Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetek, ha elkezdtem vonzódni az egyik tanárnőmhöz? fórum

Mit tehetek, ha elkezdtem vonzódni az egyik tanárnőmhöz? (tudásbázis kérdés)


10. adam90 (válaszként erre: 8. - Megryan)
2012. júl. 26. 18:48
Úgy tudom, nincs senkije.
2012. júl. 24. 20:22
megkérsz valakit, hogy hirtelen vághon pofon. lehetőleg kétszer
2012. júl. 24. 19:43
Várd meg amíg nem tanít ha bármit akarsz vele, mer rámehet a munkája-élete.
7. c22ca7f12f (válaszként erre: 6. - Adam90)
2012. júl. 24. 18:04
akkor várj míg nem tanít.
6. adam90 (válaszként erre: 4. - B81fcd1219)
2012. júl. 24. 18:02
Tudom, de túl sokat jár a fejemben. Komoly kapcsolat nem érdekel egy lánnyal sem, mert nehezen leszek szerelmes, csak szórakozom. Nála viszont megvan az a valami. Na mindegy, para ez az egész.
5. c22ca7f12f (válaszként erre: 2. - Adam90)
2012. júl. 24. 17:48
várd meg azt a két évet, ha tetszik neked:)
2012. júl. 24. 17:47
Keress magadnak egy nőt.A tanárodat,egy veled való viszony miatt ki is rúghatják.
3. virus2008 (válaszként erre: 1. - Adam90)
2012. júl. 24. 17:43

Hm, akkor gondolom egyetemen.Hát várd meg míg nem tanít.

Vagy maradj meg a plátói téren.


Mindenesetre ne keverd a kettőt most ne.

2012. júl. 24. 17:43
Művészeti szakon vagyok elsőéves és az egyik tanárom régóta tetszik. Valahogy kialakult, eleinte megállapítottam, hogy szép nő, aztán a személyisége is megfogott. Tudom, hogy bonyolult helyzet, de valamiért elég válogatós vagyok lányok terén és mindig olyan volt a nőideálom, mint ő. 30 körül lehet, én meg 22. Tetszik benne, hogy van saját véleménye, egyénisége, magabiztos, de kissé titokzatos. Nem nagyon találtam eddig a korosztályomban hozzá hasonló lányokat, egy ideje akárki próbálkozik, lekoptatom. Vele viszont el tudok beszélgetni, mondjuk elsősorban a munkákról, sokszor megdicsér, tehetségesnek tart. Vannak futó pillantások, de nem volt még komolyabb jel, amit adtunk volna egymásnak. Én is kicsit visszavettem évvége felé, próbáltam nem őt nézni gyakran. Volt, mikor rá is kérdezett, hogy minden oké-e. Most egy ideje nem láttam a szemeszter vége miatt, de pár embernek, köztük nekem is szervezett egy találkát, ahol megbeszélünk egy projektet. Nem azt mondom, hogy amit érzek, az plátói szerelem, inkább erős testi vonzalom. Nem tudom, hogy tegyek-e bármit az ügyben, még 2 évig tanítani fog.
2012. júl. 24. 17:42
Mit tehetek, ha elkezdtem vonzódni az egyik tanárnőmhöz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook