Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 őszi babák fórum

2008 őszi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
15067. Gabibus
2019. febr. 1. 20:45
Sziasztok! Ma itt jartam....nem is tudom hogy jutottam ide es szinte hihetetlen, hogy volt egy ilyen kis "kozossegunk"! Remelem mindenki jol van es egeszseges! A gyermekek mar nagyon megnottek! Szep visszagondolni a kezdetekre!😉
15066. kitta73
2012. dec. 31. 10:55
Boldog Új évet csajok,puszi!!!!!
15065. stefi9
2012. dec. 24. 11:14

sziasztok:)

Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok!

15064. Gabibus
2012. okt. 25. 10:15
Sziasztok! Ma jutott eszembe a hoxa...igy lassan 1 ev utan.;-)) Azt hittem mar senki nem teved be,de latom nehanyan meg itt vagytok, ha ritkan is. Utolag is kivanok mindenkinek nagyon boldog szulinapot! Kicsiknek es nagyoknak!Mi is megnottunk.Peter masodik evet kezdte az oviban, ahova imad jarni. Flora decemberben lesz 3 es akkor kezdene az ovit, de meg mindig remenykedunk, hogy nem kell, hogy elkezdje es visszajutunk meg elotte Kanadaba. Mar evek ota dolgozunk rajta,de a burokracia mindenhol jelen van. Szoval varunk tovabb.Az apa hol itt, hol ott dolgozik, de legkevesebbet Magyarorszagon,mert hat munka az ugyanugy, mint eletszinvonal itt nem letezik.Igy telnek napjaink.Remelem mindannyian jol vagytok! Azok is akik nem jarnak itt a 2008 szeptemberi babakbol...Puszi mindenkinek!:-))
15063. vviki2 (válaszként erre: 15062. - Stefi9)
2012. okt. 19. 21:56

Drága Stefi!

Örülök hogy írtál...sajnos csak most olvastalak.

Én hiszek BENNED, hogy meg tudod csinálni és imádkozom ÉRTED!

:-)

15062. stefi9
2012. szept. 25. 19:47

sziasztok:D

örömmel olvastam hogy gondoltok rám.néha benéztem,de anyira elfoglalt vagyok hogy nem sok időm jut a netre mint régen:)

az állapotom a körülményekhez képest egész jó,ami nem öl meg az megerősít,nagyon igaz.megtanultam a tudattal élni hogy beteg vagyok és semmi jóra nem számíthatok,átértékeltem az életem és minden erőmmel küzdök ellene.folyamatos kezelés alatt állok,ami gyengít rendesen,vannak rosszabb időszakok,amikor elkeseredem,de aztán felállok.elkezdtem dolgozni,ami leköti minden figyelmem,ami jó mert nem mindig a betegség körül forognak a gondolataim.szerencsére a család segít nagyon sokat.minden percét élvezem amit a kicsi lányommal tölthetek,próbálok minél többet vele lenni,mert kitudja meddig tehetem......:(

15061. kitta73
2012. aug. 28. 16:29
én se előre félek tőle,viktor még egyenlőre örül neki,már menni akkar a táskájával
15060. vviki2 (válaszként erre: 15059. - Kitta73)
2012. aug. 28. 11:09

Húha, sulikezdés... Jövőre Bence is megy, hogy őszinte legyek nem várom.

Jól megnőttek a fiúk:-)))

15059. kitta73
2012. aug. 26. 08:05

sziasztok!

Mi jól vagyunk levi 4éves lesz szeptemberbe,vikor 7 éves és kezdi az iskolát.

Soha nincs idóm semmire meló utánna a gyíerekek,de élvezem.

15058. vviki2
2012. aug. 25. 19:19

Sziasztok!

Kivel mi újság?

Elszaladt a nyár, 4 évesek lesznek az "őszi babák"...;-)

Stefi jutott eszembe, mi lehet vele? Tavaly december óta nem volt fent a Hoxán. Tudtok róla valamit? Remélem felvette a harcot a betegségével és nem nyugodott bele....:-(

Írjatok ha jut rá idő...!

Pusszantás

15057. vviki2
2012. máj. 12. 19:05

Sziasztok!

Monix, gyönyörűek a gyerekek...látom nem csak az enyémek nőnek..;-)))

Gratulálok a csajszinak az első szülinaphoz, így utólag...megkésve.:-)


Mi is megvagyunk, dolgozom, nyomom a fősulit, most épp vizsgaidőszak van, így épp tanulnom kellene, de itt ragadtam.;-D 14 tárgyam volt ebben a félévben, abból 12 vizsgaköteles. Eddig 3 van meg, ami (pozitív szemmel;) már a negyede!!! Nehéz így, család és meló mellett, de muszáj. Puszi mindenkinek!

15056. kitta73
2012. ápr. 25. 16:24

sziasztok!


Boldog szülinapot lizának :-)

nálunk a két gyerek oviba Viktor már az iskolát kezdi szeptemberbe,mikor először írtam még 3éves sem volt.

Én melózik én semmire sincs időm!

puszi mindenkinek:-)

15055. monix5
2012. ápr. 25. 14:24

Sziasztok Csajok!

Úgy látom ez a fórum már nem aktív azért én irok hátha valaki olvassa Liza 1 éves lett (hogy elszaladt az idő) tettem fel képet rólunk ...

Puszi nektek ....remélem mindenki jól van...

15054. Gabibus
2011. dec. 30. 18:15
Mindenkinek Boldog Unnepeket kivanunk! :-))
15053. kitta73
2011. dec. 24. 13:43
Boldog Karácsonyt!!
15052. kitta73
2011. dec. 7. 16:16
béres immunó kid rágó tabletta,szívesen beveszik a fiúk és jó is
15051. monix5 (válaszként erre: 15050. - Mint)
2011. dec. 7. 15:17

Köszi ....Végül a cybexet vettük és tényleg jó idáig)

Márk megint beteg 1 hetet járt az oviba előtte megint beteg volt szuper most Liza is biztos megint elkapja jajj de kemény lesz ....)))Ti milyen immunerősitőt használtaok a gyerkőcöknek?Homeóst használ valaki?

15050. mint
2011. dec. 4. 12:33

Monix szerintem a gyerekulesen ne sporoljatok. Egyebkent is az amit most vesztek Marknak mar tini koraig kitart. :)

Szerintem a Cybex Solution vagy a Recaro Monza kenyelmes es biztonsagos is.

15049. mint (válaszként erre: 15046. - Stefi9)
2011. dec. 4. 12:23

Csak akkor mehetett volna oviba ebben az evben,ha augusztus 31-e elott szuletett volna,mivel ugye o szeptemberi igy csak 2012-ben kezdhet.

Orulok,hogy Szofinak tetszik az ovi. :)

15048. monix5
2011. nov. 30. 11:37

Sziasztok Lányok

Jó,hallani felőletek látom mindenki nagyon elfoglalt nálunk is Márk ovis Liza már 7 hónapos voltak nehézségek az elején de lassan rendeződnek a dolgaink.Lányok gyors kérdés ti milyen gyerekülést vettetek a gyerkőcöknek ami 15 kg-tól jó Márk kinőtte a másikat és kellenne neki nagyobb melyik fajta a jó mi a tapasztalat ?Milyet vegyünk ami nem olyan drága vagy ezen nem érdemes spórolni mert kinálat az van de nekem most nincs időm böngészni a netet.Légyszi irjátok meg Köszziiii

15047. vviki2
2011. nov. 28. 13:56

Sziasztok!

Jó olvasni titeket! :-)

Megvagyunk mi is, Linett szereti nagyon az ovit, hála az Úrnak minden rendben van vele! Voltak már betegek, de csak enyhébb pár napos nyavalyák, így csak fél hetekre lettek kiírva.

Én most fogok vizsgázni, december-január, így elég húzósak a napjaim. Munka, háztartás, család, tanulás....

De én akartam, így inkább befogom a szám. ;-P

Karácsonyra készülődünk, minden héten veszek egy kevés szaloncukrot "kóstolóba", de mire eldöntjük melyik legyen a fa alatt, addigra már nem lesz...;-D (Legalábbis tavaly már nem tudtam venni olyat amilyet szerettem volna.)

Gyerekeknek már vettem 2 könyvet, meg most fogom elkészíteni az adventi naptárt, csütörtökre készen kell lennie.

Tegnap gyertyát gyújtottunk és elénekeltük az "ég a gyertya ég..." kezdetű dalt és a "kiskarácsony, nagykarácsonyt". Gyerekek nagyon élvezték, már be vannak zsongva. Voltunk a győri adventi vásárban, vettünk fincsi hot-dogot a kölköknek (mert azért nyavalyogtak:) és felülhettek a rénszarvasokra és körhintára 1x. Persze szívesen mentek volna még pár kört, de nem akarunk sz@rrá fagyni, meg azért milliomosok sem vagyunk...:-D A bazárosokat meg sem néztük, elég volt a rengeteg kivilágított fa és a téren álló óriási karácsonyfa látványa. Szééép nagyon....

Szóval alakul az adventi hangulat.

Tervezem hamarosan a mézeskalácsot, de még valahogy össze kell egyeztetnem a tanulással, mert következő héten 3 vizsgám lesz. (Most csüt.ön csak 1 ZH.;)

Közben intézni kellene a végtörlesztést, hogy kevesebb legyen a lakáshitelünk, de nem tudom MIKOR???!!!

Na majd megoldjuk valahogy.

Szép hetet mindenkinek!

15046. stefi9 (válaszként erre: 15045. - Mint)
2011. nov. 28. 10:44

köszi:)

elhiszem hogy Sarah már nagyon vágyna a gyerektársaságra.ovi előtt Szofi is már alig várta a közösséget,annyira megérett rá.régebben mindig azt gondoltam majd nehéz lesz elvinnem őt,de eljött pont az ideje.miért csak jövőre kezdtek?

15045. mint
2011. nov. 26. 14:27

Sziasztok!


Stefi orulok,hogy jol vagy. :) Sajnos mar szinte senki nem ir ide.Persze megertem,mert mindenki elfoglalt.

Mindenkinek ovis mar a gyerkoce? Sarah majd csak jovore kezdhet,pedig mar ugy menne szegeny.


Puszi mindenkinek!

15044. kitta73 (válaszként erre: 15043. - Stefi9)
2011. nov. 25. 14:04
hát megértem,szerdán lementem délután a tesco-ba,már most borzasztó mennyien voltak délután,és még mi lesz
15043. stefi9
2011. nov. 25. 12:52
az ajándékvásárlással én is csúszásban vagyok.ma nekünk sincs ovi,szabadnap.pihenőnapom van,elvitte Szofit anyu,férjem dolgozik.ma kellett volna elintéznem a karácsonyi bevásárlást,de nincs nagy kedvem a tömeghez,emberekhez.
15042. kitta73
2011. nov. 25. 10:53

sziasztok lányok!

A héten itthon vagyok ,Levente beteg volt,hétfőn újra mehet oviba.A napok nagyon mennek,a két fiú ovizik én melózok,délután pedig próbálom össze egyeztetni a háztartást,a főzést és a családot.Nem mindig sikerül,van mikor elcsúszok,de szerencsémre a párom mikor itthon van nagyon sokat segít nekem.Időm,szabadprogramom nincs ilyenekre nincs időm,talán majd ha nagyobbak lesznek a fiúk.Igaz jövőre Viktor már az iskolát kezdi,de furcsa leírni.Mikor először írtam ide még nem volt 3éves a nagyobb,most meg már olyan nagy fiú.A karácsonyi vásárolgatást lassan elkezdem én is,de még alig van valami.Remélem mindenki jól van,puszi mindenkinek.

15041. stefi9
2011. nov. 25. 09:26

sziasztok lányok,nagy a csend:)kivel mi a helyzet?én megvagyok,vagyogatok.

készülődtök a karácsonyra?

15040. stefi9 (válaszként erre: 15039. - 43fe10e42c)
2011. szept. 12. 09:10
aranyos vagy és köszi a biztatást:)
15039. 43fe10e42c (válaszként erre: 15034. - Stefi9)
2011. szept. 7. 22:22

Bár nem emlékszem, hogy írtunk e régen egymásnak, de csatlakozom a többiekhez,és én is sajnálom, hogy ez van veled.

Nekem a férjem mesélte, hogy mikor még nem voltunk együtt, egy rosszulléte után ugyanerre a betegségre gyanakodtak. A tünetek alapján 10-ből 9 embernek ez a baja. Szerencsére ő volt azaz 1, akinek nem. Viszont mióta tudom, mindig rettegek, ha csak megszédül vagy rosszul van.

De szerintem sosem szabad a reményt feladni, tényleg vannak "csodák",és mindig találnak újabb és újabb gyógymódokat.

15038. stefi9 (válaszként erre: 15038. - Mint)
2011. szept. 6. 09:21

aranyos vagy ez igazán biztató:)mindenki aki tud valamit erről a betegségről azt mondja szinten tartható.sajnos még pontosan nem lehet tudni én melyik kategóriába sorolható vagyok,ugyanis 4 kategóriája van a betegségnek.persze reménykedem hogy a legenyhébbe tartozom,de sajnos a vizsgalatok nem igazán ezt mutatják.sajnos sok ellenpéldája is van ennek a szinten tartásnak.

a gyógyszeres kezelésem még nem kezdődött el,de ez is olyan bonyolult..........

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook