Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek van megbízható otthon végezhető munka? fórum

Szerintetek van megbízható otthon végezhető munka? (beszélgetős fórum)

1 2
37. mery56
2012. nov. 3. 10:42

Sziasztok!

Otthon végezhető munkát keresek. Minden megoldás érdekel, csak azok kíméljenek akiknek előre kell fizetni.

Üdv.: Mery

36. Napnaksugara (válaszként erre: 33. - Sopianae)
2012. okt. 31. 13:50
Messze van Kaposvár. :(
35. Sopianae (válaszként erre: 33. - Sopianae)
2012. okt. 31. 13:19
Itt nem kell befizetned semmit sem!!
2012. okt. 31. 13:18
Szerintem ezeknek az ideje sajna lejárt,ami meg létezhet az mind átverés!
2012. okt. 31. 13:18

Kaposváron van olyan, hogy bakelitekbe (csokik) kell tenni 1-2 fém vmit és utána géppel csavarozni kell. Ehhez mindent adnak neked, viszont előny a sajét autó. Rokonom éjjel is csinálja, hogy előbb végezzen és tudjon hazavinni anyagot. Panelbe elképzelhetetlennek tartom a dolgot.

Egyébként nem nehéz. 10 éves lehettem mikor segítettem neki, amíg ő főzött.

2012. okt. 31. 13:15

Olyanra gondolok mint,csomagolás,összeszerelés,válogatás....

Nagy szükségem lenne rá.Valaki tud segíteni?

2012. aug. 7. 03:24
Valóban igazad van, hogy sokan nem tudnak befektetni. Viszont van olyan MLM cég, ahol nem kell semmit befektetni és mégis lehet pénzt keresni, de tudok olyat is, ahol tényleg minimális befektetéssel el lehet indulni és lehet vele pénzt keresni. Ha kitartó vagy és keményen dolgozol, akkor egy rövid idő után, már komoly bevételeid lehetnek. Igazából én azt mondom, persze nem akarok senkit megbántani, hogy mindenkinek arra van pénze, amire akar, viszont nem akar igazán dolgozni. Én ismerek olyat, aki ahhoz, hogy belekezdjen egy ilyen üzletbe, kölcsönt vett fel. Ez az összeg nem is olyan kevés volt. Azóta keresett ezzel az üzlettel kb. 10 millát fél év alatt. Ez sokat elárul, nem?
30. f64f0d9a69 (válaszként erre: 29. - Smileshop)
2012. aug. 5. 17:43

Gond csak 1 van.

Nehéz megtalálni azt ami valóban munka és pénzt is kapsz.

Legtöbben ugyanis csak begyűjtik a pénzt és nem adnak cserébe semmit.

Egy valódi MLM tényleg munka és hoz pénzt, ha valaki jól csinálja.

Azok akik munkát keresnek, általában nem tudnak nagyobb összeget befektetni,főleg ha nem biztos, hogy az összeg valaha is visszajön.

Az államra tényleg nem lehet számítani és a magas járulék miatt pedig nehéz magunknak munkahelyet teremteni. Más meg nem ad...

2012. aug. 4. 01:37

Én már kapom a jussom, és aki bent van az üzletben és tényleg dolgozik, az is mind kapja a pénzt. Ez az előfizetés mindenkit frusztrál. Próbáltál már vállalkozást indítani? Egy sima vállalkozás indításhoz először igen komoly összegeket kell befizetni, könyvelő, helyiség bérlet, alkalmazott bére, járulékok. Még semmit sem csinálsz és már annyi kiadásod van, hogy namég. Valamiért mégis ebben bíznak az emberek, pedig semmi nem garantálja, hogy az működni is fog.

Az otthoni munkáknál, legyen az MLM, vagy más egyéb, a jogot veszed meg, hogy dolgozhass, a töredékéért a hagyományos válallkozáshoz képest. Ez egy szűrő is egyben, mert ezzel bizonyítod, hogy komolyak a szándékaid, nem csak próbálgatsz valamit. Ráadásul azért a pénzért vagy kiváló termékeket kapsz, vagy egy kiváló szolgáltatást. Erre mondhatod, hogy mi van akkor, ha nem indul be a munka. Akkor buktad a pénzed, nem jól tanultad meg, hogyan kell jól csinálni. Miért legyen a rizikó a cégé, akinek dolgozni akarsz? Ráadásul az a pénz, amit fizetsz, nagyon hamar visszakereshető. M?ég, ha százezres nagyságrendű is egy beugró, akkor is töredéke a megkereshető pénznek. De általában ez az összeg egy-két ezer forint. Tudjátok, könnyű más f.....val a csalánt verni. Bocs, hogy ezt mondom, de nagyon sokan csak sajnálkoznak a dolgokon, minthogy tennének is valamit. A régi rendszerben hozzá szoktatták az embereket ahhoz, hogy el legyenek tartva minden rizikó nélkül. Hát ébresztő! Az a világ elmúlt. Ma már csak te tudsz tenni a saját sorsodért , más nem fog. Az államra meg ne is számíts. Tegyél magadért!

28. Szcsgota (válaszként erre: 27. - F64f0d9a69)
2012. aug. 3. 11:21
Én is ezt kérdezzem?? Azóta pár hirdetésre jelentkeztem de sajnos 10-böl 9 helyre előre kell fizetni.A 10-meg ha regisztrálok akkor küldi el a tájékoztatott.:(
2012. aug. 3. 07:38

Ilyenről már mindenki hallott, na de ki az, aki meg is kapta már a jussát?

Hol?

2012. aug. 3. 02:23
Van ilyen munka! Ha hiszitek, ha nem. Elmondom, hogy mi a probléma ezekkel a munkákkal, sok mindenkinek miért nem megy. Azért mert ezeket meg kell tanulni megcsinálni. Akár milyen munkáról van szó, azt meg kell tanulni jól csinálni. Sokan regisztrálnak be ilyen munkákra, aztán nem csinálnak semmit és várják, hogy jöjjön a sok pénz. Amikor az emberek a saját főnökük lesznek, mint vállalkozók, akkor rögtön azzal kezdik, hogy elmennek szabadságra. Pedig az elején sokkal jobban és sokkal többet kell dolgozni, mint a munkahelyen, de ez a folyamat később megfordul. Meg kell dolgozni a pénzért itt is, de nagyon megéri. Egyre többen rájönnek erre és ebből élnek meg, nem is rosszul. Ráadásul van olyan, ami külföldi számlára fizet, amire az adóhatóság nem lát rá, bár külföldről származó jövedelemként be kell vallani.
25. Szcsgota (válaszként erre: 24. - F64f0d9a69)
2012. júl. 31. 08:48
Sajnos így van ez.aki milliókkal tartozik él vidáman a kis ember meg dögöljön meg :(
24. f64f0d9a69 (válaszként erre: 23. - Szcsgota)
2012. júl. 31. 07:59

A netes eladásokra állítólag figyelnek.

A kisembereket előbb megtalálják, mint azokat, akik nagyban űzik az ipart :((

23. Szcsgota (válaszként erre: 20. - F64f0d9a69)
2012. júl. 31. 07:54

Ezen már Én is gondolkodtam.A fécen rengeteg ilyen anyukák egymás között eladó oldal van.Azt nem tudom,hogy rájuk nem szál rá az Adóhatóság??

Ráadásul számlára megy a pénz is.Nem értem én ezt.De azért köszi,hogy szóltál.

22. Szcsgota (válaszként erre: 19. - Pista55)
2012. júl. 31. 07:52
Csak pozitívan :) Másképp nem megy :(
2012. júl. 31. 07:42

Ide is nézz be:

[link]

20. f64f0d9a69 (válaszként erre: 18. - Szcsgota)
2012. júl. 31. 07:40

Az ilyesmi adóköteles...

A NAV figyel minket :((

Szóval gondold meg a módját!

Sok helyen lehet már erről olvasni.

19. pista55 (válaszként erre: 18. - Szcsgota)
2012. júl. 30. 22:34

Majd írd meg, hogy jött be!

Én mondjuk nagy fantáziát és jelentős bevételt nem látok benne, de én ilyen pesszimista vagyok.

18. Szcsgota (válaszként erre: 17. - Ezazteee)
2012. júl. 30. 22:27
Köszönöm a sok ötletet.Ma arra jutottam,hogy falidekorokat fogok gyártani és azokat fogom árulni. Amúgy is imádom,hátha bejön belőle egy kis pénz :)
2012. júl. 30. 16:31
Már van egy fórum az otthoni munákról, nézz be. Valós olyan van, ha az igazi szakmádba vág megkaphatod, pl. grafikusoknak, újságíróknak, varró nőknek, elemzés, fordítás. Ezeket apróhirdetésekbe evés eséllyel kapod meg, szakma és ismerős által vagy vállalkozóival van. Apróhirdetési oldalakon gyakran van olyan, hogy otthonról végezhető munkát, többnyire boritékolás, gépelés stb ajánlanak, aztán regisztrációs dijat kérnek kihasználva az emberek jóhiszemúségét.Összeszednek ezer forint körüli összegeket sok embertől, aztán sehol semmi muna, s mivel nem nagy összeget kérnek sokan nem jönnek rá az átverésre, s ennyiért nem is perlik. Valósak is akadna nagyon evés, de ott biztos nem kérnek regisztrciós dijat.Valós pl a gepelo.hu ahol próba után elvégezhetsz munkákat, de sokszor pang, egy ideje pl nincs gépelős meló. Az easyjobs. hu alkalmi munkákat hírdetnek s lehet rá licitálni. Apiackutató gyaran keresne alkalmi vélemény kutatásra embereket bizonzos feltételekkel, mindig más, kutatás függő, ezért általában kajabont adnak nem pénzt. Otthoni meló lehet ha otthonodba válalsz gyerekfelügyeletet, nyáron mikor bölcsibe oviba, szünet van többen keresnek. Ha jól fényképezel feltültheted stock fotóra a képeidet s várod hogy letöltsék. Ha jól értesz egz keresett szakmáhoy s van róla papírod is tarthatsz online tanfolyamokat, meg ott a sok mlm tipusú, van akinek bejön. Ha jó a kézügyességed gyárts ajándéktárgyakat s ad el online
2012. júl. 30. 16:26
Interneten biztosan nincs.
15. poly13
2012. júl. 30. 15:51
van, előbb-utóbb találsz
2012. júl. 30. 12:49

Van. Amit te találsz ki magadnak.

Valamihez kell érteni hozzá.

Amúgy meg a jelenlegi adó és járulék szabályok miatt nem éri meg. :((

Csak feketén. :(((

2012. júl. 30. 12:44
nincs
12. Kira88
2012. júl. 30. 12:37
Van,csak érteni kell hozzá valamihez,tehát nem tudja bárki végezni.
11. pista55 (válaszként erre: 10. - Szcsgota)
2012. júl. 30. 12:30
Ha van, azt nem kell hirdetni.
10. Szcsgota (válaszként erre: 4. - Pici Manócska)
2012. júl. 30. 12:25
Meg kérdezhettem milyen munkáról van szó??Már hetek óta a hirdetéseket bújom és eredmény nulla :(.
9. gabi0630 (válaszként erre: 4. - Pici Manócska)
2012. júl. 30. 12:24
Tudnál írni róla? Nincs felvétel?
8. virus2008 (válaszként erre: 1. - Szcsgota)
2012. júl. 30. 12:22

Szerintem nincs, legalábbis értelmes, normális munka.


Maximum ha másokat versz át, és nem azavar.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook