug. 1. 10:21
Még akkor hívtam őket, azt mondták megcsinálja a viszaszállítást. Nos, ennek ma pont két hete. Ma már nagyon öszevesztem velük, mivel ők azt akarják hogy ha jön a futár én adjam oda a csomagot, ő meg majd utána küldi a pénzt. Nem bízom bennük, meg nem kis összegről van szó, majdnem 40ezerről. Én is mikor fizettem akkor adták nekem oda, mondta küldje ő is a futártól a pénzt, akkor én i odaadom a csomagot. már teljesen kivagyok, két hete húzodik, szerintem nem akarják visszavenni a játékot és az én pénzemet se akarják visszaadni. Mi a teendő ilyenkor?
2012. aug. 1. 10:17
Internetről rendeltem egy gyerekjátékot, felhívtak hogy pont az nincs, de van másik ami ugyanugy néz ki csak más a felirat rajta. Másnap hozta is a futár, akkor fizettem ki. Kibontásnál és összerakásnál láttuk hogy az még csak nem is hasonlít arra amit mi szerettünk volna.
2012. aug. 1. 10:15
Internetről való rendelés esetén, ha nem azt küldték amit én kértem, hogyan működik a visszaküldés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook