Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? fórum

Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
231. diegóóó (válaszként erre: 224. - Haner)
2013. aug. 1. 13:59
Nem lehet, hogy csak híztál? :D A kosárméret nem változott...
2013. aug. 1. 11:42

Sziasztok!

Én is bedőltem ennek a reklámnak és rendeltem push up 2 tablettát. Szerencsére elolvastam ezen az oldalon az összes hozzászólást és lemondtam e-mail-ben a rendelést. Erre ezt az üzenetet kaptam:


Üdvözlöm,


Köszönjük, hogy termékünk felkeltette érdeklődését. Mivel az Ön által leadott rendelés végrehajtási folyamata már

elkezdődött, a megrendelését automatikusan továbbítottunk az Active Food Supplements amerikai gyártó és forgalmazó

céghez. Ezzel kapcsolatos költségeket cégünk fizette a szolgáltatás keretében, éppen ezért kérjük gondolja át újból a

döntését. Önnek a megrendelésről való lemondása esetén két lehetősége van:


• megtéríti a szolgáltatás díját, ami cégünk számára 1180 HUF

• megad egy időpontot, amikor a termék átvétele Önnek megoldható, ebben az estben a kézbesítés díját cégünk állja.


Kérem az alábbi lehetőségek közül válassza ki az Önnek megfelelőt és mihamarabb jelezzen nekünk e-mailben.


Amennyiben az első lehetőséget választja, megadom Önnek az átutaláshoz szükséges adatokat:


Számlaszám:


Massive Dynamic Kft.


Összeg: 1180 HUF


Megjegyzés - kérjük az átutalás során tüntesse fel telefonszámát vagy e-mail címét, hogy rendszerünkben azonosíthassuk

az Ön megrendelését.


Üdvözlettel,

Ügyfélszolgálati Osztály


A termék természetesen továbbra sem kell, viszont nincs lehetőségem utalásra és félek a következményektől is. Mit tehetek ebben az esetben?

229. cicko
2013. máj. 5. 19:45

PUSH UP2!

Sziasztok,szintén károsult sorstársaim és remélhetően ilyen aljas társaságtól sosem vásárló többiek!Mindenkit,aki kacérkodott e mellnövelő lehetőséggel,óvva intek e cégtől és bóvli termékétől/még örüljünk,ha nagyobb bajunk nem lesz a ki tudja mit tartalmazó vackuktól!/!Ez egy tervszerűen zajló átverés csupán,semmi egyéb!Befizetett pénzednek búcsút inthetsz,fele sem jön vissza/100%garancia?!!Ugyan.../,küldj melleidről előtte-utána készült fotókat/még jó,hogy nem arccal...viszont névvel,címmel ugye.../,meg a terméket v.dobozát közel kétezerért postán!Hónapokat vársz,telefonon nem érsz el senkit,viszont számol!!!/vajon emeltdíjas?!/,majd emailben hivatkoznak IBAN+SWIFT kódra,ami a levélből kimaradt/addig csak a számlaszámod kellett/,de nem elég az email,küldd el levélben a kiegészítő infókat/+960.-,hisz külföld!/,pár hét után a pénzed felét se kapod meg/+postaköltségek sehol/.

Következő lépésem a Fogyasztóvédelem,amihez mindenki csatlakozzon,hogy elejét vegyük a további,direkt károkozással gazdagodó jellemtelenek üzérkedéseinek!!!Azontúl biztosra veszem,hogy fognak még ezek az emberek saját csapdájukba lépni!

228. Babeck (válaszként erre: 224. - Haner)
2013. ápr. 25. 09:00
Kár, hogy nem a kosárméreted nőtt meg tőle.
227. tothk3 (válaszként erre: 224. - Haner)
2013. ápr. 10. 09:02

Szia!

Szeretnék segítséget kérni... teljesen kétségbe vagyok esve....megírnád nekem, hogy milyen fogamzásgátló segített neked?

Előre is köszönöm a segítséget!

226. Akira001 (válaszként erre: 224. - Haner)
2013. jan. 11. 01:10
Megkérdezhetem, milyen fogamzás gátlót szedsz??? :D
225. Haner
2012. dec. 18. 14:46
2 dobozzal vettem hodjétek el nem működik!!
224. Haner (válaszként erre: 1. - F6b7584987)
2012. dec. 18. 14:37
Sziasztok! Én a másodikat is abbahagytam már nem dohányzok, és nem is iszok 18 éves vagyok, és semennyire sem hat ez a tabletta..A barátom azt mondta hogy őt nem érdekli neki igy vagyok szép, viszont hogy az önbizalmamat növelje azt mondta vegyek fogamzásgátlót, 2 hete szedem és egyszerűen meglepett nőtt a mellem eddig 75/b voltam mára már 90/b vagyok! Egyszerűen hihetetlennek tűnt, de nagyon hamar nőni kezdett a mellem..!!
223. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 222. - Csaszarimo)
2012. okt. 12. 19:40
az jó hely :D tipikusan olyan, amit imád a nav :DDDD
222. csaszarimo (válaszként erre: 221. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 12. 18:59
Állítólag a Commore szigeteken van bejegyezve.
2012. okt. 11. 13:36
Amúgy baromi kíváncsi vagyok rá, hogy valaki utánajárt-e valaha ennek a cégnek? Hogy egyáltalán élő, működő cég-e? Mert nagy tételben fogadnék arra, hogy nem.
220. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 218. - Lufi01)
2012. okt. 11. 13:35
Azért veszik meg, mert hiszékenyek, és nem hajlandóak utánajárni annak pl. hogy az oldalon csak és kizárólag kamuképek vannak. Plusz nem vesz tudomást arról, hogyhogy már kifejlesztettek volna egy csodaszert a mellnövelésre, akkor mindenki azt használná, és nem menne a kés alá. Ez nem naivitás, ez szimplán ostobaság.
219. lufi01 (válaszként erre: 216. - 2014)
2012. okt. 11. 12:57

Én aláírom, hogy a termékkel hülyére lettem véve, de pont ezért kértem vissza a cucc árát.

Legalább a pénzemet adják vissza, ha már a szer semmi eredményt nem hozott.

Ja és azért írtam itt le ezeket, h mások is tisztában legyenek vele, ha így járnak...tehát a 2 csomag árának még 50%-át se kaptam vissza. Rendelés ELŐTT ezt nem árt tudni (engem erről nem tájékoztatott a cég, és nekem a majdnem 50% sehogyse 100%). Így 7000 Ft-omba +visszapostázás díja került a naívságom-eddig.


Szóval csak ennyi, jó tudni, h a 100% a termék teljes árára nem vonatkozik.

(nekem egy szabályzatra hivatkoznak, amiben benne van, h személyenként csak egy doboz árát adják vissza, amiből levonják a postaköltség díját--mellesleg ingyenes kiszállítás volt. Én ilyen szabályzatot sose kaptam tőlük, mert ezt tudva meg se rendeltem volna).


Erről ennyit.

218. lufi01 (válaszként erre: 217. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 11. 12:50

Pont azért mer az ember ilyesmit megvenni, mert azt ígérik, ha nem használ (ami azért persze benne van a pakliban), 100%-ban visszakapod az árát. Ergo mit veszíthetsz?

Akinek komplexusa van, az attól még nem hülye, ha bedől az ilyen reklámoknak, max naív (mint én)...

tudják jól, h pont ezt a réteget lehet megfűzni, akik vmit nagyon szeretnének már elérni...és sajnos beleugrunk egy ilyen hibába.

Az, hogy próba szerencse én is kipróbáltam a szert, még a céget nem menti fel az alól, h nekem visszatérítse a pénzem! Vagy aki bedől, meg is érdemli? Bárki bárminek bedőlhet, még jónak tűnő dolgokban is, akár még te is...

217. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 215. - Lufi01)
2012. okt. 11. 12:34

Hát, mivel én nem vettem semmit, ezért nekem aztán oly mindegy, hogy ki és mi miatt reklamál :D


Aki van olyan ostoba, és bedől ennek az orbitális hülyeségnek, az meg is érdemli.

216. 2014 (válaszként erre: 214. - Lufi01)
2012. okt. 11. 10:31

Ne haragudj meg, hogy ezt mondom, de nem a garanciájukkal néznek hülyének, hanem már eleve a termékükkel.......

Tudom, hogy a hozzáfűznivalóm nem segít, de ezt muszáj volt leírnom.

215. lufi01 (válaszként erre: 206. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 11. 10:08

Nem kell senkinek se tudnia, hogy mit vettél, és mi miatt reklamálsz a fogyasztóvédőknél...nem kell ezt nagydobra verni. Nyilván a Fogy.védelem nem rak ki a Bors címlapjára senkit :-)

Márcsak azért is érdemes lépni, h mások ne károsuljanak a pénzvisszafizetéssel...és hátha a károsultak visszakapják rendesen a pénzüket.

214. lufi01
2012. okt. 11. 10:06

Lányok! Én befürödtem ezzel a szerrel, meg a céggel... egyrészt nem használt semmit, nem nőtt a mellem semekkorát :S

Emailt írtam a cégnek, hogy visszakérem a pénzem. Egy magyar nő írt, hogy egy lengyel címre küldjem el a kifogásomat, fotókkal együtt, meg a termékek üres és teli dobozait. Ezt meg is tettem (a postaköltség is 1000 Ft felett volt...)

Én a 2 dobozért 12800-at fizettem (+posta ugye). ma jött meg a pénz a számlámra, ami nincs 6000 Ft se (!!!), márpedig a reklámban 100%-os visszafizetést hirdetnek...

Én lépni fogok ezügyben, mert ez még 50%-os visszafizetés sincs!Kidobtam egy vagon pénzt a semmire...tanulópénznek jó, de mivel visszafizetést ígértek (amibe nem írták azt, hogy a beszedett bogyók árát mégse adják vissza...), így én követelem vissza tőlük az összes kidobott pénzem.

Ja, mellesleg mivel semmit se használt nálam, így szószerint a semmire fizettem ki ennyit, és még hülyének is néznek a garanciájukkal.

213. hajgumi
2012. okt. 8. 02:28
Hát csajok ezek akkor most lehúztak titeket. :/ Sajnos. :( Azért, köszi, hogy írtatok véleményt, mert akkor legalább tudjuk, hogy ez nem valami hatásos. Azért legalább az orvos képét kicserélhették volna, ennyire hülyének nézik a fogyasztókat pff. Még kamuzni se tudnak rendesen. :s Amúgy szerintem senki nem várt olyan változást, mint ami a képeken volt, az egyértelmű. De itt aki írt mind csak minimális változást tapasztalt én úgy olvastam, nem pedig 1 cm növekedést 4 hét alatt, amit írtak a honlapon, és az nem is egy óriási elvárás, akárhogy nézzük. Remélem valami másik módszer még beválik nektek erre a problémára!
212. csaszarimo (válaszként erre: 211. - Huncika21)
2012. okt. 7. 10:48

Szia!

Meg tudnád mondani a cimet amiről jött a csomag neked?

Köszi.

2012. okt. 5. 10:37

fúúú volt aki rosszul volt tőle. Jó régen jártam itt :( Ez Aztán Tényleg Egy Nagy Kamu !!

Na már mindegy .

210. csaszarimo (válaszként erre: 206. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 4. 21:36

Képzeld felhívtam őket,egy férfi vette fel aki nem mutatkozott be, de törte a magyart, és azt mondta emailba megküldik a cimet ahova visszapostázhatom.

Hát mit ad isten egy lengyel címet küldtek. Még nem ellenőriztem le h létezik-e a cím.

Lehet ilyet Magyarországon csinálni?

Persze a telefonszámuk titkositott, nem lehet leellenőrizni, hogy milyen cim alatt csöng.

2012. okt. 4. 11:20
szép na én ezért nem mertem kpróbálni sem
2012. okt. 3. 23:42

hát lányok!

Találtam egy oldalt: [link] ezuttal lengyelül, de ezt az oldlt már egyszer láttam magyarul is.A magyar oldalon egy dr. Kovács Irén nevű magyar orvosra hivatkoznak, vele bizonygatják a pu2 hatását. Ami a legjobb van mellette kép is.A lengyel oldalon ugyanaz a kép van fent de a Kovács Irén helyett ugyanazt az arcképet Dr Marię Nowak-nak hívják.

Na ehhez mit szóltok?

207. csaszarimo (válaszként erre: 60. - Huncika21)
2012. okt. 3. 23:19

Szia.

Meg tudnád írni a levelezési cimüket?

Köszi

206. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 205. - Csaszarimo)
2012. okt. 3. 21:12
nem tudom. de tuti, hogy nem fogják visszaadni. én elmennék a fogyasztóvédelemhez, és baromi nagy cirkuszt csinálnék, csak félő, hogy ha nagyobb hírverést csap az ember, az összes ismerőse rajta fog röhögni.. Jogosan.
205. csaszarimo (válaszként erre: 202. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 3. 21:11

Nem tudod, honnan lehet visszakérni az árát, ill. cimet ahova lehet nekik irni?

Nem olvastál valahol róluk valamit?

204. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 203. - Csaszarimo)
2012. okt. 3. 21:11
szivesen. kár, hogy ne mindenkiét sikerül. Dehát, van egy mondás: "aki hülye, fizesse meg". :(
203. csaszarimo (válaszként erre: 199. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 3. 21:09
Köszi, hogy felébresztetted bennem a kételyeket.
202. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 201. - Csaszarimo)
2012. okt. 3. 21:07

Hát, így jártál... a weboldal nem most került ki a netre. Kb bármikor rá lehetett volna keresni.


Nem csak itt mondtam, hanem pár másik oldalon is. Volt, hogy linkeltem is pár klinika weboldalát, ahonnan a képeket leszedték.


Számomra ez pont ugyan az a kategória, mit az ezotv.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook