Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van aki beszél róla, és van aki csinálja! fórum

Van aki beszél róla, és van aki csinálja! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Van aki beszél róla, és van aki csinálja!

1 2 3 4
104. N.Ferry
2013. júl. 9. 11:20

Nincs is annál jobb,mikor a nő mer irányítani,hisz ő ismeri legjobban a saját testét.

Én sokkal jobban értékelem,ha megmondja hogy mit szeretne,minthogy a végén derüljön ki,hogy nem is volt annyira jó neki!

103. peteimi
2013. febr. 4. 22:33
"Van aki beszél róla,s van aki csinálja."Sokszor elhagyta már a számat ez a mondat,szinte mindig ugyanakkor:amikor valaki megkérdezi Tőlem h jó e az ágyban a nő,vagy amikor valaki "hősködik a tetteivel".Totál az a véleményem h aki ezt teszi az vagy nem tud sokat,vagy hantázik,de ennek nem sok értelme van.Pláne hogy saját magát becsapja.Én tapasztalatbol tudom h idő kell ahhoz hogy egy kapcsolatban jol műküdjön a szex.Ki kell tapasztalni a másikat,mit szeret,hogy szereti,és beszélni is kell róla.Persze ehhez megfelelő partner kell!Jó biztos van olyan h elsőre is jó a szex,ez függ attól h mennyire komoly a kapcsolat mert ha csak ilyen gyorsba megy a buli akkor nem is kell figyelni a másikra,ilyen is van.Komolyabb kapcsolatnál az ember hogy ugy mondjam igen komoly szintekre eltud jutni persze ugy hogy közben mindkét félnek jó.Sajnos nem egy olyat tapasztaltam hogy pl egy nő aki férjnél volt pl 10 évig,meglepődött azon h aktus után beszélgetnek vele,odabujnak hozzá,stb.Neki az volt a tapasztalata hogy az akció után mindenki megy a maga dolgára vagy falfelé aztán alvás.Ráadásul sokaknál ez még természetessé is vált,mindkét félről.Azt mondják ez egy nőnek megalázó.Egy férfi viszont vagy fél kimutatni hogy mit érez vagy csak azt hiszi ez igy kerek,de ez elég sovány.Én spec mindig letörlöm ha időbe kiszállok a partneremet is,és nem hagyom lógva,stb..Ha meg beszállok akkor is segitek,ez tisztességes dolog,ezt nagyra is tartják,és igy sokminden természetessé válik.Más:Gáz ha egy nő mással beszéli meg h miben vagyok jó neki vagy miben vagyok szar!!Ha komolyan foglalkozol a témával s a partnereddel akkor csak Veled beszéli meg.Egyébként régebben még az ment h tényleg a palik "striguláztak" de szerintem ez mára már kiegyenlítődött:)Ezek saját vélemények,tapasztalatok!
102. Code (válaszként erre: 92. - Kedves kos)
2012. nov. 6. 21:58

"a mellem nem kenyértészta amit gyúrni kell, hanem a felszinén simogatni hogy minél jobban átérezzem/zük a formáját."


Nagy tétben fogadnám, hogy a kezeimben hullámzó melleid következtében rövid

úton orgazmusod lenne. :))

101. Code (válaszként erre: 95. - Mothertiger)
2012. nov. 6. 21:54

"A pasik annyira el vannak kényelmesedve, (tisztelet a kivételnek) hogy elfelejtenek kommunikálni."


Ezt, mint egy jó kommunikátor pasi, kézből cáfolom. :)

Próbálj úgy kommunikálni itt, hogy észrevegyelek...aztán talán megszerezzelek...majd megtartsalak.

Ha elég jó (nem csak kommunikátor) vagy. :p

2012. okt. 3. 16:44
csak pár kommentet olvastam el bevallom de ki az ki innen remél választ párja helyett fura hisz itt sok nö sirását hallom kivétel egy két talpra esettet ha annyira nem jó valami s elmaradnak a komprumisszumok akkor kérdem én megéri s ha már család van akkor is ha olyan kivánatosnak tartják magukat akkor nem megoldható egy nyitott kapcsolat melyben otthon házi anya és apa ám a vad szex máshol van ilyen a világ s ki nem tesz ellene az ne sirjon tudom ez durva de egy haraesés is is durva tud lenni
99. f758a7200f (válaszként erre: 98. - Mothertiger)
2012. szept. 15. 18:46

Hat Paulam, ez van:DDDDD


Nem szaladgalnak csak ugy brad-ek minden sarkon....a rossebb egye meg!

98. mothertiger (válaszként erre: 96. - F758a7200f)
2012. szept. 15. 16:28

A Brad Pitt-Mézga Géza hasonlatot nagyon szépen elkaptad! :)))

Egyik oldalról őrült nagy poén, viszont komolyabbra fordítva NAGYON IGAZ!!!

2012. szept. 14. 23:05

Már elég késő vam és le ragad a szemem. Próbáltam itt megtalálni ezzel a cikkel kapcsolatban egy hozzászólást,de nem találom.A komunikáciora reagálnék én is. Szerintem is nehéz komunikálni sokszor egy nőnek és egy ffinak,de úgy gondolom főleg akkor amikor mondjuk az egyik fél nyitott lenne egy akármilyen beszélgetésre de a másiknak vagy másikat valami nyomasztja,esetleg valami gondokkal küzd! Akkor ez így valóban nehéz sőtt sokszor lehetetle.Mert a másik fél aki nyitottab mondjuk nem érti,nem tudja mi baja van a másiknak így nem is tud segíteni a helyzeten,hogy az megoldódjon,és a szorongások mondjuk feloldódjanak egy lazább hangulatá.Persze egy első találkozásnál én is tisztában vagyok,azzal,hogy nem rohanhatunk le csak úgy senkit a gondjainkal. De ha ERŐS a szimpátia akkor

a második alkalommal már szerintem körbeírva vagy

simán megmondva,h mi gondunk ill. problémánk van

Azzal szerintem sokat lehet segíteni,hogy a másik fél is el tudja dönteni talán még az elején azt,

hogy vállalja-e ezekkel a gondokkal,ill problémákkal ezt az új ismeretséget. Legalábbis

ez lenne mindenkivel fer! Valamikor én is hasonló

an jártam,mert énsem tudtam komunikálni egy számomra fontos emberrel és mindig értetlenűl

álltam a dolgok felett csak a találgatás maradt

mert nem értettem őt. Ezt ami volt...ő hagyta elveszni. Így ezeket a sorokat azokkal kívánom megosztani akik esetleg hasonló hejzetbe kerülnek,v kerültek talán jól jön majd nekik ez a

kis iromány. Szóval tisztázzatok mindig mindent. Bocs a hibákért.

96. f758a7200f (válaszként erre: 95. - Mothertiger)
2012. szept. 14. 12:23

Rázd magad:DDD Ezen jót nevettem!


JA, és járj itthon tűsarkúban de ő a sörhast le nem dolgozná...Tényleg sokszor a pasik bele sem gondolnak, hogy a nők ráznák ám magukat bradpitt előtt de mézgagéza előtt egy kicsit nehezebb rávenni magukat...

95. mothertiger (válaszként erre: 94. - Lilien0420)
2012. szept. 14. 11:54

A pasik annyira el vannak kényelmesedve, (tisztelet a kivételnek) hogy elfelejtenek kommunikálni. Mi ennek az oka? Az, hogy úton-útfélen BELÉNK, nőkbe van sulykolva, hogy nekünk kell tenni a kapcsolatért.

Rossz a szex? Kifáradt a kapcsolat?

Illegj-billegj, nyisd ki a szád, bujálkodjál, rázd magad...blablabla. És a férfi mit tesz?

Csak élvezi mindazt, amit kap. Miért is kéne érte tennie valamit? Hiszen mi vagyunk azok, akik meg akarjuk őt tartani, nem...?

94. Lilien0420 (válaszként erre: 31. - Mothertiger)
2012. szept. 14. 11:15
Érdekes amit írsz, én is így gondolkodom. És tényleg nem tudom mi van akkor, ha csak az egyik hajlandó kommunikálni, ha gáz van, a másik meg úgy gondolja, minden rendben. És itt véget ér a kommunikáció.
93. 8cf8726848 (válaszként erre: 1. - Bemaor)
2012. aug. 25. 10:58
Ez egy nagyon jól sikerült cikk.Gratulálok:)
2012. aug. 25. 10:40
Tetszett a cikk mert most pont ebben a fázisban vagyok én is hogy elkezdtem merni mondani 4 év együttlét és 2 gyerek után hogy mi jó hogy jó. hogy pl. a mellem nem kenyértészta amit gyúrni kell, hanem a felszinén simogatni hogy minél jobban átérezzem/zük a formáját. imádom. a szürke élet átváltozik szinessé.
91. Code
2012. aug. 17. 23:52

Imádom, mikor egymásra reagáltok, de nem a válasz gombra nyomtok.

Kezdő tempó. :p

2012. aug. 15. 10:41
Sziasztok, Káplár Éva szexterápiás hétvégéjéről már hallottatok? Milyenek ezek a hétvégék vki volt már ilyenen? :)))
89. Popppy
2012. aug. 13. 10:07
Asszem a korral jön el az ,hogy merjük mondani, hogy itt, ott, így és úgy.... 25 évesen leharaptam volna a nyelvemet...na olyan is volt a szerelmi életen. :))
88. bemaor
2012. júl. 31. 09:27
:)
87. mothertiger (válaszként erre: 86. - Té-eM)
2012. júl. 27. 14:53

Dehogyis! :) Csak vicceltem. Nálam nincsenek ilyen hátrányos megkülönböztetések! :)

Na jó, néha igen... ;) De csak néha! :)

86. Té-eM
2012. júl. 27. 14:46
És tényleg!Ezt nekem?
2012. júl. 27. 14:38
Pasiból van... :) (Sértés nélkül...) ;)
84. Spiritus (válaszként erre: 83. - Mothertiger)
2012. júl. 27. 14:32
Gyorsan leírta milyen okos és ő utána nem vitázik :) ez így van és kész :)
83. mothertiger (válaszként erre: 82. - Spiritus)
2012. júl. 27. 13:53
Fogalmam sincs, hát nem válaszol...! :)
82. Spiritus (válaszként erre: 78. - Mothertiger)
2012. júl. 27. 11:12
A cikkírónak mondja nem?
81. mothertiger (válaszként erre: 79. - Té-eM)
2012. júl. 26. 22:30
Nahát... Csak mert egyetlen mondatát sem vagyok képes magamra venni. :)
80. syria (válaszként erre: 49. - Bemaor)
2012. júl. 26. 20:18
A naplódra nem mondanám, hogy összecsapott lenne. :D Csak a cikken kellett volna még egy kicsit cizellálnod. :)
79. Té-eM (válaszként erre: 78. - Mothertiger)
2012. júl. 26. 20:01
Szerintem neked szólt:)
78. mothertiger (válaszként erre: 77. - Rewt)
2012. júl. 26. 15:53
Kihez intézted a szavaid? :)
77. rewt
2012. júl. 26. 15:48

Hm...! Érdekes.... A cikk arra késztet, hogy megkérdezzem:

-Mi szeretjük a férjünket....?

- Tudjuk, hogy a férfi mindig akar, de nem mindig képes..?


Ha szeretek valakit - ebben az esetben a férjem - én az ő életét élem. Azt teszem, ami neki jó... ( vagy nem....? - hogyan van ez...?)


Ha két ember kellő megismerés és barátság után úgy dönt, ők "együtt" akarják le élni életüket , mert már megértették - nincs örök mámor-szerelem, de van megbízható kapcsolat egy teljes emberrel.

E két ember célja vajon mi? (hogy az egyik ilyen fontosnak tartja a szex hogyanját..) Biztos, hogy a férjét szereti - nem önmagát? Biztos hogy nem az élvezeteket hajhássza?


Az általam le írt kapcsolatban a nő tudja: a férfi mindig megriad, ha "követeléseknek" kell eleget tennie. Láttál már oroszlánt amely korbácsra reagálva kezdet szeretkezni...?


A férfi csak akkor - és csak akkor képes számotokra is érdemleges teljesítményre, ha azt az ő ösztönei indítják be..

Ez nem lehet hamarább mint akkor, amikor biologiailag már "feltöltődött" és belső indítattása van. Ha a folyamatok beindulnak, minden kellő "mértéket" ölt. Vagy ti tudtok igazán "mérgesek" lenni, ha nincs kellő ok..? A hím csak nagyon biztos, nyugodt körülmények mellett , ellazultan tud szexelni. (És ez így nagyon is jó - hiszen az eredeti célja a nemzés - és nem az általatok kitalált kultusz gyakorlása)

Láttál menekülő oroszlánt szexelni..?

A mai férfi a munkahelyi és egyéb közegben - állandóan tudja, hogy kevés a pénz (többek között te is nagyon igényes vagy, de nem akar elveszíteni). Ezt a pénzhiány tudatot viszonylag nehéz kikapcsolni - és parancsra - szinte lehetetlen...


Vagyis. A jó kapcsolatban, érett emberek teszik a dolgukat és a szex akkor van, ha az aki "csak néha" képes - éppen képes. Ugye a nő "mindig képes - csak nem mindig akar.


Innentől kezdve a szex örömélmény minden esetben..

A jó kapcsolatban a szex - igazolása "pecsételése" a jó emberi viszonynak és kölcsönös tiszteletnek- szeretetnek.


Ha ebből szolgáltatást avanzsálunk - úgy is néz ki...

A valódi vágyakozást nem lehet erőszakolni és nem lehet semilyen praktikákkal helyettesíteni.


(Próbáljatok vizet inni, ha nem vagytok szomjasak - és arról enyelegni - jaj de izlik....)


Lehet hogy az a "bugyi villantás" segíthet a szomjúságérzés kiváltásában - de többet én nem ajánlanák. Ez van, ezt kell elfogadni, vagy lehet elfuserálni...


Látom a döbbenetet... "Tehát én ugráljam őt körül, míg nem támad kedve...? Mi vagyok én...?!!!"


Neked nem volt volna szabad olyan férfival össze állnod akivel nincs kellő harmóni a közös életre... Vagy te nem akartad őt ......, akkor....?! Nem a te döntésed volt, hogy ezzel.....- a faékkel....?! És ha valami bajod van - nem ő vele beszéled meg - mindent - hanem egy nyilvános fórumon..? Ugye nem vagy ál -szingli...?!

Ki ő neked..?

Ezt semilyen fórum nem tudja tisztázni....

76. 9f86e86d50 (válaszként erre: 75. - Bemaor)
2012. júl. 26. 15:29

Ha mindez annyira harmonikus Benned, akkor miért érezted, hogy mindezt az elégedetlenkedők orra alá kellene dörgölnöd?

a világot nem változtathatod meg, de Magadat igen, és ha ezt elfogadod akkor a világban is jobban megtalálod a helyed.

Mindig is lesznek elégedetlen emberek, őket azért érdemes észrevenni, hogy ebbe a hibába Te ne ess bele.

Ha megvan a testi-lelki boldogságod, akkor az életed szép. Gratulálok hozzá! :)

75. bemaor
2012. júl. 26. 15:04

Nos, eddig ez a cikkem kavarta a legnagyobb port! Néhány dolgot azért tisztáznék:

1.-nem kell szeretni, vannak barátaim, nem kell több!

2.-nem vagyok író, így előfordul, hogy közhelyes éd összecsapott írások kerülnek ki a kezeim közül(bocsi)

3.-a cikk a SZEX-szel való kommunikációról szól, nem pedig arról, hogy tudsz e beszélgetni a pároddal a vasárnapi ebédnél

4.-nem tartom magam extrémnek, csak azért mert fiatalon éltem a lehetőségekkel, lehet, hogy most pont attól vagyok az a kiegyensúlyozott, szerető feleség, aki vagyok, mert akkoriban kiéltem magam

5.-az életem nem tökéletes, nem sminkben ébredek! Sőt nem kevés túlsúllyal küzdök, 3 hiperaktív, teljes öntudattal rendelkező kölköt probálok meg kordában tartani, és mindemelett egy saját építőipari cégem van, ahol több ember életéről döntök napi szinten. Jut stressz, idegbaj bőven. De a SZEX jó! Jó, mert elmondtam a páromnak, hogy mi esik jól és mi nem!!!


Így már a gyengébbeknek is tiszta?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook