Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Symbaba Corrado babakocsit ismeri valaki? Tapasztalatokra lennék kíváncsi! :) fórum

Symbaba Corrado babakocsit ismeri valaki? Tapasztalatokra lennék kíváncsi! :) (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 31. 13:42
szerintem nem bánod meg ha ilyet veszel ,bár én most bergonról beszélek inkább,max a bertonidat meghagyod autózni ,vagy veszel egy másikat pár ezerért ami kocsiba jó. Én nagy babakocsibolond vagyok és már sok kocsim volt,a legjobban bevált a bergon és kocsiba illetve buszozni graco citisportot használok.,minden szempontból tökéletesek.
2012. júl. 31. 13:38
nekem a bergon a kedvenc kocsim,szerintem nincs is annál kényelmesebb kocsi a babának,bár igaz kocsikázni nem kényelmes annyira mert nagy és nem egykezes az összecsukása.a többi mind kényszerzubbony ababának.
2012. júl. 31. 13:26

Köszönöm nektek az eddigi válaszokat!

Jelenleg bertoni foxym van, de annyira utálom, hogy mielőbb szeretnék valami normális babakocsit. Kertes házunk van, emelgetnem, cipelni nem kell. Viszont a méret is fontos, mert kis autónk van. A bolygókerék nem igazán érdekel, az első fiamnál sem volt bolygós a babakocsink, de legalább nem akadtam fenn vele pl. a zebránál áthaladás közben a padkán. :( Ja, és ne nyikorogjon, mert a foxyt hiába olajozom, nyikorog mintha 10 éve nyüstölném. :(

2012. júl. 31. 13:15

szia!

Ezel bergon utánzatok,tulajdonképpen ugyanaz,de nem tudom hogy minőségre is megegyeznek e. NAgyon nagy és kényelmes kocsik a babának is és a mamának is ,HA nem kell emelgetni ,lépcsőn cipelnimert ahhoz nagyon nehezek. Újszülöttkortól akár 3 éves korig is kiszolgálják a babát ,de kell egy kissebb kocsi buszozáshoz illetve autóba ,mert nagyon nagy helyet foglalnak.Mondjuk mi ha hosszabb útra mentünk mindíg vittük hogy agyerek kényelemben legyen. Télen overálba plusz takaróba is kényelmesen elfér a kocsiba és a huzatok is általában nagyon jó minőségűek,valamennyire vízálló és nem fújja át a szél. Télen tökéletes védelem a manónak szerintem. Ha aszfaltozott terepen mászkálsz akkor a bolygós kerekű kénylemes,de murván ,földúton csak a fix nagykerekes jó.A tömlős kereket nem ajánlom mert macerás és semmivel nem kényelmesebb mint a többi ,mert mindegyik rengetek lengéscsillapítórugóval van ellátva. Szerintem jó választás!

2012. júl. 31. 13:15

Semmi képpen ne vegyél ilyet!

1. Nem bolygós kerekű

2. Óriási(nem férsz be vele boltba, buszra, sőt még autóba is csak nehezen tehető be)

3. Nehéz

4. Csúnya is(szerintem)


Ez olyan a babakocsik között, mint autók között a wartburg. :D

2012. júl. 31. 12:44
Symbaba Corrado babakocsit ismeri valaki? Tapasztalatokra lennék kíváncsi! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook