Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szoó Judit féle termékekkel mennyit sikerült leadnotok? Tapasztalatok? fórum

Szoó Judit féle termékekkel mennyit sikerült leadnotok? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 2. 07:26

Noricica: igen, a sima liszt kell a galuskához.

A kelt tésztás liszt csak az élesztős dolgokhoz való.

2012. aug. 2. 07:25

Én is a Judit-féle (kilófaló) liszteket használom, és mindenféle receptet átvariálok kf. módra.

Fogyni sajna én sem fogytam (de előtte 15 kilót ledobtam), viszont a súlyomat tartom a sok kf. édesség mellett. Egyszóval nem éhezem, nem őrülök meg, ha a cukrászdában hagyományos sütit látok, mert én is eszem, csak egészségesebbet.


Egyszer valaha rátaláltam a neten a bolti kenyér összetevőire. Az állam majd leesett, mennyi szart megetetnek velünk. Csak sajna nem mentettem le.


A kf. kenyereknek pedig az utolsó apró összetevőit is ismerjük, és én nagyon szeretem. Csak ezt eszem.

10. szegabi (válaszként erre: 9. - Virus2008)
2012. júl. 31. 12:19
Amennyiben nem ismered ezeket a termékeket, nem hiszem , hogy tudsz véleményt alkotni róla. A lisztnek egy sokkal egészségesebb változatáról van szó, kenyeret, süteményeket pedig miért ne ehetne az aki szereti?Pénz pocséklás szerinted, ha valaki tesz az egészségéért????????
9. virus2008 (válaszként erre: 1. - Matyi78)
2012. júl. 31. 09:26
Hülyeség ilyen szaro.ra költeni, kevesebbet kell enni, vagy elkerülni,+ pénzpocsékolás...
2012. júl. 31. 09:10

A Szoó Judit lisztje ugyanúgy szénhidrát csökkentett, mint a Norbi lisztek. Szerintem még összetevőkben is hasonlítanak. Ahhoz, hogy valaki fogyjon tőle, illetve ezeket használva itt is be kell tartani azt, hogy mindent mértékkel enni.( Ez egyébként Norbinál is így van)

Mi is kizárólag ezeket a liszteket használjuk, van kenyérliszt,kelt tészta liszt, lisztkeverék. Én a lisztkeveréket használom a süteményekhez, palacsintához, nokedlihez, stb.A családunk, elfogadta, szereti a belőle készült dolgokat. Kenyeret is sütök, bolti kenyér nem is nagyom fordul elő nálunk azóta.

2012. júl. 28. 20:23
Én nem ismerem ezt a lisztet..Mi ebben az extra? Olyasmi, mint a Norbi liszt?
2012. júl. 28. 11:36

Én is használom a lisztjét én szeretem,nincs mellék íze! Épp tegnap vettem lisztet a hagyományosat,ma azzal paníroztam a rántott húst.


Flamingó176 galuskát a mindenhez való lisztjét használod?Ha igen hogy csinálod?

2012. júl. 28. 09:03
nekem megvan az egyik könyve, és használom a lisztjét is. Sőt, szinte csak ezt a fajta lisztet használom.Véleményem szerint nagyon jó.A családom idegenkedik az újításoktól, de már megszokták, hogy nálunk a galuska nem fehér színű.elfogadják, mert az íze is finom. A fogyásról nem tudok beszámolni, mert nekem teljesen meg kell vonnom magamtól a lisztes dolgokat, ahhoz, hogy fogyjak,de sokan lefogytak Judit módszerével. A honlapján sok jó dolog van.Üdv
2012. júl. 28. 09:02
Nem kell semmi különös dolgot venned az életmódváltáshoz.Csak akarat kell, elszántság.Nálam a paleo hozta meg a sikert egészség és fogyás terén is, de ez más módszer is lehet.Kinek mi válik be.Én előtte rengeteg módszert végig próbálgattam, tartósan és kínlódás nélkül ez az egy jött be.
2012. júl. 28. 08:58
Én másfél éven keresztül sütöttem a kenyerét, semmit nem fogytam. Valahol olvastam, hogy ez igzából nem fogyókúrrás, hanem egészséges termék.Ez viszont tény, hogy egészségesebb mint a boltban kapható kenyér
2012. júl. 28. 08:53
Igazán nem szeretnék beleszólni sem okoskodni, de ilyenekre nincs szükség (bármi is ez, nem ismerem), hogy valaki lefogyjon vagy életmódot váltson, ha úgy tetszik. Saját magad megismerése és a tested működésének a kiismerésével tényleg olyan eredményt lehet elérni ami életmódváltás.
2012. júl. 28. 08:43
Életmódváltás. Ez az ami előttünk áll, hiszen az egészségünk már benyomta a vészvillogót :( Keresem az eszközöket, amivel az ételeink egészségesebbek lehetnének, ezért kérem a tapasztalataitokat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook