Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » ÁEK kombinált teszt fórum

ÁEK kombinált teszt (beszélgetős fórum)


4. katie_rose (válaszként erre: 3. - Bea0917)
2012. júl. 29. 11:06

Én szerdai napon csináltattam és pénteken megvolt az eredmény. Nem lehet,hogy elírták a telefonszámot?

Amúgy a doki nem tudja odaadni. (a rendelőben levő gépeken nem is biztos,hogy netezhetnek és az eredmény a neten keresztül tekinthető meg) Kérd el telefonon azt a kódot,amit sms-ben küldtek volna. Fel kell menned egy honlapra és a kóddal meg tudod nézni az eredményed és szépen ki is tudod nyomtatni. Nekem legalábbis így volt. :)


25+2 hetes kismami

2012. júl. 27. 14:47
Most felhívtam őket (Sejtbank, ott vizsgálják) és azt mondták, elvileg már elküldték sms-ben..... Nekem mára is ígérték... De nem kaptam semmit. Elküldték elvileg megint, de még mindig semmi. Megmondták az eredményt és azt mondták az orvosnál lehet elkérni ilyenkor a papírt róla.
2012. júl. 27. 14:38
Szia nem 2 hét az eremény? én igaz cegléden vettem le a vért de 1 helyen vizsgálják.
2012. júl. 27. 14:33
Sziasztok! Nem csináltatott valaki véletlenül az ÁEK-ban Budapesten kombinált tesztet? Nekem hétfőn vették le a vért és mára mondták sms-ben az eredményt, de még semmi... Lehet rosszul adtam meg valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook