Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt valaki közületek mostanában a Szentkirályi utcai fogászaton? fórum

Járt valaki közületek mostanában a Szentkirályi utcai fogászaton? (beszélgetős fórum)


16. Álomvirág1 (válaszként erre: 15. - Álomvirág1)
2012. júl. 26. 11:51
hozzáteszem én is a klinikán voltam, az ügyeletről nincs tapasztalatom.
15. Álomvirág1 (válaszként erre: 1. - Depike)
2012. júl. 26. 11:49
Én odajárok. Tömtek már, sőt műtöttek is (bölcsességfog kiműtés). Maximálisan meg vagyok elégedve. :)
14. Depike
2012. júl. 26. 09:23
Most beszéltem a Fogászati Klinikával, de ott csak 15:30-ig van rendelés...nem igazán dolgozóbaráti...aki 5-ig dolgozik....vagy estig, mint én mostanában...Pedig az ügyelettől elvettétek a kedvem rendesen...
13. Depike (válaszként erre: 8. - C6766641b8)
2012. júl. 26. 09:09
Ettől félek én is....lehet csak simán be kell tömni.
12. Depike
2012. júl. 26. 09:07
Én voltam már magándokinál, sztk-ban is, az egyik magánklinikán ahányszor betömték a fogam, annyiszor esett ki a tömés, és nem volt olcsó egyik alkalommal se....az sztk-ban meg profin kezeltek, és nagyon szép koronát csináltak a fogamra. Csak most tényleg az a problémám, hogy nem érek oda rendelési időben soha...
2012. júl. 26. 09:05
Elnézést,én mondjuk az ügyeletről beszélek.Mivel a fórumindítónak csak az jöhet szóba.
10. Depike
2012. júl. 26. 09:05
Szerintem ma mindenképpen muszáj leszek oda menni, elég vegyesek a tapasztalatok, ahogy olvasom :-).
9. tavaszilány (válaszként erre: 8. - C6766641b8)
2012. júl. 26. 09:03
Ez nem ugyanaz a hely!!!!! Bár mind2 a Szentkirályiban van, egyáltalán nem mindegy, melyikről van szó..pont azért, mert ég és föld a különbség!
8. c6766641b8 (válaszként erre: 3. - 75moncsi)
2012. júl. 26. 09:02

Nekem akárhány ismerősöm odament,kihúzták a fogát:S (nem bölcsességfog)

Apukámnak is kihúzták.

Akik eddig mondták nekem a tapasztalatokat róla,mind azt nyilatkozta,hogy hentes módjára bántak vele:S

Szóval..:(

7. tavaszilány (válaszként erre: 6. - Kukacc)
2012. júl. 26. 09:01

Ide csak "profi" rezidensek kerülnek :)...Mivel itt folyik a fogorvosok képzése, komoly felvételin esnek át a rezidensek ahhoz, hogy bekerülhessenek.

Amúgy örülök, hogy elégedett vagy velünk :)

2012. júl. 26. 08:56

Én nyugodt szívvel ajánlom, nagyon profi orvosok dolgoznak ott.

Korrektek,igyekeznek a fog megtartására, bár nem mindenáron.

Jól felszerelt.

Az egyetlen, ami zavaró lehet, hogy mivel SOTE-hez tartozik, elég sok a rezidens és a medika, de ettől függetlenül szerintem nagyon - nagyon jó.

Férjemet hamarosan a szájseb.-i részen műtik.

2012. júl. 26. 08:54

A Szentkirályiban két fogászat van: az egyik a Stomatológia, ott szokott lenni az ügyelet, és igen, annak van ez a rossz híre.

A másik a Fogászati Klinika (itt nincs sosem hétvégi-éjszakai ügyelet) - ők viszont vérprofik!

2012. júl. 26. 08:50
Engem ott elég csúnyán megkínoztak, barátnőmet szintén. Szóval tuti nem ajánlanám.
2012. júl. 26. 08:47

Nem tudom, a férjemnek húztak, a nővéremnek tömték a fogát ott.

Szerintem profi orvosok vannak ott. A férjemnek a saját magándoki nem tudott mit kezdeni azt mondta, hogy szájsebészet lesz belőle, ott a fogorvos kb 1 perc (nem túlzok) alatt kikapta, úgy, hogy nem is fájt a férjemnek.

Szerintem egyedűl a bölcsességfogat húzzák ha baj van. Legalábbis nekem több fogorvos ezt mondta.

2012. júl. 26. 08:43

Szia.


Juuuuj,én oda semmi pénzért nem mennék,borzasztó rossz híre van annak a fogászatnak!!!:(

2012. júl. 26. 08:32

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni, hogy járt-e valaki közületek mostanában a Szentkirályi utcai fogászaton? Tartja még magát az a "legenda", hogy ott csak húznak? Sajnos olyan sokáig dolgozom minden nap, hogy már csak az ügyeletre tudok menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook