Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? fórum

Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
201. csaszarimo (válaszként erre: 199. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 3. 21:04
Amikor te kezdted mondogatni akkor már javában benne voltam:(
2012. okt. 3. 21:03
ja és a [link] oldal most éppen lengyelül reklámoz, de már láttam oroszul is, és mindig csak egy nyelven volt elérhető egyszerre.
199. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 198. - Csaszarimo)
2012. okt. 3. 21:01

gratulálok... ezt mondom már pár hete.


olvass vissza. az összes kép külföldi plasztikai sebészeti oldalakról van.

AKi ezt elhiszi, az megérdemli, hogy kifizesse a tanulópénzt.

2012. okt. 3. 21:00

Sziasztok! Tudja valaki hogy hová kell visszaküldeni a push up-os dobozokat?


Valaki kérte már vissza az árát?


És esetleg van olyan aki vissza is kapta?


Kamu az egész. Ne vegyetek ilyet!

Iza kecskemétről egy tulza breast plastic surgary oldalon pózol :D

[link]

19 éves Éva:

[link]

197. f632c88244 (válaszként erre: 180. - Mell)
2012. okt. 3. 08:36
visszakéred az árát? Egyébként semmit nem ér ez a bogyó....
196. hajgumi (válaszként erre: 195. - Anitaaa03)
2012. okt. 3. 00:42
Tudom, hogy igazad van. És én is oda vagyok a kockás hasért, de a páromat nem is tudnám úgy elképzelni. xD Az már szinte nem is ő lenne, és pont úgy szeretem ahogy van. Nekem a mellem teljesen jó így, a pasimon kívül másokat meg ne is érdekeljenek a melleim. Csak a páromnak szeretnék még jobban tetszeni. Hát nekem amilyen kicsik nagyon látványos lenne az az 1 cm is hidd el.
195. Anitaaa03 (válaszként erre: 194. - Hajgumi)
2012. okt. 1. 11:36
1 cm azt észre se vennéd nekem b-s én is csak 1 számmal szeretnék nagyobbat de a hormonjaimat nem merem össze zavarni.azt h a pasid szereti a nagy melleket egy dolog én is a kockahasat még sincs a páromnak és ez miatt nem is hagynám el.lényeg h egészében szeressen és ebben a mellméreted nem játszik szerepet.én csak magam miatt szeretnék nagyobbat
194. hajgumi
2012. szept. 28. 21:26
192: van akinek bejött már. Bár nem ez a bogyó, de másik. Ami képek ehhez az oldalhoz vannak, az nekem sem tűnik annyira eredetinek. :s Túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. De nekem plusz 1 centi is bőven jó lenne, akkor már nem is hordanék push-up melltartókat sem.
193. hajgumi (válaszként erre: 191. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 28. 21:20
Engem is elfogad így, meg nagyon is vonzódik hozzám. De a nagy keblek azok még jobban lázba hozzák. Tudom, hogy nem csalna meg (pedig nem találkozunk minden héten), de így bennem van, hogy nem adhatok neki olyat ami rajtam kívül kb. mindenki másnak van és nem kevesen láthatóan ki is pakolják. :/ Elhiheted hogy leesett az állam amikor olvastam fórumon, hogy vannak olyan fiúk akik a kismellű lányokhoz jobban vonzódnak. Hát engem ezek szerint jó messzire elkerültek eddigi életemben, ez van. Nekem is A, de annak inkább az alsó határát súrolja. =/ 14 éves voltam amikor egy iskolai táborban nagyobb fiúk kérdezgették nekem holvan a mellem. Hát akkor még kb. nem is vót. :s De én most is úgy gondolom inkább túl kicsi legyen az enyém, mintsem túl nagy, ami nem is illene az alkatomhoz. De ha más sokkal nagyobbat akar a sajátjánál, akkor azon csak a műtét segít az fix. Ha meg kicsivel nagyobbat akkor az alternatív módszerek között találhat olyat ami neki is beválik, hidd el.
192. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 190. - Hajgumi)
2012. szept. 28. 08:03

Ok. majd szólj, ha valakinek netán legalább 1 kosárral lett nagyobb a melle :D Addig az orbitális baromság címszó alatt szerepel nálam a mellnövesztő tabletta :D


Ja, azért, akárhogy is nézzük, a gyógyszerek szoktak hatni. Akár mellékhatással, akár anélkül.

És igen, van mellékhatása mindnek.. fel is sorolják. Ennek a csodaszarnak hol sorolják fel vajon? :D

191. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 189. - Hajgumi)
2012. szept. 28. 08:01

Az már alapban gáz, ha a pasi a nagymellű nőket szereti, és neked kicsi van. Vagy szeret úgy, ahogy vagy, vagy megette a fene. Ha így nézzük, akkor ha netán hízol, az a baja, mert a gebéket szereti, vagy ha fogysz, az a baja, mert a kövéreket szereti.


Amúgy nekem aztán totál mindegy, hogy ki mit szed be, konkrétan annyira izgat, mint a csigahányás.

Viszont mindig megdöbbent az emberi hiszékenység ilyen foka. Mert ez kb egy szinten van a tv jósdával.


Ja, amúgy A kosaras melleim vannak.... csak engem elfogadnak így, és én is elfogadom magam.

190. hajgumi (válaszként erre: 186. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 28. 01:19

Amúgy a sok bevizsgált engedélyezett gyógyszernek is rengeteg mellékhatása van. Meg az antibiotikummal is hogy tömtek minket, pedig nem olyan jó az. Ami bevizsgált az sem 100%-ig biztonságos. A fogamzásgátlók sem. Hallottam olyat, hogy szedte egy nő 10 évig, abbahagyta és azóta nem volt menstruációja. Előtte meg semmi baja nem volt ezzel.

A gyógyszeripar is csak pénzlehúzás, lássuk be. Lehet ez is, de ha valakinek mégis használna ez a bogyó az megfizethetetlenül jó érzés lenne neki. Persze eddig ilyen komment nem jött, de még nem is olyan régóta szedik.

189. hajgumi (válaszként erre: 188. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 28. 01:13
Mennyien szedik a fogamzásgátlót és az szerinted egészségesebb mint ez a bogyó? Vagy aki dohányzik? Vagy úgy iszik töményet mint a fiúk? Vagy aki egész nap zabál? Ha valaki ki akarja próbálni, úgyis kipróbálja ezt a bogyót, mert nem valami felemelő nagyon kismellűnek lenni, ha tudod, hogy a párod a nagy mellekért van oda alapvetően. (Persze már jócskán benne vagy a kapcsolatban mire ezt röstellve beismeri). Legfeljebb csalódik, ha nem használ a bogyó, de legalább megtette amit tudott. Nem hiszem, hogy genetika mert minden felmenőmnek ennél csak nagyobb melle lehetett, mint ami nekem van, de hagyjuk inkább. Akinek van örüljön neki, akinek kicsi, az pedig próbálkozik. Akármit írsz ide, ez így van. Nekem így teljesen jó az enyém, ahogy van, csak a párom kedvéért szeretnék nagyobbat, a szilikonról hallani sem akar. Ennyi.
188. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 187. - Anitaaa03)
2012. szept. 26. 15:49
Hát ez így van. Az embernek el kell tudni fogadnia magát. Ha meg nagyon nem megy, akkor gyűjteni.
187. Anitaaa03 (válaszként erre: 186. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 26. 15:36
én még egy ilyen csoda szert se próbáltam mindig csak a tapasztalatokat olvasom eszem ágában sincs a hormonháztartásomat felborítani még a fogigátlót is abba hagytam inkább.de azért több százezret nem könnyű összerakni akár hogy is nézzük a mai világba mindig kell vmi fontosabbra :S
186. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 185. - Anitaaa03)
2012. szept. 26. 15:32

hát, ha az ember kiszámolja, mennyit költ el az itt is említett hatástalan szarokra az évek hosszú sora alatt, akkor lehet, hogy abból már kijönne a műtét ára is szvsz.

Dehát nekem mindegy, mindenki abban hisz, amiben akar, csak nem kell csodálkozni, ha mondjuk tönkremegy az egészsége a be nem vizsgált hatástalan parasztvakító csodaszerek miatt.

185. Anitaaa03 (válaszként erre: 184. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 26. 15:28
nekem menszesznél is van akkora mint szülés után mikor teli volt :).csak az is elmúlik van h 2 hét de van h nem duzzadnak meg nem tudom mi befolyásolja mármint az igen h a hormonok.a hízástól se feltétlen nől ha genetikailag kicsi :S és utána meg ott vagy kövéren és még jobban elvesznek a cicik :D.igen a műtét a tuti na de az ára :s
184. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 183. - Anitaaa03)
2012. szept. 26. 15:13

A terhesség.. na az duzzasztja. Kár, hogy elmúlik.


De fel kéne már fogni, hogy nincs az a csodaszer, amitől nagyobb lesz, csak a szilikon.


Ja, még a hízástól is nő ám!

183. Anitaaa03 (válaszként erre: 182. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 26. 15:11
azt olvastam h olyanra duzzad kb mint menses elött ezek a bogyók se tudnak többet egy próbát megér én nekem az már jó lenne
182. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 181. - Anitaaa03)
2012. szept. 26. 14:43
Jaja. az tuti jó lesz. Annak, aki masszíroz. Mert nagyobb nem lesz tőle a cicid.
181. Anitaaa03 (válaszként erre: 180. - Mell)
2012. szept. 26. 12:05
hangulat ingadozás tuti a hormonok miatt van.én most a masszírozást akarom kpróbálni hátha
180. mell
2012. szept. 25. 16:23
Én nem tudom miért, de mióta szedem hangulatingadozásaim vannak, hogy ettől e vagy nem nem tudom.De mostmár látom én is, hogy a növekedés, majdnem hogy a nullánál hajszállal több, így nem éri meg folytatni, most vagyoka második doboz közepénél. Amikor egy nap kimarad a mellem olyan mint általában, amikor meg szedem csak egy picivel duzzatabb.
2012. szept. 24. 16:11

gyk:


160. murila 2012-09-13 10:41

Ti tényleg elhiszitek, hogy ez működhet???? Hát, gratulálok, komolyan. .


Gondoljátok, hogy annyian elmennének plasztikáztatni, bevállalni a rizikót, kiadni a több százezret, ha egy egyszerű tabletta megoldaná a problémát? És gondoljátok, hogy nem árulnák már a patikákban az ilyen tablettákat, ha tényleg hatásos lenne?? Ugyanmár. . .


Ha pedig megnézitek az említett parasztvatkítós honlapot, kis kereséssel utána lehet járni, hogy a képek mind külföldi plasztikai sebészetek előtte-utána képei.



Aki megveszi, az meg is érdemli.

178. Regin_a
2012. szept. 24. 16:07

Hölgyek, ti ugyanolyan naivak vagytok mint a férfiak amikor növeszteni akarják a farkukat, akár tablettával, akár nyújtással

Mindegyik megesküszik rá hogy használt, aztán ugyanott vanak ahol voltak

Ugyanez a hajnövesztő szerekre is igaz


Ha ezek a csodaszerek használnának, nem lenne kopasz kisfarkú férfi és kismellű nő


Kinek milye mekkorára nő, az a génekben van kódolva, utólag már változtatni ezen nem lehet ilyen marhaságokkal

2012. szept. 24. 15:39
a reklám alapján első gondolatom az volt h ez kell nekem de miután olvastam itt a hozzászólásokat :(
176. hajgumi (válaszként erre: 174. - KUKORI-KOTKODA)
2012. szept. 24. 15:10
Ó, ez elég szörnyű, ami veled történt emiatt. :S Én is ilyen megfontolásból nem rendeltem meg, mert nekem eleve nincs minden rendben a hormonokkal, szeretnek "megviccelni". Én is azt hittem PCOS-m van mert jópár tünetet produkálok ebből, de vizsgálatok szerint mégsem vagyok az. Szerintem akinek minden rendben van annál nem okoz gondot, akinél meg van valami annál előhozza a problémákat. De az a baj nem lehet előre tudni ki hova tartozik. Szerintem nagyon jó, hogy itt leírtad a te tapasztalatodat, hátha valakit ez ment meg ettől a galibától.
175. csaszarimo (válaszként erre: 174. - KUKORI-KOTKODA)
2012. szept. 24. 15:01

Huha, na most megijesztettél.

Mindjárt beszedtem a két dobozzal, de semmi változás.

Most nem tudom szedjem-e még a maradékot, vagy hagyjam abba?!

2012. szept. 24. 00:47
NEKEM ROSSZULLÉTEKET OKOZOTT és PCO-m lett 2 év múlva. Hogy ettől-e azt nem tudom bizonyítani, de a tünetek mindig akkor voltak mikor szedtem ezt, így mindenkit óvva intenék tőle, ha nem akar nagyobb galibát. Eddig azt gondoltam a szike alá ne, a többi biztos nem olyan veszélyes, de most mér nem mondanám ezt. Amikor szedtem, a mellem érzékeny lett és duzzadtabb, nem mondanám formásabbnak, talán kicsivel volt teltebb, de aztán úgy másfél hónap után hányingerem is lett és reggeli rosszulléteim majd tévesen éreztem szagokat, émelyegtem, egyszer pedig el is ájultam. Azt hittem terhes vagyok, teszteltem, de nem voltam az. Elmentem dokihoz, majd szedtem Milgammat, mert azt mondta talán idegileg kivagyok, s az okozza. Mondjuk sokat dolgoztam, de nem voltam ki idegileg, viszont később elhittem, hogy mégis az lehetett, mivel tényleg elmúltak a rosszulléteim, csak az nem jutott eszembe, hogy amikor ezt szedtem, akkor abbahagytam a Pu2-t is. Nem foglalkoztam vele, egy darbig nem volt semmi mellnövelő akcióm se, mert más dolgaim akadtak, aztán úgy egy évre ré megint kezdtem szedni, hogy hűűű el is felejtettem, nosza megint szedem, rá 2 hétre ugyanazok a rosszullétek jelentkeztek, de még komolyabban, este már volt hogy a légzésem is nehéz volt, azt hittem pánikrohamom lesz vagy valami hasonló. Abbahagytam a tabletta szedését, elmentem dokihoz, ahol erről nem beszéltem, csak a tüneteimről, mire ő elmondta, hogy a hormonjaim össze vannak kutyulva mint a fene, teljes egyensúlytalanság van és PCO-s vagyok. A hormonjaimmal korábban nem volt baj, de a fitoösztrogén vagy mi totál megkeverte a szervezetemet, én ahogy leálltam ezzel a tablettával és teázni kezdtem, palástfű és cickafark, elmúltak ezek a tünetek és a PCO-m is gyógyulóban már, de egyáltalán nem veszélytelen belevágni egy ilyen kúrába, a mellem nem lett nagyobb se kisebb, de legalább már nem fáj és nem vagyok rosszul. Szóval csak óvatosan csajok, ez nem veszélytelen játék!
173. mell
2012. szept. 23. 19:09
Bocsi ezt nem erre a fórumra szántam.
172. mell
2012. szept. 23. 19:08
Amikor a férjem azt mondta beadja a válókeresetet!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook