Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A 3d műszempillát le kell vetetni, vagy lejön magától? fórum

A 3d műszempillát le kell vetetni, vagy lejön magától? (tudásbázis kérdés)


11. renice13 (válaszként erre: 8. - SaskiaValentina)
2012. aug. 11. 13:18
Tényleg érdemes előtte befestetni, de ahogy nő le a sajátod már nem lesz feltűnő, hogy vörös. És eghyébként meg lehet oldan, hogy idő közben is be legyen festve. Nekem szőke pillájú vendégem van és tökéletesen orvosolható a probléma
10. katie_rose (válaszként erre: 8. - SaskiaValentina)
2012. aug. 1. 16:35

A műszempillán lehet használni szempillaspirált. Ha ennyire zavar,hogy más színű a töve,akkor spirálozd ki mindig és kész is.

Bár szerintem senki nem venné észre a tövét. :)

9. Hmv. (válaszként erre: 8. - SaskiaValentina)
2012. aug. 1. 14:22
Azt kívánom, ennél nagyobb gondod soha ne legyen életedben!:)
2012. júl. 31. 17:10
Lányok, ha nekem vörös a saját pillám, nem érdemes rakatni 3D-set, ugye? Mikor érdeklődtem, mondta a csaj, h festessem be előtte a pilláimat, h ne látszódjon, mikor nő le. Eddig oké, de hát a festék is nő le ugyanúgy a tartós pillával együtt...?! Meg utána töltésnél már nem is tudják befesteni a sajátot...Szóval látszana a tövénél nagyon? Jaj már hónapok óta hezitálok.
2012. júl. 31. 15:06
Inkább vetesd le,a biztonság kedvééért.....
2012. júl. 31. 14:43

Figyeld, hogy mennyire hullik.

Nekem kb. 6 hetig tarott amig meg szep volt, utana mar hullott es foghijas volt. Az utolso megmaradt 2-t 8 het utan morzsolgattam le a sajat szempillamrol. :-)

Erdemes leszedetni egy ido utan, es ujat rakatni.

2012. júl. 31. 14:38
Pilláiddal együtt hullanak ki, de én nem várnám meg a folyamatot... pótoltasd vagy szedesd le ha nem akarsz furán kinézni. :D
2012. júl. 31. 14:34

nagyon szép leszel vele, ragasszál


(mindenképpen)

3. katie_rose (válaszként erre: 2. - Lantix)
2012. júl. 31. 14:31
Nekem 3 hete van fent, csak pár esett ki. De amúgy majd leesik magától. Csak az elején picit foghíjas lesz. :)
2012. júl. 31. 14:26
2és fél hete rakták fel a pillákat. A kérdésem az lenne, hogy el kell mennem levetetni, vagy szépen lejön magától?? Köszi előre is!
2012. júl. 31. 14:25
Kérdés 3d műszempillával kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook