Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A sors játéka. Minden ellenem játszik! fórum

A sors játéka. Minden ellenem játszik! (beszélgetős fórum)


2012. aug. 8. 07:49
A paleoshopnál találtam literes Cocomas 1000ml 1170.-Ft.Meg van oldva a kávézásom, stb, amihez "tej" kell.
24. szöszi71 (válaszként erre: 23. - Virus2008)
2012. aug. 3. 12:34
:D
23. virus2008 (válaszként erre: 22. - Szöszi71)
2012. aug. 3. 12:11
Hát ez vérciki tőlem, vettem az adást :)
22. szöszi71 (válaszként erre: 21. - Virus2008)
2012. aug. 3. 11:59

Köszi! :D Ez a dícséret már feldobta a napomat! :D


Igazad van, teljes mértékben. Most a "lennt" van, de remélem hamarosan jön a "fennt" is. :D


Legyen szép napod!:D

21. virus2008 (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. aug. 3. 11:56

Te "anya" :) Először is k.rva jól nézel ki,de tényleg.


Másodszorra, én azt szoktam mondani, hogy az élet szar,de megvannak a szépségei.


Az is igaz egyszer fent egyszer lent.Úgylátszik most a lent van.


Igen vannak ilyen időszakok, de ha túl van az ember,értékeli önmaga kitartását.

20. szöszi71 (válaszként erre: 19. - Rohiani)
2012. aug. 3. 11:12

1. 3,5 milliót vettem fel, a lakás 55 m2.

2. Igen, ezzel én is tisztában vagyok.

3. Azért iszik ,mert finom és szerinte nem egyszerű a leszokás.

4. Keresgélek valami másodállást, de nem egyszerű az sem.

5. Kiderült, nem kell a mamának gondozás, mert már járókerettel járkál és viszik rehab-ra. :D Szerencsére szívós és van akarata, nem hagyja el magát.

7. Ez már lánykorunkban megvolt. Rajta nem lehet változtatni, sőt egyre rosszabb ahogy öregszik. A lánya is így vélkedik aki már 18 éves, sőt még a férje is.

19. rohiani (válaszként erre: 12. - Szöszi71)
2012. aug. 3. 10:56

Sajnálom a sok problémádat, de ez nem mind a sors keze.

1. lakáshitel: sajnos nagyon sokan beleestek ebbe a csapdába. Esetleg kisebb lakás (bár nem tudom ez mekkora)

2. nem fog leszokni, csak akkor, ha Ő akarja, de nekem nem úgy tűnik. Én dobnám, nem tudna semmit adni ami a piálást ellensúlyozza, de te tudod.

3. le kell ülni vele és megbeszélni, hogy mi a baja, miért ilyen, biztos nem ok nélkül.

4. egy másik munkahely, másod állás ???

5. gondozza a piás párod. A pia árából felfogadhat valakit egy hétre a mama mellé.

6. ez valóban szar ügy, segíteni ezen is max. beszélgetéssel lehet. Mióta ilyen a viszony, mivel kezdődött? Meséld el neki is a problémáidat, aztán kérdezd meg melyik részét irigyli.

18. szöszi71 (válaszként erre: 16. - Be749d73f9)
2012. aug. 3. 10:19
Hidd el, ha szeretsz valakit és van egyéb más is, akkor nem könnyű a dolog.
17. 74f8c12b8e (válaszként erre: 16. - Be749d73f9)
2012. aug. 3. 10:08

Ez mekkora bölcsesség! :D :D

ha tudná,nem írna ide

16. be749d73f9 (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. aug. 3. 10:05
Nem jó úton vagy!! Változtass!! Hogy min, azt neked kell tudnod!
15. 74f8c12b8e (válaszként erre: 14. - Szöszi71)
2012. aug. 2. 10:12

Most néztem fotódat,valóban nagyon jól nézel ki,nem csodálom,ha irígy.Ezt vhogy meg kell szoknod,mert ahogy mennek az évek,a nők egyre irigyebbek lesznek rád,nemcsak a húgod,hanem akár barátnők is,mert valószínű még évek múlva is jól fogsz kinézni.

Miért vagy a pároddal még mindig?nem sok jó néz ki ebből,nekem nem úgy tűnik,mintha tényleg le akarna szokni,ebből a táppénzes történetből gondolom.Nem kell vele maradnod,biztosan találsz jobbat is.nem aut mondom,hogy feltétlenül antialkoholistát,de mondjuk mértékleteset,vagy oylat,aki nem hülyül meg az italtól.

Az jó,ha van saját lakása,mert hazaküldheted.Én nem mernék bízni abban,hogy megváltozik(kivéve ha ő mondja,hogy most akkor elmegy elvonókúrára,annak megvárnám az eredményét),nem szánnék rá még éveket az életemből.Ez inkább rosszabb lesz,mint jó,a kötekedés könnyen elfajuklhat verekedéssé is.

A lakáshitel...az sokak gondja,sajnos.Mivel ezt életed végéig csinálni kell,érdemes a többi dolgon javítani,amin tudsz.

14. szöszi71 (válaszként erre: 13. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 2. 08:23

A párom használhatatlanná válik ha iszik, mert az alap több mint 10 üveg sor + ha lemegy italért akkor a feles. Ilyenkor a viselkedése sem tetszik, mert kötekszik és azt hiszi jól áll neki. Ja és persze a hétvéégn marad a vasárnap amikor már keveset ihat, mert másnap megy dolgozni. Legutóbb mikor a derekával otthon volt 1 hétig táppénzen minden nap arra mentem haza, hogy totálra itta magát. Sokszor észre se vette, hogy hazamentem. Azért amit italra költ az nem kevés pénz, hisz az ital ára is mindig emelkedik.

Most 5. éve, hogy együtt vagyunk. Az elején még nem tudtam, hogy így iszik. A lakáshitel csak az enyém, nem közös. Mikor felvettem a hitelt akkor ismerkedtünk meg. Neki van saját lakása és hitelmentes.


A húgom arra irígy, hogy én 41 éves korom ellenére is jól tartom magam és kedvesebb vagyok, mint Ő. Ő nem foglalkozik magával, nem érdekli hogy néz ki. Most elég sokat hízott és azt mondja sokan dícsérik, hogy ez jól áll neki. Elég büszke és beképzelt. Ja és még durván bánik a férjével is és a lányával is sokszor.

13. 74f8c12b8e (válaszként erre: 12. - Szöszi71)
2012. aug. 2. 08:01

Nekem is elég kacifántos életem volt,de a boldog párkapcsolat mindig nagy támaszt jelentett,ezért én innen közelítem meg a dolgot,a párodtól.

Ha iszik,akkor rondán viselkedik veled? Vagy túl sok pénzt költ italra? vagy "csak" használhatatlanná válik hétvégére?Mi a problémád az italozásával?

Az nagy szánalom,hogy 5 éve próbál leszokni..akar egyáltalán? mióta vagytok együtt? Rá is ugyanezek a terhek nehezednek,tehát a lakáshitel is?

Anyósod tud egy hétig hidegkaján is élni,vagy a fia megfőz neki lecsót,rántottát,vagy főzzél meg előre,és küldd el a pároddal az ételeket bedobozolva.

A húgod mire irigy,sértett?

12. szöszi71 (válaszként erre: 9. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 2. 07:47

Rendben, igazad van, leírom mi/mik azok amik lelkileg levágnak.

1) Itt a lakáshitel ma nyakamon amit életem végéig fizethetek. A volt férjem kényszerített bele, váláskor nem fizetett ki rendesen és a lakásomra hitelt kellett felvegyek. Ezzel sokan küzednek sajnos és egy állandómnyomás, lelki terhet jelent.


2) A párom italozása. (5. éve várom, hogy leszokjon) Mindig ott a szorongás ha jön a szombat, vagy szabadnap, mert akkor tud inni. Egyébként hétközben 1-1 sör, mert buszsofőr.


3) A fiam (20 éves) elég rosszul viselkedett velem egy ideig, ez is fájt.


4) Kevés fizetés.


5) Jelenleg itt van anyósom combnyaktörése, ami bezavar az életünkbe, Ők Pesten laknak. Lassan itt a nyaralás és valószínű, hogy utánna még egy hétig neki fogunk segíteni az otthoni házimunkában. Nem tudom azt se még, hogy itt a munkahelyen mennyire fogják ezt tolerálni. Nem merem a párom egyedül elengedni, mert tudom, hogy ott is inni fog és azzal sokat nem fog érni anyósom és persze a főzést, stb. azt egy nő jobban megtudja csinálni.


Egyszerűen nem könnyű ezeket feldolgozni és döntéseket hozni.


6) A családom se jó, a húgom részéről megy az irígység, féltékenység, sértődöttség felém.


Ezek a történések amik végig kísérnek és nehéz feldolgoznom. Tudom, hogy nem szabadna mindent a lelkemre venni, de sajnos mindenen rágódom, lelkis és érzékeny vagyok.


Hát... ennyi a gondom.

11. winny
2012. aug. 1. 20:01

Az idegesség csak betegség-eket okoz.

Vizsgáld meg a helyzeted lehet,hogy nem is olyan nagy a gond.

2012. aug. 1. 16:05
Én állandóan így érzek. Mindig mondom is, hogy mire megnyugodnánk valami mindig jön ami miatt idegeskedik az ember. Nekem is magas a vérnyomásom a pulzusom stb.
9. 74f8c12b8e (válaszként erre: 8. - Szöszi71)
2012. aug. 1. 16:00

Gondolom..de akkor jobban kiderülne,hogy mekkora léptékű dolgok azok,amik így felzaklatnak,vagy pl,az,hogy te is benne vagy a döntésekben,amik rosszul sülnek el,vagy csak körülötted romlanak el a dolgok.

Aki itt topikot nyit,általában rászánja magát,hogy hosszabban leírja,mi nyomja a szívét,úgy könnyebb véleményt nyilvánítani,vagy ötletet adni.

8. szöszi71 (válaszként erre: 2. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 1. 09:07
Hát... elég hosszú lenne ezt leírni. :)
7. Mariann63 (válaszként erre: 6. - Moncsicsi83)
2012. aug. 1. 08:43
A Titok könyvet nem olvastam, de köszi, utánanézek.:)
6. moncsicsi83 (válaszként erre: 4. - Mariann63)
2012. aug. 1. 08:32
Nekem is ez vált be :) Meg a Titok könyv :)
5. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 4. - Mariann63)
2012. aug. 1. 08:22

Én is ilyesmit akartam ajánlani a forumindítónak.


Kedves fórumindító, olvasd el a Titok című könyvet és mindjárt megérted mi történik veled.

4. Mariann63 (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. aug. 1. 08:15
Nálam az segített, hogy elkezdtem nézni a Vonzás törvénye videót, naponta többször is.Kizártam a gondolataimból a rossz dolgokat, és csak arra gondoltam, amit nagyon szeretnék.Magam elé képzeltem, megneveztem a vágyaimat, és kezdek kilábalni a rossz dolgokból.Sikerült sokat, 19 kilót fogynom is végre, meg találtam megoldást az anyagi gondjaimra is.Kezdd el Te is, nálad is menni fog.Drukkolok Neked!:))
3. nyecsus (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. aug. 1. 07:58

Szia!

Szerintem a problémák azért vannak, hogy ne legyen unalmas az életünk. És legyen mivel szenvedni. Egy valamit tarts mindig a szemed előtt! Nem lehet soha egyszerre megoldani az összes problémát, és ne is rágódj rajtuk egyszerre, mert belerokkansz. Mindig gondold át, hogy melyiket a legfontosabb megoldani, és kezd azzal. A többivel addig ne is foglalkozz. Lépésről lépésre kell kilábalni az ilyen völgyekből. Jah, és soha ne akarj mindenkinek megfelelni, mert az lehetetlen.

2. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. aug. 1. 07:51
Mesélj,mi történt?
2012. aug. 1. 07:47

Ti éreztétek már úgy az életetek során mintha a sors ellened játszana, mindig akadályokat visz eléd és próbára tesz?


Velem úgy érzem ebben az évben ez történik és egyre depisebb, egyre szterreseb vagyok emiatt. Mikor már végre úgy érzem, hogy sikerül megnyugodni akkor mindig történik valami. Meddig lehet ezt bírni? Úgy érzem mostmár egyre nehezebb és nem bírom. Megmutatkozik mostmár a szívemen is, mindig magas a pulzusom miatta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook