Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra megint:Napi egyszeri evéssel lehet fogyni? fórum

Fogyókúra megint:Napi egyszeri evéssel lehet fogyni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. dec. 4. 21:48

Sziasztok!

Én is elkezdetem másfél hete hogy este 6 után szigorúan semmit nem eszek, napközben többször de kevesebbet és mér 4kiló le ment rólam...:)))

Keveset de hete 2x mozgok! Meg reggel és délután is gyalog megyek ki a Hévhez,nempedig busszal!!!

Kiváncsi vagyok meddig fogok lefogyni!

De ez az első igazán sikeres próbálkozásom úgy hogy közben jól érzem magam a bőrömben :))

Az első pár nap volt kegyetlen, de kibirható volt hogy nem ettem este...viszont sokat ittam meg még mindig sokat iszok este is!!!

Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

71. fda58604ed (válaszként erre: 70. - Kiara79)
2008. nov. 30. 17:07
Azért regisztráltál, hogy már 3 fórumot is betámadj valami csodaszerrel, amit nagyon szeretnél eladni?
2008. nov. 30. 15:38

Sziasztok!

20 kilótól szabadulam meg,éhezés nélkül.Söt többször etem napona!!!

69. 3a35a2b906 (válaszként erre: 65. - 40af5f9f3b)
2008. okt. 28. 00:31
lehet te nem de sokan igen:D nézzed meg ezt a fórumot, napi egyszeri evés...wá. nem tom miért támogatja a média is az anorexiát, mi haszna belőle az emberiségnek ha mindenki belehal a hülyeségbe. pasik hasa legyen kockás csajok dereka egy kézzel körbeérhető. Na és akkor átlag embernek eszébe sem jut, hogy a címlapcsaj vagy az akcióhős a filmben szarrá diétázta magát és nem tartható fenn az az állapot mert belehalna. Hétköznapi életben a bálványozott sztárok is tunyék, járnak wc-re nagydolgozni, kocka helyett sörhasuk van stb. egészség lehetne ennyire sláger dolog, akkor nem fújjolnék.
2008. okt. 25. 11:37
Lehet, de nem a legjobb megoldás. Amint elkezdesz majd újra enni, kétszer annyi fog visszajönni.
67. SF
2008. okt. 25. 11:09

Naponta 1×??? Ez nagy butaság lenne! Inkább egyél sokszor kis falatokat, és mozogj többet! Nem is kell tornázni, inkább menj mindenhová gyalog, ha 5 km-nél rövidebb utakra mégy, és a tévé előtt inkább sárgarépát rágcsálj!

Mivel a munkám miatt sokat ülök, nekem az vált be, hogy menet közben zenét hallgatok, és ülve táncolgatok a ritmusra.

Persze így elég nehéz gépelni...

2008. okt. 25. 10:54
fő az egészséges kajálás...és a folyamatos mozgás:)
65. 40af5f9f3b (válaszként erre: 63. - 3a35a2b906)
2008. okt. 25. 10:53

én nem akarok anorexiás lenni:):)

ja..egyébként nagyon igazad van:)

szóval ez sajnos tényleg így van

64. lufi
2008. okt. 25. 10:11
Nem lehet fogyni, mert ha így lenne én már biztos nádszál vékony lennék. Csak tönkre teszed vele magad.
2008. okt. 25. 10:01
tested bepánikol és mikro végre a nap egyetlen alkalmával ételt kap akkor azt eltartalékolja. mivel a fehérjét nem lehet egyenletesen szétosztani legalább 3 időpontra, így izomzat elkezd lejönni, zsír marad, mérleg egyre kevesebbet mutat, ti pedig egyszre szarabbúl néztek majd ki. Ja nem, csajok ti nem, mert szerintetek az anorexia divat manapság, ez kaccsint le a címlapokról is. Értelmesebbje még izmos akar lenni és feszes testet. De napi egyszeri evéssel csak izomzatot lehet veszteni, zsírt tartani, idegrendszert lerombolni, bedepizni, és növelni a hülye emberek seregét
2008. okt. 25. 09:45
Lehet, csak szerintem nagyon egészségtelen
61. 40af5f9f3b (válaszként erre: 58. - Ildikola)
2008. okt. 25. 08:40

mármint..hogyha sok gyümölcsöt eszel..meg zöldséget..kevés kenyeret...kevés édeset..

akkor hogy hogy nem működik?

60. 40af5f9f3b (válaszként erre: 58. - Ildikola)
2008. okt. 25. 08:11
hogy hogy nem működik a diéta???
2008. okt. 25. 08:10

szerintem reggelre mindenféleképp egyél egy kis gyümölcsöt,mert az nem hízlal,egészséges...és ad egy kis energiát délelöttre...

aztán ebédelj..

és ne vacsorázz:)

szerintem ezzel lehet fogyni..

a vacsorát sokan mondják,hogy ki lehet hagyni..

de szerintem a reggelit nem kéne..

2008. okt. 25. 08:00
Barátnőm igy adott le 10 kg és egy deka se jőtt vissza neki, most meg probálom én is hogy cak 1* eszek mert a többször kicsit nekem most nem vált be. 10 éve nekem is sikerült leadnom 10 kg hogy nagyon megválogatattam mit eszem, (saláta gyümölcs stb).De már nem müködik. Már nagyon rosszul érzem magam most 76 kg és nagyon de nagyon szertenék minimum 60 ra lemenni.
2008. okt. 18. 21:00
lehet fogyni is és lehet kibírni is ha van akarat és kitartás :)
2008. okt. 18. 14:16
A szervezet az ősember kora óta remekül hozzáidomult az éhezéshez és a raktározáshoz. Egyél értékes és tartalmas reggelit, akkor a tested tudni fogja, hogy nincs éhínség az országban és nem kezd el rémülten raktározni. Napközben pedig egyél többször keveset, értelmes, lehetőleg minél kevésbé feldolgozott kajákat, így megelőzheted a cukorbetegséget és az elhízást. Ha babád van, egyél akkor, amikor ő :-) Mert ő még tudja :-)
55. enci2
2008. jún. 4. 16:19
Nem lehet. Egy alkalom??!!! Az nagyon kevés legalább 4-5 alkalommal kell enni egy diétán belül. Alap esetben. Ha sokat tornázol mellette akkor elég "csak" egészségessen enni.
2008. jún. 4. 11:14
napi 5 kaja, keveset kell enni, de sokszor. a szervezet így nem tárol, hanem ürít. Ha keveset eszel 1-2 alkalommal, a szervezet tárol. apukám 2 óránként mindig eszik valamit és sokat fogyott. 3 hónap alatt 15 kilót.
2008. jún. 3. 17:14

Nem. Ráadásul beteggé tesz. Nem igy kell fogyni, hanem rendesen kell enni, naponta 5x kis adagokban, nem zsírosat, cukrosat .... stb, és mozogni kell. Jaa és nem kell csodát várni pár nap alatt vagy hét alatt, a tartós fogyás akár éve(ke)t is igénybe vehet.


Keress fel egy dietetikust és edzőt... Ha nem tudsz akkor nézz utána neten mit érdemes enni, és spoetolni hogy fogyj

52. Venes
2008. jún. 3. 17:07
Persze hogy lehet, kivéve ha az az egyszeri evés nem több órás vagy nem hatalmas kalóriabevitellel jár, pl. egy egész torta vagy 2 kiló mogyoró. :D
2008. márc. 13. 14:52
Napi egyszeri evéssel biztosan lehet fogyni, a kérdés az hogy meddig lehet azt bírni!
2008. márc. 13. 14:48

nekem nagyon macera az úszás...

el se bírom képzelni, hogy járjak, úgy rá kell készülni

49. HusiNyuszi (válaszként erre: 39. - Cypern)
2008. márc. 10. 12:11

Szia!

Az úszás nagyon jó az egész test átmozgatására, a gerincállapot javítására stb, de havi 15 kg-ot nem lehet tőle fogyni. Sőt, nagyon kevés kalóriát használ el, más mozgásformákhoz képest. De havi 15 kg-ot különben semmivel ne akarjon sneki fogyni, mert borzasztó egészségtelen, és pillanatok alatt a duplája jön vissza. Nem is beszélve a csúnya "integető izmok"-ról - a bőr nem tud követni ilyen gyors változást.

Nem 1,5 kg-ot akartál írni? Mert az reális.

2008. márc. 8. 21:23
az én tapasztalatom szerint nem,maximum rosszul leszel kis idő múlva:-(
2008. márc. 8. 20:04

Ha napi egyszer eszel, elöbb utóbb kiürűl a vitaminokból stb... és utána a leadott kilóknak a kétszerese fog visszamenni...

Szeintem válassz olyan termékcsaládot, ami minden fontos tápanyagot tartalmaz, mégis segít a fogyásban...

Az egyik munkatársam 20Kg-tól szabadult meg, tartósan...

De ha nem haragszol nem reklámozom a nevét...

Ha viszont felveszed velem a kapcsolatot szívesen segítek...

2008. márc. 6. 18:19
Szerintem sem lehet. Nekem a kislányom mellett csak este van időm enni, akkor sem eszek sokat. Még sem mennek a kilók.
45. Kiniand (válaszként erre: 44. - Lufi)
2008. márc. 6. 18:05
Én míg dolgoztam, rendszeresen láttam a buszon egy lányt, aki olyan látványosan lefogyott pár hónap alatt, hogy nem bírtam megállni, hogy ne kérdezzem meg mitől. Azt válaszolta, hogy naponta csak egyszer eszik, de akkor azt, amit megkíván, még édeséget is. Szóval ez alkat kérdése...
44. lufi
2008. márc. 6. 17:45
Biztos hogy nem lehet. Én is egyszer eszem egy nap mégsem megy le egy deka sem.
2008. márc. 6. 13:49
szereintem nem lehet fogyni, ha egyszer eszel egy nap .
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook