Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? fórum

Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. aug. 7. 23:05
Pedig az már holnap meg érkezik neked És hidd el az égvilágon semmi bajod nem lesz tőle!!! Én is így volnék/VOLTAM vele ha nem rendeltem volna már meg hamarabb és ezeket olvasnám-tam nekem is voltak kételyeim de már egy hete szedem és én nem is bántam meg !:) Persze ezt mindenki saját döntése de ha most ide olyanok írnak akik nem szedik azzal nem derül ki semmi aki gondolja meg veszi aki nem nem nekem nem volna bör a képemen azt mondani a csávónak (posta kocsival jön )hogy bocs de ez nekem nem kell erről ö nem tehet !SZERINTEM ELŐSZÖR MINDENKI GONDOLJA ÁT KERESSEN UTÁNA ÉS ÚGY RENDELJE MEG ! DE AKI VISSZA KÜLDTE KÍVÁNCSI LENNÉK MIT MONDTAK NEKI ? :)
80. sztaren (válaszként erre: 79. - Huncika21)
2012. aug. 7. 20:33
Én pénteken írtam nekik, hogy szeretném visszamondani a megrendelést, és hogy ne szállítsák ki a terméket, erra ma jött egy sms, hogy a mai napon feladták postán. Én nem fogom átvenni. Direkt írtam, hogy ne adják fel.
2012. aug. 7. 17:27
Sziasztok én írtam nekik emailt nekem válaszoltak söt tegnap még fel is hívtak .
78. K777
2012. aug. 7. 16:03
Sziasztok!Én pont egy hete szedem a tablettát és öt nap után éreztem ,hogy feszülnek a melleim,de egyelőre ennyi. Egyébként,hogy ki mit mer beszedni? El kell azon gondolkodni, hogy pl.: egy aspirin mennyi szintetikus összetevőt tartalmaz.A kapszula, ha megnézzük barnás színű,ha fehér színe lenne, inkább lennék szkeptikus.Nem beépített ember vagyok.De akár be is lehet vizsgáltatni.
2012. aug. 7. 13:09
Én is igy jártam,hogy törölték amit irtam.
2012. aug. 7. 09:50
Sziasztok! Egyetértek princildi hozzászólásával. Érdekes módon a július 31-i fórum hozzászolások a termék oldalán egyszer csak augusztus 5-i lettek. Én is írtam egy hozzászólást amiben kételkedtem egy kicsi a termékben és kértem, aki már megrendelte írja már meg a tényleges összetevőit ami a dobozán szerepel és mit ad isten 1 óra múlva valahogy eltűnt a hozzászólásom. Szerintem sok a beépített ember!!!! Én is szedek egy mellnövelőt és össze akartam hasonlítani a kettőt. Szerintem csak olyat érdemes rendelni ami évek óta a piacon van. másnak nem szabad bedőlni!
2012. aug. 7. 00:55
Én hétfőn (aug. 6.) reggel végigfutottam a hozzászólásokat az oldalon és volt közte egy olyan, aki más néven nevezte meg a terméket, hogy tényleg milyen szupi. Erre rákerestem és megtaláltam külföldi oldalon is. Majd megkérdeztem, hogy átcsomagolják, vagy most melyikről is ír a hozzászóló? Most látogattam vissza, hátha van válasz, de törölték, amit írtam! És amiket hétfői dátumozással olvastam, akik már használták a cuccot, azok most keddiek... érdekes...
2012. aug. 6. 20:59

Sziasztok!Én nagyon gondolkozok,hogy megrendeljem-e a Push Up 2 kapszulát,vagy sem.A képeket amiket láttam róla,hogy utánna ahogy szedték milyen nagy lett a mellük tőle elég meggyőzőnek tűnnek.

Szeretném megtudni,hogy valóban kamu az égész,vagy tényleg már akár 2 hónap alatt egy kosárméretet is nőhet?És ha valaki szedi,akkor nem borítja-e fel a hormonháztartást.

Válaszotokat előre is köszönöm.

2012. aug. 6. 14:35

igen, én is így vagyok vele. azért ebből látszik h mennyire törődnek a vevőkkel...csak az számít h vegyék a kamu cuccukat az emberek, akik vmilyen komplexitással küzdenek (kis mell, obesitas stb..)


köszönöm szépen a válaszodat!

72. mandika88 (válaszként erre: 71. - Koraline)
2012. aug. 6. 09:31

szia!

én arra az email cimre irtam nekik, de nem válaszolnak, ugyhogy csak simán nem fogom átvenni a futártól.

Andi

2012. aug. 5. 21:52

sziasztok! vki meg tudná írni az e-mail címüket? ez lenne az? contacthu@activefoodsupplements.com

egyszerűen nem lehet elérni őket...

le szeretném mondani...átverés,és sajnos nem egyedül dőltem be ennek az egésznek...

köszönöm a választ!

2012. aug. 3. 21:15
Hát ez igy van ma írtam nekik egy emailt hogy hogyan tudom nekik vissza küldeni és hogy igaz-e hogy vissza kapom a pénzemet leírták hogy visszafizetik meg sálálá :) Na de most én 1 dobozzal rendeltem mert nekem is érdekesnek tűnt ez az egész szóval ennyiért nem csinálok felhajtást már megrendeltem végig csinál bajom csak nem lesz tőle VAGY IS NAGYON REMÉLEM
2012. aug. 3. 21:02
Hát ez egyedül a Te döntésed, én inkább meggondoltam magam, pedig nagyon szeretném, ha szép lenne..
2012. aug. 3. 20:49
Vagy is ezen túl még meggondolom hogy szedjem e
2012. aug. 3. 20:48
Szedem aha
2012. aug. 3. 20:41
Na mi?szeded a bogyót huncika21?
2012. aug. 3. 18:56
Um hát ez nagyon nagyon boszantó mostmár !!
2012. aug. 3. 14:01

lányok itt a fórumban megadott emailcímre és telefonszámra rákerestek a google-val meglátjátok, hogy egy csomó fogyókurás csodabogyót is ők "gyártanak".

Számotokra nem furcsa, hogy az oldalon magyar nők írnak a tapasztalataikról és még csak most jött be hozzánk ez a csodaszer. Ők a szerencsés teszt alanyok?


Nem értem, hogy lehet ilyesmiknek bedőlni és még beszedni is. Bízzatok benne, hogy csak őrölt c-vitamin és tic-tac van a bogyóba összetömörítve, nem pedig kitudja mi. Ennyi buta libát, már bocsánat, de nem értelek titeket.

2012. aug. 3. 13:24
Ja és telefonon nem tudtam a rendelést visszamondani, mert csak zene megy a vonal túlvégén, úgyhogy küldtem nekik egy emailt,ahonnan ők küldtek,és nem fogom átvenni a bogyókat ha megérkezik. Mellékesen az oldal sem jön már be nekem...
2012. aug. 3. 13:23

sziasztok!

Én is rendeltem 2 dobozzal hétfőn, azóta nem érkezett meg, de már vissza is mondtam!

Mivel találtam egy cikket, mit okoz a túlzott ösztrogén termelés! Érdemes elolvasnotok!! Maradok inkább a műtétnél,ami drága ugyan de inkább nem kockáztatok hogy valami baj legyen...

61. Hundica (válaszként erre: 14. - Rencsi!)
2012. aug. 2. 23:30

Sziasztok! Én is megrendeltem a tablettát,nem is tudom még egyszer sem dőltem be ilyesmiknek... a lényeg az hogy miután leütöttem a megrendelés gombot elkezdtem azon gondolkodni,hogy milyen lesz a fogamzásgátlóval együtt a hatása?' szerencsére egy óra múlva hívott egy hapsi erős akcentussal és nyomta a szöveget,hogy milyen szerencsés vagyok hogy most ilyen akciós áron juthatok a termékhez stb...de a kérdésre,hogy a fogamzásgátlóval egyszerre szedett pushup2 hatása milyen lesz ill.hogy befolyásolja -e a fog.gátló hatását nagyon nem akart válaszolni..végül kibökte,hogy még nem tudják,meg egyébként is mindenkire máshogy hat a tabletta.../3614088950/-es számról hívtak.

Abban maradtunk,hogy nőgyógyászomnak megmutatom a terméket"honlapot" és két hét múlva vissza hívnak,hogy szeretném-e...

A kipróbálóknak sok szerencsét sikeres szépülést!

2012. aug. 2. 19:05

Sziasztok én néztem ezt a terméket is [link] ez sem sokkal különb mint PushUp 2

!De mindenhol csak azt mondják ilyen jó olyan jó biztosan van valami hátul ütője mind 2-nek .

Én egy csomaggal rendeltem 30-án kaptam egy sms-t és 31 én már itt volt .Én 9.900 ért rendeltem mint ahogy az oldalon volt és semmi posta költség nem volt ennyit fizetem .Annyiban tudok nektek segíteni hogy van egy tájékoztató papír és azon van egy elérhetőség azt írja hogy panaszok kérdésekre válaszolnak ha gondoljátok leírom. Van levelezési cím is de arra 14 napon belül válaszolnak ...

contacthu@activefoodsupplements.com

Olyan emailt én is kaptam hogy nem tudnak elérni én is be voltam kapcsolva na de mindegy nekem meg jött a termék .

Hát ha gondoljátok írjatok arra a címre vagy válaszolnak vagy sem ennyiben tudtam segíteni meg majd esetleg a későbbiekben hogy lesz e változás vagy sem :))

59. sztaren (válaszként erre: 58. - Pdm_0023)
2012. aug. 2. 17:34
Én vasárnap rendeltem meg, kaptam egy e-mailt, hogy nem tudtak felhívni, mert nem voltam elérhető (mondjuk ezt kétlem, mert éjjel-nappal be van kapcsolva a telefonom), átadták a terméket a futárcégnek, és ők szállítás előtt 1 nappal sms-ben értesítenek. Azóta se hírük, se hamvuk. Pedig már csütörtök van. Lényegtelen, nem fogom átvenni, ha meghozzák a csomagot.
58. pdm_0023 (válaszként erre: 54. - Sztaren)
2012. aug. 2. 15:38
Én is mint sztem sokan mások kapva kaptam az alkalmon,és egyből rendeltem. Hozzáteszem, még sosem rendeltem semmi ilyesmit. Aztán megtaláltam a fórumot, ami meggyőzött mégjobban! vissza kell mondanom. Sehol sem találni az oldalt!!! Szerencsére felhívtak adategyeztetés céljából, és azonnal lemondtam! Engem:1/408-8950-es számról hívtak. Remélem aki vacilál még, és lemondaná, ezen a telefonszámon sikerül!!!!vagy legalább őt is felhívják...Aki pedig rendelt, azoknak hatásos eredményt kívánok!!!!
2012. aug. 2. 13:19
Sziasztok! Én ma láttam először ennek a terméknek a weboldalát, így jutottam el erre a fórumra is. Ahogy elolvastam a reklámjukat, én is egyből megakartam rendelni. De aztán olvastam a hozzászólásaitokat és beszélgettem valakivel erről, elgondolkodtam, hogy vajon ez nem csalás-e egy kicsit!? Mármint biztosan használ, de milyen áron és itt nem a pénzre gondolok! Először is teljesen biztos vagyok benne hogy csak addig van eredménye amíg szeded. Nekik abban van az üzlet ha te minden hónapban vásárolsz tőlük újabb és újabb adagot, nem pedig ha csak egyszer kell megvenni, akkor sokkal többet kérnének érte. Ezzel viszont az a baj, hogy nem szedheted az örökkévalóságig, de még évekig sem, mert annak súlyos következményei is lehetnek. Mindenben kell szünetet tartani, utána viszont lehet elölről kezdeni, de nem hiszem hogy a melleknek jót tenne ez a folyamatos változás, egyszer kicsi, egyszer meg nagyobb, előbb-utóbb megereszkedik a bőr, és az sokkal rosszabb mint a kis mell. Másodszor pedig azért is vigyázzatok vele, mert az is lehet, hogy bár nem sokáig szeditek, a káros hatása csak jóval később érződik, és addigra valószínűleg ezt a céget már nem lehet megtalálni sehol, el fognak tűnni. Ki van ez találva, ahogy minden más is!! Ha logikusan gondolkodtok, ti is rájöttök, hogy bár csábító ajánlatnak tűnik, valami mégsem teljesen oké ezzel az egésszel!
2012. aug. 2. 10:48
Igen én is igy vagyok az oldallal hogy ha megakarom keresni,mintha nem is létezne csak néha kidobja valahol.Ja és miért nem tudtak válaszolni a hozászólásomra,inkább törölték,mert olyat kérdeztem.
55. lizabm
2012. aug. 2. 10:14
Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy itt mindenki így be meri kapkodni ezeket a tablettákat. Itt nem azon kéne aggódni, hogy átverés-e az ár, és hol olcsóbb, hanem elgondolkodni, hogy mit veszel be?????? Lehet nőni fog a melledd, ezt nem firtatom, de azt se tudjátok mit visztek be a szervezetetekbe!!! Rá van írva 4-5 gyógynövény.... röhejes. Már lentebb is írtam, de megint megírom: VAn rajta OGYI engedélyszám????? Szerintetek normális az, hogy 1-2 hónap alatt hirtelen megnő a melletek??? Azért ennyire nem kéne beavatkozni a természetbe....akkor már inkább a műtét.
2012. aug. 2. 06:16
Szerintetek lesz belőle valami, ha nem veszem át a csomagot, és megmondom, hogy mégsem kérem?
53. Lindi222 (válaszként erre: 50. - Nik¤lett)
2012. aug. 1. 21:57
igen,fura,hogy egyszer 9.900.- az akciós ár,de ha már rendelni akarsz,és beírod,akkor a szuper akció 2doboz 12.800.-....!hát nem tudom....kiváncsian várom a fejleményeket....!(én most először fordultam ilyen "csodaszerhez" (Procurves) és az a "tapasztalatom" hogy az ilyen tablettákat reklámozó oldalak mind "csodás mellnövekedésről "számolnak be- de ha jól megnézitek a felhasználói fórumokat-mint amilyen ez is-ott a 90 százalék arról ír,hogy mennyi mindent B vitamin,szója lecitin,masszázs,mellpumpa,anyámkínja...használnak,és még így is 2-3-4- cm a változás...!(de akkor már tényleg mindent megtettek...) én a két gyerek mellet nem érek rá ennyit szórakozni velük...!:D szóval...én is úgy voltam,h.egy próbát megér-és persze hinni kell,mert anélkül nem megy...!;) szóval hajrá....
52. Lindi222 (válaszként erre: 49. - Rencsi!)
2012. aug. 1. 21:50
köszi Rencsi a gyors választ! ezek alapján most úgy gondolom a Procurves-ben több olyan összetevő van,ami használhat: [link] (én amikor megrendeltem összehasonlítottam a többivel (beauty Brest stb.) és ebben van a legnagyobb mennyiségű növényi hormon!valahol megtaláltam h.miből mennyit tartalmaz...!de ennél a Push-Up2nél nem találtam-sőt most már magát az oldalt sem...mert egész véletlen dobta ki,akkor lementettem az oldalt,de egy vírus miatt törlődtek a könyvjelző sávból a mentett oldalak....!további jó "növesztést" mindenkinek....!majd néha még benézek,hogy ki mit ért el vele-de olyan hülyeséget hogy 5 nap után látványos...ilyen a mesében sincs....hát a tizenévesek melle sem 5 nap alatt nő meg...........!!!!:D (bocs-valaki írta hogy 5napja szedi-és látszik....)főleg, hogy a fytoösztrogének 12 óránként kiürülnek a szervezetből!!!!!ezért kell a 2tabi,és kb.ugyanabban az időben..!jó éjt!:)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook