Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? fórum

Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. aug. 1. 21:11

Sziasztok!

Én meggondoltam magam. Vissza lehet mondani a rendelést? Vagy egyszerűen csak nem veszem át? Utánvéttel kértem. 1-2 éven belül gyereket szeretnék, nem szeretném, ha valami baja lenne a babának.

2012. aug. 1. 14:05

Sziasztok!

Én egy kicsit félek, hogy ez valami átverés. Aki megrendelte az pontosan annyit fizettet, mint amennyiért rendelte, ingyen kiszállítással? Esetleg valaki már tud beszámolni eredményről? :)

2012. aug. 1. 11:53

E-vitamin,Görögszéna-mag kivonat,Édeskaspor-mag kivonat,Kinai angyalgyökér kivonat,Benedekfü kivonat,Közönséges pittypang kivonat,Ascophyllum nodosum alga kiv.,Vizitorma kiv.,L-tirozin

+állagjavitó,kalcium-hidrogén-foszfát,sztearinsav,szilicium-dioxid ezek vannak benne a gyógyszerbe

48. Rencsi! (válaszként erre: 47. - Lindi222)
2012. aug. 1. 11:49
Igazad van.És képzeljétek én irtam 1 hozzászólást az oldalukra hogy fogamzásgátlót szedek és nem-e lessz valami baj,mert nem szeretnék mellek mellé gyereket is és törölték a hozzászólásomat,nem válaszoltak!!!
2012. aug. 1. 11:06

sziasztok!

Én eddig a legtutibbnak kikiáltott Procurves tablettát szedem-immár 6.hete,de eddig SEMMI változást nem tapasztaltam-közben én is ráakadtam erre a Push Up 2re-de nekem az a nagyon fura,hogy az eddig olvasott tablettáknál mindenhol fel voltak tüntetve a pontos összetevők -itt pedig csak 5öt sorol fel..!Aki már megrendelte megtenné,hogy leírná mi van a dobozon feltüntetve(ha egyáltalán fel van tüntetve)Vagy csak én nem találtam???(valamint még az is gyanús,hogy párszor már megnéztem a honlapjukat,és mindig addig a napig (amikor épp nézem) addig van az akció határideje.....érdekes...!köszi!

46. Rencsi! (válaszként erre: 39. - Thegirlwithpearlearrings)
2012. aug. 1. 10:31
Köszönöm a biztatást! :)
45. dirmi
2012. aug. 1. 08:42
Sziasztok! Én is megrendeltem,még nincs a kezemben,de közben el kezdtem aggódni.17 éves vagyok,persze,hogy szeretnék nagyobbakat!Remélem valósak a megjelölt összetevők és semmi egyébb gondot nem okozhat a szedése.Valamint elég egy havi szedése,vagy csak addig tart a hatása,ha egyáltalán hat ,amig szedem.Valakinek tapasztalata van? Akkor osszátok meg!
44. Plotyike (válaszként erre: 40. - K777)
2012. júl. 31. 18:15

Szia!

Én erről az oldarról rendeltem meg: [link]

Hétfőn reggel mikor néztem akkor nekem is 9990-et mutatott, de délután már a még akciósabb árat láttam és mikor rákattintottam, hogy megrendelem, akkor kiadta, hogy ha kettőt veszek akkor már csak 12 800 forintba kerül.

Nézd meg hátha neked is sikerül. :)

2012. júl. 31. 16:50

Sziasztok én is megrendeltem ezt a tablettát még pénteken és ma fél 10 kor már a kezembe volt. Én csak annyit szeretnék megkérdezni, hogy ha csak egy dobozzal szedekakkor is megnő a mellem és ha már nem szedek többet akkor visszamegya mellméretem?

aki tud válaszoljon

köszi:)

2012. júl. 31. 13:02

Sziasztok:)

Nekem is megérkezett ma holnaptól én is el kezdem szedni :))

2012. júl. 31. 13:02
ó, lányok, jó lenne, ha használna valamit, különben új melltartó-hegyeket kell vennem a 10 kilós fogyás miatt... remélem, hogy the-girl-with-pearl-earrings által tapasztalt változást lassan én is érezni fogom, és valami jóról tudok nektek beszálmolni :)
40. K777 (válaszként erre: 33. - Plotyike)
2012. júl. 31. 11:46
Szia!Érdekelne, hogy melyik oldalról sikerült ilyen jó áron 2db rendelni, mert én 1db 9900-ért tudtam rendelni.
2012. júl. 31. 11:46

Sziasztok!

1 hete szedem, és VAN változás. El sem hiszem, egyre látványosabb.

Rencsi! Ne keseredj el, feszülni nekem sem feszült, de nekem úgy tűnik csinál valamit, szóval csak türelem :)

38. K777
2012. júl. 31. 11:43
Sziasztok! Tegnap kezdtem el szedni bizakodva várom az eredményt.
2012. júl. 31. 11:06
Sziasztok.Én is 5 napja szedem és még semmi változás,még csak nem is feszül se semmi!Mondjuk mindenki más.
2012. júl. 31. 10:59

Sziasztok! megrendeltem pénteken (sajnos nem olyan nagyon akciósan, ahogy pár lánynak itt sikerült), és ma megjött egy doboz tabletta. Kíváncsi leszek, milyen, csinálok pár fotót, csak hogy legyen összehasonlítási alap...


nagyon kíváncsi vagyok :)

2012. júl. 31. 10:56

Sziasztok!

Engem is nagyon érdekelnének a tapasztalatok. :)

34. sztaren (válaszként erre: 33. - Plotyike)
2012. júl. 30. 20:13
Örülök neki. Én is remélem, hogy jó lesz. :)
33. Plotyike (válaszként erre: 22. - Sztaren)
2012. júl. 30. 18:50

Szia!

Most délután én is megrendeltem és most nekem is sikerült 12.800 forintért a kettőt megrendelni. Hát nagyon remélem, hogy jó lesz. :)

2012. júl. 30. 16:15
Szia sztaren! azért nem este veszem be a második tbl-t, mert este szedem a sotret tbl-t, mert acne betegségem van. a kettő nem üti egymást, mert megkérdeztem a bőrgyógyászomat. képzeljétek a mai napon egyre jobban elkezdetta mellbimbóm fájni (érzékeny lenni), és már szemmel láthatoan szebbek a melleim!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. lizabm
2012. júl. 30. 16:13
És ha ez tényleg nem káros és annyira természetes, akkor miért nem lehet gyógyszertárban kapni, mint pl. a béres cseppet? :-)
30. lizabm
2012. júl. 30. 16:12

Sziasztok! Nekem annyira fura, hogy ilyen sokan be meritek szedni ezt a tablettát. Nekem is kicsik a melleim, szeretnék nagyobbat...de nem minden áron. Csupa természetes anyagot tartalmaz - ti ezt el is hiszitek? Komolyan? És gondolom még az OGYI is jóváhagyta.

Azért érdekelne egy nőgyógyász véleménye is. Aztán majd egy év múlva azzal lesz tele a média, hogy mennyire káros és mennyien beszedték.

Én megértem a kismellüek problémáját, mivel én is közéjük tartozom, de azért az egészségetek legyen előbbre való, ne legyetek ennyire felelőtlenek. Szerintem. Főleg a mai világban.

29. Plotyike (válaszként erre: 22. - Sztaren)
2012. júl. 30. 08:23

Szia!

Megpróbáltam én is a rendelést ezen az oldalon, de nekem a kettőre 19.800 forintot írt ki pedig úgymond az akció még tart. Lehet valami nem tuti ahogy csinálom? Ennyiért engem is nagyon érdekelne két csomag. Amúgy ír valamit, hogy mennyi ideig érdemes szedni a gyógyszert a hosszantartó hatás érdekében?

28. sztaren (válaszként erre: 25. - Zozobogi)
2012. júl. 29. 21:48
Szia! És miért nem este veszed be a másik szemet?
27. sztaren (válaszként erre: 26. - Huncika21)
2012. júl. 29. 21:43
Remélem nincs így. Én kávézom, szénsavasat is iszom. Sőt elég sokat iszom. Keveset lehet inni? Ez komoly? Remélem nem igaz.
2012. júl. 29. 21:13

Sziasztok :)

Na végre valaki aki szedi :)

Én arra volnék kíváncsi hogy olvastatok -e olyat hogy a koffein meg a szénsavas italokat kerülni kell vagy is keveset lehet inni ???

Vagy ez nem így van ??

2012. júl. 29. 17:51
Sziasztok! én reggel egyszerre veszem be a 2 tbl-t, szerintetek ez baj??
24. thegirlwithpearlearrings (válaszként erre: 21. - Sztaren)
2012. júl. 29. 16:32

Nagyon figyelem az eredményt, eddig így állunk, így az 5. napon:

Centiben nincs változás, viszont szebbek lettek. Persze bennem volt az, hogy ezt csak én akarom nagyon látni, de a barátomon is észre vettem, hogy lát valami változást. ;)

+ Tegnap találkoztam egy barátnőmmel, akit 1 hónapja nem láttam, és azt mondta, hogy olyan, mintha nőttek volna a melleim.

Egyikőjük sem tudja, hogy szedem a tablettákat.

Szóval egyenlőre ennyi. Ha lesz valaki konkrétabb, még szemmel láthatóbb eredmény, akkor könyvelhetjük el teljesen, hogy valami történik, de ez eddig jó kezdet :)

23. thegirlwithpearlearrings (válaszként erre: 21. - Sztaren)
2012. júl. 29. 16:26

Na örülök neki, hogy neked is sikerült ennyiért :)

Igen, 1 doboz=1 hónap, reggel, este egyet-egyet kell bevenni.

22. sztaren (válaszként erre: 20. - Thegirlwithpearlearrings)
2012. júl. 29. 14:22
Meg is rendeltem, és képzeld behozta, hogy ha 2 dobozzal kérek, akkor 12800.-Ft-ért megkapom. Persze, hogy 2-t kértem. :)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook