Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kikapcsolódás gyerek mellett fórum

Kikapcsolódás gyerek mellett (beszélgetős fórum)


2012. júl. 25. 09:09
Köszönöm a tanácsokat! Én is pont így gondoltam, csak kíváncsi voltam mások véleményére.
2012. júl. 25. 06:30
ne engedj a csajos estékből, inkább állapodj meg a gyerekkel egy-egy közös délutánban, amit kettesben töltötök
3. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2012. júl. 24. 22:06

Legyen egy este, amikor ketten csináltok valamilyen programot. Semmiképp ne engedj ebből a szokásból.

Ne a nyúl vigye a puskát...

2. c22ca7f12f (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2012. júl. 24. 21:55
mindenképp ülj le vele beszélgetni. magyarázd el, hogy mennyire fáradt vagy, és kikapcsolódásra vágysz. kérdezd meg hogy, ő szeret-e a barátnőivel beszélgetni a játszón, vagy az iskolában?mennyire fontos neki hogy ezzel levezesse a feszültséget.szeret-e iskolába járni, és milyen fontos-e neki hogy a szünetekben, vagy suli után a fáradságát levezesse. nem kisbaba már. szerintem megérti
2012. júl. 24. 21:34
Sziasztok! Van egy gyereknevelési problémám. Hetente egyszer csinálok egy "barátnős" napot, ilyenkor mindig az egyik szinli barátnőmnél vagyunk. Sütizünk, kávézunk, időnként megiszunk egy üveg bort (4-en), és jókat beszélgetünk. Mindannyian feltöltődünk ettől. A páromnak semmi baja ezzel, hiszen ő is szokott csinálni "férfi-estet".Általában 9-10 körül érek haza. A gond 2 hete kezdődött, a 7 éves lányom elkezdte, hogy én ne menjek el, legyek vele este. Bánt a dolog, mert nagyon szeretem, és sosem hanyagoltam el. Viszont szükségem van arra a heti pár óra kikapcsolódásra. Hogyan győzzem meg erről, milyen megoldást keressek? Biztos volt közületek ilyen cipóben. Hozzáteszem, sosem volt probléma, ha valamelyőnk nem volt otthon este, mert így szoktattuk, főleg a munkánk miatt is muszáj volt. Most kezdte el ezt az "érzelmi zsarolást", ha annak nevezhetem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook