Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy újra kívánjam a partnerem? fórum

Mit tegyek, hogy újra kívánjam a partnerem? (tudásbázis kérdés)


27. Ekidli (válaszként erre: 18. - 38113ab761)
2008. máj. 25. 14:04
Hát igen, majdnem patex->pharmatex.:)És többféle változata is van, kúp, kenőcs, tabletta, tampon. Én is ezt használom, mert már beleintunk az óvszerbe.
2008. máj. 21. 09:51
nem tudom, talán neki kéne tenni valamit, hogy a vágy ne múljon... én csak akkor nem akarok szexelni, ha iszonyú fáradt vagyok idegileg. de akkor is odabújok hozzá, és Ő átölel :)
25. fe6fe7671f (válaszként erre: 14. - Seed)
2008. máj. 20. 23:45
Nem vagy esetleg terhes? Én akkor soha nem bírtam elviselni, ha hozzám ért.
2008. máj. 20. 23:08
Gery Chapman: Egymásra hangolva (az 5 szeretetnyelv a házasságban) című könyvét is szívesen ajánlom figyelmetekbe.
23. Crisz
2008. jan. 27. 19:58
Röviden a könyvről: leírja, hogy ki-miért olyan embert vonz magához, amilyet, miért sikertelen egy kapcsolat, milyen szakaszai vannak a romló kapcsolatnak, hogyan lehet felismerni a különböző fázisokat, leírja a különböző embertípusokat...stb. Nekem sokat segített. Ha nem értjük miért nem sikerül semmi, miért csak olyanokat fogunk ki, akikel nincs esélyünk komoly kapcsolatra,vagy nem olyan, mint, amilyenre vágynánk tudatalatt, akkor most megérthetjük. Ez a könyv nem szakkönyv, nem tudósoknak írták, nagyon olvasmányos.
22. otis (válaszként erre: 20. - Crisz)
2008. jan. 27. 19:50
ez engem is érdekel :)
21. caravell (válaszként erre: 20. - Crisz)
2008. jan. 27. 18:01
Utánanézek, jó könyv lehet!
20. Crisz
2008. jan. 27. 11:23
Nem ismerem az ügy hátterét, de én mindent a pszichológiára vezetek vissza. Nekem is volt egy időszakom, mikor nem kívántam a szexet és ez valószínűleg azért volt, mert kevés volt az önbizalmam, utáltam a testem és azt hittem a páromnak sem tetszem már. Lehet, hogy lelkileg változott meg nálad valami, vagy a stessz, vagy az elvárások, vagy valami, amiről talán nem is tudsz, csak a tudatalattidban munkálkodik. A hétköznapok gyakran elnyomják a jó kedvet, pedig olyan egyszerű lenne boldognak lenni. Van egy remek könyv a párkapcsolatok pszichológiájáról: Hermann Meyer: Mert megérdemellek. Félelmetes, mikor az ember elolvassa és rádöbben rengeteg dologra, ami ott volt az orra előtt, de nem is sejtette volna.. Ajánlom mindenkinek!
2008. jan. 27. 09:02
Kérdés, hogy konkrétan ŐT nem kívánod vagy a szexet? A válasz is ennek megfelelő. ha a szexet, akkor a probléma Nálad keresendő, ha őt, akkor a nála vagy a kapcsolatotokban (kissé túlzottan leegyszerűsítve)de nem mindegy.
18. 38113ab761 (válaszként erre: 17. - Seed)
2008. jan. 27. 08:30

Nem kell íratni, patikában simán kapható: van tubusos kiszerelés (adagolóval), vagy már adagonként kiszerelve (6 darabos). "Patex"-hez hasonló neve van, sajna most dobtam ki a dobozát és képtelen vagyok megjegyezni pontosan. De "fogamzásgátló krém"-ként szoktam kérni és a patikusok tudják... Egyébként van ugyanebben kúp is, de az kicsit folyós (nem annyira jött be)...

Nekünk ez a krémes forma bevált önmagában (több mint egy éve használjuk), de a védőnő mondta, hogy lehet kombinálni (peszárrium, vagy óvszer - de mi pont az óvszer kikerülése miatt használjuk, mert a párom nem bírja...)

17. Seed (válaszként erre: 16. - 38113ab761)
2008. jan. 25. 14:45
Én még nem is hallottam ilyen krémről. Mennyire biztonságos? Tudnál róla valamit mondani? Mióta használod? Orvosnak kell felírnia?
16. 38113ab761 (válaszként erre: 15. - Kataanya)
2008. jan. 25. 07:04
Egyetértek, a terhességtől való félelem nagyon sok bajt tud okozni. Én sem szedhetek gyógyszert és fogamzásgátló krémet használok.
15. kataanya (válaszként erre: 14. - Seed)
2008. jan. 22. 16:34
Ha ennyire félsz a terheségtől, lehet, hogy ez az oka annak, hogy nem kívánod. Annyi más módszer van, és akkor nem kéne félned! Pl. ott a hüvelygyűrű, az csak helyileg hat. Talán arra nem vagy allergiás.
14. Seed
2008. jan. 22. 16:32

Szedtem fogmazásgátlót, de allergiás lettem rá. Ez elősegítette azt is, hogy ha egymillió nőből én voltam az az egy, aki allergiás lett rá, akkor miért ne én lennék az az egy, aki teherbe is eshet. Mivel nagyon félek ettől, lehet, hogy ez megöli bennem a szex varázsát? Ezt mivel tudnám legyőzni?

u.i.: köszi az eddigi tanácsokat

13. otis (válaszként erre: 12. - Ibolya23)
2008. jan. 22. 13:43
Erre én is gondoltam.
2008. jan. 22. 12:36
Én szedek tablettát, de szerencsére ilyen problémám még sose volt. Lehet, h hülyeséget írok, de lehet, h sokat vagytok egymás közelébe?! Nem gondolom, h ez problémát okozhatna, de manapság már semmit nem lehet tudni.
2008. jan. 22. 09:13
Lehet, hogy a megszokástól, vagy félelem a szakitástól, stb. "nem akarod észre venni", hogy ő nem az igazi.
10. otis
2008. jan. 22. 07:53

én nem szedek... de gyakran érzem ugyanezt... :(


????????????

9. böbe83 (válaszként erre: 7. - Seed)
2008. jan. 22. 07:13
hát csak, amit íírtál az olyan, mintha nagyon szeretnéd, de nem lennél szerelmes... De tényleg a tabletta is okozhat libidócsökkenést.
2008. jan. 22. 01:53
Nem szedsz veletlenul tablettat hosszabb ideje?
7. Seed
2008. jan. 22. 00:37

Én érzem, hogy szerelmes vagyok. A kapcsolatom se mondható egyszerűnek, mert már 15 hónapja tart lassan.

Arra a problémára keresem a megoldást, hogy újra kívánjam őt szexuálisan!

2008. jan. 21. 21:16
Azt a problémát, hogy nem vagy szerelmes?
5. Seed
2008. jan. 21. 13:28
Ez mind jó tanács hiszen már próbáltuk. Eért nem értem. Mi a baj velem. Nagyon kedves figyelmes velem a barátom, de egyszerűen nem visz rá a lélek sem, hogy egy kicsit erotikázzunk. Már az is rosz érzés, ha kicsit simogatja a fenkem, vagy a melleim, miközben csókolózunk. Az új llat is meg volt, bár igaz én vettem neki új parfümöt. De amugy szerintetek egy parfüm is megoldhtja ezt a problémát?
2008. jan. 21. 07:46
Nekünk is volt már "szexmentes" időszakunk, majd mikor lecsengett újítottunk (amiről angyalka76 tett említést - játékosság, új helyszín, eddig nem használt forma, új illat...)
2008. jan. 21. 07:32
újítsatok egy kicsit:)
2008. jan. 21. 07:31

Sok oka lehet annak,hogy nem kívánod,de talán vehetnél neki egy új parfümöt amit nagyon szeretsz,vagy dobj be valami új formát a szexuális életetekbe,játszatok,nevessetek és vissza jön az életkedved neked is.

De először neked kell eldöntened,hogy mit is akarsz valójában.

1. Seed
2008. jan. 21. 01:45
Mit tegek, hogy újra kívánjam a partnerem? Már 1 hónapja nincs kedvem semmihez, pedig jó volt vele és szeretem is.Segítsetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook