Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megéri ezért kockáztatni? fórum

Megéri ezért kockáztatni? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 13. 23:40
A srác most a napokban jön vissza dolgozni. Mit tegyek, ha ismét meglátom? Úgy érzem, a szívem kiugrik a helyéről, ha erre gondolok. :/
2012. júl. 30. 18:05
A külföldi srác elment ma 2 hét szabadságra. Úgy gondolom, ez jó próba lesz... vajon csak egy kis félrekacsintgatás vagy tényleg érdemes lenne-e próbálkoznom nála. Egyébként múlt nap 4-5 órát úgy eldolgozott mellettem, hogy sem egy mosoly, sem egy akármi (pl nem kereste a tekintetem), csak elvolt magának. És ami a legrosszabbul esett, hogy szinte mindenkivel beszélgetett munka közben, csak velem nem. Kerül, bár kedves, ha én kérdezem vagy hozzászólok, nagyon aranyos, de mintha kerülne (vagy tart a helyzettől, a barátomtól - ő is ott dolgozik- vagy ennyire nem érdeklem - inkább ezutóbbi). Sok értelmét nem érzem így feldobni a kapcsolatomat, csak ennyiért, de majd idővel alakulnak a dolgok.
28. Va.Gina (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2012. júl. 29. 14:21
mivel fiatal vagy még, és már 1,5 év után azt mondod a kapcsolatodról, hogy ellaposodott....azt gondolom nincs miről beszélni! lépj és cuppanj rá a külföldi pasira.
27. 342402de6d (válaszként erre: 26. - Adry1992)
2012. júl. 29. 12:28
Milyen az amikor a pillangók repkednek a gyomorban???Én még olyat soha nem éreztem.
2012. júl. 29. 10:47
Kérlek segítsetek. Hogy küzdhetném le ezt az őrületes érzést? Ma megyek dolgozni és egyszerűen rosszul vagyok a gondolattól is, hogy lehet ottlesz és lehet megint nem jutok semmire. De attól is, hogy nem lesz ott, attól, hogy nincs és nem is lesz semmi előrelépés az ügyben. Hogy sosem fogom megismerni és csak egy olyan srác marad, aki után csak ácsingózhatok, semmi több... :( Folyamatosan repkednek a gyomromban a pillangók, legszívesebben sírnék és nem mennék dolgozni. Nagyon rossz, hogy semmit nem tudok tenni, teljesen tehetetlennek érzem magam, miközben ő éli az életét és csak egy munkatárs vagyok neki.
25. adry1992 (válaszként erre: 24. - 342402de6d)
2012. júl. 28. 20:36
Na igen, épp ez az, én ennyiből még nem tudok semmit sem leszűrni. :) Valami egyértelműbb tipp esetleg?
24. 342402de6d (válaszként erre: 23. - Adry1992)
2012. júl. 28. 20:34
A szemnél nincs egyértelműbb,meg a hangszín is magasabban cseng,még a legelején,főleg ebből tudod mit szeretne....de mivel túl fiatal vagy ezt még gyakorolnod kell,hogy helyesen értelmezd a jeleket.
2012. júl. 28. 20:31
Ez sokkal kevésbé egyértelmű, mint bármi más. :/ Nem szeretném bebeszélni magamnak, hogy tetszem neki, miközben mégsem. Egyértelmű jeleket szeretnék valahogy...
22. 342402de6d (válaszként erre: 21. - Adry1992)
2012. júl. 28. 20:13

Menj egy kicsit közelebb:))

A szem a lélektükre,mindent elárul.

2012. júl. 28. 20:11
Hogy lássam meg mondjuk 2-3 méterről, hogy milyen a pupillája? :D
2012. júl. 28. 20:11
Nekem, ha nem tetszik egy srác és rámmosolyog, max. megkérdezem, min mosolyog, de szó nélkül, kedvesen, csak úgy nem mosolygok vissza. Pont azért, hogy nehogy azt higgye, tetszik. (Persze, mi lányokkal rámosolygunk egymásra munka közben, de az más, mint egy fiúra. :))
19. 342402de6d (válaszként erre: 17. - Adry1992)
2012. júl. 28. 20:09
Ha meglát és tetszel neki,kitágul a pupilla.....
18. homern (válaszként erre: 15. - Adry1992)
2012. júl. 28. 20:08
úgy illik?én sem néznék fapofával valakire aki rám mosolyog,kedvesen visszamosolyognék.
2012. júl. 28. 20:07

És miből mit következtethetek ki, mire gondolsz pl? A gond ezzel, hogy tényleg nincs időnk munkaidőben beszélgetni. Esetleg még azt próbálnám ki pl, hogy ha elmegyek mellette, utánamnéz-e.

Ha addig összeszedem a bátorságom és jól alakulnak a dolgok, egyetem alatt majd megkérem, mutasson meg ezt-azt a suliban, a városban. :)

16. 342402de6d (válaszként erre: 15. - Adry1992)
2012. júl. 28. 20:03

Természetes,hogy visszafog mosolyogni.....

inkább a szemét és a mozdulatait nézd,testbeszéd árulkodóbb.

2012. júl. 28. 19:59
Szerintem senki nem mosolyog ok nélkül az ellenkező nemre, ha nem barátok, sőt alig ismerik egymást.
14. 342402de6d (válaszként erre: 13. - Adry1992)
2012. júl. 28. 19:53
Egy mosoly még nem igazán jelent semmit.
2012. júl. 28. 19:42
Mikor még nem dolgozott ott a barátom, többször mosolygott rám, most is kedvesen köszön, de semmi extra, ez lehet sima munkatársi kedvesség is. Lenne közös témánk bőven, hisz ő arra az egyetemre jár, amire én is jövök, évek óta abban a városban él, ahova én is megyek, így rengeteg dologról tudnék kérdezgetni tőle, beszélgetni vele. Csak nincs időnk rá (nagy a hajtás), na meg a barátom is ottvan. Talán megpróbálok egyszer rámosolyogni, mikor rámnéz és kiváncsi vagyok, visszamosolyog-e. :)
2012. júl. 28. 19:36
valahogy ha együtt vagytok csináld úgy hogy ő kezdeményezzen még is csak lehet bátorításra szorul, de úgy hogy neki legyen siker élménye, azt mondja magáról hogy ő volt a kezdeményező
11. homern (válaszként erre: 6. - Adry1992)
2012. júl. 28. 19:35

nem úgy értettem a feláldozást,hogy szenvedés vele lenni :D

ha elmondaná az új pasi,hogy akar téged,akkor belemennél ,nem? így máris semmi értelme a mostani kapcsolatodnak.

persze ez az én álláspontom,szerintem tisztességtelen dolog tovább húzni egy kapcsolatot csak azért,mert kényelmes és mert nincs jobb.persze,hogy nem úgy kezdtél anno bele hogy mostanra kimerül a dolog,de megtörtént.

a párod sem tudja addig az igazit keresni ameddig azt hiszi vele fogod leélni az életed.

na ez lehet kicsit zavaros lett de rohannom kell..

2012. júl. 28. 19:28

Igen, tudom hogy ez így már nem az igazi, ha más felé kacsintgatok.

A helyzet az (ezért nem naiv gondolat, hogy a barátom miatt nem közeledik), hogy mi hárman egy helyen dolgozunk. Így, amíg (még a nyáron) a barátom ottvan, addig kizárt, hogy bármi is legyen. Talán, ha lesz időm, finoman megpróbálok barátilag közeledni felé, kérdezgetni, ismerkedni, bár nagyon nehéz (sosem kezdeményeztem és nem akarok lebukni). :( Aztán ha tényleg olyan jó valójában, amilyennek látszik, ráérek dönteni. :)

2012. júl. 28. 19:26
Bocs:Régi és nem égi.:D
2012. júl. 28. 19:26

20 éves vagy.Előtted az élet és még számtalan jó pasi.Úgyhogy csak azért ne legyél a pasiddal,mert ő a égi és megszokott.Ez kiszúrás vele is és magaddal is.


A pasik meg nagy ívben szarnak arra többnyire,hogy neked van-e valakid,avagy sem.Ha valakit nagyon akarnak,akkor megteszik a megfelelő lépéseket.

2012. júl. 28. 19:26
kockáztass ne hagyd ki
2012. júl. 28. 19:25

Nem áldozom fel magam, mert mint embert és barátot nagyon szeretem és becsülöm, nem szenvedés vele lenni. Egyébként soha, a másfél év alatt senki másra rá sem néztem, őszintén. De ez a srác most elbűvölt, nem tudok mit tenni. Nem tudom, hogy vajon csak a sors akar próbára tenni vagy tényleg ő lenne most a nekem való?! Olyan keveset tudok róla, így ez mind megválaszolatlan marad egy darabig.

Az első, amire gondolni tudok, hogy valahogy meg kellene tudnom, én tetszem-e neki. :)

2012. júl. 28. 19:23
Ne az legyen a szempont, hogy mindenféleképpen valamelyik pasi kell neked! Ha nem kellek az egyiknek, akkor jó a másik is... Inkább figyeld az érzéseidet. Ismerd meg jobban a másik srácot és akkor ki fog derülni, hogy melyikhez húz jobban a szíved. De szerintem ha már felfigyeltél a jelenlegi barátod mellett másra, akkor az már nem igazán tuti! Szerintem...
2012. júl. 28. 19:21
Tanácsot nem tudok adni, viszont naív gondolot, hogy egy férfi nem közeledik olyan nőhöz, akinek van párja.
2012. júl. 28. 19:21

Ha nem tudod elképzelni jelenlegi barátoddal az életed öt-tíz év múlva,hagyd el.

Egyébként egy jól működő kapcsolatban ez nyilván eszedbe sem jutna.

De miért nem próbálod a jelenlegi kapcsolatod feldobni?

Tudod-járt utat járatlanért....nem biztos hogy megérné...szerintem.

2. homern (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2012. júl. 28. 19:20
olyan sokat nem kockáztatsz,mivel a mostani kapcsolatod nem fog már sokáig tartani.fiatal vagy még ahhoz,hogy olyan mellett maradj aki számodra csak egy "jó ember".azért ne áldozd fel magad csak hogy meg ne bántódjon.
2012. júl. 28. 19:17

Van egy másfél éves kapcsolatom, eddig minden egész jól ment a barátommal, keveset veszekszünk, hasonlóak a terveink, céljaink, egy iskolába jártunk...stb., viszont a kapcsolatunk nagyon ellaposodott és tudom, hogy sosem volt és sosem lesz ez az a szerelem, amit annyira akartam.

A gond ott kezdődött, hogy nemrég kikerültem külföldre, ahol megismertem egy nagyon helyes srácot (aki ráadásul munkatársam, külföldi) és nem tudom őt kiverni a fejemből. Hetente többször látom és egyszerűen elolvadok még a mosolyától is. Ő viszont tud a barátomról, ismeri őt, így gondolom még akkor sem közeledne, ha én is tetszenék neki. Nagyon kedves, bár távolságtartó velem, ez jelenthet csak sima munkatársi kedvességet is, ezért nem merek semerre sem lépni.

Ősszel viszont kezdődik az egyetem és egy helyre fogok járni ezzel a helyes sráccal, így a kísértés még nagyobb lesz.

Nem tudom, mit tegyek. Nagyon vonzódom ehhez az új sráchoz, sokkal jobban, mint bárkihez eddig. Viszont még mindig ragaszkodom a jelenlegi barátomhoz, és sosem akarnám megbántani, hisz tudom, hogy szeret, és hogy jó ember. Ti mit tennétek az alábbi helyzetben? Kideríthetném esetleg valahogy, hogy tetszem-e egyáltalán a külföldi srácnak? Megéri ezért kockáztatni a kapcsolatomat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook